Sayfa 81/88 İlkİlk ... 3171777879808182838485 ... SonSon
440 sonuçtan 401 ile 405 arası

Konu: Fi Çi Pi - Sohbet ve Yorum Başlığı

Durum:
    kırmızı su - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    atanamayan öğretmen
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    19
    14 mesaja 33 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Belçim Bilgin hangi bölümde olacak acaba? Bir de bitecek diziye neden hâlâ yeni oyuncu gelir anlamadım. Neyse bekleyip görelim bakalım

Durum:
    ozlem12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    3,007
    1,079 mesaja 3,284 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    77 Mesaj

Bölümü yeni izledim. Kafamın dağılması lazım biraz yorum yapabilmem için. Duru kendini odaya kilitleyip odayı yakınca ben farklı bir şey olucağını sandım.
    Bir elinde çakmak vardı. Diğer elinde gaz vardı sanırım. Biblo filanmış heralde. Ben gaz sandım. Can kapıyı açtığı an ona gazı sıkıp çakmağı çakacak diye düşündüm. Çok mu hayalperestim anlamadım.
    Duru'nun çaresizliği çok fenaydı. Empati bile yapamadım. Korkunçtu....

Durum:
    kırmızı su - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    atanamayan öğretmen
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    19
    14 mesaja 33 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bölüm hakkında yorum yapmak istiyorum ama kelimeleri bir araya getirmek çok zor. Tek temennim özge ölmesin.
    Keyifli yorumlar

Durum:
    asmuti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı forgetmenot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne olabilir?Gene pislik,rezalet bir konudur.Nadir , kelimenin hafif tabiriyle,kiziyla ensest iliski icindedir gecmiste belki.Kiz hamile kalmistir aile zengin diye SMK durumu kabullenip onunla evlenmistir.Artik kadina ne ettilerse, gunahina girdilerse aklini kacirdi.Can'in seanslari o kadar basarili olmustur ki zavalli kadin intihar etmistir.Pis konular gecmistir aralarinda. Zaten dizide %20 topluma hayirli konu(muzik,dans,sanat sevgisi) isleniyorsa geri kalani hep hayirsiz.
    Bu yorumu okuduğumda "Bu kesin olurdu da, şimdi Eti&Umut meselesiyle aynı olmasın diye yapmazlar diye böyle olmaz." demiştim. O kadar haklısınız ki. Cidden, dizideki iyi mesajlar sadece biraz olsun havayı dağıtmak için. Onun dışında hep ahlaksızlık, ruhsuzluk, hasta ruhlu insanların hayatları. Bence, kısır bir döngü var hikayede. Çoğu, ruh kanseri. İyi ki bitiyor, hikayede gri bir karakter diye tutunabileceğimiz, hatalarını anlayabileceğimiz insan kalmadı. Hepsi mi kötü olur arkadaş?
    Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum göğe bakalım
    Tuttukça güçleniyorum kalabalık oluyorum

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    25
    15 mesaja 16 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Ülkemizde yeni başlayan kapalı devre televizyon yaşamında her halde ilgi çekmek için olsa gerek toplumun genel kesimlerinin kaldıramayacağı oranda açık ve nude fiziki ile düşüncelerde bile aşırılık hakim düzeyde bir sunum ile dizi ilerlemektedir, tam bir aşırı uçlar sunumu gibi geliyor bana sizin de ifade ettiğiniz üzere sanatsal yaklaşım max %20 düzeyindedir, hani int de bir siteye giriyorsunuz size hemen aynı türde resmi önünüze çıkarıyorlar hem mantıksızlık hem aşırılık alabildiğince, aslında her filmin bir düzeyi olmalı, diğer yandan artiz denilen varlık her rolü oynayabilse de oyuncunun da bir tarzı olmalı, kanaatindeyim ama demek ki böyle şeyler olabiliyormuş diyelim,
    Keepintouch

Sayfa 81/88 İlkİlk ... 3171777879808182838485 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri