Sayfa 16/16 İlkİlk ... 61213141516
160 sonuçtan 151 ile 160 arası

Konu: Arka Sokaklar - Bölüm Yorumları

Asistan aslanbey09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    evim
    Tecrübe Puanı
    9052158

pelin körmükçünün canlandırdıgı gonca karakteri iyi güzel bir karakter ama hüsnüyü yeniden evlendirme işi biraz çabuk oldu gibi bence

Asistan Tevion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    HD
    Tecrübe Puanı
    42949682

Aslında ben de çok çabuk başladılar diye düşünüyorum. Ama Hüsnü diyeceğini dedi. Ve Özgür Ozan de bu üzgün halini güzel oynuyor - hakkını vermek lazım. Ne salya sümük abartılı... ne düşüncesiz... eşini kaybetmiş ve içi yaralı birini tam dengesinde ortaya koyuyor.
    Ve inanıyorum ki eğer bu Gonca hanım ile birşeyler düşündüyse senaristler yavaş yavaş ilerler ve Özgür Ozan da gerekeni yapar. Zaten o meseleden bir yıllık malzeme çıkarırlar. Yok tanışma faslı, yok yakınlaşma, yok sevme faslı... ondan sonra çocukları ikna... vs. vs. Uzun hikaye yani. Bence şimdilik fena gitmiyor.

Fena giden birşey varsa, bence Aylin ve Hakan meselesi. Yine her zaman ki saçma kıskançlık hikayesi. Yahu sokakta arabaya kadın şoför çarpıyor - Hakan bunu niye söylemeye çekinsin ki? Bu kadar saçma birşey olurmu? Ondan sonra da zaten gelişmeler belli... kıskançlık... kısa ayrılık... sonra belki hamilelik haber... barışma....
    Bıktım doğrusu. Ben Hakan'ın yerinde olsam boşarım Aylin gibi huysuz birini. Adam ne yaparsa yapsın azar işitiyor... şimdi hiçbir şey yokken aldatan koca muamelesi görüyor. Buna gerçek hayatta kimse dayanmaz.
    Ama tabii gerçek hayatta böyle bir kıskançlık da olmay. Medeni ve günümüzün insanlarında en azından.

Ama gel gör ki senaristler dizideki her çift için böyle hikayeler yazıyorlar...
    http://www.dizifilm.com/forum/signaturepics/sigpic208852_4.gif

Asistan aslanbey09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    evim
    Tecrübe Puanı
    9052158

aylinin bu bölümde hakana tokat atması biraz fazla oldu bence sonuçta adam çapkınlık yapmıyor ayline hiç bir yanlışı yok kız peşini bırakmıyor ne yapsın adam

Asistan Urfatokat15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ş.Urfa
    Tecrübe Puanı
    42949675

Bölümün başı tam bir fiyasko ile başladı izleyen herkes sahne hatasını farketti de teknik ekip nasıl farketmedi anlamadım son bölümü hangi sahneyle bitirdiklerini unuttular herhalde
    Tekin bu hale gelince hüsnü akıllanır evlenmekten vazgeçer sanıyorduk ama hiç de öyle olmadı tam tersi direk nikah günü almaya niyetlendi hüsnü tamam anlıyorum herşey haydar berk için ama yine de gereksiz görüyorum murat bile leyla ile evlendiğinde araya sene girmişti ömer de küçüktü üstelik onun abisi ablası bile yoktu ayrıca çobanlar kalabalık bir aile iki tane abla bir tane teyze var hüsnü evlenmek için çok acele ediyor daha doğrusu senaristlerdeki mantığı anlamakta zorlaniyorum artık seyirci bile istemiyor gonca kendi halinde çok iyi biri arkadaş olarak kalırsa amenna yoksa biz hepimiz tekin e destek vereceğiz
    Hakan â gelince tamam o da rolünün gereğini yapıyor o yüzden yine senaristlere sitem edeceğim sinem î dizide tutmaya devam etmenin mantığı ne? Çok itici hakan başına açmadıklarî bela kalmadı sen hâlâ bildiğini okumaya devam ediyorsun hadi kalktın sinem in annesinin yanına gittin hadi tanıştın gereksiz ama sinem in yanına niye gidiyorsun söylemek için üstüne birde özür diliyorsun tabi düşmez kız senin peşinden sen olayları şahsi mesele yapmayı bırak git suçluları kovala kendi işine bak eski karın la aranı düzeltmeye çalış ama yok sen aylın e bile yabancı gibi davranıyorsun artık tamamen tutarsız hareketler
    Ali ye gelince sosyal medyada ali ile ilgili söylenen herşeye katılıyorum adamı resmen yok sayıyorlar alinin klinikteki sahnelerinin hiçbirini göstermediler kaçırılan kızı bulmaya çalıştığını hicbiryerinı göstermediler hem oyuncuya hem seyirciye saygısızlık gerçekten artık çok göze batıyor lütfen bütün oyunculara eşit davranılsın ve hakları verilsin 11 yıl boyunca sizden desteğini esirgemeyen seyirciye bu yapılmaz
    yani
    Mesut ve selin konusunda diğer arkadaşlar gibi aşırı fan değilim ama onlarda hiç yok gibi sanki mesut selinin geçmişi ile yüzleştiği anda yanındaydı ama hiç teselli etmedi sadece durdu dinledi yaşı ileri olmasına rağmen hâlâ ne yaptığı belli değil
    Velhasıl reytingler bu kadar güzelken bozmazlar umarım
    Arnav&Kushi

Yönetmen hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Çanakkale
    Tecrübe Puanı
    42949681

Arka Sokaklar dizisine Şebnem Schaefer konuk oyuncu oldu!
    Ranini tv

Kanal D’nin, yapımı Erler Film’in, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, beğeni ile izlenen efsane dizisi “Arka Sokaklar” a ünlü manken Şebnem Schaefer konuk oyuncu oldu.

Arka Sokaklar’ın bu Cuma akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümünde izleyici karşısına çıkacak olan Schaefer dizide, eski Türkiye güzeli, alışveriş düşkünü, Şamil’in eşi Yelda karakterine hayat verecek.

Maceranın hız kesmeden devam ettiği Arka Sokaklar yeni bölümleri ile her Cuma Kanal D’de.

Yer
    Çanakkale
    Tecrübe Puanı
    42949681

Arka Sokaklar fragmanında Özcan Deniz sürprizi!

Kanal D'nin sevilen dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Kanal D'nin reyting rekortmeni fenomen dizisi Arka Sokaklar'ın yeni bölüm (466. bölüm) fragmanı yayınlandı.

Özcan Deniz sürprizi

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanının en büyük sürprizi ise, Cuma akşamı reyting yarışı içinde oldukları İstanbullu Gelin dizisinin başrol oyuncusu Özcan Deniz'in seslendirdiği 'Unutma Beni' şarkısının yer alması oldu.

Selin tutuklandı, Aylin vuruldu!

Arka Sokaklar 466. bölüm fragmanı yayında. Ekip, çok büyük yara alıyor! Selin, cezaevine giderken; Mesut onu takip ediyor. Mahkeme tarafından Selin, suçlu bulunur ve tutuklanmaktan kurtulamaz. Tüm ekip, Selin için karar açıklanırken çaresizce bakmaktan başka yapabilecekleri birt şey yoktur.

Bahar, düzenlenen baskın saldırısında bomba sonucu büyük yara alır. Aylin, operasyon sırasından aldığı kurşun darbeleriyle yere serilir.

Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    0

Figen Evren'in sezon başında ayrılması bana çok sürpriz oldu hiç beklemiyordum onca seneden sonra.Yokluğu hissediliyor.Ekibe sonradan katılan genç arkadaşları benimseyemedim.

Yer
    Çanakkale
    Tecrübe Puanı
    42949681

'Arka Sokaklar rekor kırdı'

Mesut Yar, bugünkü köşesinde ilginç bir istatistik paylaştı.

Posta Gazetesi yazarı Mesut Yar, Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar ile ilgili ilginç bir istatistik paylaştı.

Mesut YAR / POSTA

'Arka sokaklar' rekor kırdı

Ekranda hep dizi izlendiği için hep dizileri konuşuyoruz. Alternatif birkaç iş dışında ekranda farklı içeriklere yer yok. Bu hep böyle mi gidecek artık emin değilim.

Neyse...

Elimde ilginç bir istatistik var. Herkesin bir şekilde müptelası olduğu diziler kaç yaşında biliyor musunuz? Ya da şöyle söyleyeyim, kaç haftadır hayatımızda? İşte bölüm sayısıyla rekor kıranlar. İnşallah bereketi kaçmaz...

Rekor şu an “Arka Sokaklar”da (Kanal D). Geçtiğimiz hafta dizinin 468’inci bölümü oynadı. Yıla vurursanız 10’a yakın. İkinci sırada “Kırgın Çiçekler” (atv) var. O daha 109’uncu bölümü geride bıraktı...
    Üçüncü sıradaki dizi “Diriliş Ertuğrul” (TRT 1). Bu akşam itibarıyla 106 bölüm yayınlanmış olacak. Dördüncü sırada “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” (atv) var. O da 90 bölüm yayınlandı...

Ve beşinci sırada ise 56 bölümle “Kalbimdeki Deniz”i (FOX) görüyoruz. Eh o da hayatımıza gireli epey zaman olmuş...

Yer
    Çanakkale
    Tecrübe Puanı
    42949681

Arka Sokaklar'dan Polis Haftası'na özel video yayınlandı!
    Ranini tv

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran fenomen dizisi “Arka Sokaklar”ın başrol oyuncularından Özgür Ozan, Şevket Çoruh ve Alp Korkmaz Polis Haftası için kamera karşısına geçti.

Türk Polis Teşkilatı’nın 173.yılının kutlandığı bu çok özel hafta kapmasında kamera karşısına geçen oyuncular “173.yılında, vatan aşkı, millet sevgisi ile hiç durmadan görev yapan polis arkadaşlarımızı seviyoruz” dedi.

Yer
    Çanakkale
    Tecrübe Puanı
    42949681

Arka Sokaklar' Bu Hafta Yok!

Kanal D'den sürpriz karar!​

Kanal D'nin büyük ilgiyle izlenilen dizisi 'Arka Sokaklar' bu hafta ekrana gelmeyecek. Miraç Kandili özel programıyla cuma akşamı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Camii'nden canlı yayın gerçekleşecek. 'Arka Sokaklar' cuma akşamı tekrarıyla ekrana gelecek.​

'Arka Sokaklar' yeni bölümüyle 20 Nisan Cuma Kanal D'de!

fav10.net

Sayfa 16/16 İlkİlk ... 61213141516

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)