Alıntı TurkeyStyler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Diziye devam etmeye basladim, 4-5-6'yi bitirdim. Spoiler yememek icin yorumlarinizi okuyamiyorum, o yüzden direk sadete geleyim.

Agah bey kendince suclu buldugu ama mahkeme tarafindan sucsuz kabul edilen insanlari öldürüyor. Bu tamam. Ama Nazif, nam-i diger Naz Hanim'i neden öldürdü? Bi ara eskilere dalip hangi amacla orda oldugunu unutsa da Nazifi öldürmek icin oraya gitti. Ama diger maktullerdeki gibi Naz'in 'suclu' olduguna dair birsey gösterilmedi. Bu durumu biraz kafa karistirici buldum. Olay yerinde kan izi birakmasi iyi olmadi, dügüm Naz'in evinden cözülmeye baslayabilir.

Kamburadaki yanan ev olayini da tam olarak cözemedim. Agah'in cinayetlere baslama sebebinin Kamburayla bir ilgisi yok, maktul secerken yukardaki yazdigim seye göre hareket ediyor. Kambura üzerinden sadece Nevran ile bir baglantisi var. Bu yüzden Nevran ve ekibinin Kambura üzerinden Agah'i aramalarina anlam veremiyorum. Ya tüm bu yanan ev meselesi sasirtmaca cikacak, ya da bir sekilde Kambura üzerinden Agah'i bulacaklar. Ama busefer de cinayetlerin Kambura'dan bagimsiz islenmesine anlam veremiyorum.
cevap için finale kadar beklemeye gerek yok aslında. Diziyi arkadaşlarla güncel olarak takip edip üzerinde çok fikir yürüttük. Dikkatli bir arkadaşımın sayesinde olayları çözmek için finale kadar beklemek zorunda kalmadım. Güncel bir olay üzerinden kurgulanmış özellikle replikleri oldukça güzel bir yapımdı. Reji konusunda bazı eleştiriler yapılmış o konular bana uzak yorum yapamam.Özellikle Haluk Bilginer ve Hümeyra müthişti. Cansu Dere'yi Sıla dizinden tanır ve beğenirim değişik bir rolde izlemek keyifliydi.

Takipçi sayısının az olduğu yazılmış.Kanımca romantik unsurlar içermediğindendir. Dizi bittikten çok kısa sonra basında benzer bir olay daha okumuştum.