Sayfa 46/46 İlkİlk ... 364243444546
230 sonuçtan 226 ile 230 arası

Konu: Hakan: Muhafız (The Protector) - Bölüm Yorumları

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    334
    Ettiği Teşekkür
    136
    334 mesaja 494 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    20 Mesaj

Standart Cevap: Hakan: Muhafız (The Protector) - Bölüm Yorumları

Diziyle ilgili son günlerde cok haber cikti, hangisi dogru hangisi yalan bilinmiyor. Resmi aciklama konusunda da ekip pek basarili sayilmadigi icin mecbur bu haberlerle idare edecegiz… birine göre Hazar Ergüclü yetkililerden yeni sezonlarla ilgili bilgi almamis, yani kendisi de bilmiyormus dizinin devam edip etmeyecegini. Baska birine göre de Ayca Aysin Turan belki yeni sezonlarda olmayabilirmis.

Bu arada dizinin ilham aldigi kitabin (Karakalem ve Bir Delikanlinin Tuhaf Hikayesi) devami olan Karakalem 2: Kayıpbey Efsanesi cikti. hikaye, Istanbul disinda Kudüs gibi baska tarihi önemli sehirlerde geciyormus. Tanitim yazisi:

Yavuz ailesini yitirmiş, doğduğu şehirden göç etmiş bir delikanlıydı, içine işleyen tılsımlı dövmelerle yeryüzünün gelini İstanbul’un muhafızı oldu. Artık, Mevlânâ’dan Fatih Sultan Mehmet’e simyacılardan âlimlere, kutsal kitaplardan menkıbelere pek çok ustası var. Bin yıllara yayılan kadim kehanetlerin ve kerametlerin destanı, KARAKALEM Kayıpbey Efsanesi’yle devam ediyor. Çıldırır dünya, divane olur insanlık, perdeyi aralasa, görebilse olacak olanı.

Eger ki 3. ve 4. sezon olursa, bu devam kitabindan esinlenebilir...

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    113
    Ettiği Teşekkür
    43
    239 mesaja 348 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    5 Mesaj

Hakan: Muhafız dizisi 3. ve 4. sezon onayını da aldı!
    Ranini tv

İstanbul, 10 Ocak 2019 - Netflix, bugün ilk sezonu 14 Aralık 2018’de 190’dan fazla ülkede gösterime giren, başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği, oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş ve Yurdaer Okur’un yer aldığı, yapımcılığını ise Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam’ın üstlendiği ilk Türk orijinal dizisi Hakan: Muhafız’ın (The Protector) üçüncü ve dördüncü sezon onayı aldığını duyurdu.

İkinci sezonunda Engin Öztürk, Boran Kuzum, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi başarılı isimlerin hikayeye renk katacağı fantastik drama türündeki dizi, hem Türkiye’de hem dünya çapında hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaştı. Şimdi ise çekimlerine önümüzdeki aylarda start verilecek olan 3. ve 4. sezonlar için hazırlıklara başlanıyor. Yeni sezonların 2020 yılında yayına girmesi planlanıyor.

Dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerden gelen tepkilerden mutluluk duyduklarını dile getiren Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl “Çok yetenekli bir oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte 2 sezon daha çekecek olduğumuz için heyecanlıyız. Aşk, aksiyon, komedi, macera gibi Türk dramalarından alışkın olduğumuz temaların yanı sıra fantastik öğeler de içeren, İstanbul’u hikayenin odağında tutan Hakan: Muhafız sayesinde tüm dünyadaki izleyicilerimizin Türk yapımlarının başarısına bir kez daha şahit olduğunu düşünüyoruz ve bu hikayeyi daha da genişleterek izleyicilerimizle buluşturacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Hakan: Muhafız Hakkında
    Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz.

Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak!

Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    73
    Ettiği Teşekkür
    196
    339 mesaja 480 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

ikinci sezonu belki izlerim belki izlemem kafasındaydım pek merak etmiyordum
    dizinin öyle bir sonraki bölümü yada sezonu aman aman merak ettiren bir tarafı yoktu bana göre
    ama madem Boran Kuzum varmış ozaman izlerim muhtemelen
    ayrıca şu netflixte çıldırdı mı ne yaptı sen git daredevili iptal et bu diziye 3 ve 4 sezon onayı ver şaka gibi resmen
    gerçi daredevilin bütçesi ile 5 tane the protector gibi dizi daha çeker netflix orasıda ayrı konu tabi

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    334
    Ettiği Teşekkür
    136
    334 mesaja 494 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    20 Mesaj

Demek resmen iki sezon daha açıklandı. Ne diyelim hayırlı olsun, sevindim. Vakitlice resmi açıklama yapılmasına ayrı sevindim, gereksiz yalan-yanlış söylentilere maruz kalmadık en azından.

Ben ilk sezonu hikayeye giriş olarak görüyorum, çok uzun ilk bölüm gibi. Asıl hikaye ikinci sezon ile başlayacak ve üç ve dört ile devam edecek. Yorumlar, eleştiriler vs. dikkate alınırsa 3 ve 4 çok iyi olabilir. Bu şansı iyi değerlendirmeliler...
    Konu TurkeyStyler tarafından (11-01-19 Saat 04:34 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Gamze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Klaroline♥Olicity
    Konular
    7
    Ettiği Teşekkür
    80
    106 mesaja 190 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    12 Mesaj

Hakan: Muhafız ilk 4 haftasında 10 milyondan fazla izlendi!
    Kaynak:ranini.tv

Dünyanın önde gelen yayın platformu Netflix, son çeyrek rakamlarını açıkladı. Platform, şirketin genel durumunun yanı sıra bazı dizilerinin izlenme oranlarını da paylaştı. Buna göre:

* Netflix'in Türkçe dilindeki ilk orijinal dizisi Hakan: Muhafız'ın (The Protector) ilk dört haftasında 10 milyondan fazla izleyiciye ulaştığı duyuruldu. Çağatay Ulusoy'un başrolünde olduğu proje, 10 bölümlük ilk sezonuyla 14 Aralık'ta yayına girdi. Birkaç gün önce de 3. ve 4. sezon onayları duyuruldu.

6. Gamze nickli üyemize teşekkür edenler:
    TurkeyStyler (18-01-19)

Sayfa 46/46 İlkİlk ... 364243444546

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri