Sayfa 4/8 İlkİlk 12345678 SonSon
73 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Forumda Sorular / Sorunlar

Yardımcı Yönetmen Aynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949685

Merhabalar,

Benim değinmek istediğim şey; ana sayfada olan dizilerin çoğunun bitmiş olması ve eski dizilere taşınmaması. Gündemdeki diziler kategorisinde çok güzel reytingler alan diziler varken diziler ikinci sezonuna geçti hala ana sayfaya alınamadı. Sanırım bu konuyla Sultan admin ilgileniyor vakti yoktur giremez siteye bunlar olağan şeyler çok çok iyi anlıyorum herkesin bir hayatı var sonuçta. Peki bu görev adminler arasında paylaşılamaz mı? Başka bir admin de dizilerin yerlerini değiştirebilir kanımca? Lütfen hakkı ana sayfa olan diziler taşınsın.

Oyuncu Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    <...> YaSen <3
    Tecrübe Puanı
    42949674

gündemdeki dizilerin multimedya başlığı ayrı açılmıyor, belki bu yılların kuralı ama dizi yüksek reytingli de olsa düşük reytingli de, kesinlikle multimedya başlığının ayrı olması üyeye çok yardımcı olacaktır... biz resim paylaşan üyelere mesela kibarca "spoiler içine alarak paylaşabilirsiniz, interneti kısıtlı olan olur,
    görseli görmek istemeyen olur" diyoruz ama şahsi algılıyorlar... kalkıp da yüzlerine "siz sayfaları resimlerle doldurduğunuz için bizim düşüncelerimizi belirttiğimiz yorumlarımız arada kaynıyor, lütfen yorumlarımızı arka sayfalara itelemez misiniz?" gibi bir üslup da kullanmıyoruz ki... onu mu kullansak acaba...

belki biraz bencilce ama bir üye bir sayayı resimlere boğarken kendi yorumumun okuyucudan uzaklaştırıldığını düşünüyorum...

bir de nick değişimi konusunda da daha yumuşak davranılmalı, mesela 1 kere değiştirmek her iki tarafı da memnun edecektir, ben memnunum kendi nickimden ama bu konuda daha az hassas davranılsa bence sorun olmaz, hatta önemli reytingi olan dizilerin başlıklarının ana sayfaya taşınması kadar yerinde bir hareket olur bence...

saygılar... iyi çalışmalar...

Yönetmen funda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Heryerde...
    Tecrübe Puanı
    42949684

Benim sorunum 1 gün icinde 200´e yakin mesajimin silinmis olmasi. Hicbir aciklama yapilmadan 200´e yakin mesajim neden silindi anlayabilmis degilim. Hangi basliktan, neden, ne icin oldugunu bilmiyorum. Üstelik mesajlarima son derece dikkatli davranirken. Bir aciklama rica ediyorum. Saygilar

Süper Moderatör OXFORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    #among the stars
    Tecrübe Puanı
    42949686

Alıntı funda2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim sorunum 1 gün icinde 200´e yakin mesajimin silinmis olmasi. Hicbir aciklama yapilmadan 200´e yakin mesajim neden silindi anlayabilmis degilim. Hangi basliktan, neden, ne icin oldugunu bilmiyorum. Üstelik mesajlarima son derece dikkatli davranirken. Bir aciklama rica ediyorum. Saygilar

Mesajlarınızın silinmesi sizin şahsınız özelinde değil
    Ara ara arşiv temizlenmesi yapılır..
    Başlıklar temizlenir..Muhtemelen o başlıklardaki mesajlarınız silinmiştir
    Your beliefs become your thoughts,
    Your thoughts become your words,
    Your words become your actions,
    Your actions become your habits,
    Your habits become your values,
    Your values become your destiny.

Yardımcı Yönetmen mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949675

Daha önce verilmiş repleri nasıl görebilirim?
    İtibar puanı listesi 5 li gruplanıyor. 5 den fazla gelmişse ilk göndereni göremiyorum.
    Yardım rica ediyorum.

Set Görevlisi maisie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Leonardo DiCaprio
    Tecrübe Puanı
    0

Siteye girince GUVENLİ DEĞİL yazıyor.. giriş yapıyorum,1 dakika geçmeden siteye giriş yap yazısı daha geliyor.. sitede aktif olamıyorum bir türlü.. başka üyelerde bu durumdan şikayetçi mi diye sayfaya bir göz atayım dedim kimse bahsetmemiş... sadece bende olan bir durumsa ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok memnun olurum..

Süper Moderatör OXFORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    #among the stars
    Tecrübe Puanı
    42949686

Alıntı mimoza17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce verilmiş repleri nasıl görebilirim?
    İtibar puanı listesi 5 li gruplanıyor. 5 den fazla gelmişse ilk göndereni göremiyorum.
    Yardım rica ediyorum.
    Ne yazık ki liste son 5'i göstermeye yönelik..
    Geçmiş repleri o listede görme şansınız yok.
    Your beliefs become your thoughts,
    Your thoughts become your words,
    Your words become your actions,
    Your actions become your habits,
    Your habits become your values,
    Your values become your destiny.

* V . I . P * *Sultan* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Cehennem
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı maisie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siteye girince GUVENLİ DEĞİL yazıyor.. giriş yapıyorum,1 dakika geçmeden siteye giriş yap yazısı daha geliyor.. sitede aktif olamıyorum bir türlü.. başka üyelerde bu durumdan şikayetçi mi diye sayfaya bir göz atayım dedim kimse bahsetmemiş... sadece bende olan bir durumsa ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok memnun olurum..
    Merhaba,

internet tarayicinizla ilgili bir problem yasiyorsunuz. Sanirim güncellendi.
    Genelde chrome yada firefox ta oluyor. Baska tarayici ile deneyin, ayni devam ediyorsa bazen, sitenin güvenli olduguna inaniyorsaniz "sertifika indir" gözüküyor, onu onaylayip islemi tamamlarsaniz sorun kalkacaktir. Internet explorer ile deneyebilirsiniz.

Sevgiler,

Sultan

Set Görevlisi maisie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Leonardo DiCaprio
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı *Sultan* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

internet tarayicinizla ilgili bir problem yasiyorsunuz. Sanirim güncellendi.
    Genelde chrome yada firefox ta oluyor. Baska tarayici ile deneyin, ayni devam ediyorsa bazen, sitenin güvenli olduguna inaniyorsaniz "sertifika indir" gözüküyor, onu onaylayip islemi tamamlarsaniz sorun kalkacaktir. Internet explorer ile deneyebilirsiniz.

Sevgiler,

Sultan
    Sorun düzeldi..yardımınız için çok teşekkür ederim

Yönetmen siyah lale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949684

Standart İyi geceler

Son zamanlarda siteye girdiğimde,1dk.içinde tekrar giriş yapmam isteniyor.Aynı sorunu yaşayan arkadaşa, verdiğiniz cevabı okuyup üç tarayıcı ile denedim.Değişen bir şey olmadı.Ayrıca, çalışma yüklemeye çalışırken,resim yükleme kutucuğu, zaman zaman açılmamaktadır.
    Bu sorunu, nasıl çözeceğim konusunda, yardımcı olursanız sevinirim.Saygılarımla.

Sayfa 4/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)