Sayfa 64/100 İlkİlk ... 145460616263646566676874 ... SonSon
999 sonuçtan 631 ile 640 arası

Konu: Çukur (Show TV)

Yardımcı Yönetmen itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Karşıyaka
    Tecrübe Puanı
    42949683

sakın gönderdiği tapular sahte olmasın malum çekmeceden aldığı dosya içinde Tapular yoktu sonradan çıktı ortaya
    Keepintouch

Asistan sakinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Umudumun olduğu yerdeyim!
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı itouch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sakın gönderdiği tapular sahte olmasın malum çekmeceden aldığı dosya içinde Tapular yoktu sonradan çıktı ortaya
    Umarım öyledir de üzülmeyelim sonra

Yamaç akıllı adamdir bu kadar kolay olmamali Çukur beyefendinin eline vermemeli

Fragmanı dört gözle bekliyoruz

Asistan KristalPeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    tahirkaleli.
    Tecrübe Puanı
    42949679

Diziyi yalnızca Celasun&Karaca sahnelerini izleyerek devam ediyorum. Sosyal medyada "Beni sev" sahnesinden sonra Karaca çok dikkatimi çekince internetten atlaya atlaya Celasun&Karaca izlemeye başladım ama ben imkansız aşkları shiplemek için yaratıldığımdan mıdır nedir CelKar çifti için bir yol yok gibi.
    Yine de senarist umarım %35-40 civarlarında Celasun&Karaca çiftinin destekleyenlerini mesut edip en azından bir kaç bölüm sevgili yapsın, o kadarına bile razıyım.

Akşın, aşırı sıkıcısın. Sena, çekilmez birisin.
    Karaca, sen ise bu dizinin en cesur hatunusun.

Oyuncu MeRvİsHh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949683

Alıntı KristalPeri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diziyi yalnızca Celasun&Karaca sahnelerini izleyerek devam ediyorum. Sosyal medyada "Beni sev" sahnesinden sonra Karaca çok dikkatimi çekince internetten atlaya atlaya Celasun&Karaca izlemeye başladım ama ben imkansız aşkları shiplemek için yaratıldığımdan mıdır nedir CelKar çifti için bir yol yok gibi.
    Yine de senarist umarım %35-40 civarlarında Celasun&Karaca çiftinin destekleyenlerini mesut edip en azından bir kaç bölüm sevgili yapsın, o kadarına bile razıyım.

Akşın, aşırı sıkıcısın. Sena, çekilmez birisin.
    Karaca, sen ise bu dizinin en cesur hatunusun.
    Karaca'yı ben de Akşın'dan çok seviyorum ve Celasun'u Karaca ile yakıtırıyorum.
    Sena milli sorun zaten baş belası.

Asistan gonzales1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    sinsi...
    Tecrübe Puanı
    42949681

Sena'dan cidden nefret ediyorum. Adamla 5 günde evlendi ama ''benim tanıdığım Yamaç....'' zırt vırt. 5 günde tanıdığın adamdan ne bekliyorsun. Bu sahneler çok saçma. Bari bunlar yıllardır sevgili olsalardı, en azından bu sözler abes kaçmazdı. Hiç ciddi sahneler olmuyor.

Karaca'yı sevmiyordum ama Akşın da fazla mıymıntı. Celasun ve Karaca olsun

Emmi hala abla diyor ama bakalım ilerde ne olacak.

Mihriban hikayesi çok duygusal. Alemlerde, içki masalarında, erkek kucaklarında aşkı arayan masum ve suçsuz bir kadın: MİHRİBAN.

En güzel aşk Vartolu- Saadet Gerçek aşk

Yer
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı gonzales1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sena'dan cidden nefret ediyorum. Adamla 5 günde evlendi ama ''benim tanıdığım Yamaç....'' zırt vırt. 5 günde tanıdığın adamdan ne bekliyorsun. Bu sahneler çok saçma. Bari bunlar yıllardır sevgili olsalardı, en azından bu sözler abes kaçmazdı. Hiç ciddi sahneler olmuyor.

Karaca'yı sevmiyordum ama Akşın da fazla mıymıntı. Celasun ve Karaca olsun

Emmi hala abla diyor ama bakalım ilerde ne olacak.

Mihriban hikayesi çok duygusal. Alemlerde, içki masalarında, erkek kucaklarında aşkı arayan masum ve suçsuz bir kadın: MİHRİBAN.

En güzel aşk Vartolu- Saadet Gerçek aşk
    kesinlikle öyle Yamaç ve Sena aşkı da neymiş siz hiç Vartolu ile Saadeti gördünüz mü ? diyesim var hatta diyorum da

onlar yıllarca birbirinden habersiz eski günlerini anarak yaşamış sevdaları hatta sadece sesleriyle avunuyor birbirilerine hala görmeden sevebiliyorlar

Kemal ile bir adam vardı adını unuttum karısıyla olan aşkını nasıl anlattı çok içten ve samimi Yamaç da etkilendi bu hikayesinden adamcağız ben sadece bir kere sesini duydum dedi o da nikah masasında evet deyişiyle ahh be böyle aşklar var mı diyesim geldi

Köşe Yazarı ayşegül 19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Uzaylılarla Piknikte
    Tecrübe Puanı
    42949681

Meddet'in gönlü sanırım Vartolu da her fırsatta üstüne çıktığına göre

''Ciddi değilsen oyalama beni meddet''

**

Galiba bu İnce Bıyık Celesun kötü biri değil..

Sadece kaçırdım mı bilmiyorum ama bu sol el mevzusu en başından beridir mi kullanmıyor yoksa yeni yeni mi.. Çünkü ben öncesinde o elini kullandığına eminim.. Acaba benim mi dikkatimden kaçtı yoksa yalnış bir sahneden mi hatırlıyorum..

**

İnce Bıyık Celesun kötü değil.. bunu anladım artık ice analiz edince.. Heleki sol el mevzusu kafi geldi.. Ayrıcada Yamaç, neden Celesun'un değil de.. Meddet'in bacağını kırıyor ki. Buradna bile anlaşıldı
    Ben o çok sevdiğim denize küstüm..
    Sana nasıl kırıldım, sen düşün.
    Biz bittik, Siz başladınız.. Kutlarım

Yer
    Tecrübe Puanı
    42949684

Ve fragman yayınlandı...

Paşa ile Sultan arasında gizli ve önemli olaylar var belli hatta hatırlarsanız Paşa nin bir sahnesinde Yaşam Merkezine girdiğini görmüştük blgzkc bilir

Acaba dedim Mihriban yaşıyor olabilir hatta yatalak bile olabilir.

Belli ki İdris Salih ı bulmak için hersey yapmaya hazır

Asistan ali azeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İçerde-Çukurda
    Tecrübe Puanı
    42949680

Buralar niye bu kadar sessiz sakin ? Geçen bölümün yorumunu yapamazsan önce fragmanlara değinmek istedim.

Demek ki, Mihribanın oğluna anlattığı masaldakı kötü vezir Paşaymış, İdris’i oğlundan o ve Sultan ayırmışlar. Ve şuan Sultanın paçası tutuşmuş, bakalım gerçekler gün yüzüne çıkınca ne cevap verecekler. Yamaç Selim’in üstüne niye bağırıyor ki, adama tapuları teslim eden sensin. Olayların hepsi İdrisin arkasından iş çevrildiğinden oluyor. Yamaç şu avukatı bir güzel dövse olmaz mı?

Vartolu “şunun şurasında kavuşmamıza ne kaldı” deyince, aklıma Kemal Sunal’ın “Salako” filmi geldi, “ şunun şurasında perşembeye ne kaldı?” Özetden de anlaşıldığı kadarıyla Beyefendi Vartoluyu seçim karşısında bırakıyor, ama nasıl bir seçim? Şakın Sadişi kaçırıp olayı dramatiğe bağlamasınlar yine.

Vartolunun sırrının sezon finalinden önce ortaya çıkacağını da pek sanmam.
    Ölürsem sakın ağlama Ana.
    Götür beni Karabağa,
    Göm beni Hocalıda,
    Başı koparılmış yavrunun yanında.

Yer
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı ali azeri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buralar niye bu kadar sessiz sakin ? Geçen bölümün yorumunu yapamazsan önce fragmanlara değinmek istedim.

Demek ki, Mihribanın oğluna anlattığı masaldakı kötü vezir Paşaymış, İdris’i oğlundan o ve Sultan ayırmışlar. Ve şuan Sultanın paçası tutuşmuş, bakalım gerçekler gün yüzüne çıkınca ne cevap verecekler. Yamaç Selim’in üstüne niye bağırıyor ki, adama tapuları teslim eden sensin. Olayların hepsi İdrisin arkasından iş çevrildiğinden oluyor. Yamaç şu avukatı bir güzel dövse olmaz mı?

Vartolu “şunun şurasında kavuşmamıza ne kaldı” deyince, aklıma Kemal Sunal’ın “Davaro” filmi geldi, “ şunun şurasında perşembeye ne kaldı?” Özetden de anlaşıldığı kadarıyla Beyefendi Vartoluyu seçim karşısında bırakıyor, ama nasıl bir seçim? Şakın Sadişi kaçırıp olayı dramatiğe bağlamasınlar yine.

Vartolunun sırrının sezon finalinden önce ortaya çıkacağını da pek sanmam.
    Paşa da vardı bir şeyler zaten hep korkardım İdris'in arkasından bıçaklayacak hamlesi olur diye şükür o kadar değil ama selim kadar bıçaklayan görmedim

hala Paşa'nın Yaşam Tıp Merkezine gittiği hala sır olsa da büyük birşey çıkacağı kesin

Mihriban'ın Sultana olan öfkesi boş değil kesin hayatına mal olacak bir şeyler yapmıştır Sultan hanım

Yamaç'a o fikri veren de Selim'di de ondan masaya vurmaları
    hatta çok gazladı modern tefeci Münir ile Kahraman'la çok iş yaptılar diye...

Sayfa 64/100 İlkİlk ... 145460616263646566676874 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)