Sayfa 10/10 İlkİlk ... 678910
48 sonuçtan 46 ile 48 arası

Konu: Empress Ki / 2013 / GK

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    4
    14 mesaja 19 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

dizinin sonlarına geldik ama hala kötülerden tam anlamıyla giden yok şimdilik sadece saray leydisi gitti ama üzülmedim değil nyang saraydan çıkaracaktı gerçeği söyleyince ama o pislik imparatoriçe öldürdü sinsi şeytan ama sonunun geldiğini düşünüyorum artık nyang da oğlunu öğrendiğine göre o kadının ve anaşmparatoriçenin ve bayanın kurtuluşu yok bence

saray leydisinin sevgilisi taaaa ilk başlardan beri herkesi öldürüp üzülmedi ama sevdiği gidince baya dağıttı da keşke aklı biraz daha mantıklı düşünseydi nyang canı istedi diye adam öldürmez ama onlarda akıl ne gezer akıl fukaraları

imparatora artık bir şey demiyorum bu adamdan umudu kestim tek isteğim nyanga sırtını dönüpde milletin yanında iyice zor duruma düşürmesim ama o mal hem nyanga kötü davran hem git bütün yetkiyi bayana ver hemide adam sana yalan söylemişken bu neyin özgüveni ki

tal tal neden nyanga kızdı anlamadım bana göre nyang çokda hata yapmadı evet az biraz kralla iş yaptı aam halkı zora sokmadı izledim ama anlamadım neyseki şu dizide mantığını ve dürüstlüğenden hiç vazgeçmeyen tal tal var da seveceğimiz bir adam var diyebilirim her kes mi döner yahu

wng yoo gözümden düştün elbette yuan nın kazanmasını istemezsin ama onca insan ölüyor keşke başka şeyler düşünseydin

nyang oğluna kavuştu ama oğlan gidici gibi gerçi bu işde üzerine kalabilir bu gidişle bunlardan herşey beklenir çünki

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    4
    Bahsedilme
    0 Mesaj

ahada şoklardayım örgütün başı golta imiş onca zaman iyi davranıp durunca bende gayet iyi biri sanmıştım hatta imparatoru seven tek kişi diye bile düşündüm ama adam tam içten pazarlıklı çıktı da galiba sonunu wang yo getirecek ki gelsin zaten

şu anaimparatoriçeden bir türlü kurtulamadık ve galiba sonunda oda cezasını bulacak sorsan ülkesi için yapıyor nasıl ülke korumaksa

al bir ülke koruyanda bayan nyangla iş birliği yaparken onun koryolu oldu aklına gelmedi de işin karşıya geçincemi koryoluğu tuttu yetmedi sebepsiz insanlarını savaşa sokup öldürdün onca masum insanın da canını yaktık hadi bunları tam geçecemde yahu küçücük çocuğu bile öldürmeye kalktın neyseki senden kurtulduk ölümüne hiç üzülmedim el timuru bile geçmiştin tek kötü yanı seni tal tal öldürdü yazık o çocuğa

imparatoriçeden de kurtulduk bir ara o köyde yaşamasına izin vermek saçmalık desem de sonrada öldü oda hak etmişti sadece byul değil daha saraya gelmeden küçük prensi bile öldürmeye kalk ondan sonrada azcık eğlendim ahada nyangda azcık eğlendi

of nyang bir insan evladının ölümüne kaç kere ağlar ya yazık oğluna son bir kez bile sarılamadı hatta ne umudu vardı koryo ya gönderecekti ama olmadı ama hepsininde intikamını aldı bir tek anaimparatoriçe ve timurun oğlu kaldı diyebiliriz gerçi imparator bayan ı öldürdü diye sırt döne bilir ona niyeyse bayana çok bağlanmıştı ve birde yanında gotal var şimdi verir gazı sarayın kapısında olduğu gibi yani başta imparatoriçe olduğunu görmeseydik nyang ölür derdim ama her halde bir şey olmaz

bengi su da göçte aslında senarist bey onu ve wang yo yu birbirine yazıp mutlu edebilirdin ama kız daha söylemeden göçtü

wang yo yada baya üzüldümadam oğlu olduğunu öğrendi alıp gideyim derken öldüğünü gördü zaten ülkesini kaybetmiş sevdiğini
    kaybetmiş di acep yaşayıpda o çocuğu alsaydı da gitseydi of ya bu dizide de kimse mutlu olmiycak her halde ama bu gidişle wnag yo da gider

yahu neden gereksiz herkes öğrenir her şeyi bilmem kadına çocuğu sevip baktığı için çocuk emanet et sonra ana babsını öğren hala kötülür peşinde koşsun yahu öğrendin sus be ne olur koş imparatorun yanına hayır duracağınıda hiç sanmam bir şekilde imparatora yada animparatoriçeye der gerçi şu durumda kime derse desin ikiside aynı

ah be tal talım şu dizide sana üzüldüğüm kadar kimseye üzülmedim artık amcanıda sana öldürttüklerine göre acep ne yapacan zavallım kaldı arada bir bana getir der ben tuzak kuracam öteki ben öldürecem yazık yahu şu dizide herkesler ölsün de sen ölme mutlu ol emi zaten besbelli nyanga aşıksın sevme onuda kendi ne başka birini bul

imparator gidici belli kalbi rahatsızmış zaten bu olanlardan sonra yaşamazda besbelli ama en azından nyangın hayatını zorlaştırmasa diycem de adam içip içip kızlarla körebe oynamaktan başka bir şey yapmıyor ki akıllanır diye beklemiyorum artık

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    4
    Bahsedilme
    0 Mesaj

51 bölüm nasıl biter derken bitti ve üstelikde en ölümlü finaldi izlediğim diziler arasın da

ha güzelmi bitti evet şaşarttımı oda evet hemde imparatorum çokca şaşırttı
    dizide kötülerin layığını bulmıycak diye çok korktum hatta bazısı son ana kadar yaşayınca ahada bunlar ölmez dedim ama sonunda göçmeleri iyi oldu birincisi kör olan adam zıpladı zıpladı sonunda imparator öldürdü gerçi zehrini akıttı ama olsun öldü sonunda belki onun sayesindedir saray hanımıda öldü hele ona hiç üzülmedim kadın yahu duydun diye her şeyi ona buna söylemek zorundamısın tut içinde çık şu saraydan yaşa yok illa kaşınıyorum ahada imparator kaşıdı ve generalle yanındaki sonunda layığını buldu hemde koryolular tarafından taşlanarak öldüler onca yaptığı pislik cezasız kalmamalıydı yalnız biz güçsüz ülkenin vatandaşıydıkda bunlar o yüzden başımıza geldi nin arkasına sığınmasın evet bazı ülkeler güçlü diğerlerini eziyor ama sen hem kendi milletine hemde ülkene ihanet etmen demek değil ezilmek farklı hain olmak farklı hem o ve saray hanımı nasıl anlamazlar ki arkadaşını yada sevdiği kadını bayan imparatoriçe öldürttü onunla dertleri hala nyangın niye peşindesiniz ha iyi oldu sonunuz ne kadar kötüyüm ama hak ettiler

wang yoo öleceğini çok düşünmemiştim hemde bu şekilde ama bir yanım düşününce o şartlarda hak veriyor diğer yanım başka yoluda olabilir diyor ama tapınakta kapı önünde konuşmasalardı saray hanımı duymazdı ama insan oğlu hep konuşur ve gerçek çıkar çıkarsa harbiden nyangın başı derde girerdi bu açıdan imparatorum haklıydı da işte insan onlara üzülüyor be ülkelerine döneceklerdi yok komutan oldum maraşal oldum derken sırf biri için hepsi öldü

galiba dizinin en güzel sagnesiydi anaimparatoriçe ve kafilesinin son hali imparatorum durdu durdu adamlığı tuttu onca insanı temizledi ve sonunda nyangdan defret eder gibi gösterip üstelik goltanın da kim olduğunu anladı ve hepsini saraya toplayıp öldürdü keşke o kafası daha evvel çalışsaydı azcık belkim daha güzel olurdu ama işte çok geç kaldı onca zehiri içti garibim hemde en güvendiği kişi tarafından verildi oda nerenin başı çıktı genede dediğim gibi nyanga sırtını dönmeden onlar için sarayda büyük bir temizlik yaptı üstelik o zehre rağmen bayada yaşadı ve gider ayak nyag-ng dan seni seviyorumuda duydu

nyag ne kadınsın be senden nefret eden seni seven senin için ölen onca insana ve onca acıya rağmen sen hala hayatta kaldın ve düşüşten sonra o tahta oğlunu oturttunya aferin ne diyim gerçi çok ca acı çektin o makama gelmek de senin tercihin değildi ve oraya geldiğinde bir şeyler yapsanda halkı sırtından vurmadın tüm kötülüklerin kötüler içindi o yüzden aslında hak da ettin o yeri de yalnız kaldın orda

ana imparatoriçe intihar etti ay çok üzüldüm diycem yalan o muşmula suratlı daha beterini hak etti bütün dizi boyunca ağzını burnunu oynattı ve bağırdı pek sevimsiz karakter

oy oy tal talım senin ölüm haberinidemi alacaktık gerçi göstermediler ve iyide yaptılar ama duyunca bile çok kötü oldum sen ne iyi ne vefalı ne saygılı vede sevimliydin doğruluktan şaşmadın her şeyide hak ettin de sana bu sonu layık gören senaristte ne diyim oda önce kuzeye gidip sonra nyang la dönse olmaz mıydı yahu

velhasılı kelam ji chan wook için başlanan dizi kafamda düşündüğüm gibi olmasada gayet güzel ve sürükleyiciydi yani izlenmesi kesinlikle tavsiye edilir
    beklediğiniz aşk sahneleri yok ve beklediğinizden farklıda olabilir ama kesin olan bir şey var o da
    tal tal
    aşık olunacak adam dır bu dizide
    tamam tamam imparatorumda son bölüm esdi gürledi hakkını yemiyim

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 678910

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri