Sayfa 182/201 İlkİlk ... 82132172178179180181182183184185186192 ... SonSon
1001 sonuçtan 906 ile 910 arası

Konu: Fazilet Hanım ve Kızları - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    >DOLUNAY< - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    12
    32 mesaja 76 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Sezon finali olursa tahminleri ile ilgili şeyler gördüm bende biraz yazayım bu konuda

Şimdi ben evlatlık işi 39 da patlar demiştim ama Sırma hanım farklı düşünmüş ki biraz daha zamanı var
    Şuan da aklıma şöyle şeyler geliyor, şimdi Hazan bu evlatlık işini saklayarak büyük bir yükün ve Yağız'ın tepki paketinide almış oldu, ama son zamanlarda Hazan'ın Yağız için sakladığı bu sır uğruna çektiği cefalar artık psikolojikten öteye fiziksele hatta kabuslar gecesindeki olaylara döndü herkesin gördüğü. Hazan Yağız gerçekleri öğrenince onun onu sileceğine kendine tamamen inandırmış evet çokta haksız değil ama bence beklediği kadar büyük bir geri dönülmez şeyler olmayacak gibi, durum şu sıralar biraz değişmeye başladı bence, ben Yağız'dan öğrendikten sonra büyük duvarlar beklediğimi hep yazdım halada mesafe koyacağından yanayım ama özellikle son yaşananlardan sonra Yağız aşık olduğu adam uğruna bunları sırtlanmış bir Hazan'ı da çok uzun süre görmezden gelemeyecek bence, hemde o vakte aşklar sözlerede dökülmüş olucaktır -ki zaten sözlere döküldüğü içinde bir açıdan patlayacak ya o sır- o yüzden bu öğrenme sezon finaline kalmaz 4-5 bölüme çıkar diyorum
    işte çıkınca bir süre yıkılmalar falan derken Hazan herşeye rağmen ne tepki verirse versin göze alarak Yağız'ın yanında olmak isteyecektir, Yağız'da bi yerden sonra, ilk çok sevdiği ailesini kaybetmesin diye gizlediği sonra kontrolü dışına çıkıncada bu sırrı canı pahasına o üzülmesim diye saklayan Hazan'ı affedicektir
    özellikle son bölümlerde Hazan'ın yaşadığı ve ileriki bölümlerde bu yüzden yaşayacağı (muhtemel bu evlilik işine birazda bu yüzden yaşanabilir, fazodan bekliyorum böyle bir aba altından sopa göstermek) şeylerin sebebini daha iyi anlayacak ve af olucaktır diyorum, yani bilemiyorum belki böyle olmaz ya da başka şekilde af olur ama ben son bölümlerden aldığım izlenimle bu "sır saklama" damarı üzerinden böyle bir yöneliş görüyorum sezon sonuna kalmadan olup biticek tatlıya bağlanacak gibi sanki, Sırma hanım Hazan'ın yaşadıkları ve fedakarlıkları ile sanki affını kolaylaştırıyor.
    Yani bir açıdan da bize bu bölümün ardından tam aşklar anlaşılır anlaşılmaz yazacağı evlatlık açığa çıkması ve sonrasında yaşanacak uzun kopuş yeniden bir araya gelme affetiş gibi şeyler yerine hikayede Sinan'ında yerini korumak hemde Hazan'ın bu olay çıkmasından sonraki affı kısmını kolaylaştırmak için bu tarz yöneliş oldu diyorum
    Tabi bu dediklerim varsayım, bakalım Sırma hanım ne düşünüyor :)

ha sonrasında da olaylar olup tam olarak bir araya gelmeleri ile herkes onları artık bir araya gelmez diye düşünürken onlar bir arada iken millet yine şüphlenecek bu seferde bizimkiler "başlarız sizin baskınıza ahanda kıydık nikahı" diye yalının kapısında evlilik cüzdanı ile dikilebilirler ve sezon finali :)

Bu evlatlık olayı açığa çıktıktan sonra stediğim bişey var Hazan Yağız sır açığa çıkınca o aşık olduğu yalnız ve güzel adama
    "ben seninleyim, sen yalnız değilsin, ben senin ailenim, sen benim ailemsin" desin ya da bu minvalde konuşsun, "ben yalnızım, yalnız kalıcak olanım" lafını hala unutamadıysam çok dokunmuştu o kabulleniş, o yüzden bu lafları sevdiğinden duysun istiyorum :img-cray:

Yağız bu lafları duymayı hakkediyor, çok çekti daha da çekecek ama sevdiği kadın ruhunun kalan parçası yanında olsun ne olursa olsun ona bişey olmaz, ona Hazan'ı yeter, dünyada her şeyini alsalar da Hazan'ına dokunmasınlar, bir onu kaybedemez artık umutsuz aşkının gerçeğe dönmesi ile...:img-in_lo o onun eksik yanı, susmuş şarkılarını söyletebilecek tek kadın, bu dünyada yalnızlıktan korkup ona şarkıları tekrar söyletebilecek tek ve yegane kişi...
    aynı Hazan'ın mezarda artık asla çıkamam dediği karanlıklarda korkmamak için yine şarkı söylemesi ve bu sefer o karanlıklardan onu çıkaranın Yağız olması gibi Yağız'ın da evlatlık olayı sonrası yapa yalnız hissederken yine şarkılarını tutunurken onu o yalnızlıktan Hazan çekip alsın istiyorum, çok mu şey istiyorum Sırma hanım, bence çok değil, siz o mezarlık sahnesini yazmış insansınız bunuda yazmışsınızdır bence, çünkü çiftim paralel çünkü çiftim özel ve güzel :img-in_lo

2. 3 kişi >DOLUNAY< nickli üyemize teşekkür etti:
    jasmin26 (13-03-18),sebebin (13-03-18),Yirmidakika (13-03-18)

Durum:
    pinkybluedream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    SAVAŞTAN SONRA KORDONDA
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    305
    44 mesaja 153 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

sezon finalinde benim beklentim,
    yağız ve hazan, görüntülü arama yapsınlar hazım ve Fazilet'e,
    biz amerikadayız ve evlendik diye.
    herkesten ve herşeyden uzak mutlu mesut yaşasınlar.

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    47
    40 mesaja 52 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı durgundon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadın dizisini izlediğimden, şu aralar bu diziye de baktığımdan buradaki yağhaz yorumlarını da okuyorum. Gerçekten yorumlarınızı beğeniyorum. Şunu söylemek istiyorum
    senarist gerçekten mükemmel bir Yağız karakteri yaratmış. O mükemmel karakter bence Farah'la ilişkisinin yalan olduğunu söylemeli. Kerime gerçek oğlunun Yağız olduğunu hemen öğrenmeli o cephe için daha güzel bir hikaye çıkar. Kendi oğlunu öldürmeye çalıştığından oğlu olduğunu söyleyemeyecek. Hazım ,Yağız gerçeği öğrenmeden bence Sinan ve Yağız arasında tercih yapacağı bir olay yaşamalı. Bakalım kanından mı, yoksa canından mı diyecek? Yağız , Hazanla birşey yaşamadan evlatlık olduğunu öğrenemeyecek. Dizinin kurgusunda sorun var. Dizi daha yüksek reyting alabilecekken bu kurgu yüzünden alamıyor.
    Çok güzel noktalara parmak basmışsınız. Dizideki olay örgüsü aslında oldukça zengin ama bunların çözülmesi oldukça zayıf. Mesela otel odası çözüldü ama beni hiç tatmin etmedi. Çözülmeseydi daha iyiydi. Fazla entrikaya yöneliyorlar, karakterin duyguları ve değişimleri unutuluyor. Entrikacı bir senarist için kötülük yapan bir Kerime ve Yasemin bulunmaz kaftan. Ama ben pişman bir Kerime de izlemek isterim dediğiniz gibi. Kerime, Yağız’ın oğlu olduğunu anlarsa çok güzel olaylar açılabilir o tarafta. Hazan, Kerime çatışmaası bu sefer Yağız’a yakın olmak açısından devam eder. Hazan ve Hazım yine engellemeye çalışır. Kerime düzeltmeye çalışır. Kaybedeceği bişey Yok senaristin..
    Yağız’ı ve Hazan’ı birleştirip, evlatlık sırrını kullanarak ayrı tutabilirler. İkisi üzerindeki etkisi de daha fazla olur böyle bir durumda. Bence sezon finaline planlıyor bunu. Bu kadar uzamasını hiç istememiştim. Neyse ki Sinan’ın rolünü geri çektiler orda. Bir ara ciddi ciddi kendini evlatlık sanıp babasından hesap soran Sinan izliyorduk
    Hazım’ın Yağız ve Hazan’ı öğrenmesi belki de bahsettiğiniz seçim içindir. Hazım’ın buna vereceği tepkiyi çok merak ediyorum mesela.
    Mesela dizi iki ayrı dizi gibi işleniyor... Bu da sıkıntı bence.. Yağız/üçgen bir taraf ve yalı ayrı bir taraf.. Birbirlerinden haberleri Yok.. YağHaz oldukça bu taraflar birleşecek diye düşünüyorum.. Ben Yasemin’in, Gökhan’ın YağHaz’a ne tepki vereceğini merak ediyorum mesela.. Hazım gibi..

Alıntı >DOLUNAY< Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezon finali olursa tahminleri ile ilgili şeyler gördüm bende biraz yazayım bu konuda

Şimdi ben evlatlık işi 39 da patlar demiştim ama Sırma hanım farklı düşünmüş ki biraz daha zamanı var
    Şuan da aklıma şöyle şeyler geliyor, şimdi Hazan bu evlatlık işini saklayarak büyük bir yükün ve Yağız'ın tepki paketinide almış oldu, ama son zamanlarda Hazan'ın Yağız için sakladığı bu sır uğruna çektiği cefalar artık psikolojikten öteye fiziksele hatta kabuslar gecesindeki olaylara döndü herkesin gördüğü. Hazan Yağız gerçekleri öğrenince onun onu sileceğine kendine tamamen inandırmış evet çokta haksız değil ama bence beklediği kadar büyük bir geri dönülmez şeyler olmayacak gibi, durum şu sıralar biraz değişmeye başladı bence, ben Yağız'dan öğrendikten sonra büyük duvarlar beklediğimi hep yazdım halada mesafe koyacağından yanayım ama özellikle son yaşananlardan sonra Yağız aşık olduğu adam uğruna bunları sırtlanmış bir Hazan'ı da çok uzun süre görmezden gelemeyecek bence, hemde o vakte aşklar sözlerede dökülmüş olucaktır -ki zaten sözlere döküldüğü içinde bir açıdan patlayacak ya o sır- o yüzden bu öğrenme sezon finaline kalmaz 4-5 bölüme çıkar diyorum
    işte çıkınca bir süre yıkılmalar falan derken Hazan herşeye rağmen ne tepki verirse versin göze alarak Yağız'ın yanında olmak isteyecektir, Yağız'da bi yerden sonra, ilk çok sevdiği ailesini kaybetmesin diye gizlediği sonra kontrolü dışına çıkıncada bu sırrı canı pahasına o üzülmesim diye saklayan Hazan'ı affedicektir
    özellikle son bölümlerde Hazan'ın yaşadığı ve ileriki bölümlerde bu yüzden yaşayacağı (muhtemel bu evlilik işine birazda bu yüzden yaşanabilir, fazodan bekliyorum böyle bir aba altından sopa göstermek) şeylerin sebebini daha iyi anlayacak ve af olucaktır diyorum, yani bilemiyorum belki böyle olmaz ya da başka şekilde af olur ama ben son bölümlerden aldığım izlenimle bu "sır saklama" damarı üzerinden böyle bir yöneliş görüyorum sezon sonuna kalmadan olup biticek tatlıya bağlanacak gibi sanki, Sırma hanım Hazan'ın yaşadıkları ve fedakarlıkları ile sanki affını kolaylaştırıyor.
    Yani bir açıdan da bize bu bölümün ardından tam aşklar anlaşılır anlaşılmaz yazacağı evlatlık açığa çıkması ve sonrasında yaşanacak uzun kopuş yeniden bir araya gelme affetiş gibi şeyler yerine hikayede Sinan'ında yerini korumak hemde Hazan'ın bu olay çıkmasından sonraki affı kısmını kolaylaştırmak için bu tarz yöneliş oldu diyorum
    Tabi bu dediklerim varsayım, bakalım Sırma hanım ne düşünüyor :)

ha sonrasında da olaylar olup tam olarak bir araya gelmeleri ile herkes onları artık bir araya gelmez diye düşünürken onlar bir arada iken millet yine şüphlenecek bu seferde bizimkiler "başlarız sizin baskınıza ahanda kıydık nikahı" diye yalının kapısında evlilik cüzdanı ile dikilebilirler ve sezon finali :)

Bu evlatlık olayı açığa çıktıktan sonra stediğim bişey var Hazan Yağız sır açığa çıkınca o aşık olduğu yalnız ve güzel adama
    "ben seninleyim, sen yalnız değilsin, ben senin ailenim, sen benim ailemsin" desin ya da bu minvalde konuşsun, "ben yalnızım, yalnız kalıcak olanım" lafını hala unutamadıysam çok dokunmuştu o kabulleniş, o yüzden bu lafları sevdiğinden duysun istiyorum :img-cray:

Yağız bu lafları duymayı hakkediyor, çok çekti daha da çekecek ama sevdiği kadın ruhunun kalan parçası yanında olsun ne olursa olsun ona bişey olmaz, ona Hazan'ı yeter, dünyada her şeyini alsalar da Hazan'ına dokunmasınlar, bir onu kaybedemez artık umutsuz aşkının gerçeğe dönmesi ile...:img-in_lo o onun eksik yanı, susmuş şarkılarını söyletebilecek tek kadın, bu dünyada yalnızlıktan korkup ona şarkıları tekrar söyletebilecek tek ve yegane kişi...
    aynı Hazan'ın mezarda artık asla çıkamam dediği karanlıklarda korkmamak için yine şarkı söylemesi ve bu sefer o karanlıklardan onu çıkaranın Yağız olması gibi Yağız'ın da evlatlık olayı sonrası yapa yalnız hissederken yine şarkılarını tutunurken onu o yalnızlıktan Hazan çekip alsın istiyorum, çok mu şey istiyorum Sırma hanım, bence çok değil, siz o mezarlık sahnesini yazmış insansınız bunuda yazmışsınızdır bence, çünkü çiftim paralel çünkü çiftim özel ve güzel :img-in_lo
    O cephede Yağız sadece Hazan ile değil babası ile de sınanacak. Bu yalanı öğrendiğinde ilk tepkisi babasına olur diye düşünüyorum ve hatta annesi Sevinç’e.. Hazan ile ne olacağını kestiremiyorum. Hep Yağız’ın yanında olmaya çalışan Hazan düşünmüştüm.. Ama Yağız ve Hazan bu sırrın öğrenilmesinden önce olursa olay farklı yere gider.. Affetmez gibi çiziliyor ama konu Hazan olduğunda kıyamıyor da... Birbirlerinden uzak duramayacak şekilde birarada olmaları lazım.. Evlilik iyi fikir.. Yağız hemen boşayamaz Hazan’ı Aynı evde yaşayınca kıyamaz da ama yakın da olamazlar. Bir senarist daha ne ister
    Ben dediğin gibi biraz derine inilip Hazan’ın bu bölümde gördüğü gibi tabutla ilgili rüyalar görmesini, karanlıktan korkusunun işlenmesini isterim.. Entrikalardan vakit bulunabilirse yazılır belki..

5. justitia nickli üyemize teşekkür edenler:
    auroraa (14-03-18)

Durum:
    sebebin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    5,175
    1,708 mesaja 5,312 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    39 Mesaj

Fazilet Hanım ve Kızlarının entrika örgüsü eski dizileri anımsatıyor bana.
    Şu son zamanlardaki entrikalardan daha farklı tarzda gidiyoruz. Eski derin, uzun yazılanlar gibiyiz. Şimdi bir çok dizide entrikalar 1-2 bölümlük hemen çözülüp yenisi gelen cinsten. Ama Sırma Hanım uzun örgülü işliyor, uzuyor uzuyor konu, bazen yorucu boyuta da varıyor hatta.

Dizi bu tarz dizilerin çok olduğu zamanlarda olsa iterdi beni. Bir ara fena halde bunalmıştım bu durumlardan çünkü. Çözülsün artık şu olaylar diyordum. Ama şimdilerde bu tarz diziler yok, hemen halloluyor durumlar, şak diye çıkıyor. İnsanın acaba ne kadar sürer demesine bile gerek kalmıyor:)

Bizde öyle değil. Olaylar çözülmüyor da çözülmüyor..:) Bu tarz durumları da özlediğimden seviyorum şuanda izlemeyi. Biraz uzasın durumlar isteyenlerdenim, hemen çözülmesin.

Ama diziye bağlanma sebebim BAŞTAN SONA YAĞIZ EGEMEN VE MUHTEŞEM AŞKIDIR...
    Ben böyle derin, ince, yoğun ve ilmek ilmek işlenen aşk görmedim diyebilirim..

Şu ana kadar dizilerde uzaktan uzaktan en çok ve en güzel seven karakterim DUDAKTAN KALBE-Cemil'di. onun da aşkını, sabrını, vazgeçmeyişini, gerektiğinde kendisini feda edişini çok sevmiştim.. Sevginin emek oluşunu çok güzel göstermişti.

Yağız SEVGİNİN EMEK OLMASININ YANINDA; SABIR, GÜÇLÜ HİS, TUTKU, ACI, AZAP yanını da gösterdi. Vicdanına rağmen sevdi. Kendisini tüketerek sevdi. İmkansızlığa meydan okuyarak sevdi. Sevmeyi reddettiği anlarda bile sevdi. Kendine kızarken sevdi,kendine acırken sevdi, kendinden kaçarken sevdi.. Hep sevdi..
    VE ÖYLE Kİ; SEVİLME İHTİMALİ HİÇ YOKKEN DE SEVDİ..

Böyle bir ihtimali mucizelerde bile hayal etmezdi..

O yüzden Yağızın sevgisini çok seviyorum. Hiçbir gelecek ümidi, beklentisi olmadan sevdi. Kendine rağmen sevdi. Ve bir süre sonra da uzaktan öylece acıyla sevmeye boyun da eğdi. Kabullendi, aşkını sardı sarmaladı, kalbinin en derin yerinde sımsıcak tuttu hep. Bu öyle büyük ve özel bir şey ki.
    Yağız Egemenle başladım diziye ve onunla diziden öte Yağıza bağlandım. Onun aşkına, acısına, çaresizliğine, çırpınışlarına, savruluşuna VE MUHTEŞEM İRADESİNE..

Şimdi konular uzuyormuş, YağHaz gecikiyormuş, amann diyorum YağHaz artık karşılıklı seviyor ya.. Ben sabrederim.. Beklerim.
    Buralara kadar muhteşem geldiler, bundan sonrası da öyle gider diyorum..

Umarım da öyle olur. Ne demişler; EN GÜZEL AŞK ZOR OLANMIŞ...:love01:

7. 4 kişi sebebin nickli üyemize teşekkür etti:
    hakumuttt (14-03-18),KaNoLa (14-03-18),Vahide_Merve (14-03-18),Yirmidakika (14-03-18)

Durum:
    >DOLUNAY< - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    12
    32 mesaja 76 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı justitia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O cephede Yağız sadece Hazan ile değil babası ile de sınanacak. Bu yalanı öğrendiğinde ilk tepkisi babasına olur diye düşünüyorum ve hatta annesi Sevinç’e.. Hazan ile ne olacağını kestiremiyorum. Hep Yağız’ın yanında olmaya çalışan Hazan düşünmüştüm.. Ama Yağız ve Hazan bu sırrın öğrenilmesinden önce olursa olay farklı yere gider.. Affetmez gibi çiziliyor ama konu Hazan olduğunda kıyamıyor da... Birbirlerinden uzak duramayacak şekilde birarada olmaları lazım.. Evlilik iyi fikir.. Yağız hemen boşayamaz Hazan’ı Aynı evde yaşayınca kıyamaz da ama yakın da olamazlar. Bir senarist daha ne ister
    Ben dediğin gibi biraz derine inilip Hazan’ın bu bölümde gördüğü gibi tabutla ilgili rüyalar görmesini, karanlıktan korkusunun işlenmesini isterim.. Entrikalardan vakit bulunabilirse yazılır belki..
    Yağız'ın gerçekleri öğrenmesi ile ilk cevap beklediği kişi zaten babası olucaktır haklı olarak ama ben Hazan-Yağız ilişkisinde bu sır olayının etkisini yazmak istedim
    Ondan hep verdiklerinden fazlasını istemiş biri var babası, onun altın çocuğu olmasını istemiş Yağız belkide sadece kahramanını mennun etmek onun yüzünü kara çıkarmamak için hiç istemediği kalıplara sıkışmış. Üstüne küs olduğu çocukluğuyla başkalarına karşı zırhlarını daha daha kuşatmış, kendini ona biçilmiş sıfatlar altın da -abi, kardeş, oğul, bay mükemmel- tüm sorumluklarını yerine getirerek verilen görevleri ifa etmiş.
    Zaten evlatlık işi çıkınca onun kahramanı olmuş bir adamın onu satın aldığını ve muhtemel evlatlık olduğundan aileden uzaklaştırıldığı için yalnız ve yaralı bir çocukluk geçirdiğini öğrenicek, evet Hazım onun hayatını kurtardı belki evveliyata tam hakim değiliz ama ona mutlu bir çocuklukta vermedi hep ötelendi, kenar itildi, mahsun kaldı, isteyerek ya da istemeyerek. Yağız için gerçekler çok acı olucak çünkü onların ona verdikleri sevgi ve aile duygusundan çok çok fazla önem vermiş bağlı kalmış ailesine ancak kafasındaki flu olan şeyler netleşicek bu açıdan da karşılaşmalı bunla.
    ve artık o yalnız kalmış çocuk Hazan ile birlik olup iyileşmeli, bu devamlı kanayan yarası onun gibi kanadı kırık bir diğer çocuk olan Hazan ile sarılmalı merhem olmalılar birbirlerine, o iki çocuk zaten birbirini o kadar iyi tanıyor ki yaralarından, yaralarını ancak birbirleri kapatır... :love01:

Bu arada Haaza-Yağız hazım demişken, o kurtulma sahnesinde dikkatimi çeken bişey vardı
    Hazan annesine sarılırken gözleri Yağıızdayken Yağız'ın babası ile sıkı sıkı sarılması Hazımın oğlum diye endişeli hallerini gözünce Hazan nasıl kötü oldu duygulandı, Yağız'ı nasıl seviyorsun sen Hazan :img-in_lo, o babası ile kucaklaştı diye orada annesi ile sarılmasını unutup onun adına mutu olup hüzünleniyor, kendi perişan halde onun için seviniyor, kollarını açmış ona koşan biri var diye... :img-cray: bu Yağız'a sarılırken omzundan öpmesi kadar naif ve güzel...

Özellikle ben bu öğrenme ve Hazım ile yüzleşme sahneleriyle beraber Yağız'ın küçüklüğünü hatırlamasını, o yalıdan nasıl gittiğini hatırlamasını, kafasında iz bırakmış o çocuk Yağız'ın sorularına cevabını bulunca flasbackleri görmek istiyorum, çok güzel olur
    Yağız'dan Hazım bey tarafından saklanan daha çok şey olduğunu da düşünüyorum, hem evlatlık olayından hem de eskiden yaşanan Kerime'nin ve kocasınında dahil olduğu bir olay var bence bunla da kerime rahatça Hazım hakkında yüzüne atıp tutabiliyor gibi, Hazım birazda bu konuşmalardan çekiniyor sanki, onunda altından bişey çıkıcak gibi geliyor bana...
    Bu sırrı saklama sebebi sadece Yağız gibi gelmiyor bana, korktuğu başka bişey daha var belkide ucu maddi durumuna dokunan (sonradan zengin olduğu biliniyor) yada yasa dışı şeylere dokunan bişey.
    O kadar felaketten sonra Yağız'a yapabileceği en uç şeylerden birini yapan Kerime'den hala neden bu kadar korkuyor anlaşılması güç, polise teslim edebilirdi büyük ihtimalde akıl hastanesine yatırılırdı ama sanki konuşur da biri dediklerine inanır diye bu ihtimali bile göze alamadı kendi yöntemeleri ne ise onla ortadan kaldırmanın peşine düştü, sadece Yağız'a bağlayamıyorum artık.

Birde Hazan'ın baba sorunsalı var, yakınlarda Hazan'ın Yağız'ın evlatlık sırrını şans eseri öğrenmesi gibi Yağız'da Hazan'dan saklanan gerçekle karşı karşıya ansızın kalabilir, ki kalıcakta önceden de yazmıştım o Fazilet'i durdurdukları sahnede o maziye Yağız'da sokuldu, bu ikilinin her şeyi paralel Yağız bunu ilk öğrenen ve aynı Hazan gibi saklayan olacaktır, hayalindeki çok sevdiği babasını kaybetmesin diye, birde bu konudan sınanacaklar.

Daha Fazilet'in hikayesine girilmedi, orada çok olay var asıl, Fazilet'in şuan ki çoğu zaman anlayamadığımız haleti ruhiyesinin sebebide bence eskiden yaşadıkları, Fazilet'in para hırsının temeli bence Hazan'ın babası. Bize faziletin bu hırsının ve çabasınn nedeninide açıcaklar bence, mazisine girilsin bakalım ne yaşanmış, ben şahsen merak ediyorum Fazilet'in hikayesini. Hazan'ın babası çıkacak mı mesela ortaya, ki bence bir sezon daha sürerse kesin çıkar, zengin falan çıkarmış, Fazilet'in yaşanamamış büyük aşkı falan, bakalım neler çıkacak.

9. 2 kişi >DOLUNAY< nickli üyemize teşekkür etti:
    pinkybluedream (14-03-18),Yirmidakika (14-03-18)

Sayfa 182/201 İlkİlk ... 82132172178179180181182183184185186192 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (1 üye ve 2 konuk)

1. forgetmenot

Yer imleri

Yer imleri