Sayfa 9/10 İlkİlk ... 5678910 SonSon
48 sonuçtan 41 ile 45 arası

Konu: Empress Ki / 2013 / GK

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 5 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

sarayda nyang rüzgarları esiyor her yönden togonun dili çözüldü imparatoriçe her kaybettiğinde delirmek üzere imparatoriçenin kardeşleri general daha bir sürü kötünün arasında daha neler olacak acep

her ne kadar togona üzülsem de nyang ve kralın evlenmesini isterdim bide çocukları var ama olmiycak belli kral hala nyangdan haberi yok ama nyang kralın evlendiğini biliyor kralda öğrenince baya üzülecek belli de hala krala bebekten bahsetmediler gerçi bebeğin doğduğundan haberleri yok bari hamileliğinden bahsedin de adam iyice delirsin resmen adam ters düz oldu o başlarda gülzen tebessüm eden adam gitmiş somurtgan biri gelmiş de azcık daha dikkatli olsalar şimdi batolu yardım etmezse nasıl kurtulacaklar ace

nyangın saraya gelmesi kafa tutması iyide ben hala togondayım adam nyang ne derse ağzının içine bakıyor bir dediğini iki etmiyor ve o yelloz ona bir kere tebessüm bile etmedim gece benle kal sofra kur dedi altından çıkana bak aslında togonun güçlenmesi lazım ama azcık da iyi davran be kızım bak ne güzel dedi sana benim yüzümden artık kimse ölmesin çekileyim tahttan bitsin haklı nyangın bile yanında bir sürü adam var ona sadık ama togonun yanında sadece üç beş hadım dizinin en zavallısı

anakraliçe bir şeylerin ucundan tuttu tapınakla ilgili ama o iş nasıl ortaya çıkarki ancak yanındaki yardımcı konuşursa
    ve ben hala bu çocuk ilerde kimin yanında büyücek merak ediyorum

tal tal şu araalr en favori adamım sın sen başta nyangı zorlasanda artık ona yardım ediyorsun ve şahanesin ve çok da yakuşuklusun böyle devam et ilerde nefret etmiyim senden

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

bu kızın hiç kalbi yok biliyoruz yaşadıklarınıda bu togonun suçu değil her şeyin acısını ondan çıkartmaktan bir vaz geç ya nasıl sinirsin sen bana kalsa git koryo lralı ile mutlu ol togona da daha iyi birisini buluruz ama işte dizi
    bayan oyuncu amanda sevdiğim bir oyuncu değildi ama bu dizideki kadarda sinir olmamıştım kardeşiminde dediği gibi hiç kadın gibi değil tam odun gerçi yaptığı şey yüzünden togonda kendine geliyor ama azcık gül şu adama ya azcık uyuz şimdilik yaptığı planlar tıkır tıkır işliyor hasbanın da bu kadar kolay imparatoriçeden gene kurtulamazlar malum daha bir sürü bölüm var

ah be togon bırak şu kızı sen istesen timurdan da kurtulursun ipleri eline alırsın ne var şunda hatun park bilem ondan daha güzeldi daha alımlıydı dediğim gibi yaptığı işe yarıyor ama ne bilem beni etkileyen senin aşkın ne kralın nede o uyuzun bari çok acı çekmesen
    benim umudum var bu kadın seni öldürür bak bayan da dedi ömürleri uzun olmuyor bir kaç kuşaktır diye

sonunda wng yo nhang gın yaşadığını öğrendi cariye oluşunuda eh üzülmedim değil ikisinide sevmiyorum ama alsın nhang ı gitsin koryo ya

tal tal seni seviyorum umarım ölmezsin

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Kurtulamadık bu el timur ve sülalesinden adam dokuz canlı ölmüyor yanındakilerden de kimse ölmüyor general bile idamdan sıyrıldı artık eminim bu adamlara bir şey olmaz sonuna kadar giderler

el timur sonunda delirdi gerçi ondanda kurtulabilir ben o adamdan her şeyi beklerim bitmiyor çünki canları ama gider ayak şu oğlunu kesseydi iyi olurdu

imparatori nedense büyünün sadece oğluna etki yaptığını düşündü halbuki herşeylerden haberi olan aile nasıl babasının durumundan haberi olmaz hatt oğlanlar kara büyüyü biliyordu nasıl onun etkisi dir diye anlamazlar ben anlamadım ama olsun dizidir

wang yo ya üzülmüyor değilim hem sevdiği kadın gitti hem ülkesi gerçi almak için uğraşıyor elinden geleni de yapıyor ama nyang yanlış anladı tabi gerçi doğruyu bilse ne olacak adamla evlenmişsin zaten şu kralda alsa ülkesini çekip gitse ha hala bir çocuğu olduğunu bilmiyor öğrenince ne olacak acep

sonunda nyang hanım imparatora azcık ilgili davranmaya başladı adam onun için toplantıya gelince hasbanın aklı başına geldi o zamana kadar anlamadın mı seni ne kadar sevdiğini ha şimdi bide oğlunu öğren bakalım ne olacak ha bide bu dizideki hamilelik ve doğum hızına yetişmek imkansız bir baktık yatakta bir baktık hamile ve hop doğumda pes diyorum sadece
    acep tahta hamgioğlan çıkacak

ah togon ah her ne kadar senin o cadıyı sevdiğinin farkında olsamda gönlüm bırakmandan yanaydı bu saatten sonra imkansız zaten de bari mutlu olsanız ilerde nyang iyice güçlenince yeni bir imparatoriçe çıkarmı acep içinden
    her şeyine kılıf bulsamda şu çocuğunu kuçağına almamanı anlamadım evet el timurun torunu ama senin oğlun görünüşte

tal tal bari sen şu kıza vurulma sankim sende vuruldun be olmasın ve çok zekisin bilmediğin de bir şey yok maşallah

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

artık umudu kesmiştim son dakikaya kadar el timur ölmez dedim ama adam pat diye gitti gidişine çok da üzülmedim yeteri kadar kötülük yapmışdı vede yaşlıydı ölsün cezasını bulsun ama işte giderken yarı doğru yarı yanlış insanların kafasını karıştırdı nyangın kendisine ve tanıdıklarına zarar gelmediği sürece kötü biri olacağını sanmıyorum ama haklıydı bayan konusunda adam güç kazandıkça el timura benziyce benziyor belki oda ondan kortuğunda tal tala ona benzersem beni öldür dedi umarım benzemez sadece bir anlık bocalama dır

imparatoriçede öldü onunda sonuna üzülmedim fazlasıyla kötüydü sen at suratlı sen eşşek suratlı onca öldürdüğü masum insan ki son anda keşişde gitti o yüzden giderken oğluma söyleyin intikamımı alsın rahat dursaydın bir şey olmazdı şu kötüleride anlamak imkansız işlerine gelmeyeni rahatça öldür ondan sonra başları sıkışınca affedin he he
    yalnız kadın oğlanı gerçekten sevmiş hatta başkasının gibi düşünmedi bile bak bunu beklemiyordum

ana imparatoriçede ne çirkef çıktı be oda haklı aslında nyangdan korktu ama size o kadar yardım eden birinede bu kadar kolay sırt dönülmez bayan la bir ol başka bir imparatoriçe getir oda eskisinden beter bir an melek gibi kız dedim ama yok bu eskisine bin basar nyangın oğlunu anaimparatoriçe zehirlemeye kalkmıştır sandım ama yok bu yellozmuş ama daha bilmiyor nyangın öğrendiği an başına gelecekleri o zaman bayan da kurtaramıycak onu
    anaimparatoriçede nyangdan kurtulmak için eski hizmetçileri bile kullanıyor sonunda nyang tahta çıkacak ama eminim üç koldan baya uğraştıracaklar kızı

ah be kralım aldın krallığını git ülkene biliyoruz temurun hazinesi çokca herkesin işine yarar ama git ya git artık al şu batola yı git
    adamlarıda prensin kralın oğlu olduğunu öğrendi bakalım diğerleri ne zaman öğrenir zavallı çocuk aslında çok büyük sevgi ile büyüycekken sarayın bir köşesinde zavallı bir şekilde yaşıyor baba oğulun karşılaşmasıda güzeldi ah keşke zaman geçirseler şimdilik altın peşindeler ama bu işte mutlu olunmayacak gibi

yalnız şu general ve diğer adam idam edilmiş diye bilmiyor mu bunlar isimleri geçti de kimse onlar ölmüştü demiyor

gelelim imparatoruma arada güzel laf et arada kükre tamam da bu yeterli mi ki hala timurun da dediği gibi kukla kralsın hala senin dediğin olmuyor üstelik anlamadım ki timurdan alınmaya çalışılan naipliğe niye illa biri getirisin timur öldü niye biri çıkıpta valilere ve özellikle bayana naiplik kimseye verilmiycek demiyor ben bilmem ve neden adam istediği imparatoriçeyi seçemiyor hayret ya ve lütfen artık nyang nyang diyip durma dizi bitti senin tek düşündüğün o artık büyü be imparator biliyoruz seviyorsunda bu kadar da olmaz

nyang beni şaşırtma bar güç için kimseyi ezme yani hak edenin dışında bayan anaimparatoriçe ve şu yeni geleni hallet hak ediyorlar ve artık diğer oğlunuda gör aynı saray içindesiniz ama işte öğrensen bide kral ne olur acep imparatorun kulağına gider ve diğer kötülerin bu iş nasıl hallolacaksa artık

ah tal tal kahramanımsın yahu kitaplardan birinin oraya girdiğini anlar bebğin zehirlendiğinden pisliğin kim olduğunu anlar iyi düşünür iyi savaşır iyi yürekli ama tek kusuru nyanga vurulmaya başladı o fenadır işte şu dizide kim ölse anlarım malum tarihi dizi ama sen ölme zaten favorim imparatordu severim oyuncuyu ama bu kadarda pasif imparator beklemiyordum hep değişecek diyorum tabi oyuncuyu hala seviyom ama favorim tal tal

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

bayan bildiğin mal yahu hiç sebep yok ne diye savaş diye inlersin ki imparator desen hemen gaza gelir ki geldi herkes önünde eğilsin diye iyide bu kadınlara ne oluyor nyang dışında kimse gitmeyelim demedi sanki ölen onların halkı değil ki nitekim 5 yıl sürmüş ve ellerinde bir şey yok

timurun altınlarını o alır bu alır derken nyanga geçti ki oda iyi şeylere kullanıyor tal tal da bunu bildiğinden ses etmedi galiba zaten aklı başında tek kişi varsa o da tal tal güçün değiştirmediği tek kişi ve umarım öylede kalır gerçi nyang da değişmedi ama kadın ister istemez bazen acımasız olmak zorunda

gelen imparatoriçe diğerinden harbi çok kötüymüş çocuğu dövdürtmek ne ya sanki gerçek ortaya çıkmıycak da nyangdan kurtulacak ahada sen farkında değilsin ama nyang öğrendi hatta oğlunu senin zehirlemeye çalıştığnın da farkında ve sana şimdiden geçmiş olsun sonunu iyi görmüyorum

bir tanşilimidir nedir öldüremediler yahu adamın gözü kör oldu hala kötülük peşinde galiba buda ölümsüz olacak
    ve şu komutanla diğer adamı bir kişide görsede şaşırsa yok sanki öldürülmediğini biliyorlar

anaiparatoriçe başlarda ne kadar sevimli biriydin hatta üzülüyordum sana ama hepsini hak etmişsin keşke oda göçse ne üzülecem zavallı çocuğu bile ne hale gelmiş nefretle büyümüş bilmeden hem annesini hemde babasını üzüyor da bu işten nasıl çıkacaklar hala merak ediyorum

koryo kralı ülkesine dönünce astı kesti ama hala sana gel denince gidilmiyceni öğrenemedinmi hangi akla hizmet yola koyuldun yani az biraz başına gelenleri hak ettin o yola çıkarken bir düşünür insan dimi

yordun beni togon hemde çok hiç mi aklın yok el timur gitti az biraz kendin düşün sana savaşa gidiyoruz denince koşturulmaz ayrıca temurun sana yaptıklarını nasıl kendi oğluna yaaprsın ne farkın kaldı temurdan yaptığın tek iyi şey nyangla aranızı bozmaya çalıştıklarını anlayıp o kadından vaz geçmemem onun dışında ne imparatorluğun nede babalığın iyi ha nyangın çocuğunu sevsende diğeride evlat

bu örgütün başı kim ayol iyice merak ettim bir ara gotal dır dedim çünki şüpeli şeyler yapmaya başladı geç gelmeler nyanga karşı imparatoru kışkırtmalar kendi kendine iş çevirmeler nerde o baştaki sevimli adam
    neyse ondan tam şüpeleniyordum hatta merdivende onun olduğu tarafa bakınca adamlar diz çöktü ama timurun oğlu bayan dedi ki olsa olsa imparatoriçe olur o sümüklü yeni imparatoriçe olacak hali yok ya

Sayfa 9/10 İlkİlk ... 5678910 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri