Sayfa 8/9 İlkİlk ... 456789 SonSon
89 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Bir Mucize Olsun (Fox TV)

Oyuncu semaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949683

Inanilir gibi degil; Aysegul Gunay ve Cihan Unal ve Ahu Sungur un uzayli gibi estetikli, botokslu, gerilmis suratlari hic yakismamis boyle iyi oyunculari hele Aysegul hanim abartmis.

Cok klise, kotuluklerle dolu bir hikaye, nasil tutabilir?

Yönetmen dreams_blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ♥ OnEl Yahu ! &#982
    Tecrübe Puanı
    42949680

Alıntı semaltan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Inanilir gibi degil; Aysegul Gunay ve Cihan Unal ve Ahu Sungur un uzayli gibi estetikli, botokslu, gerilmis suratlari hic yakismamis boyle iyi oyunculari hele Aysegul hanim abartmis.

Cok klise, kotuluklerle dolu bir hikaye, nasil tutabilir?
    tutmamış ki zaten
    ilk bölüm 8.ciyken, 2.bölüm 11.olmuş reytinglerde

eğer tutmuş olsa, 8.cilikden aşağı reyting alırdı,
    5.ve 6.olmak gibi

ben daha başlamadan evvel soğumuştum,
    şu kanalda mı olsun,
    bunda mı olsun,
    kavga eden oyuncunun tekrar geri dönmesi şu bu..

Asla klişeye karşı değilim ben,
    Benim kıstasım, klişenin farklı işlenmesi....

ve şunu söyleyim, fox atv gibi değil,
    böyle reyting oranları düşmeye devam ettikce,
    erken final yapar..

Yönetmen nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Evde
    Tecrübe Puanı
    42949684

Dün akşam 2. bölümü ekrana gelen "Bir Mucize Olsun" dizisi 3. bölüm itibariyle yayından kaldırıldı.

Birsen Altuntaş
    bonis nocet qui malis parcit

Yer
    ♥ OnEl Yahu ! &#982
    Tecrübe Puanı
    42949680

Alıntı nurdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam 2. bölümü ekrana gelen "Bir Mucize Olsun" dizisi 3. bölüm itibariyle yayından kaldırıldı.

Birsen Altuntaş
    ee iyide 3.bölüm tanıtımı dönmedi mi
    aldığım en güzel haberde,
    bu kadar erken beklemiyordum

Yardımcı Yönetmen dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Henry Cavill
    Tecrübe Puanı
    42949678

Hayret dorusu nasıl olduda yayından kalkmış sanki bir sürü yerli diziyi almışsın hepsini bir tencereye atmışsın bir güzel karıştırmışsın ve ortaya bu dizi çıkmış gibi bir şeydi rezilliğin bini bir para darısı diğer bu tarz dizilerin başına...

Yer
    ♥ OnEl Yahu ! &#982
    Tecrübe Puanı
    42949680

Alıntı dajavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayret dorusu nasıl olduda yayından kalkmış sanki bir sürü yerli diziyi almışsın hepsini bir tencereye atmışsın bir güzel karıştırmışsın ve ortaya bu dizi çıkmış gibi bir şeydi rezilliğin bini bir para darısı diğer bu tarz dizilerin başına...
    çok normal final olması,
    çünkü 1.cisi, reytinglerde gerilemiş.
    2.cisi, fox dizilerine sahip çıkan bi kanal değil..
    eğer bu dizi, bu reyting oranları ile atv de olsaydı
    10 bölüm yayınlanırdı..

ama şimdi dizi başlamazdan önce,
    atv olamaz diye ağlayan seyircileri düşünüyorumda )))

neden atv olsun canım, sonucta dizilerine sahip çıkıyor,
    yani zannedersin ki, diziye düşmanlar..
    fox sahip çıkmadı bitirdi, 1 bardak soğuk su içebilirler

Hadi bu diziyi bi kenara bırakayım,

reytinglerde ilk 10 a girdiği halde,
    ukv yi harcamış bi kanal fox,
    Bu yüzden, Feriştahı başlasada izlemem artık...

Oyuncu semaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949683

Aklin yolu bir; bu kacinci harcanan dizi; insanlar biraz olsun akilli hikayeler istiyor, kotu anne, kardes, katil baba, sahtekar dede izlemek istemiyor.

Hele daha once yazdigim gibi estetikten yuzlerinde mimik kalmamis oyunculara tahammul dahi edemiyorum

Yönetmen hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Çanakkale
    Tecrübe Puanı
    42949681

FOX'tan erken final kararı! Üçüncü bölümde bitiyor...

FOX'un yayın hayatına geçen cuma başlayan dizisi "Bir Mucize Olsun" yayından kaldırıldı.

Başrolünü Furkan Palalı, Su Kutlu, Cihan Ünal ve Ahu Sungur'un paylaştığı dizi, uzun süre kanal bulamamıştı. Pastel Film imzalı dizi 8 ay önce Çukurdere adıyla çekimlere başlamış ve 3 bölümü tamamlanmıştı.

FOX'un geçen yıl tanıtımlarını yaptığı dizinin daha sonra atv'ye transferi gündeme gelmişti. Ancak atv ile beklenen anlaşma gerçeklemeyince yapımcı Star'la görüşmüştü. Son olarak ise FOX'un dizinin çekilen 3 bölümünü indirimli bir rakama satın aldığı ortaya çıkmıştı.

İsmi değiştirilen dizinin ilk 2 bölümünün reytingleri kanalı tatmin etmeyince bugün itibariyle final kararı alındı. Öte yandan haftalardır çekimlerin yeniden başlamasını bekleyen dizi ekibi haftaiçi düzenlenen yemekte bir araya gelmişti.

Birsen ALTUNTAŞ-MEDYATAVA

Oyuncu arz27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949675

Dizinin bitmesine üzülmedim tam aksine sevindim hem de çok. Zaten izleme sebebim de malum Yiğit Tümer karakterine hayat veren, onu ete kemiğe büründüren Furkan palalıydı. Konusu bana hitap etmemesine rağmen, oyuncuların bir kısmına gıcık olmama rağmen izlemeye devam edecektim, evet bile isteye kendime bu zulmü reva görmüştüm ama, Rabbim bana benden daha çok acımış olacak ki final kararı verilmiş, kaldı ki bunu zaten biliyorduk.3. Bölümden sonra çekim olmaması da zaten bunun habercisiydi.. İlk bölümü izleyince değil de daha çekimler başlayıp kanal arayışına girildiğinde tutmayacağı belliydi,konu az çok şekillenip haberi gündeme gelince Furkan Beyin böyle bir projede ne işi var denilmişti. Bende demiştim ama yinede onu ekranlarda özlemiş olduğumdan dolayı bir şans verip izleyecektim. Final kararı yayınlanmış çok şükür .

Umarım Furkan Palalı bundan sonra daha kaliteli bir ekip ve kanal ile çalışır. Birde tamam proje önemli ama ilk önce başrol partnerine baksın Allah aşkına bu dizide kız ile arasında 15 yaş fark var gibi duruyordu, hadi onu es geçtim diyelim, kızda oyunculuk yok, mimik yok, ses kullanma desen oda yok, aradaki oyunculuk farkı o kadar belliydi ki ilk yorumumda da belirtmiştim mimik çalışsın diye,haaa ben çok mu biliyorum tabiî ki hayır ama göz var izan var, çok şükür insanız neticede nerede ne tepki vereceğimizi ve nasıl bir surat ifadesi ile karşılayacağımızı biliyoruz. Gündelik hayattan daha iyi okul mu olur. Ekibin yolu açık olsun ama mümkünse fox tv Furkan palalıdan uzak dursun, yada tam tersi Furkan palalı bu kanaldan.

Yönetmen hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Çanakkale
    Tecrübe Puanı
    42949681

Furkan Palalı'dan 'Bir Mucize Olsun' Açıklaması!

3. bölümüyle ekranlara veda edecek olan 'Bir Mucize Olsun'un başrol oyuncularından Furkan Palalı'dan ilk açıklama!

Pastel Film'in başlaması yılan hikayesine dönen dizisi 'Çukurdere'nin çekilen 3 bölümü indirimli fiyatla FOX'a satılmış, dizi 'Bir Mucize Olsun' adıyla yayına çıkmıştı. Dizinin 4. bölüm çekimleri başlamadı.

Furkan Palalı yaptığı açıklamada diziye emek verenlere teşekkür etti. Yapımcıdan açıklama gelmezse kendisinin açıklama yapacağını söyledi.

"Bu projeye inanıp emek verenler de var, vermeyenler de. Verenler de kendini biliyor, vermeyenler de. Emekçilerin eline sağlık. Desteğiniz için teşekkürler, gönlünüz rahat olsun, gerekli açıklama yarına kadar yapılmazsa, ben seve seve yapacağım."

fav10.net

Sayfa 8/9 İlkİlk ... 456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri