Sayfa 100/100 İlkİlk ... 509096979899100
1000 sonuçtan 991 ile 1.000 arası

Konu: Söz (Arşiv 3)

Oyuncu Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Mavi Liman...
    Tecrübe Puanı
    42949673

AAAaaa aklıma ne geldi. İstihbarattan Olcay’ı öldürüp kaçarken en son yanında Yavuz vardı ya oradan mı ikirciklendiler acaba? Vay başımıza gelenler, neler yapıyorlar çocuka.

Eylem’i de Fransa’daki patlamadan mesul tutturmuştu ya Ethem olacak senaristim benim. Yavuz’u da üç kere yakaladın beş kere kaçırdın diye utanmadan açığa mı almışlar?

Oooy oy.

Bir ısıtır, bir üşütür, bir ağlatır, bir güldürür...

Yönetmen Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949677

Alıntı Osysia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AAAaaa aklıma ne geldi. İstihbarattan Olcay’ı öldürüp kaçarken en son yanında Yavuz vardı ya oradan mı ikirciklendiler acaba? Vay başımıza gelenler, neler yapıyorlar çocuka.

Eylem’i de Fransa’daki patlamadan mesul tutturmuştu ya Ethem olacak senaristim benim. Yavuz’u da üç kere yakaladın beş kere kaçırdın diye utanmadan açığa mı almışlar?

Oooy oy.
    Dedim ben size orada ağlamıyor hatta alın böyle TSK'yı başınıza çalın gidişi o diye Haklı çocuk. Ona bu haksızlığı yapan kurumdan ayrıldığına bir de üzülecek mi? Nankörler. Yavuz'umu kovmaya doyamadılar. İşte bu yüzden kesinlikle bu da bir oyun olmalı. Yalnız Ethem bende psikolojik rahatsızlık geliştirdi. Agah manyak çıkıyor yok yok kesin numaradır. TSK haksızlık eiyor yok yok ksin numaradır. Böyle böyle diye diye diziyi bitircem. İnkar mekanizmam çok güçlendi Ben bir doğumgünüsü partisi için evden çıkıyorum. Herkese şimdiden iyi yıllar. Hepisinizi birden pek çok seviyorum

Yer
    Mavi Liman...
    Tecrübe Puanı
    42949673

İyi eğlenceler zuzumcum vallahi ben de eğleniyorum bir yerlerde bir yandan buraya yetişmeye çabalıyorum.

Haklısın bir şeyler olabilir ama Agah oğlum benden uzak olsun da deşmek zorunda kalmayayım diye mi yaptı ya da bu tarafta olduğu için mi acaba? çünkü BBnin de eli kolu çok uzundu ama hiç iyi biri değildi. Gerçi sonunda bu Ethem sonunda onu da iyi çıkarır, Yavuz’u da vicdan azabından öldürür. resmen bir Yavuz düşmanısın Etheeem Ethem. Neyse çok çemkirmiyorum, fragmanı erken verdiniz diye böyle bi sempati besliyorum şu an.

Süper Moderatör A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Poyraz Karayel
    Tecrübe Puanı
    42949685

İyi eğlenceler Zuzinha'cım.

Ya Agah niye desin onu alın başımdan diye. Yavuz gitse başkası gelecek. Bir kere Türk devleti için çalışsa bir Türk askerini o şekilde bıçaklamaz. Tamam belki kaçması için bıçaklaması gerekebilir ama içerde öyle acımasızca bıçağı çevirmez. Babası olduğu için uzaklaştırdılar. Haa belki Yavuz'un babasına bilerek kaçmasına yardım ettiğini düşünmüş olabilirler. Neyse daha bu soruların cevabını öğrenmemize önümüzde uzun bir zaman dilimi var. Belki pazartesi gelecek 2.fragman içimize biraz ferahlık serper. Güzel bir şeyler de bekleyelim yeni bölüm adına.

Yer
    Mavi Liman...
    Tecrübe Puanı
    42949673

Modumcum demek ki başkasının karnını deşme konusunda bir rahatsızlığı yok adamın. Neyse Agah’la Çolak inşallah birbirinin başını yer. Yine silah çekmişlerdi birbirine ama bu Agah sevimsizi Çolak’ına kıyamıyor hiçç.

BBen nce güxel şeyler olacak ya Yavuz yaralanmış nasıl olmasın. Yavuz için çırpınan bir Bahar, pansuman yapan bir Bahar... güzel şeyler çıksın inşallah. Etheem’cim duyar mısın beni lütfen. Bak ne kadar kibarım, alkolün etkisinden olabilir. yoksa bilirsin çok çemkiririm.

Yavuz ve Bahar ne için istanbul’a gelecek acaba ya? Kesin bir şeyleri çözmek için gibi bir hisse kapılıyorum ne yalan söyleyeyim.

Süper Moderatör A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Poyraz Karayel
    Tecrübe Puanı
    42949685

Hastane sahnesi olsun mümkünse. Önce telaşlı bir Bahar izleyelim. Bir de benim için telaşlı bir Erdem sahnesi koysunlar. O akşam hastanede geçsin, sonrasında bir iki gün Bahar'da kalıp dinlensin. O lanet olay daha sonra patlasın.

Bence Yavuz açığa alınmanın ardından Karabayır'da kalmak istemeyecek. Bu sebeple İstanbul'a gelecekler. Ama gerçekten ben artık yüzü gülen Yavuz izlemek istiyorum bir süre. Ağlatmasınlar. Poyrazımı çok ağlatıyordu Ethem ama oğluyla ve Ayşegülüyle güldürüyordu devamlı. Bir de kendi deliydi. Yavuz'u da Bahar güldürsün. Yoksa gülemeyecek kuzum.

Yer
    Mavi Liman...
    Tecrübe Puanı
    42949673

Yavuz’a garezi var zaten o Ethemin kız. Yemiyor içmiyor ne yapsam ne etsem de eziyet çektirsem diyor. Sana rağmen direniyoruz Etheeem. Bak kuşluda 200k yı geçtik ben bile 2 üyelikle katıldım2şer kez limit yedim sırf bu sana inat. Daha dur limit açılsın bir kere daha yiyeceğim o limiti yine sırf sana şnan.

O Erdem gürinmesi benim gözüme. Çok kozgınım ona neleri görmezden geldi de bir bunu gelemedi. Gidip Yavuz’umun gönlünü de almazsa iki elim yakasında bilsin bunu. Çok çekecek elimden.

Hakikaten ya 1 bölümcük de gülsün şu cocuğun yüzü bikeyif yapsalar hemen kıro sapık maganda ne varsa takıyorsun peşlerine Ethem. Teröristler bittibunlar vaşlafı olmuyor.

Bu aradaBahar’a inşallah pansuman yaptırmışsındır yoksa var yaaaaa ne çekersin çenemden belli değil.

Yönetmen st_tubi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    #AyYıldız.
    Tecrübe Puanı
    42949685

Selam forum ahalisi

Ben bugün askerdeki yeğenimi görmeye gittim çok şükür kışla havası alıp geldim, iyi de geldi yani Çok sıkı bir disiplin var, birde üstüne binbaşı gelip tüm asker yakınlarına hoşgeldin deyince bizim çömez askerler hazır ol vaziyeti aldı. Öyle içeri girmek kolay değil bu arada. Feyzullah'ın anasını nasıl içeri soktular o kadar çok şaşırdım
    Neyse fragman çıkmış, ona da baktım bi.

Yavuz acıların çocuğu küçük Emrah'a bağlamış yine. Allah razı olsun Ethemciğim bizi hiç acısız, efkarsız bırakmıyor! Benim değil sol boşluğum elim kesilse 3 gün sızlanıyorum maşallah Yavuz yine dipçik gibi Doktoru mu iyi baktı yoksa Ethemciğim mi bilemedim
    Fragmandaki o çanta sahnesinde bence Ateş'le göreve gidebilir çünkü onun elinde de bir çanta var. Yavuz'dan çok Keşanlının bakışları oturdu içime, ulan çok güzel üzülüyor Görkem Sevindik

Yavuz'un panik halde konuşması sanırım Bahar'la. Bahar'ın onu sakinleştirme çabalarını dört gözle bekleyeceğim ki bu hem mecazi hem gerçek olarak çünkü az buçuk gözlük takan insanım binevi "Canım Benim" Agah modunda Agah demişken "hacı sen kimsin?" diyesim geliyor sonra da bir gülme alıyor beni çünkü her şey olabilir adam Hala ajan majan çıkmasından yana değilim. Kötüyse kötü kalsın ya da kötü olmaya zorlandıysa öyle kalsın ama devlet ajanı olayı olmaz.

Ayrıca fragmana birbirlerine silah çeken Agah ve Çolak yerine Baharcığımı koymamışlar resmen skandal!

Yer
    Mavi Liman...
    Tecrübe Puanı
    42949673

Tubiciiiiiiiim annem yine ağzından bal damlamış. Hakikaten neden Bahar yerine Çolak yani. Anlamıyorum bi fragmanda da estetik bir şeyler görelim yani neden bahar değil de Çolak yani

Bu arada hakikaten askeriyelere hele hele sınır karakollarına gitmek ölüm. Ben bir kere şansımı denedim ama çok sıkıntılı bir durum ama bu adamlar 15 aylık asker değiller sonuçta özel imtiyazları illaki vardır. Bu arada özel imtiyaz demişken Yavuz’cumun başına gelenler geldi de aklıma dertlendim.

Bak ne güzel demişsin bence de Yavuz Bahar’a anlatıyordur. Zaten insan bu kadar özelini sadece eşine anlatmalı. Bazı konular ve detaylar iki kişi ve dört duvar arasında kalmalı sadece diye düşünüyorum. Bu öyle bir konu annem, otursun Bahar’a anlatsın.

Yönetmen st_tubi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    #AyYıldız.
    Tecrübe Puanı
    42949685

Alıntı Osysia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tubiciiiiiiiim annem yine ağzından bal damlamış. Hakikaten neden Bahar yerine Çolak yani. Anlamıyorum bi fragmanda da estetik bir şeyler görelim yani neden bahar değil de Çolak yani

Bu arada hakikaten askeriyelere hele hele sınır karakollarına gitmek ölüm. Ben bir kere şansımı denedim ama çok sıkıntılı bir durum ama bu adamlar 15 aylık asker değiller sonuçta özel imtiyazları illaki vardır. Bu arada özel imtiyaz demişken Yavuz’cumun başına gelenler geldi de aklıma dertlendim.

Bak ne güzel demişsin bence de Yavuz Bahar’a anlatıyordur. Zaten insan bu kadar özelini sadece eşine anlatmalı. Bazı konular ve detaylar iki kişi ve dört duvar arasında kalmalı sadece diye düşünüyorum. Bu öyle bir konu annem, otursun Bahar’a anlatsın.
    Modcum başlığı kapamadan yetiştim sanırsam

Kıllı ve tükürüklü Çolak çokta merakımdaydı ya Ben hararetli bir şekilde Bahar'la konuşan onun omzunda teselli bulan, huzur bulan Yavuz isterdim

Yani umarım Bahar'dır iyşala Erdemciğim çıkmaz Malum annesinin ölüm haberinden sonra Erdem çekip sarılmıştı hepimiz şok olmuştuk Gerçi sonra Bahar'cığım kaptı eşini gel bakam dedi ama ilk o anı başkası kapmıştı bir kere

Sayfa 100/100 İlkİlk ... 509096979899100

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri