Sayfa 163/163 İlkİlk ... 63113153159160161162163
815 sonuçtan 811 ile 815 arası

Konu: Vatanım Sensin - Bölüm Yorumları

Durum:
    SelinKis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Selim'in sazının telleri
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    133
    41 mesaja 41 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Vatanım Sensin - Bölüm Yorumları

Hilal bacağındaki rahatsizligiyla mı bitirdi diziyi? Ve o hale neden geldi?

Durum:
    Denizkisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Brussel / C.H.D.C
    Konular
    7
    Ettiği Teşekkür
    27
    31 mesaja 40 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    3 Mesaj

Bergüzar Korel'i ağlatan sürpriz!

Vatanım Sensin dizisinde rol alan ünlü oyuncu Bergüzar Korel setin son gününden bir video paylaştı.

Kanal D'de yayınlanan ve geçtiğimiz hafta final yapan Vatanım Sensin dizisinde rol alan Bergüzar Korel setin son gününden bir video paylaştı.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Vatanım Sensin, Perşembe günü yayınlanan bölümüyle final yaptı. Dizinin başrol oyuncusu Bergüzar Korel’e set arkadaşları sürpriz yaptı. Son sahneyi çekerken ellerinde pastayla gelen ekip ünlü oyuncuyu şaşırttı.
    Sürpriz karşısında gözyaşlarını tutamayan Korel, herkese teşekkür etti. Ünlü oyuncu paylaştığı videonun altına şunları yazdı: Canım Yağmur ve Durul… Canım ekip, canım Azize, canım Cevdet, canım vatanım sensin. #tbt mi olduk şimdi.

Kaynak :

Spoiler İçermektedir

3. 2 kişi Denizkisi üyemize teşekkür etti:
    *serap* (16-06-2018),cemre288 (15-06-2018)

Durum:
    *serap* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Azize❤Cevdet=BH
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    35
    17 mesaja 22 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Vatanım Sensin 18 Haziran'da Meksika'da yayına giriyor

59. bölümüyle ekrana veda eden Vatanım Sensin dizisi Meksika'da da yayına girecek. Yapımcılığını O3 Medya'nın, dağıtımını Kanal D International'ın üstlendiği dizi 18 Haziran'da başlayacak.

"Mi patria eres tú" ismiyle yayınlanacak diziyi ülkedeki Imagen Televisión yayınlayacak. Şimdiye kadar 50'den fazla ülkeye satılan Vatanım Sensin, Binbir Gece'nin ardından Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'i bir araya getirmişti. Ayrıca Latin Amerika bölgesinde daha önce Arjantin (Telefe), Peru (América TV), Uruguay (Monte Carlo) ve Şili'ye (Mega) de satıldı.

Kaynak: Ranini Tv

5. *serap* üyemize teşekkür edenler:
    cemre288 (16-06-2018)

Durum:
    Denizkisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Brussel / C.H.D.C
    Konular
    7
    Ettiği Teşekkür
    27
    31 mesaja 40 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    3 Mesaj

Ünlü çiftten hayranlarını üzecek haber!

Geçtiğimiz hafta final yapan 'Vatanım Sensin' dizisinin başrol oyuncuları Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, ekranlara bir yıl ara verme kararı aldı.

Halit Ergenç ile eşi Bergüzar Korel, iki senedir başrolünde yer aldıkları Kanal D'deki 'Vatanım Sensin' dizisinin final yapmasının ardından dinlenmeye çekildi. Ünlü çift, 1 yıl ekranda olmayacak.

Oyuncu çift, bu süre zarfında dünyada görmek istedikleri yerleri gezecekler, oyunculukla ilgili workshop'lara katılacaklar. Oğulları Ali'ye daha fazla zaman ayırmayı planlayan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, kendilerini heyecanlandıracak bir sinema filmi olursa "Evet" diyecek.

Kaynak:
    Spoiler İçermektedir

7. 2 kişi Denizkisi üyemize teşekkür etti:
    *serap* (Dün),cemre288 (17-06-2018)

Durum:
    erendiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    20
    7 mesaja 13 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

MERHABALAR, İYİ AKŞAMLAR...

Biraz geç de olsa veda edeyim her şeye rağmen ekranların en iyisi olan sevgili dizime… Bölümün tamamını ancak dün akşam izleyebildim. Hilal ve Leon sahnelerine bakmıştım, bir de Cevdet-Leon-Filipos sahnesine. Cevdet ve Azize’nin işkence gördüğü sahneler içimi parçaladı, zannederim ölümlerini hiçbir zaman içime sindiremeyeceğim. Hele de Cevdetinkini. Bir insan hayatta en çok hak ettiği şeyi, uğruna tüm ailesini, annesini hiçe saydığı vatanının kurtuluşunu nasıl göremez? Elbette ki Kurtuluş Savaşımızda onun gibi pek çok insan aynı şekilde, hürriyeti göremeden öldüler. Ancak bu iş, kötü senaristlerin elinde çok yara alsa da çok özel bir diziydi ve insanlara umut da aşılamak zorunda. Hilal ve Leon’un mutlu olması çok güzel, teselli edici ama onların karakterleri çok zedelendiği için yeterince etkilenemedim. Leon muhteşem bir karakterdi. Bildiğiniz, düz vatan haini yaptılar, tam bir hanımköylü oldu. Hâlbuki vatanına ihanet etmeden, tamamen pasif kalarak yine çok sert muhalefet yapabilir, keskin bir savaş karşıtı olabilirdi; ama bunu yazmak için kalemi iyi, kültürlü ve çok donanımlı olmak lazım. Yani bizimkilerde ne yoksa ondan. Hilal’in Halit İkbal kimliği ortaya çıkmadı, Azize bile öğrenmedi galiba, inanılmaz bir şey, müsaadenizle yuh diyorum. Dizide iki senedir heyecanla, dört gözle beklenilen üç olay vardı: Cevocuğumun ifşası (suyu çıktı o yüzden etkilenemedim), Halit İkbal’in yakalanması (onun yerine altı-yedi bölüm sakat Hilal izleyip sinirden kurdeşen döktük) ve de Büyük Taarruz ve İzmir’e giriş. Son ikisinde, ilki paint terk olarak üç dakikalık sahneyle geçiştirildi, ötekinde İzmir Marşı bile doğru dürüst çalınmadı. Paşamız temsili olarak bile gösterilmedi. Ancak gebe Yıldız’ı, çalgıcıları bir de bebeklerimi gördük!!! Yahu Gazi’nin İzmir’e girişini gösteren gerçek film var, bari onu montajlasaydınız. Korkmayın bu kadar, millet meydanları inletiyor bu marşı söyleyerek, Mustafa Kemal diye yeri göğü çınlatıyor. Ne desek beyhude tabii bu saatten sonra. Neyse Meriç Acemi’den sonra bunları da kara listeme aldım. Zaten artık tvlerde çok iyi bir dizi çıkacağını da sanmıyorum, tam bir çöküş dönemine girdik, restorasyon bu sektöre de şart.

Gelelim Cevocuğuma, gözünden sakındığı, ayağına kum tanesi değse dünyaları yıktığı Azizesini ölüme yollaması bana inandırıcı gelmedi, Cevo başka bir yol kesinlikle bulurdu ama işte 59. bölümde bitmek zorundaydık! İki avanak damat Aleksi’yi kevgire çevirmeselerdi, paketleyip koz olarak kullansalardı, belki hiç değilse Azize yaşayabilirdi. Ama senarist ablalarım abilerim acitasyon olsun, acayip efsane, unutulmaz final yazalım diye ikisini de öldürmeye karar verdikleri için Aleksim manyağım da güme gitti. Evet, vatanımız böyle üstün fedakârlıklarla kurtuldu ama sizin senaryo çok zorlamaydı maalesef… En azından birinin (tabii ki tercihim Cevo) hayatta kalması gerekirdi; Bebek Memoşuma bile acımadılar.

Yine de tüm kusurları, saçmalıkları ve saç baş yolduran mantık hatalarına rağmen bu diziyi yapan, çeken ve yazan, özellikle de ilk sezon ekibine çok teşekkür ederim. İkinci sezonda da kimi çok güzel sahneler yazıldı ama devamı getirilmedi. Bir baskı falan olduğunu da sanmıyorum. Sonunda da çorba yapıp bitirildi. Her şeye rağmen tüm ekibin emeğine, çabasına sağlık…

Sevgili oyuncularımız Halit Ergenç'e, Bergüzar Korel'e, Celile Toyon'a, Onur Saylak'a, Okan Yalabık'a, Fatih Artman'a, Ahmet Saraçoğlu'na, Baki Davrak’a, Senan Kara'ya , Levent Can'a, Genco Özak'a, Şebnem Hassanisoughi'ye (doğru yazdım inşalla), Ufuk Bayraktar'a, Berker Güven'e, Devrim Özkan'a, Çalgıcılarımıza ve hepsi birbirinden değerli konuk oyuncularımıza çok teşekkürler; harikaydınız, hepiniz olağanüstü oynadınız, sizleri her zaman zevkle, heyecanla izlerim.

Dizinin genç oyuncuları sevgili Miray Daner, Boran Kuzum ve Pınar Deniz çok iyi iş çıkardılar (Alikemal rolünü oynayan Kubilay Aka oyuncu değil maalesef, ama yine de emeği için ona da sağ ol diyorum; kendine başka meslek edinse iyi olur, yakışıklı, hoş bir çocuk ama oyunculuk kumaşı yok, bu piyasada öylesine oynar gibi yapar işte). Özellikle caanım bebeklerimi, Hilal kızçemle, Leoşum gözbebeğimi canlandıran, çok genç, çok yetenekli iki oyuncu, beraber oynadıkları dev aktörlerin asla gölgesinde kalmadılar, çoğu zaman onlarla eş performans gösterdiler. Her ikisine de (tabii Pınar’a da) bundan sonraki işlerinde sonsuz başarılar dilerim, onları sevgiyle kucaklıyorum. Umarım hem kariyerlerinde hem de özel yaşamlarında her zaman en iyi yönetmenlerle, iyi, doğru, güzel insanlarla karşılaşırlar, yolları açık olsun… Takipteyim.

Sevgili forumdaşlarım, hepinizi sevgiyle kucaklıyorum, umarım böyle heyecanlandığımız başka bir dizi yapılır da yine beraber oluruz, sürç-i lisan ettiysem affola.
    Konu erendiz tarafından (Dün Saat 23:31 ) değiştirilmiştir.

9. erendiz üyemize teşekkür edenler:
    serebra (Dün)

Sayfa 163/163 İlkİlk ... 63113153159160161162163

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Yer imleri

Yer imleri