Sayfa 63/63 İlkİlk ... 13535960616263
628 sonuçtan 621 ile 628 arası

Konu: Game of Thrones(Spoiler)

Status
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    86
    Ettiği Teşekkür
    1
    9 mesaja 10 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Aslinda cok da kötü bir fikir degil, dizinin finali adi üstünde final, son bölümler cok önemlidir ve Kanal her halükarda sizmasini engellemek istiyor. Alternatif sonlar risklimidir risiklidir tabii, final begenilmesse ve alternatifler yayinlanirsa neden diger son secilmedi diye elestirilir. Öyle yada böyle yapimci icin zorlu bir sürec olacak

Status
    kitappandasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Bolu.
    Konular
    17
    Ettiği Teşekkür
    416
    88 mesaja 256 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949675

Game of Thrones'un 5. uzantı projesini dizinin senaristi hazırlayacak
    Game of Thrones’un sona ermesinin ardından ekrana gelmesi için hazırlanan potansiyel uzantı projelerine bir yenisi katıldı.

Birkaç ay önce dört farklı senaristin dört uzantı proje hazırlamaya başlayacağı haberi gelmişti. Entertainment Weekly’nin özel haberine göre beşinci projeyi Game of Thrones’un senaristlerinden Bryan Cogman hazırlayacak.

Hatta projede George R.R. Martin’le birlikte çalışacak. Yazar daha önce bloğunda beşinci bir uzantı proje olduğu hakkında ipuçları vermiş ancak kimin yazacağı veya detayları hakkında bilgi vermemişti. İlk sezondan beri Game of Thrones'ta olan Cogman’ın hazırlayacağı uzantının onay alma ihtimalinin daha fazla olduğu düşünülüyor. HBO daha önce muhtemel projelerin hepsinin değil içlerinden devam etmeye değer olanlarının onay alacağını belirtmişti. Ancak diğerlerinde gibi Cogman’ın hazırlayacağı hakkında da detaylı bilgi verilmedi.

Dizinin yürütücüleri David Benioff ve Dan Weiss ise ana diziden sonra uzantılra dahil olmama kararıalıp HBO için yeni bir dizi hazırlama kararı almışlardı. George R.R. Martin açıklamalarına göre Robert’ın İsyanı ve Dunk & Egg hikayeleri muhtemel uzantılarda yer almayacak. açıklamıştı. Projeler geçmişte geçecek ve ana kadro oyuncuları uzantılarda yer almayacak.

Kaynak: Ranini TV

Status
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    86
    Ettiği Teşekkür
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Bu aralar dizinin albümünü dinliyorum.
    Ramin Djawadi sen nasil bir yeteneksin öyle... cidden cok begeniyorum adamin kompozisyonlarini. Dinledigim her müzikte gözümde o müzige ait sahneler canlaniyor, o ani birkez daha yasiyorum.

Favorilerim Against all Odds (7x06'da kurtarildaki sahnede calan müzik), No One Walks Away From Me (Jamie'nin gittigi sahne) ve The Army of the Dead (Sezon finali son sahne)

Status
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    86
    Ettiği Teşekkür
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

8. sezon hakkinda ara sira haberler cikiyor. Son olarak iki oyuncu cok duygusal sahneleri okuduklarini söylemislerdi (isimlerini unuttum). Emilia Clarke'da birden fazla finalin yazildigini ve eger sizma olursa inanmamamiz gerektigini söyledi bir röportajinda.
    Senaryo sadece dijital olarak oyunculara veriliyormus ve set'ten cikarilmasi yasakmis. Senaryodan haberi olanlara sosyal medya yasagi konulmus, sizmayi önlemek icin. Oyuncular sadece onlarin oldugu sahnelerdeki senaryoyu okuyorlar, digerlerini okumuyorlar.

Son olarak bazi cekim bölgelerine gidilmiyormus artik, hangi bölge oldugu Spoiler icinde:
    Spoiler İçermektedir

Son sezonu aslinda hicbir Spoiler yemeden izlemek istiyorum, ama iste bazen tutamiyorum kendimi

Status
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    GS
    Konular
    767
    Ettiği Teşekkür
    30
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    2 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

HBO'dan açıklama geldi. Dizinin final sezonu 2019 yılında yayınlanacak. Her bölüm film uzunluğunda olacakmış.

2019

Status
    hacivatiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    9
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Uzantı diziler ile ilgili bilgi gelmiş. 2020'den önce başlaması mümkün değilmiş. Ve o dizilerde GoT dizisinden kimse olmayacakmış ama tanıdık bir hane hakkında olacakmış.

GoT'un 2019'da gelmesi olayına ise hiç girmiyorum.
    2016-2017 Sezonu Euroleague Şampiyonu EZE EZE Fenerbahçem !

Status
    MeRvİsHh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Son sezona bir seneden fazla kaldığı aklıma gelince delirecek gibi oluyorum.

O kadar sevdiğim bir seri ki hem kitaplarını okudum hem de tüm bölümeri en az 2 şer defa izledim.

Status
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    GS
    Konular
    767
    Ettiği Teşekkür
    30
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    2 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

8. sezondan ilk resimler gelmiş. İlk karelerde Cercei ve Jon yanyana. İkili nasıl bir araya geldi acaba? Jon en son Danny ile gemideydi. Böyle fotolar geldikçe merakım katlanıyor ama 2019'a daha çok var.

Sayfa 63/63 İlkİlk ... 13535960616263

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri