Sayfa 19/21 İlkİlk ... 915161718192021 SonSon
102 sonuçtan 91 ile 95 arası

Konu: The Moon Embracing The Sun / 2012 / GK

leady
    leady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güneşi Kucaklayan Ay
    İsmi gibi kendide güzel olan dizi.

:img-in_lo

Durum:
    matemanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    #KDrama #KMovie
    Konular
    11
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

tarihi dizi serüvenime gu family book'u dışında tutarsak empress ki ile baslamıştım kim soo hyun'un da böyle bir dizisi olduğunu görünce dayanamadım devamını da getirmeliyim dedim. bence uzaylı olan rolünden çok daha etkileyici bir roldeydi .tarihi dizileri sevmeyen bir ben olarak bile bana bunu dedirtebildi .

Sanırım ilk defa kızın sevgisinin iyi yansitildigi bir dizi izledim.tarihi dizilerde hep böyle mi meraklar.13 yaşındaki prenses daha zekive bilge duruyordu.geçen 8 yılda biraz değişmiş,unutmuş:) veletler ayrı sevimliydi büyükler ayrı.çok güzeldi:img-in_lo

spoiler içerir.

bo kyung diğer ismiyle kraliçe -ülkenin annesi:img-hyste travma geçirdiği yerleri çok iyi oynadı bence. inanabildim. özellikle titremeleri dudak ısımaları :good:

Ah uibinim bir tek sana üzülürüm herkes layigini buldu sen kardeşinin ölümüne yardım ve yataklık eden prenses bozuntusuyla birlikte olmayı sectin.bence o kadar çok sevmiyordun. Böyle yetenekli bir adamı sen git küçücük veletin hevesine kurban et.yok bilmiyordum yok farkında değildim.ne olacağını sanıyordu acaba??????Eski kral da baba yüreği dayanamadi bu acıya kalpten gitti bence.

Prens Yang Myung'un ihanet etmeyeceğini adım gibi biliyordum.ikisii arasındaki kardeşlik bagı kız meselesi sebebiyle bile bozulmadı, taht mücadelesi sebebiyle mi bozulacaktı

küçük şımarık prensesten de ilk gördüğüm anda nefret etmiştim.dedim küçük çocuk bu kadar abartmayayım.çocuğa karşı kin besleme. ama dizide en nefret ettiğim karakter olabildi gerçekten. hem büyüğü hem küçüğü... :whistle2 doluyum bu kıza karşı. empress ki'deki devlet yıkan wang yoo'yu bile geçti.

Durum:
    ahueda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    BlackSwan
    Konular
    73
    Ettiği Teşekkür
    0
    82 mesaja 82 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

dizi güzeldi ama öyle ayılıp bayılıp izlemedim kötü karakterler pek ilgimi çekmedi
    belki beni çok fazla etkilemedi bilemiyorum
    dizi öyle ahım şahım bi dizi değildi...ilk 4-5 bölüm gerçekten çok iyiydi hatta 5.bölümde mi 6.bölümde mi ne ağlamaya başlayınca bi korktum genelde sonlara doğru bi ağlama olur şimdiden ağlattı diye.. ama devamı için aynı şeyleri söyleyemicem sonlara doğru toparlandı allahdan
    başroldeki o kız neydi öyle Allahım nerden bulmuşlar onu ...:img-hyste
    böyle donuk ve duygusuz bakan bi oyuncu daha görmedim hiç bir sahnesinde bana o duyguyu geçirmedi
    ikinci oğlanımızın ölmeside allahım öyle saçma ölüm şekli cidden görmedim
    allah aşkına ne kadar saçma ölüm sahnesiydi, ne demeye öldüyse artık !! bi hiç uğruna canım karakteri harcadılar yazık valla ... neymiş gökyüzünde tek güneş olacakmişta en iyisimi ölüyüm ben zaten eziğim :img-hyste
    heon u da benim olmadı öbür tarafta severim artık :img-hyste
    resmen olan prensime oldu kızı sen başından beri sev gelsin kral sonradan sevsin bu kore senaristleride beni bu konuda öldüyorlar :img-tomat yani madem böyle yapacaksan bırak ikinci oğlan kızı sonradan sevsinde bu kadar acı çekmesin zalim senaristler en azından mantıklı biri öldürseydi saçma sapan yerde yatan adam kalktı bişey fırlattı öldürdü ne alaka :img-hyste
    Prens Yang Myeong Goon bence en iyi oyunculuk ona aitti acılarını kalp kırıklıklarını o kadar güzel yansıttı ki şahsen ben onu kraldan daha fazla sevdim... ölümüne çok üzüldüm.. Jangshil çok tatlıydı ben o kızı çok sevdim ... Seol de yazık oldu ona da çok üzüldüm kralın yardımcına bayıldım :img-hyste
    sonuç olarak dizi için sadece eh işte diyebilirimm
    diziye başladığımda Soo Hyun'u değil Il Woo'yu tutacağımı tahmin edemezdim ama işte şartlar ne olacağı belli olmuyor :img-hyste
    beklentilerimin altında kalan ve beni o kadar da sarmayan bir diziydi.
    Kim Soohyun ve Jung Il Woo hatırına izledim denebilir :)
    keşke prensimi öldürmeyelerdi iyiydi amma neyse olan oldu artık
    final bölümü de klasikti kötüler cezalandırıldı iyiler hayatına devam etti hatta bazıları bazıları için hayatını feda etti ve dizi bitti :img-hyste
    sanırım The Princess' Man dizisini beğendiğim kadar hiç bir tarihi diziden etkilenmicem :)

4. ahueda nickli üyemize teşekkür edenler:
    evangelina (13-08-18)

Durum:
    evangelina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    mutlu son masallarda
    Konular
    31
    Ettiği Teşekkür
    82
    0 mesaja 0 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ahueda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikinci oğlanımızın ölmeside allahım öyle saçma ölüm şekli cidden görmedim
    allah aşkına ne kadar saçma ölüm sahnesiydi, ne demeye öldüyse artık !! bi hiç uğruna canım karakteri harcadılar yazık valla ... neymiş gökyüzünde tek güneş olacakmişta en iyisimi ölüyüm ben zaten eziğim :img-hyste
    heon u da benim olmadı öbür tarafta severim artık :img-hyste
    resmen olan prensime oldu
    canım dediğin hataları bende farkettim keşke mızrağı o değilde kendisi saplasaydı daha etkileyici olurdu
    eksik gedik yanları vardı tabi
    bitmiş gitmiş diziden ne istiyorsunuz bakim :img-hyste
    masum insanlar ölmeseydi daha iyi olurdu ama sanki ölmeleri gerekti...
    çünkü olması gereken TEK GÜNEŞ VE TEK AYDI :)
    acı çekecek olan iyiler ölerek yapmacık mutlu görünmeye çalışmaktan kurtuldu bence :img-wink:
    başrollerin aşkı çok masumdu gayet de guzeldi ve destansıydı
    sekiz yıl boyunca asla unutmamak ve başkasını sevmemek ve sevdiği kisiden asla vazgecmemek
    bastan sona beni etkileyen kralın aşkı ve daha çok velihat prensın yaralı yüreği ve yalnızlığı oldu
    en çok güldüğüm sahneler veliaht prensin ve yardımcısınnı olduğu sahnelerdi kızın beynini ve içindekileri çizip %70, %20 ve %10 ayrımı yaptıktan sonra majestelerine nokta bırakması o mimikler o kocaman sırıtış :img-hyste
    sonu da güzeldi evlendiler çocuklarıda oldu kavustular da daha ne olsun ama çok üzdü yaralı bıraktı bir çok kişi öldü ağlattıda güldürdüde kısacası çok güzeldi izlediğim en güzel kore dizilerinden biriydi
    dizi bahane Kim Soo Hyun şahane :good:

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    18
    41 mesaja 65 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: The Moon Embracing The Sun / 2012 / GK

ilk 3 bölüm nasıl geçti anlamadım şimdilik sürükleyici bir dizi ve ben şayet yanlış hatırlamıyorsam bu dizideki prens ler jan ok ve dong yi nin çocukları her ne kadar onların hayatlarını net göstermiyceni düşünsemde onlar

neyse dizi ye dönersek iki kardeşin aynı kıza aşık olması nı beğenmedim sanki her dizide yapmak zorundaymışlar gibi eminim abi kızında prensi sevdiğini görünce geri çekilir ve fragmandan anladığım işler youlnda gidiyor ki buda güzel değil şaman boşuna kaç demedi kıza ama kaçamıycak

kötü cadoloz ve babası birlik olu işleri karıştıracaklar besbelli ha sonunda kötüler cezasını çeker mi çeker ama o zamana kadar da bir sürü açı çekerler

kralı sevdim büyük oğlunu istemiyor gibi görünsede aslında onu koruyor adam üstelik velihat prensde kızı sevdiğini söyledi zavallı adam ne yapacak diğer lerine izin verse büyük oğlan onu sevmediğini düşünecek gerçi kraliçe dowager bir şeyler yapacaktır da
    umuyorum hem iki kardeş hemde diğerleri arasındaki dostluk bozulmasın o zaman kazanırlar çünki

ve prenses her hali komikhanginiz öğretmenin kardeşi hemen seve biliyor da kızımız bide görse böyle yapınca diğer kızın başına bela olduğunu acele etmiyim nasılsa daha çok var
    ama bu dizi kaç bölüm bir yerde 16 yazıyor izlediğim yerde 20

Sayfa 19/21 İlkİlk ... 915161718192021 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri