Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
11 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı-Bölüm 1/ Avengers: Infitinity War-Part 1 (27.04.2018)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    61
    Ettiği Teşekkür
    46
    146 mesaja 183 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

dün sonunda gidip fimi izleyebildim filmin ortalarında fenalaştım çıkmak zorunda kaldım 10 dakikalık bir kısmını kaçırdım mantık hataları çoktu ama savaş sahneleri olsun efektler olsun oyunculuklar olsun herşey güzeldi o yüzden seyir zevki kesinlikle yüksek bir film ben izlerken kendimi kötü hissetmeme rağmen hiç sıkılmadım...
    Spoiler İçermektedir

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    256
    Ettiği Teşekkür
    16
    130 mesaja 179 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    13 Mesaj

Filmi dün sinemada izledim, cok güzeldi ama biraz fazla abartildigini düsünüyorum. Onca haberlerden, yorumlardan, hasilat ve izleyici sayisindan sonra mükemmel bir film izleyecegimi düsündüm, öyle olmadi.
    Hikaye / senaryo ve islenis sekli genel olarak iyi'di, efektler cok cok basariliydi ve oyunculuklar da güzeldi. Ama Mantik hatalari oldukca coktu ve sonunda keyiften dört köse olmami engelledi. Düsündükce o Kadar yerinde oturmayan sey var ki... Ama sonu cok güzeldi, tüylerim diken diken oldu. Nasil devam edecek diye büyük merakla bekliyorum...

Spoiler İçermektedir

Durum:
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    55
    Ettiği Teşekkür
    197
    61 mesaja 107 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Film kesinlikle,yeni seyircilere değil, fanlara hitab eden bir işti.Ara sıra bazı filmleri sırf medayatik oldular diye izleyenlere çok anlamsız gelecek bir yığın gelişme yaşandı.Bu yönden çok sevdim filmi.Marvel Universe'yi takip etmeyenlerin anlaması gerçekten oldukça zordu.Filmin Thor Ragnarok'un bittiği yerden başlaması mesela...Eğer o filmi izlemediyseniz başını anlamanız çok güç!Marvel'e kesinlikle hak veriyorum.Onca yıl emek verenlerden yana tercih kullanmışlar .

Strange'in verdiği karar, 4.Avengers filminde net anlaşılacak.Adam bilmem kaç milyon da bir ihtimali gördü kazanma yolundaki ve ona göre davrandı.Bu çok netti.Sadece Star-Lord saçmaladı ama umarım bu da 4.Avengers'de işe yarar bir seçim olur.
    bonis nocet qui malis parcit

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    61
    Ettiği Teşekkür
    46
    146 mesaja 183 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben bir tek Black Pantheri izleyemedim o yüzden filme giderken biraz tereddüt ettim ama arkadaşlar bana filmi anlattı ve biz pek beğenmedik deyince bende onu izlemeden gittim, bu filmi tam olarak anlayabilmek için tabikide bütün seriler izlenmiş olmalı TurkeyStyler Thor 3'ü izlemiş olsaydın eğer emin ol o ilk sahne sana hiç kafa karıştırıcı gelmezdi o sahne zaten Thor 3'ün son sahnesinin devamıydı...

Alıntı nurdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Strange'in verdiği karar, 4.Avengers filminde net anlaşılacak.Adam bilmem kaç milyon da bir ihtimali gördü kazanma yolundaki ve ona göre davrandı.Bu çok netti.Sadece Star-Lord saçmaladı ama umarım bu da 4.Avengers'de işe yarar bir seçim olur.
    Evet muhtemelen o bilmem kaç milyonda bir olan kazandıkları ihtimalde Tony hayattaydı oda o yüzden onun ölmesine izin vermedi, Tony'ye olan sevgisinden değil elbette zaten demişti eğer kötü bir şey olursa seni ve çocuğu harcarım taşı korumak için ne gerekiyorsa yaparım diye...

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    256
    Ettiği Teşekkür
    16
    130 mesaja 179 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    13 Mesaj

Standart Cevap: Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı-Bölüm 1/ Avengers: Infitinity War-Part 1 (27.04.

Avengers: Infinity War'ın gişesi 2 milyar dolar sınırını geçti
    raninitv

Marvel'ın yeni filmi Avengers: Infinity War'un gişesi 2 milyar dolar sınırını da geçti. 27 Nisan'da vizyona girdikten 48 gün sonra sınırı geçmeyi başaran film hali hazırda gişesi en yüksek dördüncü film konumunda.

Aynı zamanda 2 milyar dolar sınırını geçen dördüncü film olan Infinity War'un önünde bulunan filmler şöyle: Avatar (2.78 milyar $ ), Titanic (2.18 milyar $) ve Star Wars: The Force Awakens (2.06 milyar $). Filmin gişesinin 1.346 milyar $'ı uluslararası gişeden geliyor ve film, en çok gişe hasılatı elde eden üçüncü film konumunda. Infinity War vizyona girdiğinde ilk üç günde Çin gişesi olmadan 640.5 milyon $ elde etmiş ve rekor kırmıştı. Domestik, yani Amerika'daki gişesi ise 656.1 milyon $ ve şu an ülkenin en çok izlenen beşinci filmi konumunda.

Marvel Sinematik Evreni (MCU) 10. yılını kutlamaya devam ediyor ve yazın sonuna kadar 17 milyar $ toplam gişeye ulaşması bekleniyor.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri