Sayfa 15/15 İlkİlk ... 51112131415
75 sonuçtan 71 ile 75 arası

Konu: To The Beautiful You / 2012 / GK

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    4
    14 mesaja 19 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

şu dizilerde kız olduğunu nasıl anlamıyorlar başroler de kötü ler anlıyor hayret yahu tatile iki gün gittiler adam eline dokunduğu gibi anladı pes üstelik sapık da çıkdı
    gerçi tae joon koşa koşa geldi jae hee yi kurtardı bende o araalr bu tae joon ne zaman anladı hayret diyip durdum ama yok anacım anlamamış
    zaten bu dizilerde anlamazlar ama birbirine de aşık olur kendilerinin gay olduğunu sanarlar neyseki tae joon son anada duydu orda problem olmaz eminim ki kızın gitmesini söyledi ama geri gelecektir yazık diğer çocuğa garibim ne hallerde

amerikadan gelen adam gayet haklıydı evet kız sevdiği için yardım etmeye çalışyorda senin hayatın ne olacak bari onuda sonunda düzeltseler dimi
    yalnız şu kötü erkeğe iyice sinirlendim sevimsiz arkadan iş çeviren pislik atlıycaksan atla ne diye tuzak kurup durursun

hala diyorum doktor harika bir şey değil başrolden çok favorim olcak

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    4
    Bahsedilme
    0 Mesaj

zaten belliydi tae joon yetişip kızın gitmesini engelliycekti öylede oldu şimdi de aşık olmaya başladı ayrıca korumalığınıda yapıyor yalnız kıza kötülük edenin o çocuk olduğunu hiç düşünmemiştim gerizekalı azcık düşünse tuvalette ki şakayı onun yapmadığını bulacak ama kafa yok onca şeyi yapıyor neyseki tae jon anladı da

üzülüyorum kendini gay sanan çocuğa yazık hala anlamadı aslında oda tuhaf taaa çocukluk arkadaşın gwelmiş hemde hayet iyi huylu ve güzel onlar ilgilensene be adam
    ayrıca go mi nam daki oyuncu değilmiş neden öyle düşündüysem

isim leri ezberleyememek gibi bir kabiliyetim var ondan dır o kız bu oğlan gidiyorum

şu spor cu çocuka hala sinir oluyorum ve doktoru hala seviyorum
    okuldaki yarışmada kız nasıl birinci gelmedi hayret hadi kız olduğuna inanmadınız da diğerlerinden daha güzel yahu pes

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    4
    Bahsedilme
    0 Mesaj

ne oldu şimdi has güzel devam ederken iyice çıkmaza girdi hayır en sinir olduğum şeylerde oluyor ya kimse anlamaz kız olduğunu şu futbol cu çocuk hala erkeklerden hoşlandığını düşünsün ha na hanım hemen bulsun yetmedi bide onu kendi için kulansın yahu televizyonda söyledin diye tea joon seni sevecek mi gerçi o da ropörtajda adam gibi söylemedi ha na değil diye ama bu saatten sonra ha na gerçek ortaya çıkınca üzülse bile hiç kendisi için üzülemem kendi düşen ağlamaz tae jon istemediğini daha nasıl desin gerzek

ha bide amerikadan gelen hyung var yapmışsın bir iyilik sus yok oda illa kızı elde etmek için kullanacak ben yaptım söylerim yok seni seviyorum oda belli ediyor sevmediğini derdiniz ne anlamadım yahu ay cidden sinir bu tipler ay çıksa lar da diziden rahat etsek

tae joon la kız da artık birbirine gerçeği söylese daha ne kadar bilip de bilmezden geleceksiniz biraz da bilip de diğerlerinden sakalyın ama yok illa üçüncü dördüncü şahıslar bilecek bende sinir olacam

ve anlamadığım bu hatun amerikadayken güyya dışlanmıştı da üzgündü de tae joon dan sonra hayata döndüde vs vs ama gel gör ki karika bir doktor çıktı geldi yetmedi hyung geldi evvel ki bölümlerde arkadaşı vardı ne ayak acep bende mi bir anormallik vardı

bide şu kıza adam gibi bir peruk takamadılar mı dizinin başından beri her taktığı peruk ben burdayım bakın peruğum dedi durdu hem o ne biçim kıyafettir bıraksalarda erkek kalsa öyle daha güzel di
    ilk defa başrol oyuncusunu kadın rolünde görmediğime mutluyum
    yine doktor favorim

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    4
    Bahsedilme
    0 Mesaj

dizinin sonu geldi de hala kızı öğrenmediler üstelik yazık futbolcu çocuğa zavallı öğrensin artık bide gitti kıza açıldı erkek sanarak yetmedi önce seçilmedi sonra seçildi ve sonunda yine milli takıma seçilemedi bari kızı öğrensede adam garip durumda olmasa belki teselli olur

jimnastikçi kıza çok üzülmiycem dedim ama yok yine de üzüldüm kısa bir sakatlık olabilirdi illa spor hayatı sonlanacak ama en azından oğlanın yakasından düştü

tae joon yada kız artık gerçeği açıklasın yahu eğer açılırsalar birbirine yine aynı yerde kalırlar sanki mecburlar mı diğerleri öğrenmediği sürece açıklamaya kendi aralarında sır olsun
    tae joonun anası kesin hastalığını oğlundan saklamasını istemiştir kocasından oda sakalyınca tae jon da babası annesi ile ilgilenmiyor zannetmiştir şimdi adam hasta olduğuna göre çıkar gerçek

bu kızın amerikada ki arkadaşları ilk başta koştu geldi şimdi arayan yok ve bu kızın orda bir hayatı yokmuydu orayı bir türlü çözemedim gitti
    neyse son üç bölüm herhalde çözülür

kötü olan çocuk gerçekten çıta yı yükseltti bisikleti kesmeler saksı düşürmeler mal sen ne zannettin hadi tae joon u yaraladın da müsabakaya katılmadı peki senin atlayamaman ne olacak onun tae joon la ilgisi yok
    ama kardeşi çok tatlıydı
    ve böyle bir ailesi olduğunu tahmin etmek de zor değildi başta tae joon a senin istemediğin hayat bazen bazılarının isteğidir diye bir laf demişti
    şimdilik düzeldi her halde bu saatten sonrada kötülük yapmaz

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    4
    Bahsedilme
    0 Mesaj

öyle böyle bir dizinin daha sonuna geldik azcık sıkılsamda güzeldi eğlenceliydi ve yerine göre dostluk ta şahane idi ama bazı şeyleri anlamadım gitti mesela erkek okulunda bir kız olduğu nerden çıktı bu kız lisesinden çıkmışda nasıl bilen sadece ha na idi oda demediğine göre gereksiz bir dedikodu hemen çıktı ve hemende duyuldu
    hadi diyorum bir şekilde çıkacaktı da niye bu kadar dert oldu vereceksen verirsin disipline yada ceza kız da okuldan gider olur biter ama yok öyle bir dert ettiler ki sanki dünyanın sonu
    hele futbolcu çocuk gidemezsin göndermem yahu bu kız ölüme gitmiyor ya altı üstü amerika sizin için problem de değil hani bu kadar dramı çözemedim

hele kızın salaklığına ne demeli doktor kaç kere sana dikkat et dedi hem sıkıyor kiyafetin hemde bollaştırmıyorsun sonrada bayıl hayır ne bekliyordunuz neyse baya kızmışım galiba

kızın futbolcu çocukla arkadaş olması dahası kız olduğunu öğrendikten sonra affetmem deyip de yine onu korumak için yanına koşması çok güzeldi tabi sonuda tatlıya bağlandı gerçi eğlenmeye gittiklerinde iki kişi değil üç kişiydiler ya yinede kızamıyorum kızın tae joon u düşündüğünü bile bile alıp dışarı çıkarsan olacağı o

öğretmenin öğrendikten sonra yaptıkları ve diğer öğrenciler de iyiydi hayret nasıl ispiyoncu çıkmadı aralarında bizde olsa kaç bölümlük dram çıkardı

yine bildik kore dizisi sonu bir bakış bir sarılma al işte yeterli

yalnız bunca izlediğim diziler arasında vardır belki ama ilk defa hiç içime sinmeyen bir çift diyebilirim özellikle bayan oyuncu hiç ama hiç sevimli değildi erkek idare eder zaten o kurtardı ama ama işte

Sayfa 15/15 İlkİlk ... 51112131415

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri