Sayfa 21/21 İlkİlk ... 111718192021
206 sonuçtan 201 ile 206 arası

Konu: Empress Chun Chu / 2009 / GK

Status
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

gözün kör olsun emi saila nasıl kıydın o baba oğula ne zarı vardı ki ikisinin size sizin davanız da siz de batın hı saçma nedenleriniz yüzünden onca insan öldü gerçi kendi amcasına kıyan kişiden ne bekliyorsun sorsan iyilik timsalleri ama asıl katilin önde gidenlerisiniz sen de o kim ciyan da umarım ölürsünüz diycem ama şu meşhur tahta çıkmak üzeresiniz yanikötüye bir şey olmuyor

sonunda sea da taht için bir adım attı ama tuzağa düştüler hayır anlamadığım nasıl bu kadar aptal oldukları hem savaş tecrubesi olan biri nasıl kurtulup geldiğiniz ortaya çıkmış ayrıca böyle bir isyan planlarken uluorta konuşmak niye nasıl olup da hiç biri anlamaz paldır kültür isyana başla ayrıca kraliçe pençelerini çıkarmışken bu neyin nesiydi anlamadım ve kaybettiler de
    ha şimdi kral uyandı kardeşini affedip geri getirdi vede prens yine velihat oldu ama kraliçe hala iş başında son anda komutan kang kağıdı yırttı kral öldü emme kraliçe bakalım engel olabilecek mi

ah general ah onca yıl sonra gittin prensin mezarını açtın oğlunu buldun da niye onu sea ya getirmedin de geldin kurdun eline bıraktın az daha gelmeseydin kraliçe ölecekti ne temizlik olacaktı ama

artık tüm ekip toplandı diyebiliriz de yazık oldu ölenlere hele şu saraydaki yardımcı kadınla adama ha savaşçı kadınlarda var gereksiz isyan için öldüler bide saila öleydi

ve sonunda prens büyüdü de babaya benzedi bile acep gerçektede öylemiydi yoksa bunlar mı yapmış bilmem ama zavallı çocuğa çok üzülüyorum gerçi ben tüm sarayada yaşayıp da kral olmaya zorlananlara üzülüyorum şimdi bu çocuk gider diğeri gelir onun daha bir şeyden haberi yok acep başına neler gelecek

Status
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

taht kavgası anne oğul arasında sorsan iki kadında çocuğu seviyor ama hiç biri onun durumunu düşünmüyor dertleri güç o gücü elde tutarken yanındakiler zarar görüyormu haberleri yok sea hanım taht ta yerleşti ama kraliçe ve kıtan prensesini boş bıraktı şimdi oğlu ellerine doğru gidiyor umarım onuda kral gibi uyuşturucu bağımlısı yapmazlar gerçi eski kraliçe seni ben yetiştirdim diyip duruyordu her şeye rağmen yapmaması lazım ki kralın ne halde olduğunun farkınday dı ama insafa geleceğini sanmam malum kocasını zehirleyip öldüren kişilerle iş birliği yapmış oğlunu mu düşünecek

sea nın tarihde nasıl biri bilmem ama şu ana kadar ki güçlü prenses adil prenses iyi prenses büyüsü benim gözümde bozuldu gerçi çok da büyük akıllı hatun değildi ama iyice bozdu hem tahtı al hemde aşkı alayıum ve bu arada kimseyi dinlemiyim ha aşık olması kötü değil elbet ama o ikisini hiç yakıştırmıyorum olmaması gereken bir aşk dı
    yalnız sea nın haklı olduğu yerler var adamların karısı ölünce evlensinler ama kadınlar evlenemez saçma tabi sea hanım bir adım öne geçip evlenmeden de birlikte yaşıyor yine sormam lazım
    eğer eski kralların eşi evlenemiyorsa sea nın abisi nasıl evlendi eski kralın eşi ile ha bir prens le evlene biliyorsa seul le prensin aşı neden kabul görmedi anlamadım

dizideki tek normal aile seul ve prens di ama bir türlü mutlu olamadılar yazık diğer aşk lar beni çok sarmadı kimi kardeş sandık değilmiş kimi intikam için yaklaşır bir garip aşk lar almıyayım

kin ciyan ın ne vakit öleceğini merak ediyorum umarım erken göçer iç sesiyle kavga etmiş olsada oda onun ailesini öldürenler kadar cani kızın çocuğu öldürmediğini anlayınca nasılda delirdi hemde kendi öldür dedi neyseki akıllı kız biz katil değiliz aferin gözüme girdim

prensin arkadaşı onca yıl sonra gerçeği öğrenemye başladı acep küçük prens kızı görünce anımsarmı ve acep bu adiler çocuğu öldürmeye kalkarlar mı

Status
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

hah tamam bir sea nın hamileliği eksikti harbiden 40 da ne çocuğu yahu gerçi tarihde olmasa yapmazlardı ama ben çiyan gitsin kurtulalım derken şimdide adamın istediği oluyor çocuğu olcak bide erkek olursa tam olur kan dökmeden tahtı alacak mış hayır onca dökdüğün kan neydi pislik ay gene dellendim

sea ilk başlardaki kadın değil artık tam koltuk sevdalısı oldu oğlunu gördüğü yok sorsan ülkesi için yapıyor ama hayır o savaşçı kıyafetleri ile savaşan kadın bile ülkesi için daha çok çabaladı şimdiki tamamen kafasındakileri uygulamaya çalışan biri bide kıtan imparatoriçesini almış idol gidiyor ha şimdide oğlu olursa ne olacak eski sea artık yok eğer olsaydı oğlu bu halde olmazdı zavallı çocuk baya üzülüyorum garibe acep ne olacak diye

sea nın oğlu diyince harbiden oğlan ın hali içler acısı ne anası ne yetiştiren nede etrafındakiler kimse garibi anlamıyor bir tek imparatoriçesi ama onuda o üzüyor
    güyya yetiştiren zehiri içirdi anası tek bildiği emir verip aşk meşk işleri diğer çocuk tahta çıkacak ama acep bu garibimin ömrü kısa mı olacak buda babası gibi düzelemeden mi ölecek ay bari dizginleri azcık eline alsında üle ölse
    bakınız çocuk bile yapmıyormuş

komutan kang ve diğer kız birlikte olsun
    çiyanın yanındaki diğer adam kıtan daki kızla birlikte olsun hiç fark etmez malesef bu dizide aşk beni sarmadı az biraz çiyanın arkadaşı ile kıtan lı kız başka da yok hatta sea ve çiyanı görünce bayılacam o derece

ay bide şu kralın hadımı ölmiycekmi arkadaş yahu ilk kralın yanında diğer kralın yanında üstelik şimdiki kralın yanında her kes göçtü ama bu hala hayatta

prens daryan oda ayrı bir garip aslında sarayın dışında yaşadığı için pek haberi yok saray işlerinden ama oda çekecek şimdilik kral çekiştirsede taht için ve istemem desede belli ki o tahta çıkacak ve umarım diğer krallar gibi olmaz ve anne babası gibi aşık olup da evlenir

Status
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

bile bile ölüme gittin hang bi kocan sana o kadar da dur dedi biraz dinlesen ne olurdu ki gerçeği bilmen bile işe yarmaz artık sadece kocan dellenir ve çiyana saldırır ve herkesin gözünde haklı oluer ki adam da haklı yani koskoca imparatoriçe erkek çocuk vermiş ona sorsan kan dökmeden tahtı alacak hayır onca zaman öldürdüklerinden ken değilde ne aktıysa artık uyuz şey
    bide en çok kızdığım yanındaki adamlar ahada hang bi ölürken en yakın arkadaşı ile kavga etti belki o kız onu serbest bıraka bilirdi bilinmez ama çiyan öldürdü sana ölmeni söyledi abisinin sevgilisini öldürmesini söyledi artık açın gözünüzü aman da bir amacınız yok sadece taht isteyen bir sülük var uyanın

sea ve kıtan lı kadının aynı armasıda pek hayra alamet değil çıkar bir şey

ah yazık prensime kalktı aşık oldu aşık olduğu kadın da boynuz taktı üstelik bunu planlayanda onu yetiştiren kadın neyseki etrafındaki çoğu kişi öldü sadece kraliçe kaldı gerçi ben onlara tam güveniyorum o kraliçe hortlar gelir gene helede prens iyice dağılmışken
    de yalnız bu prens gerçekten erkelerden mi hoşlanıyor fragman fena idi ama olmasın yahu bide o çıkmasın başına

prens daryan iyi kurtuldu diyelim çiyanın elinden şimdi oda büyümüştür gerçi hala görünmedi ama yine ortalık karışınca ç
    yan iş başı yapar

ah sea çok da akılllı kadın değilmişsin hatta pekde önemli bir karakter değilsin elinde okunla savaşan bir kadın sadece o kadar önemli olsaydı ve de akılı ne oğlum o durumda olurdu nede çiyan seni bu kadar kolay kullanırdı dilinde ülkem türküsü ama ülke yi anca savaş zamanı hatırlıyorsun zaten tek bildiğinde savaş başka bir şey değil

dedim ya bu dizide aşk beni sarmadı hiç olmasada olmaz ama sadece her şeye rağmen kıtan lı kadın la sevglisi

gelelim kıtanlılara onlarda ne savaş meraklısıymış yahu kan içmeye bu kadar hasta bir millet olurmu yahu hayır başlardan da ölen yok o kadar zamandır savaşdalar hala komıtanlar duruyor neyseki imparatoriçe gidici

ve beni biri duydu da şu yaşlı adam emekli oldu çok şükür
    ve yine çiyan o yaşlıyı gönderip yerine kendi adamını koydu zavallı prens umarım erkelerden hoşlanmıyordur hem kendine hem prensese yazık yoksa sea çok da tın tın

Status
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

sea ile diğer kadının aynı anda doğum yapması normal değil bir şey çıkacak dedim ahada çıktı gerçi ben bunu hesap etmemiştim ama adamların bu kadar mal olabileceği aklıma nasıl gelsin ülken için savaşmanı anlarım elbette hiç bir toprak kolay kazanılmadı ama 100 yıl önce bitmiş bir hanedanlık için bu kadar insanın ölmesini anlamam heleki çocuğundan bu kadar kolay vaz geçmesini üstelik kime dedi kardeşine ikisi ni al vazgeçmeklik olursa yeğenini bırak oda yaptı ah garibim hala diye seslenirken nasıl düştün o uçurumdan
    gerçi saila ve sagamu nun ölümüne hiç üzülmedim onca insanı öldürmenin bedelidir kaldıki kendi çocuğunu öldürenlerde ölsün ama karısı nın haberi yoktu acep ne olacak öğrenince

çiyan ın darbesi iyi başladı hatta kaleyi de erken aldı ama komutan kang ı hesap edemedi o yüzden yakalandı ah bide ölse şahane olacak malum belalar bitmiyor bari o çıksın ortadan ülke hastalığına yakalanmış pislik gene kendi ülkesini düşmana sattı ölde kurtulsun herkes az biraz sea belkiüzülür ama oda bunca olandan sonra üzülürse yuh diycem

ah be prensim o saraydan kurtulmak için onca rezilliği etmene değdimi az daha dişini sıksan çiyan halledecekti herşeyi neyseki öyle böyle işler düzeldi hem imparatoriçe ile hemde annen ile şimdi daryang da tahta çıkacağına göre ordan kurtulursunuz ama bunca bölüm varken işler kolay gitmez
    hemide o pislik eski kraliçeyi gene bağışladın sen ama o kadın durmuyor be oğlum durmuyor ahada kızını daryan ga yamama peşinde ki başaracak mı evet yapar o kadın da işleri diğer işleri gibi erken bozulur umarım ve artık ölür malum yeni daryang daha kimsenin iç yüzünü bilmiyor he ne kadar onu koruyup kollayan komutansada birileri işleri karıştırabilir
    ve umuyorun yunhayenin kızı da anası gibi içten pazarlıklı çıkmaz yazık olacak çünki daryanga anası babası gayet mutlu vede iyiydiler şimdi kraliçe kızını verir kız da başta iyi olur sonra anası gibi yoldan çıkmaz umarım

acep sea oğlunun yaşadığını öğrenebilecek mi
    ve imparatorla olan oğlan ben imparatoru sorunlu zannederken asıl sorunlu oymuş gerçi hala nasıl onu saklıyorlar bilmem joseon dönemi olsa çoktan ölmüşlerdi o kesin

Status
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

Standart Cevap: Empress Chun Chu / 2009 / GK

ve dizi bitti gerçiitiraf etmem gerekirse 78 nasıl bitecek derken az biraz atlayınca bitiyor bilmiyorum belki dublajdan belkide oyuncuların bazısına ısınamamadan dolayı bekeldiğim gibi değil di
    tabiki tarihi anlattığı için güzeldi ama işte
    aklımdan çıkmadan başta yazayım bu goryo yada goguryo dönemi ay çok sinir bozucu bir dönem çok fazla katı olmasına rağmen joseon dönemi iyi nedir yahu aynı adama iki ada üç kızını ver kardeş kardeşle evlensin yok artık diycem ya ıyyyy

gelelim diziye çiyanın ölümü sea nın elinden oldu hakda etmişti gider ayak güyya iyilik yaptı seni sevmedim vs masalları sonrasında sea yok sevdi diye düşünsede bence o adam kimseyi sevmez sevemez hani savaş kaçınılmazdır mesela kıtanlar savaşa gelince diğerleri buketle karşılamıycaklar elbet bu arada ölen çocukda olsa üzülürsün ama ülken için savaşmalısın bu mal sadece ülke kuracam diye başkasının çocuğunu gözünü kırpmadan feda etmişse o bence kötüdür bide sea diyor ya ikimizinde hayali bir niye bu ülkeyi yönetmedik oda bu senin ülken benim değil dedi keşke ona inanıpda onu takip edenler duysaydı belki çocuklarını feda etmezdi uzun lafın kısası öldüğüne hiç üzülmedim ne onun nede adamlarının dostlarını bile öldürdüler onlarda ölsün

ah be sea hiç beklediğim karakter değilsin mışhıl bile daha iyiydi sorsan ülkeyi kimin yönettiği önemli değildi ama o nun isteklerini yapsınlar ben ülke istemem bırakacam dedi oğlunun yaşadığını öğrenince hemen yeğenini indirip taht a yerleşmeyi düşündü aslında oda ne sitediğini pek bilmiyordu onun kafa azcık durmuş sanırsam
    ama üzülmedim de değil hatuna istemediği bir evlkilik yaptı geçde olsa mutlu olacak adam göçer iki çocuk doğurdu ikisinide büyütemedi birini sevdi ihanete uğradı bir çok dost edindi ölümlerini gördü harbiden zor hayat ama birazıda akılsızlık ve hırs

üzüldüm gerçekten sadece sea nın büyük oğluna böyle bir hayatı hak etmemiş gibi geliyor bana tek sitediği sarayın dışında huzurlu yaşamaktı ama oda olmadı hep iyilikleri yüzünden şu yunheyonu öldürselerdi belki oda ölmezdi yazık pisi pisine gitti adam

yunheon demişken son sıçramasıda işe yaramadı kızını krala sattı ama kralım azcık akıllı çıktı gerçi prensese azcık üzüldüm de hak da etti anası tutmuş kolundan gelmiş imparatoriçe ile niye yatmıyorsun prens doğurması lazım ay hiç gülesim yoktu ama kralım şahane cevap verdi prensesden haz etmiyorum siz ısrar ettiniz diye evlendim ve en sonun da ikiside layık oldukları çöplüğe döndü ve ilerleyen zamanlarda kral aynı evden üç kızla evleniyor muş ve bolcada erkek doğurmuşlar yani artık sarayda sıkıntı uyok tek sıkıntı yunheonun kızı evli ama değil

komutan kang da öldü zavallı onca pislikle iyi dayandı oda insan yani robokop değildiya hem kıtanlı aynı anda saldırırsa garibim o kadar dayana bilir
    ha bide şu pislikler satmasaydı onu ve diğerlerini bu şekilde olmazdı o adiler yüzünden tuzağa düştüler ve öldüler hatta ölümden sonra bile adamına dını düzeltmediler hain olmasada rütbeside olamadı ama o iki pislikde sonunda öldü gerçi saray beyi kendinede kıydı ama

kıtanlı kadın çocuğu sea ya vermedi sırf kocası öyle dedi diye bakıp büyüttü malum bunlarda inanç bitmez mağaraya çocuğu koy beş gün sonra sağ çıkarsa o ülke kuracak yok anam yok bunlar kafayı toptan yemiş gerçi çocuk çıktı geldi hatta sea oğluyla bir kere görüştü ve rivayetlerdeki gibi ülke kuruluyormuş ama yazık genede ölene
    yalnız bu kız gittiği adam kocasının amcası da bu saila ve abisi neden amcası ile kalmamış da çiyanın peşinden gitmiş bunlar aynı kabileden değilmiydi yok ayrı isler çiyanı büyütende diğer adamalrda çurhan ee nasıl olmuşda ayrı düşmüşler ve nasıl olmuşda amca dinlenmemiş anlamadım ya neyse

güzel diziydi de keşke oyuncular daha iyi olsalardı

Sayfa 21/21 İlkİlk ... 111718192021

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri