9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı-Bölüm 1/ Avengers: Infitinity War-Part 1 (27.04.2018)

Status
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    91
    Ettiği Teşekkür
    1
    9 mesaja 10 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Standart Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı-Bölüm 1/ Avengers: Infitinity War-Part 1 (27.04.2018)

Yönetmen Joe Russo, Anthony Russo
    Senaryo: Christopher Markus, Stephen McFeely
    Oyuncular: Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Evans, Chris Hemsworth, Josh Brolin, Chris Pratt, Zoe Saldana, Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Tom Holland,
    Tür Aksiyon, Fantastik

Konu:
    Marvel'ın en karizmatik süper kahramanları yeni maceralarında bir kez daha bir araya geliyor. Güçlü ekip bu kez korkunç titan Thanos'a karşı savaşacaklar. Avengers serisinin sonsuzluk savaşı temalı Infinity War hikayesi, 2018'de izleyici karşısına çıkacak.

Beyazperde'den alintidir
    Konu NATY&FACU tarafından (25-07-2017 Saat 13:06 ) değiştirilmiştir.

Status
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    91
    Ettiği Teşekkür
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

"Avengers: Infinity War"un Kötüleri Belli Oldu!
    17.07.2017

Çizgi roman evreninin en sevilen süper kahramanlarını ilk kez bu kadar kalabalık bir şekilde beyaz perde ekranlarına taşıyacak olan Avengers: Infinity War'un kalabalık süper kahraman kadrosunu bilsek de kötü adamları konusunda Thanos haricinde bir fikrimiz yoktu. Disney'in yeni filmlere dair bilgileri su yüzüne çıkaran bienal tadındaki etkinliği D23 Expo sayesinde bu durum artık değişti. Thanos'un kötü adam kadrosunda kimler var?

"The Black Order" adını taşıyan kötü adam ekibinde Corvus Glaive, Proxima Midnight, Cull Obsidian ve Ebony Maw bulunuyor. Çizgi romanlardakine oldukça uygun olarak tasarlanmış kıyafet ve silahlarıyla dikkat çeken ekibi tanıtan fotoğrafta acımasız titan Thanos'un beyaz perde yansıması Josh Brolin de elinde sonsuzluk taşlarının birleşmiş olduğu zırhlı eldiveni tutuyor.

Burada yürütebileceğimiz tahmin Thanos'un bir noktada bütün taşları ele geçirmiş olabileceği olabilir mi?

Ünlüler şöleni filmden şu ana kadar onaylanan oyuncular; Iron Man olarak Robert Downey Jr., Hulk olarak Mark Ruffalo, Black Widow olarak Scarlett Johansson, Kaptan Amerika olarak Chris Evans, Thor olarak Chris Hemsworth, Scarlet Witch olarak Elizabeth Olsen, Örümcek Adam olarak Tom Holland, Bucky Barnes olarak Sebastian Stan, Falcon olarak Anthony Mackie, Ant-Man olarak Paul Rudd, Hawkeye olarak Jeremy Renner ve Vision olarak Paul Bettany Yenilmezler ekibi olarak kadroda yer alıyor. Yenilmezler'e dahil olan Black Panther rolündeki Chadwick Boseman filmde kendi ekibini de yanında getiriyor. Black Panther evreninden M'Baku/Man Ape rolündeki Winston Duke ve Okoye rolündeki Danai Gurira da filmde boy gösterecek.

Galaksinin Koruyucuları ekibinden ise Star-Lord olarak Chris Pratt, Gamora olarak Zoe Saldana, Drax olarak Dave Bautista, Rocket Raccoon olarak Bradley Cooper, Groot olarak Vin Diesel ve Mantis olarak Pom Klementieff boy gösterecek. Filmin kötü adamı Thanos olarak Josh Brolin'i göreceğimiz filmde Doktor Strange rolünde Benedict Cumberbatch ve ilk kez seyirci karşısına çıkacak Captain Marvel rolünde Brie Larson da yer alıyor.

Avengers serisinin sonsuzluk savaşı temalı 'Infinity War' hikayesi, iki bölüm olarak izleyici karşısına çıkacak. İlk bölüm Avengers: Infinity War 27 Nisan 2018'de vizyona girecek.

Beyazperde'den alintidir.

Status
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    91
    Ettiği Teşekkür
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Ant-Man and the Wasp’ın Kadrosu Belli Oldu, Captain Marvel’ın İlk Ayrıntıları Açıklandı

[...]
    DC dünkü Comic-Con panelinde Aquaman‘dan bir klip, Justice League‘ten yeni fragman gösterdi ama çekim aşamasında olmayan filmleriyle ilgili Flashpoint dışında bilgi vermedi. DC’den sonra sahneye çıkan Marvel’sa daha fazla bilgi verdi. Önce Black Panther‘in paneli yapıldı hızlıca. Ardından Thor: Ragnarok‘un paneli yapıldı. Marvel filmleriyle ilgili şunları öğrendik:

AVENGERS

Bu panelden de az da olsa yeni bilgi geldi. Fragmanda Hulk’ı konuşurken görüyoruz. Önceki filmlerde Hulk hiç konuşmamıştı. Bu filmde ilk kez konuşuyor. Öte yandan Jeff Goldblum’ın oynadığı Grandmaster’ın Benicio Del Toro’nun Guardians of the Galaxy‘de oynadığı Collector’ın kardeşi olduğu da açıklandı. Avengers: Infinity War‘la ilgili gelen ilk bilgilere göre Spider-Man’i yeni bir kostümde, Steve/Captain America’yı sakallı bir halde göreceğiz. Vision ise hapse atılmış. Thor’un filmin kötüsü Thanos’la mücadelesine de Comic-Con’daki fragmanda yer verilmiş. Marvel panelinden öğrendiklerimiz bunlar.

bakiniz'dan alintidir.

Status
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    54
    Ettiği Teşekkür
    178
    45 mesaja 87 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Geçen hafta izledim ve oldukça beğendim.Özellikle Thanos çok iyi işlendi.Uzun olmasına rağmen ben hiç sıkılmadım.Star Lord'a sinir oldum ama...After credit ile Captain Marvel'e de bağladılar.4. Avengers filminde olayı onun toparlayacağı da anlaşılıyor.

Spoiler İçermektedir
    bonis nocet qui malis parcit

Status
    Fanpire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    0

Spoilerlarcaaa yazmak istiyorum ama yazmayacağım Vizyona girdiği ilk gün koşarak gidip şoka girmiş şekilde çıktım filmden. Zaten öncesinde hiçbir şey öğrenmemeye çalışmıştım filmle ilgili o yüzden bendeki etkisi daha fena oldu. Ben olayı Captain Marvel ve Stark ile çözebileceğimizi düşünüyorum tabii bunun yanında bir çok olay izleyeceğiz 4. filmde ama kilit noktaların ikisi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca filmde Antmanin nerelerde olduğunu da Ant-man ve Wasp'ta izleyeceğiz heyecanla onu da bekliyorum

Status
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    28
    Ettiği Teşekkür
    10
    53 mesaja 73 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

dün sonunda gidip fimi izleyebildim filmin ortalarında fenalaştım çıkmak zorunda kaldım 10 dakikalık bir kısmını kaçırdım mantık hataları çoktu ama savaş sahneleri olsun efektler olsun oyunculuklar olsun herşey güzeldi o yüzden seyir zevki kesinlikle yüksek bir film ben izlerken kendimi kötü hissetmeme rağmen hiç sıkılmadım...
    Spoiler İçermektedir

Status
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    91
    Ettiği Teşekkür
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Filmi dün sinemada izledim, cok güzeldi ama biraz fazla abartildigini düsünüyorum. Onca haberlerden, yorumlardan, hasilat ve izleyici sayisindan sonra mükemmel bir film izleyecegimi düsündüm, öyle olmadi.
    Hikaye / senaryo ve islenis sekli genel olarak iyi'di, efektler cok cok basariliydi ve oyunculuklar da güzeldi. Ama Mantik hatalari oldukca coktu ve sonunda keyiften dört köse olmami engelledi. Düsündükce o Kadar yerinde oturmayan sey var ki... Ama sonu cok güzeldi, tüylerim diken diken oldu. Nasil devam edecek diye büyük merakla bekliyorum...

Spoiler İçermektedir

Status
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    54
    Ettiği Teşekkür
    178
    45 mesaja 87 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Film kesinlikle,yeni seyircilere değil, fanlara hitab eden bir işti.Ara sıra bazı filmleri sırf medayatik oldular diye izleyenlere çok anlamsız gelecek bir yığın gelişme yaşandı.Bu yönden çok sevdim filmi.Marvel Universe'yi takip etmeyenlerin anlaması gerçekten oldukça zordu.Filmin Thor Ragnarok'un bittiği yerden başlaması mesela...Eğer o filmi izlemediyseniz başını anlamanız çok güç!Marvel'e kesinlikle hak veriyorum.Onca yıl emek verenlerden yana tercih kullanmışlar .

Strange'in verdiği karar, 4.Avengers filminde net anlaşılacak.Adam bilmem kaç milyon da bir ihtimali gördü kazanma yolundaki ve ona göre davrandı.Bu çok netti.Sadece Star-Lord saçmaladı ama umarım bu da 4.Avengers'de işe yarar bir seçim olur.
    bonis nocet qui malis parcit

Status
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    28
    Ettiği Teşekkür
    10
    53 mesaja 73 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Ben bir tek Black Pantheri izleyemedim o yüzden filme giderken biraz tereddüt ettim ama arkadaşlar bana filmi anlattı ve biz pek beğenmedik deyince bende onu izlemeden gittim, bu filmi tam olarak anlayabilmek için tabikide bütün seriler izlenmiş olmalı TurkeyStyler Thor 3'ü izlemiş olsaydın eğer emin ol o ilk sahne sana hiç kafa karıştırıcı gelmezdi o sahne zaten Thor 3'ün son sahnesinin devamıydı...

Alıntı nurdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Strange'in verdiği karar, 4.Avengers filminde net anlaşılacak.Adam bilmem kaç milyon da bir ihtimali gördü kazanma yolundaki ve ona göre davrandı.Bu çok netti.Sadece Star-Lord saçmaladı ama umarım bu da 4.Avengers'de işe yarar bir seçim olur.
    Evet muhtemelen o bilmem kaç milyonda bir olan kazandıkları ihtimalde Tony hayattaydı oda o yüzden onun ölmesine izin vermedi, Tony'ye olan sevgisinden değil elbette zaten demişti eğer kötü bir şey olursa seni ve çocuğu harcarım taşı korumak için ne gerekiyorsa yaparım diye...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri