Sayfa 20/21 İlkİlk ... 10161718192021 SonSon
206 sonuçtan 191 ile 200 arası

Konu: Empress Chun Chu / 2009 / GK

Status
    BeLieF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ..ZarifAcı..
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Efeniim öteye beriye bulaşmadan şu kalan sorularımı cevaplayayım.. Yalnız şunu demeden geçemiicim; nessa'cım karakterler arasında MooHyul nerde MooHyul, moolara mı karıştı??

1-Favori karakterinizi ve zahmet olmazsa nedenini söyleyiniz..
    1-Kang Oh Soo(The Devil).. Hüznü, pişmanlığı ve çaresizliği ile kalbimi acıttığı için..
    2-Bong Ma Ru/Jang Jun Ha(CYHMH?).. Komple komple komplike karakteri için..
    3-Jang Min Ho(Swallow the Sun).. Ne desem; emicenin muhteşem oyunculuğu için..
    4-GyeongJong/Kaçık(Empress Chun Chu/Demir Prenses).. Kaçık, kendisiyle ilgili yazacak bişey bırakmadığı için
    5-Jumong (Jumong), Yushin(MK), Song Tae Ha(Chuno).. Bu karakterler az çok birbirine benzediklerinden ayıramadım.. İyilikleri, dürüstlükleri, sadakatleri, cesaretleri ve asaletleri için.
    6-GeumWa(Jumong/Efsane Prens).. Bu karakter üstünde yapılan oynaklığı hesaba katmıyoruz- Diğer her şeyden çok arkadaşına olan sevgisi için..
    7-Seok Hyun(Thank You).. Kırmayı isteyipte bir türlü kıramadığı zincirleri ve içinde yaşadığı hüznü için..
    8-Lee Geum(AAMF).. Abooww listedeki tek hatun.. Bi sürü şey sıralardım ama attığı yumruk için desem..
    9-Kyung Woo(AAMF)… Uyy çirkin zürafam, yumuşak kalpli ökküzcüm..
    10-Gang Jo.. Hasletlerini saymaya gerek yok; oturttukları ve oturaklılığı yeter..
    Ayy bu da yeter, devam edersem benden daha epey çıkar galiba..

2-Nefret ettiğiniz karakter?..
    1-Mishil(Muhteşem Kraliçe/Queen Seon Duk)
    2-Madam Yam-i Yam(HaeShin/Denizler İmparatoru)
    3-İyiki hatırlattın nessa-Tokatçı Jili(Rüzgarın Krallığı) ..Aslında nefret edilecek kadar önemli bi şahsiyet değildi.
    4-Şu mendebur suratlı sarkık dudağın adı neydi yaa?:img-hyste(Dae Jo Young)

3-En gıcık karakter?
    Bi çok gıcık çıkıyorda, bu şerefi kimse Warrior Baek Dong Soo'daki Human Lord'undan alamaz.. O nasıl bi uyuzluktu, nasıl bi tip ve sesti yauuww

4-En kötü karakter?
    Kore dizilerinde nerdeyse hepsinde kötülerin bir kırılma noktası oluyor ve tam kötü diyemiyorsunuz.. Ama yinede pek pişmanlıklarını görmediğim için;..
    1-Mishil ve Madam Yami Yam
    2-Jili
    3-Chuno'daki başbakan
    4-İki tanede WBDS'da vardı
    5-BaeGuk

5-En iyi karakter?
    1-Yushin, Song Tae Ha, Jumong, Muhyul(RK)
    2-Yesoya
    4-Yeon
    5-Adı aklıma gelmedi MiSa'daki kız(birde beni sonunda sinir etmeseydi!)

6-En yalnız karakter?
    Seung Ha(The Devil)

7-En sevimli karakter?
    Elbetteki çocuk karakterler..
    1-Hyo Eun(AAMF)
    2-Lee Bom(Thank You)
    3-Küçük Mi Suk(CYHMH?)

8-Yüreğinizi en çok yakan karakter?
    Kang Oh Soo(The Devil)

9-Eveet, en çok beklediğiniz soru; En kaçık veya çılgın karakter?
    Kim olabilüü; tabiki Kral GyeongJong nam-ı diğer Kaçııık

10-En asil karakter?
    Şimdii bunu iki katagoriye ayırdım,
    Görüntü ve duruş olarak; Yeom Jang(Denizler imparatoru)
    Karakter olarak; Yuşin(Yoo Shin), Jumong, Song Tae Ha(gerçi bu görüntüdede asil duruyordu)

11-En karizma karakter?
    Neeyy, karizma büyü mü demekmiş??.. Eee o zaman yohtir.. Hmm, biraz düşündümdee; kötücül Jang Min Ho emice(Swallow the Sun) ayaklarının altında oğlucuğunu çiğnerken(ama hak etmişti o da canııım) ekrana hafif sırıtık bi şekilde bakmış olabilürüm.. Bu büyü kısmına girer müü??

12-En, affedersiniz, öküz karakter??
    İzlerkene en çok kendisine ökküz sözcüğünü sarfettiğim karakter sanırım Kim Joo Won’du(Secret Garden).. Emme Kyung Woo’nunda(AAMF) ondan pek aşağı kalır yanı yoktu hani, en azından başlarda(sonrasındada kızgın kafalı kuzu oldu:))..

Status
    nessa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    LOTR+HP+TTS+SW
    Konular
    25
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Sevgili BeLieF'in anketine eklemeler yapmak istiyorum

En etkileyici...
    1. Arkadaşlık
    2. Kardeşlik
    3. Anne/baba&evlat ilişkisi
    4.Şarkı
    5.Senaryo/genel hikaye

İlk olarak ben cevaplayayım
    En etkileyici...
    1. Arkadaşlık
    Muhyul & Maro (Rüzgarın Krallığı)
    Janbogo & Yona (Denizler İmparatoru)
    Yushin & Alcheon (Muhteşem Kraliçe)

2. Kardeşlik
    Muhyul & Haemyeong (Rüzgarın Krallığı)
    Deokman & Chun Myung (Muhteşem Kraliçe)
    Seya & Seul (Demir Prenses)

3. Anne/baba&evlat ilişkisi
    Yuhwa & Jumong

4.Şarkı
    The Throne(Rüzgarın Krallığı)
    Balbam Balbam (Muhteşem Kraliçe)
    Passo Dopo Passo (Muhteşem Kraliçe)

5.Senaryo/genel hikaye
    Rüzgarın Krallığı
    Muhteşem Kraliçe

Status
    NAGİŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    43
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Arkadaşlar bu başlık Empress Chun Chu dizisinin başlığıdır yorumlarınız bu diziyi içermeli.
    Anket yapılmış,cevaplar verilmiş hatta sohbet edilmiş. Çoğu da '' bu '' diziyle alakasız. Bu başlık genel bir uzakdoğu başlığı değildir.

Mesajlarınızı düzenleyeceğim.Ankete devam etmeyiniz.

Status
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

uzun dizidir başlasam mı başlamasam mı derken başladık tarihi dizi ve savaş dizisi olunca ilk bölüm bolca savaş sahnesi vardı azcık bunalırım ama ne yapacan
    gelelim oyunculara efenim bunca dizide kadınalrın saçları başları hep düzelken neden başrol kadın bu kadar dağınık anlamadım ha savaş dır tabiki güzel vede bakımlı olmasını beklemiyorum ama onca adamın bile saçı düzgünken bu kadını anlamadım yalnız karakter olarak süper arkadan iş çevirip kendine yer sağlayan onca insanı yalandan öldüren kraliçelerden çok daha kaliteli ama oralara nasıl geldiğide

dizide ton ton bir halmoni bekliyordum torunlarını seven koruyan ama olmadı hatun birden dellendi diycem ama yok zaten gözü tahtta bakınız erkek torunu istemediği biriyle evlendirmiş ve seni tahta çıkaracam demiş yetmedi iki torunu sattı ki bunun türkçesi odur resmen sattı neymiş abisi için kılanı için iyide kılanını düşünen büyükanne niye çocukları uzak tutmadın de chi yi doldurdun oda kendini bir halt sandı kızlara ettiği zulüme sen kralı etkiledin evlen ama senin işe yaramadığı yerde kardeşin işe yarar bak sen bunak erken ölse bari ha bide diğer prens var ki adamın devlet işleri ile işi yokken onuda yoldan çıkaracak

kızların abisine ne diyim bilemedim çok akıllı havasında gezip taht peşine düş ama akrdeşlerin senin için acı çeksin neymiş kılan ları yok olacak olsun bir zahmet senin gibi sümüklüyü tahta çıkarana kadar ölsünler eğer yanlış anlamadıysam şu anki kral ölünce yerine sen geçecen ki sende aynı hamurdan sın yani sende pek adam sayılmazsın

kılan kılan diyen babaannen bile sizi rahatca harçadı abisi babası ve diğer herkes ölünce azcık üzülde köşene çekil

küçük kızkardeş pekde etliye sütlüye karışacak tip değil ama belli olmaz ilerde tabi

kraliçeye adamların neden bu kadar sadık oldukları belli oldu taaa geçmişleri nerelere dayanıyor da şu yanlarındaki genç adam belli değil biraz

goguryo zamanının evlilikleri çok fena ya bazı dizilerde de görmüştüm ilk izlediğimde acaba benmi yanlış anladım dedim ama değilmiş kardeş kardeşle evleniyor ıy
    neyse kızımız hamile de niye bunun çocuğu tahta çıkmıyor ki
    bendekide soru dalkavuklar iş başında da

Status
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

öyle böyle derken kralı da öldürdüler gerçi adam ölecekti ama hızlandırmak içinde ellerinden geleni yaptılar halbuki çocuğu olacağını öğrendikten sonra baya değişmiş di hatta o çocukluktaki travmasından da kurtulmuşdu ama işte hastalık acaba diyorum şu babaanne iyi biri olaydıda o çocuğuda adam gibi yetiştirseydi acep o bu kadar kötü olurmuydu çünki özünde iyi biriydi çok fazla olmasada üzüldüm

babaaanne de öldü bakınız ona hiç üzülmedim aslında herşeyin başı o herkesin hayatınıda mahvetti ve sonunda kuklasından oldu yazık oldu kızlara diyim son anda gidipde ferman yazdır dedi ama geçmiş olsun kötülerin kolları heryerde

yeni kral tahta çıkar çıkmaz nutuklara başladı ahlaklı ülke iyi ülke de senin yaptığın ne senin için hayatlarından vaz geçen kardeşlerine kötü muamele etmek mi onca eziyeti çeksinler sen elinden oğlunu al sorsan yaşasınlar diye yaptıp iyide o zamana kadar olacaklar aklına gelmedimi seni oraya çıkaran adamlar acep senden neler isterler ha bide aşık olmuş muş ahlaklı faziletli kral babası o kızı daha önce diğer krala yamamaya çalışmıştı ay delirtecek bu kral beni erken gitse bari ve umarım çocuğu olmaz

ben sana ne yaptım
    gayet güzel bir soru ben söyleyim kimseye kendinden çok değer vermiycen yok ölecekmiş aman kılan gitti gittiyse gitti abinse bile ölsün bak sonunda ne oldu taht için herkesi çiğneyip geçti elinden çocuğunu da aldı yazık değil mi şimdi onca geçen seneye elinde ok kılıç savaş meydanlarındasın savaş zamanı akıllı ve güçlü kadınsında hani çocuğun acep nasıl yetişti neymiş abin için üstelik hala babaanne diyip duruyorsun ben olsam herhalde önce onu boğazlardım

diğerlerine şimdilik girmeyim malum kötülerle uğraşmak şimdilik beni yorar
    ama umarım şu giden prens geri gelirde diğer kızla evlenirler

Status
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

tarihi dizileri sevip bazı olayları sonradan çözüyorum malum çokca kabile ırk oluyor hepsinide akılda tutmak zor hele bu dizide kim kimdir anlamak imkansız gibi malum çeviri var ve alttaki yazılarda korece neyse geliyim diziye

beklentimin altında ha güzel mi güzel malum tarihi dizi bir iyiler bir kötüler ha bide iyimi kötümü diye karar veremediğim var ilk
    kral iyi bir kral olmuş yardım sever çömert halkını seven biri onu başa getirenlerin kuklası olmamış bu güzel ama kardeşine yaptığını pek kafam almıyor her ne kadar ikisinin iyiliği için desede bazen belliki taht ağır basıyor yoksa bir bunağın lafına uy anne oğulu ayır yetmedi çocuğu anan terk etti diye doldur ve eski krala oğlunu koruycam ilerde her şeyi ona bırakacam dedi ama hiç yapmamış taki kendi varisi olmadığı zaman ve yine o bunağın dediği çıktı diye çocuğu velihat yaptı ayrıca o kadar iyiki ilk eşi sarayın bir kenarında çürüyor ama adam gidip ilgilenmiyor bile varsa yoksa karısı şimdi bu krala nasıl güvenecen kadın ölüyorum kızımı kardeşine gönder diyor o hala inat yok yok ilerde değişecek kesin zaten başta belli

gelelim kraliçeye evet gayet kibar ve nazik biri prense de iyi davrandı analık etti hatta ana oğulu buluşturdu gerçi oğlan anadan soğusun bana dönsün diye yaptı ama kadının bu kadar iyi olması bile beni rahatsız ediyor prensi büyütmesi iyi ama krala onu annesine göster dediğini duymadık krala kraliçelik makamını işgal ediyorum havasında ama diğer kadına bir yakınlığın yok hadi kral önemsemiyor da sen niye arada gidip ilgilenmedin sorsan iyi
    ay ne iyisi be babası onu her hangi bir krala yamamaya çalıştı oda ses etmedi ondan iyi ancak o kadar olur bu kadın kral dan kötü olmazsa bende ne diyim artık

gelelim seundok ka (umarım yanlış değil ) bu kadın kaç yaşında acep başta çocuk çocuk dediler evlendiler hadi 20 yaşında olsa 10 sene geçse etti 30 malum daha yaşlı olupda az gösteren onca oyuncu varken neden bu oyuncu hiç ama hiç olmamış izlerken etkilemiyor hatun beni bide şu saçlar yokmu hayır diğerleri de öyle olsa neyse sadece o salkım saçak kadını yaşlı ve çirkin göstermek için bu çaba niye anlamadım hasta kraliçe bile daha iyi görünüyor dublaj desen felaket
    oğluyla kavuşması iyiydi yaptıkalrı hele çocuğun annesi hakkında ki gerçekleri öğrenmesi ama uzun sürmeyecek malum kötüler durmuyor üstelik yanına aldığı adamlar da işleri iyice karıştırdı şimdi kral kardeşinden şüpelenir ve prensi elinden alır oda diğer saraya gitmek ten vaz geçip yine devam eder işlerine ama umarım anne oğulun arası daha iyi olur çünki yazık çocuğa ne yapacağı belli değil

prens demişken yisan ımın küçüklüğünü yeniden görmek çok güzel sevimliydi küççükkkende hala değişmemiş

seundokun kardeşi seul du zannedersem bu kız daki rahatlık adamı öldürür hayatı boyunca yaptığı zırlayıp durmak ve müzik çalmak acep merak ediyorum göstermediler belki ilerde görürüz onca yıl boyunca ablası oğlunu görmek için krala yalvarırken bir şeyler yapmışmı yapmamışsa ablası resmen salak hem abisini kurtarmak için evlen kardeşini korumak için kralı sakinleştir ama onlar senin için bir şey yapmasın hanım otursun sarayda elinde gıy gıy sonra sevdiğinin peşinden git yuh

ha bide anlamadığım ölen kral kraliçeye benden sonra yalnız kalma evlen ama arada beni hatırla dedi o evlene biliyorda kardeşi prensle evlenince neden yasak ilişki oldu ki

ve şu yeni gelenler neydiler hala ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım sadece büyük başlardan intikam alıp ülkeyi ele geçirecekler yanlış anlamadıysam tabi de neden birilerinin arasına girmek için akrabanı öldürürsün makul mu diycem de adamalrda kıl yok neymiş amaç neymiş idealler var bir terslik bu kafalarda

Status
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

bu nasıl bir dönemdir anlamadım herkes kral yada kraliçe sea nın oğlu ilerde kral olacak seul un doğuracağı çocuk ilerde kral olacak bu da demektir erkek olacak ölen kraliçenin kızı ilerde kraliçe olacak hey maşallah herkes kral ve kraliçe

şu bakan kim umarım yakında ölür adam ne yaptı ne etti ortalığı karıştırdı neymiş krala yeni bir eş alındı sanki anormal bir durum o pisliğin yüzünden seul de zor durumda kaldı zavallım sokak ortasında doğuracak prens siyasetle ilgilenmediği halde sürgünde sea nın elinden bir şey gelmez küçük prens üzgün kral hala vatana ihanet derdinde neyseki azcık insafa geldi de millet ölmekten son anda kurtuldu hayır anlamadığım
    iffettten bahseden kral karını eski krala vermeye çalıştılar yetmedi onu jiseng zannetmiştin aldın evlendin yetmedi kraliçe yaptın o kadın iffetli ama kardeşlerin kötü
    kabahat sende değil senin için hayatını mahveden seul ve sa da tabi asıl pislik babaannede erkek milletini korumak için onca hayatı mahvetti bunak

sevmedim sevemedim hatta sevmiycem kraliçeyi içten pazarlıklı her ne kadar prensi oğlu gibi büyütmüş olsada içten pazarlıklı bencil iyi görünen ama dizideki en şeytanı o bence bir yerde okumuştum sinsirella diye ahada uymuş sinsirela

neyse gidip bakayım ki seul e ne olacak belkim doğum yapınca o adi abisi düzelir gerçi dizinin başında delirmişti ölsün bari erkenden

Status
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

aboov seul öldü hiç beklemiyordum ani oldu dahası adam çocuğumun büyüdüğünü göremiycem dedi durdu ama kadın öldü yazık ya dizideki masum insandı diye biliriz hiç bir şeye karışmadan göçtü

ben bu kraliçeyi sevmiyorumda boşuna değilya sanki başkasının çocuğuna bakınca iyi biri olacak sümüklü krala çocuğu al dedi o malda aldı bir sene sonra yine iyilik abidesi babasına ver dedi oda verdi yok ya bu kadın ne yapsa bana yaranamaz acep kendi oğlu olsa bu kadar iyi olabilirmiydi

kral kafayı kavgasız gürültüsüz ortamla bozmuş da mal kral acaba adamlar silahlarını kuşatmış evine gelmişken sen nasıl kavga olmasın dersin üstelik toprak vermeye kalkarsın acep delimidir ne
    üstelik kardeşin ölmüş sea nın da dediği gibi onu öldür ondan sonrada cenazesine gel çocuğu diğer kardeşinden al bu adam hadi onca bakanın elinde soytarı olmadın başardın da kardeşlerine bu düşmanlığın niye
    sea yı sevmemeni anlarım sana ahk ettiği cevabı veriyor ya ondandır ama diğer onla ne zorun vardı o eski kralın eşi evlenemez ama sen eski kralın eşi ile evlendin orda yasak değilde seul de niye yasak ki oda kral eşiydi seul de bir yerde bir anormallik var ya neyse

şu ikinci kabile çurhanlımı neyse onların yüzünden heryer karışacak onca insan ölecek bunlar içinde gerizekalı diye biliriz sırf taht a çıkabilmek için onca insan öldür ve bunu haklı gör topluca ölün bari

acaba kraliçenin babası ne vakit ölecek bildiğin görüntü kirliliği

Status
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

acep ben bu diziyi nasıl izlediydim yada söylenmedi de şimdi belli oldu komutan kang ın kızkardeşi aslında kardeşi değilmiş kız abi abi dedi durdu sea yok adam delirince o öldü artık beni gör diyor malum o zamanalrda kardeş kardeş le evleniyor ama bu kadarda değil derken öğrendik ki kız önceden ölen nişanlısının kızı imiş hem ben o kızı komutan kim e aşık zannediyordum

sea ve komutan da esir düştü kim aşık olduğunu söylesede sea sinirlendi ama eminim ki oda açılacak malum seviyor onun için hayatını o kadar öne sürdü hem düşmanınıza niye bu akdar belli edersiniz ki hem diklen hemde zayıf noktanı göster gerçi onca insan öldürülürken guru timsali sea neden komutanda geri adım atıyorsa aşk sa ben almıyayım diğerleride insan benim gözümde

komutan kang ın kardeşide çıktı sea ya inanıp yola koyuldu ama hatun diğerlerini kurtarıp geri döndü yani normaldi dönmesi ama az daha sabretseler ikiside o gemiye binecekkken gereksiz aksiyon niye ha

ahada kraliçenin gerçek yüzü ortaya çıkmaya başaldı gerçi hemen sevinmiyim ama önce babasını hapse attırıp milletin ve kralın takdiri topla sonra onlara ders verdiğini söyle babanı saldır ondan sonrada babana ülkeyi ele geçirecez küçük tüccarlar gibi düşünme de ah ah bu cadının bir oğlu olsaydı sea nın da oğlunu yanında tutmazdı tabi kendi kızıda ona benzer ilerde

en iyisi şimdilik sürgündeki prens karısı öldü ama o çocuğuyla mutlu zaten adam taht hayatı hiç istemedi de anlaya na

şu yeni çıkan kraliçe ne ayak hayır kötü olmak içinde sebep lazım derim ama bu hatunun derdi ne ayağı kaydığı için adam öldürülür mü kötü görünsün diye midir ne anlamsız hele o yanındaki kazulet kızlar ah onlarda bir ölselerdi iyi olurdu o kadar rahat adam öldürmeye benzemiyor çünki

tarihi dizi olarak güzel ben seviyorum çünki tarihe uygun yapıldığı için ama nedense oyuncuların bazısını sevemedim
    ve en önemlisi dublaj felaket alıştım alt yazı izlemeye ondan mı ne

Status
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

dedim ama sinsirella diye ahada kralın hasta olması ona yaradı işine gelmiyenin sürdü işine geleni yerini yükseltti sorsan hanım hanımcıktı ah ah belliydi zaten o kadar yumuşak olmasından hayır onca yıl içinde nasıl tutmuş hayret catlamadı bu zamana kadar gerçi kral kendine gelsede şu kadının dizginlerini tutsa hayır kral ölecek diycem ama şu kıtan dan gelen kişi eşiymiş demekki ayaklanacak yani umarım herşey bu cadı ve babasının eline geçmesin

komutan chin değil çiyan olmalıymış pislik herif devlet kuracam güzel bir ülke yaratacam dedi durdu aslında bir halt edeceği yokken mikrop sen git sahila ya sürgündeki prans le oğlunu öldürmesini söyle hayır bu adamı hiç sevemedim vede ısınamadım ama bu kadarını beklemiyordum hemide politika ile işi olmayan bir adamı çocuk için kral olacak dendiydi demekki çocuk yaşıycak ama şu çiyan ailesi öldürülmüş intikam peşinde koşan mikrop sende aynı şeyi başka çocuğa yapıyorsun ay gıcık şimdi bu adi sea yı sevse ne sevmese ne

sea da artık tahtın peşinde gerçi abisi hak etmişti ama o arada ölecek onca masuma yazık ve oğlunun da hastalığını öğrendi bakalım o taht da kaç gün kalacak pislik kraliçe bile artık çocuğun hastalığından herkese bahsediyor

komutan kang ın kardeşine üzüldüm her ne kadar ihanet etmiş olsada kıtan kraliçesi affeder zannettim de o kadın da vicdan yokmuş onu unuttum

Sayfa 20/21 İlkİlk ... 10161718192021 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri