Sayfa 5/5 İlkİlk 12345
22 sonuçtan 21 ile 22 arası

Konu: Umutsuz Ev Kadınları-Bölüm Yorumları

Durum:
    sweety25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Ve bitti..Başladığı gün dün gibi aklımda.Her ne kadar eski havasında olmasa da diziyi takip ettik.İzleme nedenimiz olan YaSin'i çok özleyeceğim.Bize beceriksiz senaristlere rağmen böyle güzel bir çift izleten Somgül öden ve Serhat Tutumluer'e sonsuz teşekkürler.Aralarında ki muhteşem kimya,elektrik,uyum(artık ne ise) unutulmayanlar listemde baş köşede:img-wink:Olur ya bir mucize olur bir projede tekrar bir araya gelirsiniz ben yine takipçiniz olurum hastanız olurum Ayrıca diğer oyunculara da teşekkürler.En büyük teşekkür ise Songül Öden'e..Kadın resmen Yasemin karakterini aklımıza kazıdı.Alın size yetenek,alın size oyunculuk diyerek oyunculuğunu beğenmeyenlerin yüzüne çat diye çarptı.Açık ara dizinin yıldızıydı.Bin tebrik bin selamve yine yeni yineden
    Sizi Seviyorum YaSin

Durum:
    canantugba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Serhat Tutumluer
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Forum,a üye olmadan önce burdaki yorumları görüp çok beğenmiştim keşke bende yorum yapabilseydim demiş ve ûye olmaya karar vermiştim uzun çabalar sonucunda üye olmuştum ama bu seferde moderatörlere takıldım yorumlarım ya görülmüyor yada geç paylaşılıyodu sayfada zaten gitgide populeritesini kaybetmişti.Aradan aylar geçti ama bir iki cümle yazmak istedim.Dizinin sonunda Sinan ölmemeliydi mutlu sonu çok gördüler Yasemin ve Sinan,a... Yazmasaydım içimde kalırdı

Sayfa 5/5 İlkİlk 12345

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri