Sayfa 1/5 12345 SonSon
41 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Güldür Güldür (Show Tv)

Yardımcı Yönetmen SuyunGizemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    sensizhayatdurdusanki
    Tecrübe Puanı
    42949683

Standart Güldür Güldür (Show Tv)

Tiyatroyu televiyonla buluşturan Güldür Güldür, birbirinden eğlenceli skeçleri ve aykırı karakterleri ile FOX’ta başlıyor. Günlük hayatta yaşanan olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan “Güldür Güldür”, her hafta günlük hayatın önemli bir konusunu eğlenceli bir formatla ekrana taşıyacak. Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu kendi mizah anlayışları, farklı yaklaşımları ve çözümleriyle sergileyecekler. Gülmekten kendinizi alamayacağınız programın kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente'nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Sıla Çetindağ, Onur Atilla, Onur Buldu, Ozan Akbaba, Hande Dane, Şirincan Çakıroğlu, Pınar Şenol, Doğukan Polat ve Aziz Aslan kalabalık oyuncu kadrosu yer alıyor. Birbirinden eğlenceli ve aykırı karakterleri ile “Güldür Güldür” izleyicileri FOX ekranlarında hem güldürecek hem şaşırtacak.

Asistan Zeynep_Ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    *Dramaland*
    Tecrübe Puanı
    42949684

Bu basligin acilmasina cok sevindim,bekliyordum uzun zamandir
    Ilk mesajida benden olsun,umarimki burasi bu programi sevenlerle dolup tasar (: . Insanlar Alemi ekibinden yanliz Alper Kul, Aylin Kontente ve Ali Sunal var ama buna ragmen kesinlikle bir sans verilmesi gerektigini düsünüyorum,cünki eminimki bir cok kisi eskilerin olmadigini görünce helede Okan ve Erdemin bakmaya bilir. Ama izleyin arkadaslar ^^

Bunlari yazdiktan sonra utanarak söylüyorumki hala tüm bölümü izleyemedim Maalesef sadece bir iki Sahnesini izledim netten ve sevdim,yada bana cok komik sahneler denk geldi
    Yenilerin adini tam bilmiyorum ama bazilari zaten tanidigimiz oyuncular,mesela Angry Bird Hakki´yi(öyleydi sanirim sofa ) pek sevdim sempatikti (: . Ayrica Aylin ve Alperi izlemeyide cok özlemisim

Dogruyu söylemek gerkirse bazi yerler azbiraz zorlama olmus olabilir ama ortada bir emek var bunun icin ellerine saglik.Birkere herseye ragmen devam ettikleri icin tesekkür ediyorum,bu 3.Kanal ve onlar vazgecmediler;ve ben yine keyifle izleyebiliyorum
    (Alperle Aylininde etkisi olabilur belki birazcik ^^ )
    Eski ekibin cok iyi oldugunu düsünüyorum ve ben ordada basta önyargili yaklasmistim acikcasi o yüzden bu Ekibinde güzel seyler yapabileceginden eminim.
    Basarilar diliyorum Güldür Güldür Ekibine ve tabii uzun soluklu olmasini umuyorum.
    Iyi Yorumlar

Yönetmen melek_lavinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    nevizade:)
    Tecrübe Puanı
    42949681

programdan haberim yoktu tv açtım ne göreyim BKM Güldür Güldür
    aynı formatta ama yine isim değişikliğine gidilmiş
    ekip değişmiş,genişletilmiş güzelde olmuş
    yeni katılanlardan özellikle bir iki isim çok hoşuma gitti beni baya güldürdüler
    özlemiştim de güldür güldür geldiler valla
    Konu SuyunGizemi tarafından (03-03-13 Saat 19:18 ) değiştirilmiştir. Sebep: tamamı bold mesaj yazmak yasaktır..

Yardımcı Yönetmen qizemmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Derek'in lacivert önlüğü.
    Tecrübe Puanı
    42949680

[INDENT]Eveet öncelikle başlık için teşekkürler tekrar.
    Bir iki kişinin yorum yapmasını bekledim açıkcası bir şeyler yazmak için. Ama Okan, İrem ve Erdem yok diye sanırım bir çok kişi izlememiş, eski İnsanlar Alemi tayfasından.

Öncelikle özlemişim be..
    Ama ciddi söylüyorum Güldür Güldür gümbür gümbür geldi. Ben çok eğlendim ilk bölümden. Erkek karakterleri sevdim, kızlar biraz sırıtmış sadece. Aman yahu sadece Aylin ve Alper de yeter. Pek çok seviyorum ikisini. Çok çok fazla.
    Haftaya ki bölümün fragmanı çok güldürüklü, zaten 3 gün kaldı yeni bölüme. Yeni bölümde 2 tane skeçte Alper Aylin var. Çogüzel. Hep birlikte mi oynasalar acaba?

Hüseyin düğün günü terk etmiş Burcu'yu ya la. Burcu acaba farkında mı terk edildiğinin? İsmail de bulabilirsin teselliyi Burcu'cum hiç sorun değil. Erdem Yener arada sahneye atlayacağını söylemişti. Onun geleceği günleri merakla bekliyorum.

Çoook uzun soluklu olsun ve son olsun mümkünse. Uzun yıllar sürsün hem de. Değişmesin artık adı. Birde bilmiyorum, eskisi gibi çok sevileceğini hissediyorum. Hislerimde yanılmam inşallah.
    Konu NATY&FACU tarafından (24-12-15 Saat 18:18 ) değiştirilmiştir.

Yönetmen trncmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Tecrübe Puanı
    42949680

Biraz tedirgindim açıkçası program başlarken... Çünkü İnsanlar Alemi
    kadrosu benim gözümde inanılmaz bir uyum yakalamıştı. Erdem, İrem,
    Okan... Yoklukları hissedilir diyordum, hissediliyor da... Ama yine de yeni
    kadro ve skeçleri eğlenceli buldum.

Birkaç skeci izleyebildim şimdilik.
    Özellikle ilk bölümdeki kıyamet skecine bayıldım Tempolu, keyifli bir iş
    çıkarmışlar. Oyunculukların hepsi şahaneydi, bazı replikler çok ince, çok
    güzeldi.

Aylin hakkında bir şey söylemek istiyorum: Hatun o kadar yetenekli ki
    sadece o yer alsa tüm skeçlerde bayıla bayıla izlerim, o derece.
    Alper & Aylin birleşince de güzel sahneler çıkıyor.

Yeni oyunculardan Doğa'yı sevdim. İki skeçte izledim aslında bir kadın
    programındaki psikolog, avukat, dedektif halini, bir de kıyamet skecindeki
    anne halini... İkisini de sevdim. Sadece biraz heyecanlı gibi sahnede,
    bazen karakterin ses tonundaki tonlamayı falan kaçırıyor ama geçecektir
    bu heyecan...

Sanırım Çağlar Çorumlu yeni kadroda en sevdiğim isim oldu. Hatta keşke
    İnsanlar Alemi kadrosunda da yer alsaydı. Okan, İrem ve Erdem'le de
    karşılıklı izlemeyi isterdim.

Onur Buldu ve Onur Attila da geçen sezondan sevdiğim isimler...

İçime sinmeyen tek isim: Sıla Çetindağ.
    Bilmiyorum, alışamadım ona...

Velhasıl ilk bölümlerdeki enerji güzel. İnşallah böyle devam ederler...
    En büyük dileğim de Erdem'in bir bölümcük de olsa konuk olması
    Çok özledim la Hüs'ü.

Yer
    Tecrübe Puanı
    42949680

Alıntı trncmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İçime sinmeyen tek isim: Sıla Çetindağ.
    Bilmiyorum, alışamadım ona...

Velhasıl ilk bölümlerdeki enerji güzel. İnşallah böyle devam ederler...
    En büyük dileğim de Erdem'in bir bölümcük de olsa konuk olması
    Çok özledim la Hüs'ü.
    Bende ona ısınamadım, nedense.
    İlerleyen zamanlarda alışırız belki ona da. :)

Onur Buldu ya bayılıyorum geçen hafta komik olmayacak skeçleri bile güzelleştirmeyi bildi kendisi.
    Hüseyin'i çok özledim bende bu bölüm daha bi anladım. Erdem nerelerdeysen gel bir an önce. Hemen. Çok yakın zamanda. Lütfen.

Geçen hafta ki ve 2. bölüm çok güzeldi eğlenceliydi. Güldürüklüydü çokça.
    Mutlaka izlenilmesi gerek bence.
    Aylin ve Alper'in oyunculuğuna diyecek bir şeyim yok zaten onları bilen biliyor, harikalar.

2. bölümde ki "ben korsan değilim nişanlıma sor" skeci Kaç kez tekrar tekrar izledim. Musiki.

Yönetmen özge-melike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    zenansuat♥
    Tecrübe Puanı
    42949683

İnsanlar Alemine bayilan biri olarak Guldur Guldur icin ne desem bilemiyorum.Kadrodan ayrilanlarin yerinin belli olacagi belliydi zaten ama bu kadar da tahmin etmiyordum.Her skeci izlemedim ama su ana kadar izledigim skeclerin hicbirine gulmedim diyebilirim.Aylin ve Alper olmasa hic izlemezdim.Zaten actigimda da onlara cok az rast geliyorum ya da benim izledigim skeclerde cok az sahneleri oluyor.Kisacasi Guldur Gulduru hic begenmiyorum, nasil sıkılıyorum anlatamam.İnsanlar Alemi nerde Guldur Guldur nerde.Bunun tek nedeni giden oyuncular degil skeclerde de sorun var.Bir de hep İnsanlar Aleminden alintilar goruyorum.Burcuyu cok seviyorum ama dedigim gibi izledigim zamanlar pek denk gelmedim ona.Bi de Aziz İnsanlar Alemindeki kadar da konusturmuyor Burcuyu herhalde.Artik internetten onun sahnelerini izlerim cunku gercekten cok iyi oluyor.İnsanlar Alemi kadrosunu ozledim.Simdi hem kadro cok kalabalik hem de bana gore yeni gelenler cok iyi oyuncular degil.En azindan ben begenmiyorum.Dedigim gibi simdiye kadar da sirf Aylin ve Alperi izlemek icin actim.

Yer
    *Dramaland*
    Tecrübe Puanı
    42949684

Merhaba arkadaslar
    2. ve 3.bölümüde izledim,bitirdim ve geldim. 1 bölüm daha var stoklu izliyorum ^^
    Iki bölümüde cok sevdim,ve cok güldüm. Öteki oyuncularada gittikce daha cok alisiyor ve seviyorum,özellikle sizlerinde belirttigi gibi Caglar Corumlu ve Onur Buldu'ya bayildim.Aylin Alperli skeclerden ne yalan söylim daha cok zevk alsamda onlarda yardiriyorlar kannimca .
    Elbetteki Insanlar Alemi gibi degil ama yinede kesinlikle kötü oldugunu düsünmüyorum.Oyuncularin gitmesine bende cok üzüldüm ama zaten bence biryerde amac taninmak ve bu islerde ilerlemek. Gidenlerin hepsi suan daha basarili ve taninmis insanlar oldu.
    Ama tabii herkes farkli seylere güler,sever birsey diyemem ama bana o kadarda basarisiz gelmiyor Güldür Güldür . Bazi oyunculara bende pek isinamadim özellikle bayanlardan ama yeni kadroda son derece basarili oyuncularda var,haklarini yememek gerek.

Dedigim gibi gittikce daha cok alisiyorum hele 3.bölümde Alperle Aylinin skecine cok güldüm,sahneye aldiklari adam cok iyiydi. Hatta bi ara ekstra ve önceden ayarlandimi acaba diye düsündürttü . Hele Aylin ona sarildiginda "yapma hatun burda" demesi Aylin'inde ona Alper'i göstererek " Abi buda buda benim bey ya " demesi . Sonraki skeclerde cokca iyiydi ama Müteffik skeci ve ünlü olma skeci favorilerm oldu 3.bölümde.
    2.bölümdede Aylin ve Alper'in skeclerindeki sarilmalari fln hatirliyorum tam aklimda degil suan bölüm 1 hafta gecikmeli yorum yaptigim icin

Uzun lafin kisasi ben gittikce daha cok benimsiyorum bu ekibi ama bende cok cok isterim Erdem'in konuk gelmesini,umarim cok beklemeyiz ve görürüz yakinda

Yer
    Tecrübe Puanı
    42949680

Bir kaç gündür arkadaşlarımı iğrenç espirilerle soğutuyordum ki bugün ki İsmail'in iğrenç espirileriyle dolu skeç çok iyi denk geldi. Çok komikti ki Şevket bayılıyorum o adama. Çağlar çok fena bir oyuncusun. Ama o tatlı tatlı gülmeleri olmasa bu kadar sever miydim bilmiyorum, çok doğal.
    Aziz'e takıldılar bol bol. Ama Alper'in de bu bölüm dalağı pek gevşekti hep gülüp durdu. Tam prova alamamışlar demek ki içindeki o kahkaha hissini atamamış.

Gerçekten neşeli bölümdü. İki Onur'da danslarıyla gönlümü feth ettiler. İbrahim ve Bilal ikilisi hep komikler.
    "Halay met your mother" Aylin keşke o skeçte oynasaydı da kendi şakasını kendi yapsaydı. Ne kadar güzel skeçti zaten Aylin'de olsaymış dadından yinmezmiş.

Cici Burcu. Tiplemelerine hayranım.

Şevket: hem eğlenceli(1), hem şakacı(2), hem komik(3), hem şakacı(4), hem eğlenceli(5)
    İsmail: sana çok kanım kaynadı, altımı kısıyımda taşmıyım

Neyse uzattım galiba ya. Birde Erdem'den haber var, hissetti herhalde, tıvıtırından aynen alıyorum yazdıklarını ;
    "soranlara; ekibe dahil değilim ama bir bölümlüğüne "güldür güldür"e konuk olcam.
    hüseyin-burcu ilişkisini hepinizden daha çok özledim ama bu seneki takvimim bir tv işi yapmaya el verişli değil. uyumak benim de hakkım"

Büyük merakla bekliyorum Erdem bir an önce geliver, özledim Hüseyin'i.

Yer
    *Dramaland*
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı qizemmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Neyse uzattım galiba ya. Birde Erdem'den haber var, hissetti herhalde, tıvıtırından aynen alıyorum yazdıklarını ;
    "soranlara; ekibe dahil değilim ama bir bölümlüğüne "güldür güldür"e konuk olcam.
    hüseyin-burcu ilişkisini hepinizden daha çok özledim ama bu seneki takvimim bir tv işi yapmaya el verişli değil. uyumak benim de hakkım"

Büyük merakla bekliyorum Erdem bir an önce geliver, özledim Hüseyin'i.
    Bende gördüm o twiti
    Cok sevindim hemen gelir diye ümit ederken bugünde yeni bir tanitim gibi birsey gördüm. Kamera arkasindan Burcu agliyordu Hüseyiiiin,Hüseyiiin diye En sonda Erdem'ide gösterdiler ve söyle bir yazi cikti "Bakalim Hüseyin'de Burcu'yu özlemismi? ".Sanirim gelmesi yakindir bu hafta olmadi haftaya görürüz umarim

Itiraf: aslinda ümidim vardi belki Ismail Burcu birlesir diye :-P ama olsun Erdem candir tabiisi

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)