Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Narcos (Netflix)

Status
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    GS
    Konular
    767
    Ettiği Teşekkür
    30
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    2 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

3. Sezon

Status
    Yönetici
    Yer
    GS
    Konular
    767
    Ettiği Teşekkür
    30
    Bahsedilme
    2 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Narcos'un ekranlara geri dönüş tarihi belli oldu!

"Ajan Peña, Cali karteli hakkında ne biliyorsunuz?"

Netflix Orijinal Dizisi Narcos’un ikinci sezon finali kapanış sahnesinde sorulan bu soru, Pablo Escobar’sız bir dünyada geçen yeni sezonda, güçlü ve paraya para demeyen Kolombiya Cali kartelinin daha önce adını muhtemelen hiç duymadığınız en büyük uyuşturucu baronlarının hikayesini izleyeceğimize işaret ediyordu.

"Yeni bir imparatorluğun yükselişi" sloganıyla gelen ve tüm dünyada merakla beklenen Narcos 3. Sezonu, tüm bölümleriyle aynı anda 1 Eylül’de sadece Netflix’te! Online platformun dizinin geri dönüş tarihini duyurdu videoyu aşağıdan izleyebilir, sezondan diğer kareleri gelecek sayfalarda bulabilirsiniz.

Not: Boyd Holbrook'un canlandırdığı Steve Murphy karakteri gelecek sezonda yer almayacak.
    raninitv'den alıntı

Status
    hakumuttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    25
    45 mesaja 56 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949677

Bir insan nasıl her bölüm ama her bölüm dizinin başrolü ne zaman ölecek diye merak eder
    Ciddi soruyorum bak nasıl eder
    Walter White 1 sen 2 Escobar! Çok tuhaf uyuşturucu üstünden yükselip adeta bir imparatorluk kuran isimlerin öykülerinde nedense ya polisten ya da karşısındaki düşmandan tarafım.
    Öyle normalde kanun insanı olanları tutan biri değilim dizilerde, aksine hep kötülerin tarafındayım ama ikidir White da Escobar da delirtiyor beni
    Karakter işleyişlerine diyecek hiçbir sözüm yok
    Diziyi her bölüm severek takip ediyorum. Daha 2.sezon 4.bölümdeyim yavaş yavaş gidiyorum hatta.
    Pena Namı diğer bizim Obreyn bu dizide olduğu için daha bir bağlanıyorum.
    Pablo Escobar'ı oynayan oyuncu da Murphy de efsane
    Ayrıca dizideki favorilerimden biri Carillo
    Spoiler İçermektedir

Status
    ouzdefne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    5
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

El patron

Status
    MeRvİsHh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

3.sezonu çoğu kişi beğenmedi ama bence gayet güzel bir sezondu. Hele 5.bölümden sonra soluksuz izledim.

Fakat 4.sezonda Pena olmayacak deniyor. Escobar'dan sonra onun da gidişi beni üzecek.

Status
    Yönetici
    Yer
    GS
    Konular
    767
    Ettiği Teşekkür
    30
    Bahsedilme
    2 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Narcos'un 4. sezonunda başroller değişiyor

Narcos dördüncü sezonu öncesi kadro değişikliğine gitti. Dizinin yeni başrollerinin Michael Peña (Ant-Man) ve Diego Luna (Rogue One: A Star Wars Story) olacağı açıklandı.

İlk üç sezonda dizide başrol oyuncusu olarak yer alan Pedro Pascal, Javier Peña karakterini canlandırmış ve karakteri ilk iki sezonda Pablo Escobar'ın üçüncü sezonda Cali Karteli'nin peşine düşmüştü. Aktörün yeni sezonda yer alıp almayacağı belli değil ama artık başrol olarak yer almayacak.

Narcos'un yeni sezonunun çekimleri Meksika'da yapılıyor.Hikayesi de Meksika'da geçecek olan sezonda bu sefer Guadalajara Karteli anlatılacak. Yeni sezon gelecek yıl içerisinde başlayacak. Netflix, yeni sezondan ilk tanıtım fragmanını yayınlayarak başrolleri duyurmuş oldu. İki yeni oyuncunun karakterleri hakkında şimdilik bilgi verilmiş değil.
    raninitv'den alıntı

Narcos'un 4. sezon kadrosuna Matt Letscher da katıldı

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Narcos'a Matt Latscher da dahil oldu. The Flash ve Legends of Tomorrow'da canlandırdığı Reverse Flash karakteriyle bilinen aktör, DEA ajanlarının ve Kolombiya polisinin oluşturduğu yeni ekibin bir üyesini oynayacak.

Narcos dördüncü sezonu öncesi kadro değişikliğine de gitti. Dizinin yeni başrollerinin Michael Peña (Ant-Man) ve Diego Luna (Rogue One: A Star Wars Story) olacağı açıklanmıştı.

İlk üç sezonda dizide başrol oyuncusu olarak yer alan Pedro Pascal, Javier Peña karakterini canlandırmış ve karakteri ilk iki sezonda Pablo Escobar'ın üçüncü sezonda Cali Karteli'nin peşine düşmüştü. Aktörün yeni sezonda yer alıp almayacağı belli değil ama artık başrol olarak yer almayacak.

Narcos'un yeni sezonunun çekimleri Meksika'da yapılıyor. Hikayesi de Meksika'da geçecek olan sezonda bu sefer Guadalajara Karteli anlatılacak. Yeni sezon gelecek yıl içerisinde başlayacak.
    raninitv'den alıntı

Status
    sitting - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    13844799

İlk iki sezonun mükemmelliğini escobarı oynayan kişinin escobardan daha iyi oynadığını anlatmaya gerek yok Escobar mezardan çıksa bu kadar iyi oynayamazdı

3 sezon sıkıcı değildi ilki gibi heyecanlandırıcı olmasa da sürükledi ve sıktırmadan izletti umarım 4 sezonda aynı kalite ve tad da devam eder.

Beni bu diziye çeken bir diğer şey ise Umut Tabağın seslendirmesi.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri