Sayfa 3/101 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
1001 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Yönetmen kamakam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Karadayi
    Tecrübe Puanı
    42949679

Alıntı cakocakmak11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında Kuzey Güney ilk sezon reytingleri çok yüksekti 8-9 reyting 25-30 share barajı civarında dolaşıyordu ancak 2.sezon reytingleri düştü buna rağmen sıralamada 2.sırayı hiç kaptırmamıştı

Dediğiniz gibi günümüzde Star oyuncu kavramı neredeyse kalmadı eskiden bir oyuncunun olması o filmin box office'ini artırmak için yeterliydi şimdi iyi bir hikaye ve oyuncular arasındaki uyum da önemli ama eğer Star kavramına koyulacak isimler varsa hala ülkemizde Kıvanç onlardan bir tanesidir Kenan ile birlikte ne yapsalar oldukça büyük bir kitleye ulaşıyor sonuçta Kenan ve Kıvanç gibi isimleri oynatıyorsan reklamını da ona göre büyük yapıyorsun
    Ilk bolumler 8 reyting aldi sonra 6-ya dustu.Ikinci sezonda daha kotuydu.Pis yedili bile ondeydi bu yuzden zaten saati degisti.Final bolumude az izlenildi.Doksanlar bile onu geride birakti

Gercekten artik star oyuncular bile kurtaramiyor.Kenanin Karadayisi ilk bolumde Kenan agirlikliydi ama buna ragmen reytingi dusuktu sonra senaristlerinde dedigi gibi hikaye hizlandi,Berguzar ile Kenan karsilikli sahneleri artti ve dizi 10-11 reytinge ulasti.Su an dizilerde en onemli 2 sey-1.hikaye,2-uyum

Kurt Seyd &Shura bence tutacak.Hikayesi farkli,Kivanc-Farah uyumu guzel.Kanalda Star olunca bence 1-0 onde baslayacak.Gun persembe olsa guzel olur cunku diger gunler dolu.Pazartesi-yarisma,sali-maclar,carsamba-M.Y,cuma-Medcezir.Ama daha erken bunlari konusmak.Ocak ayina cok var

Yönetmen aliyeaynalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Abhishek♥Oral Özer
    Tecrübe Puanı
    42949686

sosyal paylaşım sitesinde
    bu dizide oral özer'de olacak söylentisi var
    Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama
    doğruysa bu dizide izleyeceğim dizilerin listesine eklenmiştir

Asistan lotus03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    |Galatasaray|
    Tecrübe Puanı
    42949677

İlk sezonu ne olursa olsun izlenecektir, Kıvanç sayesinde. Adından söz ettirecektir
    Devamındaki başarı içinse senaryo çok önemli olacak orası da şimdilik benim için muamma çünkü klasik edebiyat uyarlamaları dışında bir deneme olacak.
    Ama artık haberler de gelmeye başlasın..

Yönetmen aASYAa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Tubam
    Tecrübe Puanı
    42949677

Bu sene Çalıkuşu dışında izleyeceğim 2. dizi olacak galiba Çok merak ediyorum diziyi Kıvancıda Farahı da çok severim biran önce başlasa da izlesek

Asistan
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    27332846

bu diziyi çok çok büyük merakla bekliyorum. farah zeynep, benim için son dönem genç kadın oyuncuların en en en parlağı. kıvanç tatlıtuğ'la ortak performanslarını görmek için sabırsızlanıyorum. kitabı da zamanında okumuştum, etkileyici bir atmosfer etkileyici ve kalp acıtan bir aşk.. en etkileyici olanı ise, hikayenin gerçekten yaşanmış olması elbette.

bugün okuduğum bir haberde, oyuncuların rusya'nın soğuğunda çekim yapamadıkları, bu yüzden rotanın bulgaristan'a kaydığı haberiydi. bu biraz canımı sıktı, kitaptaki mekanları gerçek yerlerinde görme şansı her zaman nasip olmazdı zira ama ne yapalım, rusya soğuğuna laf geçmez. merakla bekliyorum.

Yardımcı Yönetmen Paradise Bird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kenan-Bergüzar
    Tecrübe Puanı
    42949679

Bu sezon merakla beklediğim tek dizi.Kıvançla Farah ekranın uyumlu çiftlerinden biri olacak! Her iki oyuncuyuda beğeniyorum . Ay yapım dizilerine güvenim sonsuz

Yönetmen afk2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ulan İstanbul!!!!
    Tecrübe Puanı
    42949679

Aslında fazlasıyla merak ettiğim bir dizi olucak.
    Romana göre nasıl uyarlanıcak.Romanın yarısında Kurt Seyd çocukluğu var.Sanırım bunları kesitler halinde gösterirler.Bu Romanın devamıda var ikisini birlikte derleyiptemi yayınlarlar bilinmez ama umarım dizi ilgi çekici olur..

Edit: Okan Yalabık bu dizide yer almayacak. Senarist Ece Yörenç iddiayı yalanladı.
    Konu NATY&FACU tarafından (04-12-13 Saat 12:58 ) değiştirilmiştir. Sebep: düzeltme

Yardımcı Yönetmen Massan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Beren-Kıvanç
    Tecrübe Puanı
    42949680

Ay Yapım’dan Kerem Çatay’ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu’nun kaleme aldığı ve yönetmenliğini Hilal Saral’ın yaptığı “Kurt Seyit ve Shura” dizisinin çekimlerine bugün başlangıç verildi.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrollerinde yer alacağı dizi, yeni yılın başında Star TV’de izleyicisiyle buluşacak. Kıvanç Tatlıtuğ dizide Rus askeri Kurt Seyit’i canlandıracakken Farah Zeynep Abdullah aristokrat ailede yetişen Shura karakterine hayat verecek.

Asistan
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    27332846

nihayet başlamışlar demek rusya'da değil bulgaristan'da herhalde. en son soğuk yüzünden çıkan haberler öyleydi. sabırsızlanıyorum, farah ve kıvanç'ı çift olarak izlemek için. hele bir de okan yalabık haberi geldi, sabırsızlığım ikiye katlandı. bu dizi 2014'ün dizisi olacak bundan eminim. hangi güne koyulursa koyulsun, kaçırmadan izleyeceğim tek dizi olacak

Asistan hzzzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bob.
    Tecrübe Puanı
    42949683

çekimler bugun basladı farah zeynepi shura karakterıne çook yakıstırdım ölümüne oynayacagından suphem yok! kıvanç ta aynı sekılde zaten kıvanç'ın oldugu bır dızının tutmayacagına ıhtımal vermem..günüde uygun olursa süper olur..merakla beklıyouz. : )

Sayfa 3/101 İlkİlk 12345671353 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)