Sayfa 74/74 İlkİlk ... 24647071727374
734 sonuçtan 731 ile 734 arası

Konu: Meryem-Bölüm Yorumları

Status
    ebruberen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    9
    13 mesaja 19 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Geçmiş olsun diyelim. Acı tatlı 30 bölüm geçti. Yaz dizisi olup bu zamana kadar geldi
    Tüm ekibe tebrikler...
    Hayat kizim ve eşimle guzel :-)

Status
    karadenizsevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    4
    1 mesaja 3 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Çok iyi başlayıp,sonradan yavaş yavaş rayından çıkan bir dizi daha olan "MERYEM" ekran arşivlerinin tozlu raflarında yerini aldı.Dediğim gibi çok iyi başlayıp,çok kısa zamanda forumun ana başlığında yerini alan "MERYEM"ne olduysa ondan sonra oldu,birden tepe taklak düşmeye başladı.Bunda bir numaralı etken tutarsız senaristlerin varlığıydı,öyle tutarsızlıklar içindeydiler ki,hikayeyi bir türlü toparlayamadılar.Ve bunun sonucunda belki sezon sonunda bitirilebilecek veya bir yarım sezon daha devam edebilecek dizi 30.bölümde final yapma kararı almak zorunda kaldı.
    Senaristlerin tutarsızlıkları ve mantıksızlıkları konusunda yazılacak çok şey var ama fazla uzağa gitmeden son bölümdeki tutarsız ve mantıksızlıkta gerçekten tavan yaptılar.Bir önceki bölümde kendini uçurumdan aşağıya bırakan Oktay nasıl olurda sadece bir ayağını kaybederek oradan kurtulur.Gerçekten mantığımın almadığı en güzel örnek.Yazık ettiler güzelim diziye.
    Bir yapımda rol almak o kadar kolay değil artık.Çünkü bu piyasa da çok oyuncu var ve o pastadan pay almak kolay olmasa gerek.Onun için yapımcılar senaristlerini çok iyi senaryo yazan kişiler arasında seçmek zorundalar.Bir yapım başladığında,o yapımdan ekmek yiyen insanlar sonradan zor durumda kalmasınlar.
    Sözün kısası çok iyi başlayan ve ortalarına doğru bocalamaya başlayan "MERYEM"'e yazık oldu.
    Zaten yazık olmasının en güzel örneği de 01 KASIM'da yeni başlığını açan "MERYEM" final yaptığında o başlığı kapatamadı.Burdan yapımcılara bir fikir verilmiştir herhalde.
    Senaristlerinizi çok iyi seçin hey yapımcılar.

3. 3 kişi karadenizsevda üyemize teşekkür etti:
    dbb (09-03-2018),deren1970 (05-03-2018),nadine (08-03-2018)

Status
    Yasemingll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    25
    37 mesaja 61 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    9448933

Güzel bir hikayeydi Meryem güzel başladı ilk kıvılcımlar güzel işlendi. Sonrası zaten malum. Bazı işler daha fazla keşke dedirtiyor.Keşke en baştan yolu çizelseydi hikaye ona göre işlenseydi ama bizim TV düzenimizde ne yazık ki pek de mümkün değil.Furkan zaten az çok kendini kanıtladı . Ama Ayça Ayşin Turan'ı ben bu dizi de sevdim. Burdan sonra da yolları açık olsun bol şans tüm ekibe. Emeklerine sağlık herkesin buraya kadarmış.

5. Yasemingll üyemize teşekkür edenler:
    deren1970 (05-03-2018)

Status
    elif1985 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    istanbul
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Standart meraba

selam herkese
    buraya son yazışım belkıde bılmıyorum belkıde son girişim bu siteye....
    artık hiç birseye hevesim kalmadı gerçekten.....
    meryem başlarken yani haberini duydum zaman nasıl heyecanlıydım... her anı anı paylaşırdım resmı videoyu fılan...
    ama simdi ne bir heyecan ne heves kaldı... zaten bitti
    zaten bu kanalla hep hevesimiz kursagımzda kalıyor...neden birkerede gülemiyoruzki anlamıyorum..

Sayfa 74/74 İlkİlk ... 24647071727374

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri