Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456
30 sonuçtan 26 ile 30 arası

Konu: Game of Thrones - Replikler

Durum:
    lady_liv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    iStAnBuL
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

4x07

Tyrion Lannister:Bu saate kadar geneleve dönmüşsündür diye düşünmüştüm.

Oberyn Martell:Geçen gün göz kamaştırıcı bir sarışınla günümü gün ettim.

Tyrion Lannister: Deme ya.Hoşlandığım tür hariç burada her türlü pislik var.

Oberyn Martell:Kız kardeşin.Cersie bana geldi.Kızı hakkında epeyce konuştuk.Kız kardeşinin kızı için ne kadar endişe ettiğinden.Beni senin aleyhine yönlendirecek bir şey söylemeye geldiğini saklamak için epey rol yaptı.Buna kendi bile inanmış olabilir kanımca.

Tyrion Lannister:Şerefli hislerle şerefsiz işlerler yapmak çoğu yeteneğinden sadece biri.

Oberyn Martell:Asıl niyetini saklamak onun için zordu.Ölü Lannisterlar'a karşı benimle aynı hevesi paylaşacak bir Lannister'la tanışmak ender şey.Öldürüldüğünü görmek için çaresizce çırpınıyor.

Tyrion Lannister:Seni rahatsız etmesi gerekmezdi.İşin o kısmını kendim hallediyorum gibi.Kellem boynumdan ayrıldığında hissedeceği o zevk.Bunu uzun zamandır istiyordu.

Oberyn Martell:Evet biliyorum.Tanışmıştık,sen ve ben.Uzun yıllar önce.

Tyrion Lannister:Öyle olsa hatırlardım sanırım.

Oberyn Martell:Mümkün değil.Daha yeni doğmuştun.Babamız beni ve kız kardeşim Ellia'yı yanında Casterly Kayası'na ziyarete götürmüştü.Dorne'dan ilk ayrılışımdı.Kaya'nın hiç bir tarafını beğenmemiştim.Ne yemeğini,ne havasını, ne de aksanlarınızı.Hiçbir şeyini.Ama en büyük hayal kırıklığım sendin.

Tyrion Lannister:Senin ve ailemin itiraf edebileceğinden çok daha fazla ortak yanı var.

Oberyn Martell: Dorne'dan teptiğimiz kilometreler boyunca herkesin tek konuştuğu
    Tywin Lannister'ın yeni doğan canavar oğluydu.Bedeninin iki katlı bir baş.Bacakları arasında bir kuyruk.Pençeler,kırmızı bir göz,hem kız hem de erkek uzvu.

Tyrion Lannister:Bu işleri o kadar kolaylaştırırdı ki.

Oberyn Martell:Kız kardeşinle tanıştığımızda,seni bize göstereceğine söz verdi.Hergün soruyorduk.Hergün ''yakında'' diyordu.Sonra bir gün ağabeyinle birlikte bizi bebek odana götürdü ve ucubeyi gözler önüne serdi.Kafan biraz büyüktü.Kolların ve bacakların biraz küçük.Ama pençelerin yoktu.Kırmızı gözün ve bacaklarının arasında kuyruğunda yoktu.Sadece minicik bir pipi.Hayal kırıklığımızı saklamaya çalışmadık.''Bu canavar değil.''dedim Cersie'ye.''Sadece bir bebek.''O da ''Annemi öldürdü.'' dedi.Ve küçük pipini öyle sıkı sıktı ki,çekip koparacak sandım.Ağabeyin onu durdurana kadar sıktı.''Farketmez ki.''dedi bize.''Herkes yakında öleceğini söylüyor.Umarım haklılardır.Bu kadar uzun süre yaşamamalı.''

Tyrion Lannister:Er yada geç Cersie her zaman istediğini alır.

Oberyn Martell: Peki ya benim istediklerim?Kız kardeşim ve çocukları için adalet.

Tyrion Lannister:Adalet istiyorsan,yanlış yere gelmişsin.

Oberyn Martell:Katılmıyorum.Mükemmel bir yere geldim.Beni yalan yere suçlayanların sonunu getireceğim.Bana zulmedenlerin hepsi burada.Sör Gregor Clegane ile başlayacağım.Kızkardeşimin çocuklarını öldüren,sonrada çocuklarının kanı hala ellerindeyken öldürmeden önce ona tecavüz eden adamla.Şampiyonun ben olacağım.

Spoiler İçermektedir

Durum:
    hacivatiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    9
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Alıntı

"Aerys'den bahsediyorsun büyükbaba, fakat sen ondan korkuyordun..."
    Lord Tywin sessizlik içinde torunun yüzüne baktı, soluk yeşil gözlerindeki altın lekeler parlıyordu.
    "Joffrey, büyükbabandan özür dile!" dedi Cersei.
    "Neden dileyeyim? Bunun doğru olduğunu herkes biliyor. Bütün mücadeleleri babam kazandı. Prens Rheagar'ı öldürdü ve tacı aldı, o sırada senin baban Casterly Kayası'nın altında saklanıyordu..."

Joffrey Baretheon

Bu sahnede çok eğlenmiştim.:img-hyste:img-hyste
    03.06.2018'de Fenerbahçe'de "GÜNEŞ" doğdu
    ALİ KOÇ Başkan oldu

Durum:
    hacivatiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    9
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Alıntı

Jon hemen atını çevirdi. Ölü ulu kurdun olduğu yerde atından inip yere çöktü. Biraz sonra gülümsemeyle kafileye doğru geliyordu. "Diğer yavrulardan uzakta kalmış olmalı.' dedi Jon. "Ya da uzağa bırakılmış" dedi babaları altıncı yavruya bakarken. Tüyleri bembeyazdı, gözleri kan kadar kırmızı. 'Bu bir albino' dedi Theon Greyjoy. "Bu enik diğerlerinden de önce can verir."Jon uzun ve soğuk bir bakış attı ve "Ben senin gibi düşünmüyorum, bu yavru benim." dedi.
    03.06.2018'de Fenerbahçe'de "GÜNEŞ" doğdu
    ALİ KOÇ Başkan oldu

Durum:
    ouzdefne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    5
    Ettiği Teşekkür
    0
    7 mesaja 8 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

7x1

Arya Stark: When people ask you what happened here, tell them the North remembers.
    Tell them winter came for House Frey

Durum:
    alyaria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    hayalim başka bir galaksi
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 3 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Sanırım bu dizide unutmayacağım tek replik catlyn stark'ın "ailemin başına gelen tüm bu felaketler ben bir öksüzü sevemedim diye oldu" repliği..

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri