Sayfa 3/101 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
1001 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Kalp Atışı (Arşiv 15)

Yönetmen Dilara15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    AliAsaf Denizoglu~
    Tecrübe Puanı
    42949678

Alıntı lazuli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle evde açılınca izliyordum ama çifti hiç sevmezdim
    Seni güzel linç etmişlerdir ya kıyamam

Ali Asaf Eylül'ün hamile olduğunu duyunca kendini kaybedebilir ya beklerim Nişan ilanı gibi arkadaşlar Eylül hanımla bebeğimiz olacak diyebilir

Ozamanlarin populer dizisi iste yok yok tuyo daglinca benden geldigini kimse anlamadi kurtardim kendimi..

kim bilir, herkes duyduktan sonra pıt pıt bayılır 26.bölumunden sonra dejavu yasariz
    Alıntı daemon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bence malzeme odası, Ali Asafın odası da pek bi musait.

Bir gülsünler, Ali Asafın yakası bozulsun, eylül düzeltsin biz anlarız zati. çok bişeye gerek yok.

Tamam Eylülü soyamıyorlar ama Ali asaf yatak da üstsüz olabilir.

kocamın ailesinde çok güzel ima yapıyorlardı, bişey göstermiyorlardı ama anlaşılıyordu bence öyle olabilir.

Bende boş geçtiklerini sanmıyorum. özledim bile, yerim, sevgilim boşu boşuna çıkacak şeyler değil
    tam isabet , Ali asafin odasi nedense aklima hic gelmemisti
    Ali asafin odasinda ki koltuk bile yeterli ikisi icin cok guzel olur bence. böyle sahnelere ihtiyacimiz var..

Yönetmen lazuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949681

Alıntı Dilara15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ozamanlarin populer dizisi iste yok yok tuyo daglinca benden geldigini kimse anlamadi kurtardim kendimi..

kim bilir, herkes duyduktan sonra pıt pıt bayılır 26.bölumunden sonra dejavu yasariz

tam isabet , Ali asafin odasi nedense aklima hic gelmemisti
    Ali asafin odasinda ki koltuk bile yeterli ikisi icin cok guzel olur bence. böyle sahnelere ihtiyacimiz var..
    Sever miydin bilmiyorum ama oradaki esas kızdan nefret ederdim. Hem yalancı hem yüzsüz hem de esas oğlana çektiriyor haklıymış gibi. En nefret ettiğim esas kız türüdür Eylül sen onlardan değilsin tatlım sen özelsin

Pıt pıt bayılma bir daha görmek istemiyorum ya hafızamdan silmek istiyorum. Bölümü hala indirmedim iki Ali Eylül sahnesini indirdim kanalın sitesinden sadece

Bölümden konu açılmışken yazayım karlı sahnede bir tekrar vardı yine.
    7. bölümdeki benim en sevdiğim repliklerden olan repliği kullandılar.

Ali: Mutlu musun?
    Eylül: Evet
    Ali: O zaman ben de evet

Eylül: Çok çok mutlu ettin beni, teşekkür ederim
    Ali: O zaman ben de çok mutlu oldum.

7. bölümdeki replik çok hoşuma gitmişti Ali'nin aşkını şu kısacık replikle dibine kadar hissetmiştim

Ayrıca Alicim sen Heartbeat'in önüne kar yağdırdın ama kış bitecek biz İstanbul'da kar göremedik hala bana da yağdır lütfen

Yönetmen daemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949681

Alıntı lazuli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sever miydin bilmiyorum ama ordaki esas kızdan nefret ederdim. Hem yalancı hem yüzsüz hem de esas oğlana çektiriyor haklıymış gibi. En nefret ettiğim esas kız türüdür Eylül sen onlardan değilsin tatlım sen özelsin

Pıt pıt bayılma bir daha görmek istemiyorum ya hafızamdan silmek istiyorum. Bölümü hala indirmedim iki Ali Eylül sahnesini indirdim kanalın sitesinden sadece

Bölümden konu açılmışken yazayım karlı sahnede bir tekrar vardı yine.
    7. bölümdeki benim en sevdiğim repliklerden olan repliği kullandılar.

Ali: Mutlu musun?
    Eylül: Evet
    Ali: O zaman ben de evet

Eylül: Çok çok mutlu ettin beni, teşekkür ederim
    Ali: O zaman ben de çok mutlu oldum.

7. bölümdeki replik çok hoşuma gitmişti Ali'nin aşkını şu kısacık replikle dibine kadar hissetmiştim

Ayrıca Alicim sen Heartbeat'in önüne kar yağdırdın ama kış bitecek biz İstanbul'da kar göremedik hala bana da yağdır lütfen
    kar sahnesi uzun süredir izlediğimiz en iyi sahneydi. çekim açıları, yapılış amacı, konuşmalar çok ince işlenmişti. hasta birinin dileğini gerçekleştirmek için oluşu.

hatta sonunda sarılıyorlar kara bakıyorlardı ya sanki kar küresi içinde gibiydiler.

Bide o sahne de Eylül soruyor ya gerçek misin? Ali Asaf da en az senin kadar diyor. o sahne de nedense diğer grup yazsa sonunda Ali Asafa bişey olacak gibi hissetmiştim. Ali Asaf masal kahramanı gibi kalacak dizi sonunda

Yönetmen chaylack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İZMİR
    Tecrübe Puanı
    42949685

selamlar sosyal medyanın gazına gelip her duyduğuna inanan abla geldiiiii (bunu yazınca video sitesi yöneticisi gibi hissettim ) gençler yeni başlığımız hayırlı olsun coşmuş bu aralar

Eylüş hamilemiymiş ya gelen ilk Aytaç hoca storysinde Ali Eylülü düşmesin diye tutmuş öyle bi sevimli gülümseme gelmiş yüzüne filan gibi değilmiydi birde üstündeki kostümleri hep bol gelen fotolarda o kadar mı çabuk ilerlemiş olamaz nerden hangi zamandan başladılar bu değişiklikle özet bölüm falan da verilmez bence dizi başlamadan çok merak ediyorum

Oyuncu sinemkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949675

İlk dövüşme sahnesini izledim de uzun zaman önce aklımdaydı ama unutmuşum yazmayı..İlk bölümlerde Eylül'ün Ali Asaf'a akmasını izliyoruz başlangıçta

2.bölümde Ali Asaf'ta hah galiba bu dövüşü ben kazanıyorum sevinci varken birden Eylül'ün bakışındaki derinliği farkediyor ve o da o anın büyüsüne kapılıyor...

İlk yağmur sahnesi de öyle yani 2.bölümdeki..Ali Asaf zaten o bakışlardan cesaret alıp dokunuyordu..bütün sahneleri ezberledim..Ali Asaf'ın dokunuşundaki cesareti de başka yorumumda yazarım..tek yorumda her şeyi heba etmeyeyim yeni bölüme 9 gün var..

Bu şarkı daha önce forumda yazılmış mıydı hatırlayamadım ama bakışlardan bahsetmişken eklemeden geçmek istemedim.

Bir istiridyenin kıymetli incisini sakladığı gibi saklarım seni...
    Bir bahar dalının narin tomurcuklarını sakındığı gibi korurum seni...
    Çok derin...
    Derinlerimde ellerin...
    Bir armağan gibi Tanrı'dan bana...
    Kış güneşinde altın kirpiklerin...

Ben seni çok sevdim...
    Ben seni çok sevdim...
    Belki zordur anlaması sessizliğimden...

Ben seni çok sevdim...
    Ben seni çok sevdim...
    Sen oku kelimeleri gözlerimden...

Yardımcı Yönetmen itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Karşıyaka
    Tecrübe Puanı
    42949683

iyi ki dizinin gününü değiştirip 21 ocak a aldınız sayenizde ilk defa muhteşem ve sizin başa çıkamadığınız İstanbullu gelin i online seyredebiliyorum diğer yandan maalesef o pazar gününden itibaren savaşçıyı her zaman olduğu gibi online seyretmeye devam edeceğim ve maalesef kalp atışına pazartesi gündüz bakabileceğim bunun da izleme oranlarına etkisi olamayacak üzgünüm ben, bir şey yapmadınız ama yapımcı ve bu değişikliği yapanlar yaptı diyebilirim,
    Keepintouch

Asistan
    Tecrübe Puanı
    18222009

Bir şey soracağım. Kapanan başlıktan alıntı yapamıyor muyuz ya? Kayboluyor bende o butonlar da. Üye olduğumda onay mailini onaylayamamıştım, süresi filan dolmuştu. Tekrar istemiştim yine ben mailimi kontrol edene kadar süresi dolmuştu. Bir daha da uğraşmamıştım. O yüzden sanki herkesin yaptığı ama benim yapamadığım bir şey varmış gibi geliyor forumda. O bunlardan biri değil dimi İtiraf edin burada benden gizli bir şeyler dönüyor mu

Neyse alıntı yapmadan cevaplayayım. Konu o kadar değişmiş ki eminim okuyanlar “neden bahsediyor bu ya?” “Senin ağzın neler konuşuyor beyle?” diyecek

Aynurr şu “başka ülkede yaşayamam” goygoyunun “başka dizi izleyemem” versiyonunu yaşıyoruz bence.
    “Hani” diyorum “nerede bu dizinin mantık hatası. Saçmalamayın bir konuyu bile havada bırakmamış olamazsınız herhalde değil mi? Nasıl yani hiç açık bir yer kalmamış mı ben şimdi hangi boşluğu doldurmaya çalışacağım? Çok şaşırtıcı kendimi hiç aptal yerine konmuş gibi hissetmedim.” Diyorum başka dizi izlerken.
    Çook eskiden buna benzer bir şeyi sinemkaya yazmıştı sanırım “nasıl başka bir dizi izleyeceğiz şimdi” diye (nasıl unutmamışım, çok ilginç ). Hak vermiştim okurken. Gerçekten de şu an bunu yaşıyorum ben.

Fracture
    Aman aman Edison’u hiç karıştırmayalım işin içine. O alırdı Ali ile Eylül’ü kötü kötü şeylere alet ederdi. Sevmiyorum onu
    Akım savaşları diyorsun: AC mi? DC mi? Yoksa AEC (Ali Eylül Current) mi?

Rafadan, fracture ve lazuli çok doğru söylüyorsunuz.
    Yakışmak basit bir şey. Yani ben saç renkleri birbirine yakın olan bütün kişileri birbirine yakıştırabiliyorum mesela
    Kimya. Bu ilginç bir şey. Hikaye, oyunculuklar, yönetmen çok önemli bu konuda ama bunlar da yeterli değil, başka bir şey daha var ama onun da tarifi yok galiba, somut değil. İşte ona da elektrik, enerji diyoruz sanırım. Enerji demişken buradan da alakasız bir şekilde E=mc2 diyerek Einstein’a selam çakalım. Allah’ım ne bilim kokan bir başlık. Bütün bilim adamlarımızı tek tek anıyoruz
    Bir de estetik var. Bazı çiftler hareket etmeye başladıkları zaman gülüyorum. Dans veya dövüş gibi. Gerçekten bütün odunlukları meydana çıkıyor çiftlerin, büyü müyü kalmıyor

Bu arada bu dizi sadece Ali ve Eylül'ün hikayesini anlatsaydı pazar günü şansı olmayabilirdi, çünkü bir kitle bıraktı diziyi. Hikaye şu an nerede bilmiyor, izlemek zor gelebilirdi falan filan. (Gerçi bu hikaye en başından hiç o saçmalıklara girmeden hakkıyla yazılsaydı gün değiştirmeye gerek bile yoktu da neyse...)İşte ben bu kısmını ne kadar sevmesem de bu dizinin en büyük şansı medikal drama türünde olması. Ciddi ciddi bunu seven ve izlemek isteyen insanlar var. Video izlenme sitesine bakıyorum bazen. O saçma, anlamsız hasta vakalarının olduğu sahneler bayağı izleniyor gözüküyor. Eğer daha derli toplu, başı sonu belli, merak uyandıran vakalar yazılırsa bence gayet de izleyici toplayabilir pazar gününe.

Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949683

Alıntı resistance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu arada bu dizi sadece Ali ve Eylül'ün hikayesini anlatsaydı pazar günü şansı olmayabilirdi, çünkü bir kitle bıraktı diziyi. Hikaye şu an nerede bilmiyor, izlemek zor gelebilirdi falan filan. (Gerçi bu hikaye en başından hiç o saçmalıklara girmeden hakkıyla yazılsaydı gün değiştirmeye gerek bile yoktu da neyse...)İşte ben bu kısmını ne kadar sevmesem de bu dizinin en büyük şansı medikal drama türünde olması. Ciddi ciddi bunu seven ve izlemek isteyen insanlar var. Video izlenme sitesine bakıyorum bazen. O saçma, anlamsız hasta vakalarının olduğu sahneler bayağı izleniyor gözüküyor. Eğer daha derli toplu, başı sonu belli, merak uyandıran vakalar yazılırsa bence gayet de izleyici toplayabilir pazar gününe.
    Zaten dizi medikal deamadan çıktıktan sonra da reyting kaybetti özellikle karabucak meselesi dizinin ipini çekti

İzleyicinin geri dönmesinin tek yolu Ali ve eylül arasında büyük sorunlar yaratmamak ve olayları hasta üzerinden işlemek mesela her hafta önemli ilginç bir vaka yazsınlar

Ali eylül tartışması ise en fazla hastalar yüzünden tartışmalı yani dizi şu gerilimli havasından çıkmalı

Yönetmen lazuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949681

resistance kaç yıldır sitedeyim bir onu çözemedim, Rafadan'a soralım o yapıyor alıntı kapanan başlıktan

Ve haklısın medical türünde olması avantaj. Diziyi bölümlük izleyen çok oluyor en başından beri. Vakalar ilgi çekici ve sonuçsuz bırakılmamalı o yüzden. Eskiler vakaları da toparlayamıyordu. Bir bölümde 3-4 vaka yazmaları beni çok yoruyordu. Ben yenilerden bu konuda ümitliyim. Aşk konusunda da ümitliyim. Yan karakterler konusunda da, ben baya ümitliymişim şu an farkediyorum
    Bugün bölüm olacaktı normalde eskiler olsaydı yine eski tas eski hamam olacaktı. Aşk bölümü yazdıklarını zannettiğimiz ama aslında öyle olmayan bol cinnet geçirmelik bir şey izleyecektik eminim

Yönetmen turkumm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949680

Dizinin bu hafta yayinlanmamasi gercekten hata!
    evet , hata olarak göruyorum yani karsimiza nekadar iyi bolum cikabilir ki ?
    dusunuyorum ama gelen resimler verilen bilgiler acigi kapatmiyor.

Adminde o gun bilgi ustune bilgi verince costurdu bizi , cika cika iki durgun , uzgun aley cifti. Dizi pazar gunu yayinlanacak ama hicbirsekilde reklam yapilmiyor.
    Aslında bölümün yayınlanmaması çok sorun değil. Ama bize bir veri gelmemesi ve reklamının yapılmaması sorun.

Gelen veriler bana da nedense övdükleri kadar güzel bir bölüm olmayacağını söylüyor..

...............................
    resistance
    Kapatılan başlıktan alıntı yaparken mesajı kopyalayın ve mesaj butonuna yapıştırmadan önce şu yukarda mesajı düzenlemek için olan şeylerin orda baloncuk var # işaretinin yanında ona tıklayın mesajı da oraya yapıştırın

anlatabildim mi bilmiyorum ama

Sayfa 3/101 İlkİlk 12345671353 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)