Sayfa 161/161 İlkİlk ... 61111151157158159160161
804 sonuçtan 801 ile 804 arası

Konu: Arrow - Bölüm Yorumları

Durum:
    Queen Phoebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    luna
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    70
    77 mesaja 115 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    9 Mesaj

:calis

Spoiler İçermektedir
    https://i.hizliresim.com/3zNB5A.png

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    61
    Ettiği Teşekkür
    111
    252 mesaja 327 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

ilk sezonlar nekadarda guzeldi sedece Oliver, Diggle ve Felicity’nin takim oldugu zamanlar o bolumleri ozledim , simdi Oliveri taniyan herkes super kahramancilik oynamaya calisiyor, 2 ay karate dersi alip herkes ninja oluyor , ustelik ilk sezon dizide fantastik hic bir olay yokkken dizi the flash ile birlesince bambaska bir dizi oldu cikti, Oliver sozde maske takiyor sucla savasma icin ama Green Arrow oldugunu bilmeyen kalmadi bu yuzdende artik o eski heyecen yok, Felicity ve Oliver iliskisi ise bir oyle bir boyle sakiz gibi cignendikce cignendi, yerli dizilerde gorup artik kusacagimiz eski sevgiliden cocuk olayini burada kullandiklarina ise hala inanamiyorum, bide su paralel evrenden gelen Laurel var ki o en sacmasi Holly Shet! gercekten, Zoom icin calisiyordu Prometheus tarafindan Star city ye getirildi simdi Laurelcilik oynamaya karar verdi neden dizide bir Laurel olmasi gerek cunku dedektif Lance ve alkol olayina girmiyorum bile bu adamin drami bu dizide daha nekadar cekmek zorunda kalicaz acaba, uzun lafin kisasi hala izliyorum ama eskisi gibi asla olamaz artk bu dizi….

Durum:
    Gamze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Klaroline♥Olicity
    Konular
    5
    Ettiği Teşekkür
    68
    76 mesaja 120 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    8 Mesaj

Uzun zaman sonra tekrar burdayım.
    Beni tekrar buraya getiren canım Olicity'me sevgiler :img-hyste

Geçen sezon diziyi güncel olarak hiç takip etmedim, haberleri görüyordum sosyal medyada ama ne üzerinde durdum ne de kendimi yıprattım. Olicity zaten bir arada değildi, KC Black Siren olarak yeniden hortlamıştı falan.. Bu sebeplerden dolayı diziden baya uzaklaşmıştım, içimde herhangi bir heyecan yoktu.. Yazın SDCC'yi de takip etmiştim o zaman da sadece Stephen ve Emily fotoğrafları yüzümü güldürmüştü diziden bağımsız olarak..

Ta ki bu senenin crossover setinden fotoğraflar gelene kadar bu ilgisizliğim devam etti. Bilmiyorum o fotoğrafları hatta videoları gördünüz mü ama beni çok etkiledi. Sonra içimde kıvılcımlar kelimenin tam anlamıyla alevlendi ve Olicity aşkım tekrar canlandı. Bu diziye onlar için başlamışken, kendimce bu çift için emek vermişken onların ayrı olduğu bölümler canımı yakıyordu.

Spoiler İçermektedir

Ve böylelikle yeni sezonun başlamasına 2-3 gün kala ben 5. sezonu da izleyiverdim. Olicity'nin tekrar bir araya gelmesi bana bunu yaptırdı. :img-hyste Sinir olduğum çok konu oldu açıkçası ama duygusuzca izledim ve geçtim, yine de fena bir sezon değildi. İzlemek isteyenler olursa 5x20 Olicity bölümü ve sezon finaline doğru da bizimkiler yakınlaşıyor tekrar benim için koca sezondan kalanlar bunlar oldu. :img-hyste

Yani şu an güncel olarak tekrar Arrow izliyorum dünkü bölümün de hala etkisinden çıkamadım. Olicity tekrar bir araya gelince nasıl olur, eskisi gibi olur mu falan derken daha da güzel oldular. Felicity'i destekleyen, korumacı davranan, aynı zamanda da anlayışlı bir Oliver, tüm tatlışlığıyla bir Felicity vardı. Ufak tartışmalar, geri anlayışlı davranmalar, akşam yemekleri, ev ziyaretleri, öpücükler.. Aradığımız her şey vardı resmen, çok güzellerdi çook. Gerçekten çok özlemişim onları :img-in_lo

Eğer Olicity seviyorsanız bu sezona bi şans vermelisiniz bence.
    Görüşmek üzere..
    :love01:

Durum:
    Gamze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Klaroline♥Olicity
    Konular
    5
    Ettiği Teşekkür
    68
    76 mesaja 120 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    8 Mesaj

Standart Cevap: Arrow - Bölüm Yorumları

Arrow, The Flash ve Supergirl'ün ortak bölümlerinin kötüsü belli oldu

The CW'nun DC Comics dizilerinin ortak bölümleriyle ilgili detaylar belli olmaya devam ediyor. Arrow, The Flash ve Supergirl'ü kapsayan ortak bölümlerin kötüsü de belli oldu. Lost dizisiyle bilinen Jeremy Davies, Dr. John Deegan isimli karakteri canlandıracak.

Dr. John Deegan, Gotham şehrindeki Arkham Akıl Hastanesi'nde çalışan bir doktor ve aslında hastalardan daha deli birisi. Deegan'ın planları Arrow, Flash ve Supergirl'ün Gotham şehrine gelmesine sebep olacak.

İlk olarak 9 Aralık Pazar günü The Flash ile başlayan hikaye, 10 Aralık Pazartesi günü Arrow'la devam ettikten sonra 11 Aralık Salı günü Supergirl’le sona erecek. Ruby Rose, Batwoman karakterini ilk kez ortak bölümlerde canlandıracak. Tyler Hoeclin de Superman olarak ortak bölümlerde dönecek. Lois Lane karakterini ise Grimm dizisiyle bilinen Elizabeth Tulloch oynayacak.

Jeremy Davies'in TV kariyerinde American Gods, Sleepy Hollow, Hannibal ve Justified gibi projeler de bulunuyor.

Kaynak: Ranini Tv

Sayfa 161/161 İlkİlk ... 61111151157158159160161

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri