Sayfa 24/24 İlkİlk ... 142021222324
117 sonuçtan 116 ile 117 arası

Konu: Yaşamayanlar [2018]

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    113
    Ettiği Teşekkür
    43
    170 mesaja 245 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Standart Cevap: Yaşamayanlar [2018]

Yaşamayanlar dizisinde avcılardan biri vampirlerin tarafına geçiyor!
    Ranini tv

BluTV’nin sıra dışı vampir dizisi ‘Yaşamayanlar’ın dördüncü bölümünde vampirler ile avcılar arasındaki dengeler alt üst olacak. Avcılardan Zehra’nın (Türkü Turan) vampirlerin tarafına geçmesi tansiyonu yükseltecek.

Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç’in başrollerini paylaştığı ‘Yaşamayanlar’ın dördüncü bölümünde işler kızışacak. Melisa’nın (Nilperi Şahinkaya), avcıların ekibinden Zehra’yı (Türkü Turan) vampire dönüştürdüğü an merak uyandırırken, Mia’nın (Elçin Sangu) ise Dmitry’nin (Kerem Bürsin) sağ kolu Yavuz’u (Oral Özer) okla vurduğu dakikalar gerilimi tırmandıracak.

Numel’in (Birkan Sokullu) “Biz ölümsüzler değiliz, yaşamayanlarız” sözleriyle kendini büyük bir çıkmazda hissederken Mia, Dmitry ile Numel arasında sıkışıp kalacak. Tansiyonun yükseleceği bölümde Karmen’in (Selma Ergeç) tutsak edilmesi ise kartların yeniden dağıtılmasına yol açacak.

‘Yaşamayanlar’ın yeni bölümü 20 Eylül Perşembe saat 19:00’da sadece BluTV’de!

Durum:
    nazella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ferhat&Aslı Aslan <3
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    196
    61 mesaja 160 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Yaşamayanlar [2018]

dizinin ilk iki bölumunu izledim

Birkana karşi çok önyargılıydım ama en iyi oyunculuğu o sergiliyor ki canladırdığı karakterin derinlğin payı buyuk mari ile olan hikayeleri güzel diyalogları iyi

Elçin Sangunun performansı BERBAT Stiline değınmıyoum bile... karakteri desen .... hiç bir albenisi yok onunla zere empatı kuramadım

Kerem Bursin fena değil .... daha karar veremedim ama Dimitri karakterini sevdim umarim hançeri bulur ve kazanır

Gelelim en çok beğendiğim karaktere yani Ayşeye Elif işcan çok iyi iş çıkartıyor en merak etiğim karakter kendisi bakalım yolları Dimitiri ile ne zaman kesişecek

Sayfa 24/24 İlkİlk ... 142021222324

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 57 kullanıcı var. (1 üye ve 56 konuk)

1. Ateş~~Nefes

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri