Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
999 sonuçtan 996 ile 999 arası

Konu: Çukur - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    29
    16 mesaja 17 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Sırf dizi uzasın diye elvisi soktular diziye ayrıca pısırık oğlanı kahramanlaştırdılar ama emrahın olaya dahil olması için celasun un taktiğini iyi düşünmüşler anlaşılan emrah-ailesi-koçovalılar-Elvis-baytar-pısırık avkat-diğer avaneler ile bir tür mafya bozuntusu sahneler ile bir süre daha gider bu dizi ancak gördüğüm kadarı ile sahneler başa göre daha çok sıkmaya başladı böyle giderse dizi izlenmelerine olumsuz etki yaratacaklar, benden söylemesi
    Keepintouch

Durum:
    ali azeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İçerde-Çukurda
    Konular
    7
    Ettiği Teşekkür
    21
    18 mesaja 22 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Hepsi plan

Dünden beridir kafamı kurcalan tek soru Salihin neden Yamaça kazık atarak Baykalı kaçırtmasıdır. Ve bugün bir yorum okudum, bana çok mantıklı geldi. Hatırlarsanız Baykalın yakalanış planı zaten Selime aittir.Ama Baykalın elinde Selimi şantaj yapacak kasetler bulunmaktatır, Selim Vartoludan bu konuda yardım istedi, Vartolu da bu yüzden Baykalı kaçırtdı, Yamaça söyleyemezdiler, ama işler planladıkları gibi gitmedi. Yani Salih yine boş yere azar yedi ki, umarım öyledir. Ve sonunda Selim Salihin başını yakacak.
    Ölürsem sakın ağlama Ana.
    Götür beni Karabağa,
    Göm beni Hocalıda,
    Başı koparılmış yavrunun yanında.

Durum:
    CaniMelekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Uzaylılarla Piknikte
    Konular
    14
    Ettiği Teşekkür
    59
    302 mesaja 642 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    5 Mesaj

Bu diziyi çok beğeniyorum.. Ve asla kopmak dahi istemiyorum.. Başından bu yana takip edemezsem de sürekli önü arkasını toparlayıp geç kalınmış vazifemi yerine getirdim. Lakin söylemeden edemeyeceğim Celasun, baba intikamı almak istiyor olabilir. Ama bir türlü inandırıcılık bana geçmiyor. Bu çocukta büyük hırslar var. Aşırı bir hırs ne fasına olursa olsun hırsı daha öncelikli geliyor. buda benim gözümde onu itici kılıyor.. Celasun, sevemiyorum sevmedim sevmeyeceğim. Hani deriz ya, ağzıyla kuş tutsa yaranamaz diye. İşte Celasun gözümde o konumda.

Dediğim gibi bu çocuğun babasının intikam alma olayı olduğunu sanmıyorum. Kaldı ki öyle birle olsa..

Vartolu'nun hayatına girince direk kafasına sıkardı. Evine giriyorsun hayatına giriyorsun ama intikam için açık arayıp Yamaçlara söyleme planı. İşte buda bende ki inandırıcılığı yok ediyor..
    Acımasız yaratıkların, Kudurgan pisliklerin
    Kundakta ki bebeğe dahi tecavüz eden bu şerefsizlerin
    SONUNU GÖRMEK İÇİN
    CANLI YAYINDA

#İDAMİSTİYORUZ

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    241
    Ettiği Teşekkür
    13
    120 mesaja 164 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    13 Mesaj

Birkac güzel sahne disinda bence vasat bir bölümdü Genel olarak dizinin gidisatindan pek memnun degilim. Hikayenin ilerlemesi acisindan sorun yok, farkli yönlere dogru ilerliyoruz, oldugumuz yerde kalmiyoruz. Ama teknik arizalar her gecen bölüm cogaliyor. Müzikler artik beynimi tirmalamaya basladi, 3 dakika müziksiz sahne izlettirmeyeceklermi? Allame, Gazapizm, Ceylan Ertem falan degil, onlarin müziklerine bayiliyorum. Rap dinlemeyen ve sevmeyen bana, Rap'i sevdirdiler :) Sabah aksam
    Montumun cebinde yok kuruş
    Zıplıyor herkes kanguru sanki
    Full depo Taunus'um

Bi'de kafamıza bass vurur
    Ama yine yok!
    Bu hayatın heyecanı meycanı yok!
    diye mirildaniyorum. Sorun Dizi müziklerinin bukadar ön plana cikmasinda. Dizi müziklerinin amaci nedir? Sahnenin etkisini arttirmak, verilmek istenen duyguyu güclendirmek. Cukur hedefi sasisoyor... Bu durum Kara Sevda'da da sorundu (diziyi izlemedim ama salondan odama kadar müziklerinin sesi geliyordu), bu dizide de sorun. Ilk bölümlerde bukadar göze batmiyordu, sanki ayarini daha iyi dengeliyorlardi. Müzikal'e dogru yol aldik...

Birde dizide Mantik hatalari maalesef cogalmaya basladi. Simdiye kadar böyle bir sorunumuz yoktu, hersey mantikli bir sekilde ilerliyordu ve dizinin diger dizilere göre ayricaligindan biri de buydu... Son 2-3 bölümdür göze batan hatalar oluyor, senaryonun zayif noktalari cogalmaya basladi. Simdiden böyle giderse ikinci sezon icin umutlu degilim.

Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Yer imleri

Yer imleri