Sayfa 3/101 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
1001 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: İçerde (Arşiv 2)

Set Görevlisi Dfilmci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    0

Fragmanı izledim yeni bölümü heyecanla bekliyorum

Asistan GoodMood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Rize
    Tecrübe Puanı
    42949678

Alıntı RKubra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sarp'ın bir aşk hayatının olmasını ben de çok istiyorum.Ama Melek'le değil..Onu ikilemde bırakan,onun koşup gidebileceği,iliklerime kadar aksiyon dolu bir dizide aşkı hissedebileceğim bir aşk.Sarp cephesinde özellikle bunu çok isterdim..Bu dizinin istediğimi veremeyeceğine emin olduğum tek nokta bu sanırım.
    Mert-Eylem için bir arkadaş da yazmış,benim için de tam olarak ''şirin''bir ikiliden öteye gidemiyorlar.Aslında orda da problem kızda.Biraz fazla şey..yani doğru kelimeyi bulamadım şimdi fazla kız Fazla mıymıy mı ne diyim işte efso olabilecek bir aşkta doğru kız değil diyim ya da..
    Aslında dizinin ilk bölümlerinde Sarp-Melek aşkı daha farklı yazılıyordu. Fakat malum sebeplerle o defteri kapadılar, sahneleri azalttılar vs. Bu sayede Melek'i daha az görüyor olmaktan memnun muyum, kesinlikle evet. Fakat Sarp'a adam akıllı bir aşk yazılmasını ben de çok isterdim. Eski başlıkta Sarp'ın herkese karşı mesafeli olduğundan, kimseyle dertleşemediğinden vs. bahsetmiştik. Burada sağlam bir aşk işe yarardı bence. İlla dertleşsinler değil, en azından oturup başka şeylerden konuşabilseler yeterdi. Sarp bu konuda çok eksik çünkü bence. Mert'in dediği gibi sürekli bir şiddet, sürekli bir ciddiyet... Bu hafta boş zamanım oldu oturup ilk bölümlere göz attım da bu kadar değilmiş ilk bölümlerde. Melek'le olan sahnelerini hadi Melek yüzünden geçiyorum ama Füsun hastalandığında eve dönmüş, kahvaltı hazırlamış, yüzü gülüyormuş falan güzel sahnelermiş onlar... Aşk yazamıyorlar anladık bari o tarz sahneler yazsınlar diyorum artık.

Eylem-Mert ilk bölümlerde benim için de "şirin bir ikili "den öteye gidemiyordu genellikle. Söylediğin gibi bunda Eylem karakteri de etkiliydi. Fakat 11-12. bölümden sonra Eylem-Mert'e bakış açım değişti Eylem'de de ilk bölümlere göre baya gelişme var, konuşması düzelmiş, saçı başı bile değişmiş kızın İki haftadır olduğu gibi dizide sadece reklam öğesi olarak yer almazlarsa umut var bence bu cephede.

Alıntı RKubra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada Bensu yerine Sarp için dizide kim olabilirdi anketi başlatıyorum repten ya da burdan katılım bekliyorum,Mert için de olur Ben başlim,şu an pek aklıma gelmiyor ama geliştiricem bunu aklıma geldikçe.
    -----------------------------------------------------------------------------
    Bensu dışında herkes olurdu gibi geliyor bana
    Tam da düşündüğüm şeyi yazmışsın

Alıntı durueymen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında bensu soral güzel bi kız ama oyunculuk yok denecek kadar az.bence dizi dünyasında yeni kızlara ihtiyaç var hem güzel hem yetenekli o kadar kişi var ki nie onlara bakılmıyo anlamıyorum illa tanıdık yüzler olmasına gerek yok yeni yüzler çıkarmalılar artık.
    Bensu çok kötü olduğu için onun dışında herkes olurdu diyorum ama yazdıklarına da katılmamak elde değil. İnatla aynı oyuncuların etrafında dönüp durmanın bence de bir anlamı yok. Adı sanı duyulmamış olsun, yetenekli olsun ben de onu tercih ederim kesinlikle.

Bu saatten sonra diziye başka bir karakterin girmesi yeni bir hikaye yazılması zor geliyor bana maalesef. En başından Melek karakterine oyuncu seçerken daha özenli olmalıydılar. Sadece Çağatay'ın yanına yakışması falan da değil mesele. Melek aslında öyle boş bir karakter değildi ama maalesef şu an biz ne aşkını ne acısını hissedebiliyoruz. Mafya avukatı ağırlığı zaten yok...

Alıntı okyanuuss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam canım ne güzel bir haber Yusuf Müdür'ün ölmesini hiç istemiyorum. Ölmesi gereken başka karakterler var Yusuf Müdür niye Tamam iş bilir birisi değil, nasıl müdür olmuş muamma, zekası tartışılır, maharetleri tartışılır Ama hırsızın hiç mi suçu yok Burda hırsız senarist oluyor

Davut ve Minik, Alyanak'a baskın mı düzenliyor Oyy oyy oyyy Alyanakcım kaç kez sıçramıştın sen Celal'in bakışları bakış değildi zaten Ulan Celal affet işte Alyanak'ı, sen sanki çok matah bir şahsiyet misin Hem kendini onun yerine koy Mert ve Melek gerçekleri öğrenirse bana ne yaparlar, özellikle Mert beni sağ bırakır mı de Mert'in seni sağ bırakmasını istiyorsan sen de Alyanak'ı sağ bırakacaksın aga Tamam Mestan'ın ölümü benim de içimde hala bir yara Ama tekrardan diyorum hırsızın hiç mi suçu yok
    Kesinlikle, hırsızın hiç mi suçu yok!

Özete gelirsek;
    Sarp’ın “Umut Patron” hamlesi hezimete uğrar. Ortalık bir anda toz duman olmuştur.
    Mert, Yusuf müdürün hastaneye yaralı olarak nasıl geldiğini ve tüm olanları merak ediyordur. Hastanenin kamera kayıtlarını almak ister ama hastane polisi buna yetkisi olmadığını bahane ederek görüntüleri vermez. Durumdan şüphelenen Mert bu duruma bir anlam veremez.
    Alyanak bu sefer yolun sonuna geldiğini düşünür.
    Celal, Melek’in Füsun’la görüştüğünü öğrenir ve çıldırır. Celal pişman olacağı bir hamle yapar.
    Patron meselesinin böylece kapanması sinir bozucu cidden, ne oldu şimdi elimizde sadece Yusuf'la Sarp'ın tekrar bir araya gelmesi mi var?
    Mert fragmanda bilgisayar ekranına bakıyordu ya acaba onun bu hastanenin kamera kayıtlarıyla bir ilişkisi olabilir mi diye düşündüm... Kayıtları ödünç çalmış olabilir mi acaba
    İnşallah sadece Alyanak yolun sonuna geldiğini düşünüyordur. Çünkü #AlyanakÖlmesin
    Ve özette beni en çok meraklandıran şey Celal'in yapacağı hamle. Melek'e ne yapacak da pişman olacak acaba?

Yönetmen aybanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Uçurum
    Tecrübe Puanı
    42949679

I a m coming Celal,I a m coming

Hıhh gele gele doldurdu bizimki

Bir gün o lanet olası Celal sana bir gelecek görücen,sonra da bana gelenler gelecek

Yavrucum sen neden böyle şeyler yapıyosun,hep dere görmeden paça sıvıyon hee?
    Hatta sıvamakla kalmıyon direk çıkarıp donla kalıyosun
    Aaaaa kızıcam ama bak huy haline getirdin sen bunu geliyor domatesler

Füsun'un birden yeşeren Melek sevgisi çok eğreti durmuyor mu ? Ay ne yanar döner kadın

Leyla Hanım'cığım bu ne seksilik Jartiyerden silah çıkarmalar falan yakıyorsunuz efemm

Ama malesefki o silah sesiyle sizi sonsuzluğa uğurlayacağız
    ahhhh ışıklar içinde uyu jartiyerli kadın seni unutmayacağız

Yönetmen serebra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Uzaklar diye bir yer
    Tecrübe Puanı
    42949682

Fragman yıkıp yakıyor yalnız. ''Nasıl bir iş lan bu böyle? Sürekli diken üstündeyiz, tribe girdim ha'' diyen Mert. Kahkaha attım, sarıp sarıp izliyorum. Melek bile gözüme batmadı o derece.
    Sarp açığa alınmaz umarım. Her şey üstüne üstüne gelmesin ya.

Oyuncu YAZ GÜNÜ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    #Halaİçerdeyiz
    Tecrübe Puanı
    42949680

2. fragmanda çıkmış. Yalnız fragmandaki Sarp&Davut sahnesi beni benden aldı.Çok güzel bir sahne olacak gibi duruyor. Seviyorum bu tarz sahneleri. Zaten bu ikili yeri geldiğinde birbirini bir kaşık suda boğacak güçte olduğu için.
    Mert&Sarp dövüş sahnesi bekliyordum bir kez daha kısmet Davut ile Sarp'a imiş hadi bakalım. Onlar kavga ederken Melek de orda. Hani özette bahsedilen Celal pişman olacağı bir hamle yapar denilen şey Davut'un Sarp'ı dövmesi mi acaba?Emir mi verdi Davut'a ne yaptı? Yoksa Sarp ve Davut her an birbirlerine dalacak pozisyonda oldukları için o kavga birdenbire mi oldu bilemedim.

Celal da Sarp'ın patron olduğunu öğrenmiyordur diye düşünüyorum. Yine yanıltmaca var gibi. Evde kameralar var ama Leyla ve avukatta bunu düşünemeyecek kadar aptal değillerdir herhalde. Sarp'ın da ben miymişim patron? demesi de çok iyi ya He sensin evlaaatttt Sarp'ın el bombasını da görünce acaba gerçekten öğrenmiş olabilir mi Celal diyorum. Valla ben ne diyorum onu da anlamadım biraz kafam karıştı benim.
    Ya müdürün Sarp'ı görevden alma işi? Köstebeklik bitmiyordur herhalde? Açığa alındın derken polislikten mi açığa alındı görevden mi?Görev galiba. Sarp Celal'i bitirmeden ordan ayrılırsa Sarp'ın yarın cenaze namazı kılınır ben diyeyim. Celal bırakır mı Sarp'ı öyle. Aman ne güzel içimize girdin diyecek hali yok adamın.

Şu fragmanda kendime gülecek bir şey buldum evet evet buldum. Mert'in "tribe girdim ha" demesi çok hoşuma gitti güldüm de. Sen çok yaşa Mert. Seviyorum len seni çocuk.

Karmakarışık bir yorum oldu kusura bakmayın.

Oyuncu nehirgözlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    portakal ağacında
    Tecrübe Puanı
    42949684

Allah'ımmm bunlar ne güzel fragmanlar böyleee
    Teşekkürler fragmancı, canım fragmancııı.
    Bak bi bölüm öncesine kadar gömüyorduk şimdi övüyoruz
    Bizde böyle, hakkı olana hakkını veririz

Gelelim fragmanaaa.
    Dövüş sahnesi varrr. Ooo en sevdiklerimden
    Deli oğlan ve Davut oğlan dövüşüyor.
    Kavga sebebi keşke Melek olmasa diyeceğim ama başka türlüsü zor gibi
    SarDav çifti atışmalarıyla beni mest etse de dövüşmelerine üzülemedim çünkü seviyorum bu sahneleri

Sarp'cım görevden mi alınıyormuş
    Sen kim köpeksin, Sarp'ımı nasıl görevden alırsın
    Sarp'ı görevden almanız demek Celal'i hiçbir zaman bitiremeyeceksiniz demek.
    Sarp'cığıma güveniyorum. Tekrar içerde kalmanın bi yolunu bulacaktır

Gizli kayıtlar, kameralar.
    Celoş Sarp'ı mı yine sıkıştırmış kenarlara. Laf cambazlığı yapıyor.
    Sarp'ın 'yoksa ben miymişim bu patron' diye ironi yapma amaçlı cümlesi ama içten içe korkması. Çağatayyyy
    Ve ekstradan Davut'un Sarp'ın koluna yapışması. Binbir duygu içerisine giriyo çocuk

Tribe girmiş Mert Acaba ne görüyor da tribe giriyor

Aaa bizim manyak Çoşkun nerde ayol Yok mu bu bölüm? Hiç mi yok? Peki o zaman Sağlam bi planla dönecekse bekleriz

Alıntı GoodMood Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve özette beni en çok meraklandıran şey Celal'in yapacağı hamle. Melek'e ne yapacak da pişman olacak acaba?
    Bana ilk başta tokat atacakmış gibi geldi ama bilemedim. Pek uçarı bişey yapacağını pek sanmıyorum açıkcası
    Davut ve Sarp'ın kavga sebebi de bu durumla bağlantılıysa eğer; sebebi Melek'e atılan tokat olabilir. Davut senin yüzenden kız tokat yedi diye Sarp'a dalabilir.
    Aklıma ilk gelen bu oldu. Bakalım bölümde ne göreceğiz.

Yer
    Rize
    Tecrübe Puanı
    42949678

Baya olaylı bir fragman çıkmış valla çok beğendim bu sefer.
    Sarp Leyla'nın eve gidiyor ne oldu ne bitti öğrenmek için ama eve kamera yerleştirmişler galiba. Başından beri orada olsa biri fark ederdi herhalde.
    Celal Sarp'a "patronu buldum." diyor. Önceki sahneyle birleştirince, Sarp'ın patron olduğunu öğreniyorlar gibi olmuş. Ama bir yanıltmaca vardır herhalde yine.
    Davut-Sarp kavga sahnesi Sarp arabanın üstüne düşünce fena irkildim.
    Fragmanın başında Müdür Sarp'a "Celal'in yanından ayrıl, açığa alındın" diyor ama orayı hiç çözemedim. Ne ara diyor bunu, niye diyor...
    Ve Mert 2 saniyede bombayı attı gitti yine "Tribe girdim ha"

Alıntı nehirgözlü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana ilk başta tokat atacakmış gibi geldi ama bilemedim. Pek uçarı bişey yapacağını pek sanmıyorum açıkcası
    Davut ve Sarp'ın kavga sebebi de bu durumla bağlantılıysa eğer; sebebi Melek'e atılan tokat olabilir. Davut senin yüzenden kız tokat yedi diye Sarp'a dalabilir.
    Aklıma ilk gelen bu oldu. Bakalım bölümde ne göreceğiz.
    Ne diyim bilemedim inşallah haksız çıkarsın mı diyeyim
    Valla özete öyle "Celal'in pişman olacağı hamle" diye yazdıkları şey tokat çıkarsa bir de üstüne Davut'la Sarp bu yüzden kavga ederse özetçi arkadaşı da senaristleri de topa tutarım ben. Fragmanları düzelttik, şimdi de onlar mı bozdu?

Oyuncu nehirgözlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    portakal ağacında
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı GoodMood Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Fragmanın başında Müdür Sarp'a "Celal'in yanından ayrıl, açığa alındın" diyor ama orayı hiç çözemedim. Ne ara diyor bunu, niye diyor...

Bence Yusuf Müdür'ün vurulmasıyla alakalı bu durum.
    Sarp'ın kendi başına hareket etmesi ve Müdür'ün vurulması yüzünden Sarp'ı görevden alıyorlar.

Ne diyim bilemedim inşallah haksız çıkarsın mı diyeyim
    Valla özete öyle "Celal'in pişman olacağı hamle" diye yazdıkları şey tokat çıkarsa bir de üstüne Davut'la Sarp bu yüzden kavga ederse özetçi arkadaşı da senaristleri de topa tutarım ben. Fragmanları düzelttik, şimdi de onlar mı bozdu?

Ben çok büyük bi beklentiye girmiyorum o pişmanlıkla ilgili. Basit bişey olacakmış gibime geliyor. O yüzden tokat olursa şaşırmayacağım.
    Davut ve Sarp ise birbirlerine dalmak için zaten bahane arıyorlar
    Bu sebeple olursa bişey diyemeyeceğim

Bölüm fotolarında Celal'in mekanı basan Mert görüyoruz.
    Efso mekan basmalardan biri geliyor sanırım
    -Organize geldiii Kebapçıııı

Ve bakalım tribe girmiş Mert'i bu bölüm Eylem nereye alıp götürecek.
    Heyecanla beklediğiniz EyMer reklam sahnesi Pazartesi akşamı sizlerle
    Hmm bide acaba Mert'in evine hangi mobilyayı almışlar, bakalım bakalım

Aras'cım sonunda elindeki bandajdan kurtulmuş. Bi daha böyle kazaların yaşanmaması dileğiyle.

Dizimiz ilk ödülünü de almış bu arada. ODTÜ'den gelmiş ödülü.
    Yılın dizisi sanırım. Açıklamada göremedim hangi katagoride aldığımızı.
    Bu daha başlangıç diyorum. İnşallah alınmayacak ödül bırakmayacağız
    Hakediyoruz vallahi, mütevazi olamayacağım

Set Görevlisi Gargantua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    21474841

fragmana bayıldım. işte aradığım lezzet

bu dizi bende çok ilginç çağrışımlar yapıyor.

mert'in "tribe girdim ha" derken tonlamasını burhan altıntop'a benzettim çok hoşuma gitti.
    sarp'ın önceki bölümlerde davut'a "s***** senin mavi gözlerini bekle" dedikten sonra yaptığı gülüşü de kemal sunal'a benzetmiştim

bu arada bensu da galiba ne yapsam da falsolarımı kapatsam diye düşünüyor. başlarda elini kolunu nereye koyacağını bilemediğinden ya saçını düzeltiyordu ya da kollarını bağlıyordu. şimdi de trajik sahnelerde eliyle ağzını kapatmayı bulmuş

oyyyy oyyyy

neyse...

Yer
    Rize
    Tecrübe Puanı
    42949678

Fragmanı bir 50 kere falan daha izledikten sonra biraz fikir oluştu kafamda. Leyla'nın evine kamerayı kim ne zaman yerleştirdi muamma ama Sarp görüntülere ya beni görmüşler mi diye ya da evde neler olmuş diye bakmak istiyor görüntüleri bulamıyor sanırım. O yüzden Celal'in yanına giderken el bombası var yanında galiba, kim ne öğrendi bilmiyor çünkü. Zaten fragmanda "lan beni mi öğrendi bunlar?" der gibi bakıyor. İlk fragmanda Sarp'ın "Geliyorum, Celal!" diye haykırışları ne alaka o zaman, ben de anlayamadım. İlk fragmanda müdür "Celal'i hapse tıkmak için elimizde sağlam deliller var" diyordu. Leyla'nın evindeki görüntüler belki de polisin eline geçmiştir, Mert onları silmeye çalışıyordur ondan tribe girmiştir. Davut-Sarp kavgası elbet ucundan köşesinden Melek'le ilgili olacak ama acaba fragmanın başındaki Sarp-müdür konuşması bölümün sonlarında oluyor da Sarp ona kızıp hıncını Davut'tan çıkarmış olabilir mi diye düşündüm. Sadece Melek için kavga ediyor olmasınlar vallahi daral geliyor düşününce bile

Alıntı nehirgözlü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence yusuf müdür'ün vurulmasıyla alakalı bu durum.
    Sarp'ın kendi başına hareket etmesi ve müdür'ün vurulması yüzünden sarp'ı görevden alıyorlar.
    Haklısın, sebebi bu muhtemelen. Fakat acaba bu sahne bölümün neresinde, orayı kestiremiyorum hala. Neyse ki bölüme bir şey kalmadı
    ben çok büyük bi beklentiye girmiyorum o pişmanlıkla ilgili. Basit bişey olacakmış gibime geliyor. O yüzden tokat olursa şaşırmayacağım.
    Davut ve sarp ise birbirlerine dalmak için zaten bahane arıyorlar
    bu sebeple olursa bişey diyemeyeceğim
    Celal konusunu yine kabullenebilirim ama Sarp ve Davut'un bu yüzden kavga etmesi... Dediğin gibi kavga etmek için bahane arıyorlar zaten, bula bula bunu mu buldular derim

Bölüm fotolarında Celal'in mekanı basan Mert görüyoruz.
    Efso mekan basmalardan biri geliyor sanırım
    -Organize geldiii Kebapçıııı

Ve bakalım tribe girmiş Mert'i bu bölüm Eylem nereye alıp götürecek.
    Heyecanla beklediğiniz EyMer reklam sahnesi Pazartesi akşamı sizlerle
    Hmm bide acaba Mert'in evine hangi mobilyayı almışlar, bakalım bakalım
    O fotoğrafı gördüğüm gibi gülmeye başladım zaten, çok merak ediyorum bu sahneyi

Fotolarda, fragmanlarda, özette EyMer'e dair biz iz yok ama kesin araya bir reklam sahnesi sıkıştırmışlardır yine. Ne reklamı yapacaklar acaba ben de merak ettim bak şimdi

Dizimiz ilk ödülünü de almış bu arada. ODTÜ'den gelmiş ödülü.
    Yılın dizisi sanırım. Açıklamada göremedim hangi katagoride aldığımızı.
    Bu daha başlangıç diyorum. İnşallah alınmayacak ödül bırakmayacağız
    Hakediyoruz vallahi, mütevazi olamayacağım
    Tebrik edelim o zaman, nice ödüllere.
    Gerçekten hak ediyoruz.

Sayfa 3/101 İlkİlk 12345671353 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)