Sayfa 86/89 İlkİlk ... 36768283848586878889 SonSon
441 sonuçtan 426 ile 430 arası

Konu: Fi Çi Pi - Sohbet ve Yorum Başlığı

Durum:
    juwel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    10 mesaja 21 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı asmuti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela, ben bunu böyle düşünmemiştim. Can, Duru'yla yeniden karşılaşırsam nasıl olur, bu şekilde tanışsaydık ne yapardım gibi hayal diyor gibi gelmiştim. Gerçekten mi? Psikolojisi düzeldikten sonra cezasını çekmiyorlar mı? Hiçbir bilgim yok. Can'un bu kadar çabuk toparlayacağını sanmıyorum hala mesela ben, bence bir hayalden öte değil.
    evet, mahkeme akli yükümlüğünüz olmadığına ve tedaviye gerek duyduğunuza hükmederse hapse değil hastaneye yatarsınız, tedavi tamamlanınca da serbest kalınır. hele de can manay gibi ünlü, astronomik ücretlere avukatlar tutabilecek bir adam kesinlikle kalır.

o son sahne hayal değildi bence o yüzden. adam hakikaten çıkmış, üstüne kitap patlatmış, eti yerine bilgenin kontrolüne girmiş bir adam olduğunu düşündüm ben. ama iyileşmemiş, hala aynı hastalıklı zihni peşinden gezdiriyor. bir süre sonra da yeni çiçek, billur ve duru'sunu bulacak.

Durum:
    OXFORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    #among the stars
    Konular
    190
    Ettiği Teşekkür
    8
    21 mesaja 32 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

İşte tam olarak bu sonları sevmiyorum..Bu kadar "bence" olmamalı bir sonda..
    Bazı şeylerin izleyiciye bırakılmasını çok severim ama burda ütopik bir bırakma söz konusu bence..
    Doğru'ya ne olduğu konusuna girmiyorum bile..
    Your beliefs become your thoughts,
    Your thoughts become your words,
    Your words become your actions,
    Your actions become your habits,
    Your habits become your values,
    Your values become your destiny.

Durum:
    kırmızı su - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    atanamayan öğretmen
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    50
    35 mesaja 82 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı OXFORD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte tam olarak bu sonları sevmiyorum..Bu kadar "bence" olmamalı bir sonda..
    Bazı şeylerin izleyiciye bırakılmasını çok severim ama burda ütopik bir bırakma söz konusu bence..
    Doğru'ya ne olduğu konusuna girmiyorum bile..
    Benim anladığım kadarıyla Can ne oldu nasıl olduysa akıl hastanesinden mı yoksa hapisten mi neyse artık bir şekilde çıkmış ve yaşadıklarını yazmış. Bir şekilde büyük ihtimalle bilge sayesinde yeniden var olmuş hayata yeniden başlamış. Bu konuda çok değişik yorumlar gördüm ama benim düşüncem bu. Şahsen benim finalden tek beklentim gerçekleşti. Smk ve özge mutlu oldular. Benim icin önemli olan da buydu...

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    113
    Ettiği Teşekkür
    43
    173 mesaja 251 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Fi, çok yakında Show TV'de ekrana gelecek!
    Ranini tv

Yapımını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstlendiği, Azra Kohen’in çok satan Fİ-Çİ-Pİ üçlemesinden uyarlayarak Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in senaryolaştırdığı Fi, Show TV'de ekrana gelecek. Türkiye’de dizi sektörünün dinamiklerini değiştiren, dizi yapımı ve yayını konusunda yeni bir çağın öncüsü olan dizide Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

“KİM OLACAĞINI SEÇEBİLİRSİN YA DA EN AZINDAN KİM OLMAYACAĞINI!”

Yakında Show TV’de yayınlanacak Fİ’nin ekrana gelen tanıtımında ülkenin en tanınmış psikiyatristlerinden olan Can Manay (Ozan Güven), genç balerin Duru’nun (Serenay Sarıkaya) güzelliği karşısında büyüleniyor. Müzisyen Deniz’in (Mehmet Günsür) sevgilisi Duru’ya destek olduğu tanıtımda, Can Manay’ın Duru’ya “Kim olacağını seçebilirsin ya da en azından kim olmayacağını!” sözleri dikkat çekiyor.

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki sonunda dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek kendi gerçeğine ulaşanların hikayesi Fİ, Show TV’de!

Durum:
    ipekaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Konular
    1191
    Ettiği Teşekkür
    83
    96 mesaja 489 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    17 Mesaj

SMK ve Özge olmasa, dizinin finalinde beğendiğim bir son yok diyebilirim

Ben Duru'yu anlamadım, empati kuramadım, dolayısıyla affedemedim
    son 3-5 bölümde ortaya çıkarılan anne ilgisizliği beni kesmedi
    yaptığı onca hırslı hareketler hafızamda hâlâ taze....Can'la da zorla evlenmedi sonuçta

Daha kötü bir son olabilirdi....bu arada Serenay Sarıkaya'nın özellikle final bölümündeki oyunculuğunu çok beğendim

Deniz'in sonu Mehmet Günsur'un yıllar önce oynadığı bir Türkcell reklamını hatırlattı bana...ne oldu şimdi Deniz? Bilmiyorum

Can Manay ise bayağı bayağı bu sefer beyazlar içinde karşımızda... Eti'nin yerini Bilge almış -ki bu da benim için büyük bir hayal kırıklığıdır...dizide aklı başında diye düşündüğüm kişilerden biriydi Bilge....ne Can Manay takıntısıymış kardeşim

Can yeni bir kurban bulana kadar kendini beklemeye almış sadece

Ama SMK....ahhhh canım benim....sen ne tatlı bir insansın...Özge, seni de severim...ama Allahaşkına rahat dur artık...bak adam evi barkı sattı, münzevi hayata geçti senin için, lütfen başını derde sokma , Sadık'cığımı daha fazla uğraştırma

Dizisi, kitabından daha güzeldi

İçler acısı vaziyette sürünen Türk dizi sektörüne inşallah yeni bir soluk getirir bu dizi bir ilk olarak ve sektör inşallah biraz kalkınır, çağdaşlaşır, düzelir....bu söylediğime ben de pek inanmadım ya neyse, hayaller, hayatlar

6. ipekaziz nickli üyemize teşekkür edenler:
    kırmızı su (29-05-18)

Sayfa 86/89 İlkİlk ... 36768283848586878889 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri