Sayfa 7/8 İlkİlk ... 345678 SonSon
71 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Stranger Things (Netflix)

Süper Moderatör NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    GS
    Tecrübe Puanı
    42949684

75. Golden Globe Adayları

En İyi Dizi (Drama)
    "The Handmaid's Tale"
    "This Is Us"
    "The Crown"
    "Game of Thrones"
    "Stranger Things"

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu
    Alfred Molina, “Feud”
    Alexander Skarsgard, “Big Little Lies”
    David Thewlis, “Fargo”
    David Harbour, “Stranger Things”
    Christian Slater, “Mr. Robot”

Yönetmen ouzdefne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Tecrübe Puanı
    42949679

Yönetmen hacivatiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    SMK
    Tecrübe Puanı
    42949684

2.sezonu bugün bitirdim. Diziye bir türlü başlayasım gelmemişti ama başlayınca da hemen bitiverdi aynı ilk sezon gibi. Üçüncü sezonun 2019'da geleceğini öğrendim. Yine unutacağız olanları.

En merak ettiğim şey dizi ilk sezonundaki başarıyı devam ettirebilecek mi acaba idi. Gayet de başarılı olduklarını söyleyebilirim.

Genel bir yorum yapacak olursam çocuk oyuncuların hepsi birbirinden başarılıydı gene.
    Grubun en sevimlisi Dustin bence. Dart'ı alıp beslemesine, sonrasında arkadaşlarından saklamak gibi bir hata yapmasına kızsam da finalde kış balosunda yalnız kalmasına çok üzüldüm. Neyse ki Mike'ın ablası durumu kurtardı. Dustin'in saçları da çok hoş olmuştu.
    Grubun en şirini ise Will ama garibim iki sezondur bir gün yüzü göremedi umarım 3.sezonda ondan uzak dururlar.
    Mike ise bu sezon daha geri plandaydı. Eleven ile buluşmalarını bekledik tüm sezon. Onlar orada helak oldukça biz de ekran başında helak olduk.
    Steve ise bu sezon en çok önplana çıkan karakterdi sanırım herkes adına. En çok bahsedilen, en çok olumlu yorumu alan. İlk sezonda pek sevmiyordum kendisini ki zaten de zengin züppe tipliydi. Ben ilk başta Nancy'i kullanıp atacak sanmıştım ama yanıldım. Aşk adamı oldu,olgunlaştı. Bu sezon hem çocuklara dadılık yaptı, hem abilik yaptı, hem Dustin'e yardım etti hem de Nancy'ye Jonathan ile git diyerek yol gösterdi. Billy'den dayak yemese iyiydi ama o da nazar boncuğu olsun diyelim.

Hooper ise bu sezon büyük cesaret örneği gösterdi. Yeri geldi baba oldu,yeri geldi abi oldu,yeri geldi şerif oldu. Gelecek sezon Hooper-Joyce olabilir gibime geliyor. Joyce'u da seviyorum. Oldukça zeki ve çocukları için yapmayacağı şey yok. İlk sezonki halinden o da çok farklı.

Diziyle ilgili olumsuz gelen şeyler Max,Billy ve Kali idi.
    Billy'nin hikayeye ne gibi katkısı oldu? Ne olumlu ne de olumsuz. Arabasıyla hız yapmaktan ve kız kardeşi ile uğraşmaktan başka hiçbir şey yapmadı. 3.sezonda olur belki diyorum.
    Max'i de sevemedim pek. Onun da hikayeye katkısı bir tek sezon finalinde araba kullanarak oldu. Onun dışında Lucas ve Dustin'i birbirine düşürmüş oldu.
    Kali ise Eleven'ın kardeşi dedik ama o bölümü izlerken sahneleri atlatmadım desen yalan olur. 3.sezonda yolları kesişir belki ama tekrar gelmese de üzülmem. Hatta bir de gelip Hawkins'i karıştırmasın bence Eleven böyle mutlu.
    2016-2017 Sezonu Euroleague Şampiyonu EZE EZE Fenerbahçem !

Yönetmen ouzdefne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Tecrübe Puanı
    42949679

her şeyi hak ediyorsunuz..

Yardımcı Yönetmen Gαмzε - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Olicity♥Klaroline
    Tecrübe Puanı
    42949682

İlk sezonuyla gönlümü çalan dizilerden biri Stranger Things, ikinci sezonu gelsin diye bekleme listesine almıştım. Tabi 2. sezon geldi geçti ama artık buralarda pek takılmadığımdan yorum falan yazmamıştım. Şimdi forumda gezerken içimden geldi yazmak..

2. sezon ne iyi geldi öyle. İlkine göre çok çok daha iyiydi. Karakterleri benimsedik ilk sezon, bu sezonsa ne yapacaklar onu bekledik; hikayenin akışı daha heyecanlıydı, çocuk oyuncularımız döktürmüşlerdi, beklenmeyen karakterler ön plana çıktı ve sevildi. Her açıdan çok tatmin ediciydi, ben kesinlikle çok beğendim.

Benim dizide favorilerim Dustin, Eleven ve Will. Ama bu sezon bir favorim daha oldu o da Steve Ona karşı öyle bir sevgi oluştu ki anlatamam. İlk sezon kalıcı bir karakter değil herhalde Nancy ile ayrılırlar biter gider diye düşünmüştüm. E tabi zenginim ben, popülerim ben hareketleri de iticiydi İlk sezonun sonları ve özellikle 2. sezon gelişimi çok iyi yansıtıldı bize. Olgunlaşmış, çoçuklara sahip çıkan gerçekten büyüklük gösteren tatlış bişeye dönüştü. Dustin'le sahneleri favorim, bu ikili bu dostluk devam etsin hep

Dizinin dram yönünde ise Eleven ve Will döktürüyorlar maşallah. Özellikle Will hem hikaye hem oyunculuk açısından daha ön plandaydı ve her saniyesinin de hakkını verdi. Umarım önümüzdeki sezon başına bişey gelmez yazık yeter bu kadar, kıyamıyorum..

Eleven da aynı şekilde duygularını geçiriyor bize. Onun ailesini bulma sahneleri, hayal kırıklığı ve arkadaşlarına dönüş sahneleri mükemmeldi. ''Bitchin'' kısmı favorilerimden.

2. sezonu çabuk izlediğim için pişmanlık duymuyor değilim aslında.. Çünkü yeni sezon taaa 2019'da gözüküyor.. Yabancı dizilerin sevmediğim yönü bu bekleme süresi. Çok fazla çok.

3. sezonun da 2. sezondan daha da güzel olması beklentisiyle herkese iyi yorumlar diliyorum..

Süper Moderatör NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    GS
    Tecrübe Puanı
    42949684

Bu yıl 23.'sü düzenlenen Critics’ Choice Awards'un kazananları belli oldu.

Drama Dalında En İyi Yardımcı Aktör

David Harbour – Stranger Things (Netflix)

Set Görevlisi neledrakket - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    StrangerThings-UTC
    Tecrübe Puanı
    0

ahhhhh bu gifler süper umarım kullanıma açıktır bu arada söylenenlere göre yeni sezon 2018 sonu ya da 2019 başı gibi verilecek )

Yardımcı Yönetmen Gαмzε - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Olicity♥Klaroline
    Tecrübe Puanı
    42949682

Dizinin 3. sezonunda toplam 8 bölüm olacağı açıklandı.
    Bir de bu sezon diğer 2 sezondan daha farklı olacakmış.

Bakalım merakla bekliyorum ben.

Yardımcı Yönetmen TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949680

Ikinci sezonu izlemeye basladim, su an ikinci bölümü bitirmis bulunuyorum ve hala diziyi bir türlü sevemedim. Etrafimda dizinin tiryakisi olan onca insan var, ama ben birtürlü ayila bayila izleyemiyorum. Ki o arkadaslarla zevkimiz de ayni. Acaba bende mi sorun var Dizilerde ilk sezonu bitirme gibi bir takintiligim var, sevmesemde sezonu sonuna kadar izlemek istiyorum (24 bölüm sürmedigi sürece). Bakalim, belkide ilerleyen bölümlerde dizi beni kendine ceker ve ücüncü sezonu da izlerim.

Asistan sitting - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    12985806

Stephen King üstadın yeniden uyarlanan '' O '' filmini izledikten sonra başrol oyuncusu da bu dizide ki oyuncu olunca 3. Sezonda Pennywise' yi belki görürüm diye umutla bekliyorum

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)