Sayfa 137/167 İlkİlk ... 3787127133134135136137138139140141147 ... SonSon
834 sonuçtan 681 ile 685 arası

Konu: Vatanım Sensin - Bölüm Yorumları (22)

Durum:
    hileonidas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    62
    24 mesaja 58 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı serebra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftalar sonra ikinci fragman verdiler ve haftalar sonra ben bir fragmanı tekrar tekrar izliyorum.
    Umarım fragman adatmacası değildir, Hilal gerçekten babasına kavuşuyor. İki sezondur beklediğimiz Cevdet-Hilal yüzleşmesi ve kavuşması izleriz.
    ''Bunu hatırladın mı?'' İkinci bölüm Cevdet-Hilal sahnesinin yansıması. Bakalım o sahne gibi güzel yazılmış mı? Gerçi Halit Ergenç ile Miray Daner'in bakışmaları bile yeter.
    Ne zamandır ilk kez ikinci fragman geldi ve çok güzel bir fragman. Sonunda asıl beklediğimiz konuları göreceğiz herhalde. Sona bu kadar yaklaşmışken toparlayıp güzel bitirmelerini diliyor ve umuyorum. Fanlar daha fazla kahrolmasın da... Hilal ve Cevdet! Çoğu kişi bu diziyi mezarlık sahnesiyle izlemeye başlamış, ben de onlardan biriyim. İnşallah güzel yazılmıştır ama dediğin gibi Halit ve Miray'ın bakışmaları bile yetiyor. Bayılıyorum baba kızı izlemeye.

Bu arada bugün 16 Mayıs. Yolun açık olsun Paşam! Unutulmaz!

Durum:
    dolunay37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Bir varmış...Bir yokmuş..
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    4
    3 mesaja 4 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Kiyamet alameti herhalde,ikinci fragman verilmis .. Nihayet.. Son nefeste veya duyulmayan bir itiraf olmamasina sevindim .. Hilal'i silah cekmeye vardiracak hale getirmisse olaylar,saklamakta artik akilli isi degil zaten .. Valla acemi falan dememek lazim,uzak mesafeden gögüs hizasinda vurmuslugu var Hilal'in,aski pacalarindan akarken..Bir de yakin mesafe,gerisini bilemiyorum artik :865323..Nasil "baba" diyor ,icten demeyi nasil özlemis .. Filllipos'un vurdugu Havva galiba,gözünü kirpmadan :hasta .. Yalniz tevkif edilen Türk subaylarini ne kadar Yunan tayfasi ellerinde tutacaklar ki tünel kazilacak kadar vakitleri olacak .. Yine bile bile istemeye istemeye ölüm emri vermek zorunda kaliyor Miralay Cevdet .. Tas olsa catlar insan ..

Fragmanlar gibi güzel bir bölüm olur umarim .. Bugün oldu,daha gecen iki bölümü tamamen izleyemedim .. Ama süpper planla kacan Yakup'un gündüz gözü Cevdet'le bulusmasini izledim ve ne diyeyim .. Iyi kötü kacmissin,gece karanligina kadar topragin altinda saklanirim da ortaliga cikmam .. Huh !!
    Bilinmedik bir hüzün var içimde,bir gariplik !!..
    Anladım ki ya ben fazlayım bu şehirde ya da biri eksik !!..

Durum:
    pinkybluedream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    SAVAŞTAN SONRA KORDONDA
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    320
    45 mesaja 154 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

konuk oyuncular,asker rolündeymiş,
    iyi ,bu sefer,ana konuya konuya hizmet edecekler,sevindim
    ama işkence sahnelerinde bakamam,ya sesi kapatıyorum y ada zapping yapıyorum

hilal 'in gerçeği öğrenmesi finale kalır mı ,hele ki babası vefat eder de sonra öğrenir mi diye çekinirdim
    sevindim,çok sevindim, leon bile öğrenmişken hilalin bilmemesi saçmalıktı zaten
    ne olursa olsun,babaya silah çekme işini sevmedim ama,
    mezarlıktaki,ben sana tapardım ,yazık demeye benzemez bu
    yapacak bir şey yok,el mahkum kabul edicez artık

fliposun kendisini takip edeceğini planlamış olabilir yakup,
    cevdetle birlikte onlar fliposa oyun oynar diye tahmin ediyorum
    oyun içinde oyun yani.
    yoksa çok amatörce olur o yakalanma anında yaşananlar.
    jileti yanında götürmemesi,sanki bilerek bırakması da böyle düşündürtüyor

Durum:
    iklil1972 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    karadayı
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    10
    11 mesaja 20 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Hilal bu dizinin en şanslı yan karakterlerinden hatta başrollerinden bile şanslı niye efendim hapishanede yaşadıklarını izleyememişiz nedense hep ortaya sürülen bu ama hilale bahşedilen bölümler görülmüyor 3 bölüm vurulmasına bir bölümde yürümesine adandı izlemeyediğiniz sahneleri burdan tamamladınız zaten fazlasıyla.

Gelelim çiftlere bu dizide hangi çiftin aşkı şahane işlendide hileona yazmadılar kasıtlı olarak yapılmış gibi ima ediyorsunuz neden halvetini evlerindeki cilveleşmelerini bebeklerini falan izleyemedik şuan reytinglerimizin düşme sebebi hep bunlar zaten izleyenler bundan bıraktı diziyi şuursuzca gülüyorum bunları okuyunca :img-hyste bir kere bu vatan dizisi değilmi aşk olur ama ana tema olamaz siz istiyorsunuz dizimizin ana konusu hileonun aşk hayatı olsun ama olamaz ki bana göre size çok bile ekstra olay ve sahne yaratıldı ne AzCev'e ne Yılyak'a böyle sahneler yazılmadı sizlerin ne ayrıcalığı varda eşsiz sahneler size yazılmak zorunda bunu anlamıyorum ayrıca hiçbir çifte yazılmıyor tek size yazılmasa tepkinize bişey demiyeceğim yinede ama karakterlerinizi hep ezilen hiç sahne yazılmayan bir haldeymiş modlarına sokuyorsunuz hiçde öyle değilsiniz ısrarla senaristler konuları hilalin etrafında döndürüyor ister sakat bıraksınlar hatta körde bıraksınlar Hilal Hilal Hilal'e geliyor konu bu kadar basit Azize ile Cevdetin 3 çocuğu var ama dillerinde hep Hilal, Yıldıza hart zortlar memoyu desen geçen bölüm görmedik bile en komiğide herkes bir yerlerdeyken o çocuğa kim bakıyor hasibede öldü yani eleştirilecek çok şey var dizide

Gelelim fragmana sahne yazılmayan pasifleştirilen Hilalimiz yine en önde maşallah birde vasıfları alınmasa ne olurdu bilemiyorum ve yine Hilale adanmış bir bölüm geliyor ana temamız Hilal babasını öğrensin :) o patlama falan hepsi bunun için yazılmış kesin ve Cevdet paşa paşa itiraf ediyor neden Hilal silah doğrultmuş dizinin tek vatanseveri olduğu için peki neden Hasibe ana böyle bir sahnede öğrenmedi bu önemli olayi neden kadın son nefesinde öğrendide öldü ben böyle bir sahnede onun öğrenmesini isterdim veya bu sahnede neden Yıldızda öğrenmiyor bu sahnede onun hakkı değilmi. Ama olurmu sonra fanlarımız kızar yani her sahne düşünülerek yazılıyor Hilalede babasının gerçek kimliğini neden öğrendirdiler sırf Azize geri planda kalsın diye Cevdet'e yardım ediyorduya biraz artık Hilal yardım eder. İşte Hilalimiz böyle geri planda kalıyor yazıkk..!

Durum:
    remoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    istanbul
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    12
    197 mesaja 370 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    2 Mesaj

fragmanda
    havvanın filopos
    tarafından katledildiğini gördüm
    ve çok üzüldüm
    hırsız polis

Sayfa 137/167 İlkİlk ... 3787127133134135136137138139140141147 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri