Sayfa 9/89 İlkİlk ... 56789101112131959 ... SonSon
444 sonuçtan 41 ile 45 arası

Konu: Fatih Harbiye (Show TV)

Durum:
    sevosboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Kalpimizde
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

merhabalar merhabalar...

fatih harbiyi ben basladigi ilk bölümden itibaren izliyorum....

tanitim fragmanlari görünce oyuncularina ragmen nedense benim ilgimi cok cekmisti ve dizi baslayinca hissim beni yaniltmadigini gördüm...

uzu zamandir beni hic bir dizi böyle heycanlandirmadi hikaye oyuncular ve özelikle müsikleri harika ve macit neriman ciftine bayildim...

romanindan cok daha farkliymis dizinin hikayesi ama bence bu hikayede gayet güzel ve umarim macit be neriman sahneleri biran önce cogalir...bu uyumlu cifti sadece her bölümün sonunda görmek üzücü mütis elektirik var cünkü

not: bu baslik neden bukadar durgun...her hafta 2 veya 3 olan bir dizi icin gercekten tuaf bir durum...herkes izliyor birtek bu forumdakiler degil galiba

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    363
    76 mesaja 183 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sevosboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar merhabalar...

fatih harbiyi ben basladigi ilk bölümden itibaren izliyorum....

Hoş geldin sevgili arkadaşım aramıza ailemiz gittikçe artıyor mu ne, umarım bu artış yorumlarımızda da olur:)

Bilin bakalım buraya gelmeden önce ne yapıyordum:img-wink: tamam tamam yormayayım sizi evet 6. bölümün son dört dakikasını izliyorum yine. Hergün bu dört dakikayı izlemek bana çok iyi geliyor, feci alışkanlık yaptı inşallah yeni bölümlerde de bu bölümdeki dört dakika gibi sahneler olurda benim TUTUKLU olduğum sahne sayısı artar

Bu arada Macit'i görmeye gelen

Neriman: Macit beye benim geldiğimi söylerseniz eğer MUTLAKA görüşmek isteyecektir

demesi ne kadar MANİDAR değil mi:img-wink:

Sonrasında sekreterden Macit bey görüşmek istemiyor cevabını duyduğunda yaşadığı üzüntü, hayal kırıklığı da keza öyle

Ama merdivenlerden inerken Macit'in iki eli pantolonunun cebinde onu hem de gülümseyerek beklemesi de MANİDAR. Macit Neriman2ın yaşadığı hayal kırıklığını düşünmüştür ve onu böyle şaşırttığı içinde pek bir mutlu değil mi:img-grin2

Bu arada Özlem denilen sevimsizin babasının kolundaki dövme Ş harfi mi bana mı öyle geldi o harfinin Şahika ile bağlantısı var mıdır acep yok yahu daha neler, saçmalıyorum galiba

Yeni bölüm fragmanında

Macit: Neriman bugün bana geldi

derken bunu annesine söylüyor galiba. Ben İnci hanıma benzettim o kısacık saç görüntüsünü de bakalım. Bir de İnci hanımın Neriman2ı tanımadan sevimsiz Pelin'in annesinin konuşmalarıyla görmediği, tanımadığı Neriman'a aldığı tavır beni hayal kırıklığına uğrattı maalesef Hoş dizide ÖNYARGILI olmayan pek kimse yok ama oğlunun mutluluğu için Neriman2la tanışmak isteyen ve onu gördüğünde kafasındaki önyargının hatalı olduğunu anlayacak bir ANNE izler miyiz acaba

Bu sorularım sayesinde kimbilir yorumlarınızı okurum, beni aydınlatırsınız belki arkadaşlar:img-wink:

Görüşmek üzere

Durum:
    fatma-1721 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    aklımın götürdüğü yer
    Konular
    7
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoş geldin sevgili arkadaşım aramıza ailemiz gittikçe artıyor mu ne, umarım bu artış yorumlarımızda da olur:)

Bilin bakalım buraya gelmeden önce ne yapıyordum, tamam tamam yormayayım sizi evet 6. bölümün son dört dakikasını izliyorum yine. Hergün bu dört dakikayı izlemek bana çok iyi geliyor, feci alışkanlık yaptı inşallah yeni bölümlerde de bu bölümdeki dört dakika gibi sahneler olurda benim TUTUKLU olduğum sahne sayısı artar
    Sende mi ? Bende kaç kez izlediğimi sayamıyorum inan ; internetten Neriman&Macit sahneleri videolarını indirdim, bilgisayara yükledim 6. bölüm' ün son dört dakikası ,3. bölümün son sahnesi,4. bölümün son sahnesi,2. bölümün ilk sahneleri ve tabiiki 1. bölüm Macit&Neriman sahneleri ... vaktim oldukça bu çifti izliyorum sofa Ilk bölümün son sahnesinde öpülmekten korkup yüzme bilmeden denize atlayan Neriman ve onu kurtarmak için peşinden atlayan ve böylece ihtiyacı olan soğuk duşu almış olan Macit çifti beni büyüledi

Neriman: Macit beye benim geldiğimi söylerseniz eğer MUTLAKA görüşmek isteyecektir

demesi ne kadar MANİDAR değil mi

Sonrasında sekreterden Macit bey görüşmek istemiyor cevabını duyduğunda yaşadığı üzüntü, hayal kırıklığı da keza öyle

Ama merdivenlerden inerken Macit'in iki eli pantolonunun cebinde onu hem de gülümseyerek beklemesi de MANİDAR. Macit Neriman'ın yaşadığı hayal kırıklığını düşünmüştür ve onu böyle şaşırttığı içinde pek bir mutlu değil mi:img-grin2
    Neriman' ımız çok emindi Macit' in kendisiyle görüşeceğinden... kızımız ısrarla istendiğinin farkında caaanım ama nasıl da dumura uğradı
    Macit' in iki eli cebinde Neriman' ı beklediğini görünce aklıma Neriman' ın Fahriye' ye Macit' i nasıl tarif ettiği geldi : ' kibirden yapılmış robot gibi ' demişti
    Macit bey zevkten dört köşe oldu . Neriman' ın gelişiyle gülüşü de geri geldi ... 7. bölüm fragmanında da Neriman' a doğru eğilerek ' hatırlanmak güzel' diyor . Kızımızı mahcup ediyor
    Neriman Macit' in yüzüne ,arkasından söylediği gibi ' sen kibirden yapılmış robot gibisin' dese ne güzel olurdu
    Bu arada Özlem denilen sevimsizin babasının kolundaki dövme Ş harfi mi bana mı öyle geldi o harfinin Şahika ile bağlantısı var mıdır acep yok yahu daha neler, saçmalıyorum galiba
    Olabilir vallahi Dizide herkesin herkesle bir şekilde bir bağı var.
    7. bölümün 2. fragmanını izledim ve Şahika' ya çok üzüldüm Hem anneyim, hem evlat ama Şahika' nın yerinde olsam annemi kolay kolay affedemem. Bir çocuğu dünyaya getirirsen onu babasında bırakmak zorunda kalsan bile, en azından büyüyene kadar elin hep bir şekilde üzerinde olmalı , bunun için savaşmalısın. Kızcağız iki yaşındayken annesiz kaldı, allah bilir nasıl bir babayla ve anlaşılan kötü yola düştü. İnşallah bundan sonra iyi bir hayatı olur.

Yeni bölüm fragmanında

derken bunu annesine söylüyor galiba. Ben İnci hanıma benzettim o kısacık saç görüntüsünü de bakalım. Bir de İnci hanımın Neriman ı tanımadan sevimsiz Pelin'in annesinin konuşmalarıyla görmediği, tanımadığı Neriman'a aldığı tavır beni hayal kırıklığına uğrattı maalesef. Hoş dizide ÖNYARGILI olmayan pek kimse yok ama oğlunun mutluluğu için Neriman'la tanışmak isteyen ve onu gördüğünde kafasındaki önyargının hatalı olduğunu anlayacak bir ANNE izler miyiz acaba
    Bence Macit 'Neriman' ın ona geldiğini 'Duygu' ya söylüyor

Macit' in annesi 'İnci hanım'dizide büyük bir keyifle izlediğim bir karakter.
    Oğlu onun biricik varlığı , çok sevdiği , aşık olduğu ama sevdiği gibi sevilmediğinin farkında olduğu kocasından olan,annesini gerçekten de çok seven ve ona değer veren bir evlat Macit.
    İnci hanım oğlu için endişeleniyor. Neriman farklı , onun bilmediği bir dünyanın kızı ve bu onu endişelendiriyor ama buna rağmen oğlunun sevmeden Pelin' le evlenmesini de istemiyor, oğlunun duygularına değer veriyor, mutsuz olmasını istemiyor. Olması gerektiği gibi bir anne İnci hanım bence ve Neriman' ı tanıdıkça da çok seveceğinden eminim... Neriman resim çiziyor , İnci hanımın da zevki tablolar, ortak tarafları çok fazla ikisinin . Itır Esen' i tebrik ediyorum her sahnesi' nde inceliğiyle, zarafet akan oyunculuğuyla büyülüyor beni.

Sevgili sevosboss , yorumunla hoş geldin canım
    Artık bol bol yorumlarını bekliyorum

Durum:
    sevosboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Kalpimizde
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bilin bakalım buraya gelmeden önce ne yapıyordum:img-wink: tamam tamam yormayayım sizi evet 6. bölümün son dört dakikasını izliyorum yine. Hergün bu dört dakikayı izlemek bana çok iyi geliyor, feci alışkanlık yaptı inşallah yeni bölümlerde de bu bölümdeki dört dakika gibi sahneler olurda benim TUTUKLU olduğum sahne sayısı artar

demesi ne kadar MANİDAR değil mi:img-wink:

Ama merdivenlerden inerken Macit'in iki eli pantolonunun cebinde onu hem de gülümseyerek beklemesi de MANİDAR. Macit Neriman2ın yaşadığı hayal kırıklığını düşünmüştür ve onu böyle şaşırttığı içinde pek bir mutlu değil mi:img-grin2

Yeni bölüm fragmanında

derken bunu annesine söylüyor galiba. Ben İnci hanıma benzettim o kısacık saç görüntüsünü de bakalım. Bir de İnci hanımın Neriman2ı tanımadan sevimsiz Pelin'in annesinin konuşmalarıyla görmediği, tanımadığı Neriman'a aldığı tavır beni hayal kırıklığına uğrattı maalesef Hoş dizide ÖNYARGILI olmayan pek kimse yok ama oğlunun mutluluğu için Neriman2la tanışmak isteyen ve onu gördüğünde kafasındaki önyargının hatalı olduğunu anlayacak bir ANNE izler miyiz acaba

Bu sorularım sayesinde kimbilir yorumlarınızı okurum, beni aydınlatırsınız belki arkadaşlar:img-wink:

Görüşmek üzere
    o son 4 dakikayi sürekli izliyorsun cünkü macit neriman sahnesi cok az o durum bende de var acikcasi seni anliyorum yani

nerimanin kendiside farkinda macitin ona karsi ilgi duydugunu fakat kabulenemiyor bence

ve evet nerman icin süpriz oldu macitin merdivenin orda onun beklemesi...

bence macit neriman burya geldi sözünü duyguya söylüyor bana öyle geldi...

ve bu dizide ben baska birsey daha fark ettim karekterlerin nerdeyse hepsi askin ne oldugunu bilmiyor gibi özelikle macitle neriman...ikisininde durumu ayni ikiside cocukluk arkadaslari ile beraber...bakalim nezaman örenecekler gercek askin ne oldugunu

Durum:
    ZELİŞ K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar efendim.... Dizi yoksunluğu çektiğim şu son aylarda Fatih_Harbiye beni ekrana bağlayan bir kaç diziden biri oldu(izlediğim 3 dizi oldu sayesinde) bir iki şey yazmak istiyorum sayın senarist hanım bu neriman macit sahneleri ne zaman dizi başı ve sonu olmaktan çıkacak acaba çoğaltın biraz ama olmuyor böyle zira ben pelinin dekoltesini izlemekten o cart sesiyle kalın dudaklarıyla niçin beni sevmiyorsun macit repliklerini sürekli duymaktan bıktım ayrıca şinasinin ekrandan bana melül melül bakmasına daha ne kadar dayanırım bilmiyorum seside kötü zaten birde şarkı söylettiler vallahi şahika da olmasa ne yaparım bilmiyorum cihanında dediği gibi kadının adı varmış yani duygu onur olmaz şahika onur yapalım biz onu Onurun peline olan aşkı yüzünden parislere kaçması falan inandırıcı değil bana göre pelin öyle yana yakıla aşık olunacak bir karakter çizmiyor ki yüzeysel biri asla derin bir karakter değil hikaye hızlansın biraz meriman macit sahneleri çoğalsın neriman ev kızı formundan kurtulsun bir işi olsun artık mesela resim yapıyor neriman macitin annesiyle karşılaşsın ortak yönleri nasılsa resim kaynaşsınlar yada bir şekilde nerimanda şirkete kapağı atsın dayısı ortak zaten ne o öyle sürekli fahriyeyle kolkola mahalle dolaşıyorlar neyse fatih harbiye dizisi hızlanalım biraz lütfen.

Sayfa 9/89 İlkİlk ... 56789101112131959 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri