Sayfa 25/26 İlkİlk ... 15212223242526 SonSon
256 sonuçtan 241 ile 250 arası

Konu: İstanbullu Gelin - Bölüm Yorumları

Yönetmen suzican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949679

Güzel bir bölümdü insanların gerçek yüzleri zor zamanlarda ortaya çıkarmış ya onları izledik.
    Yine bu bölüm Süreyya ağladı da ağladı hamilelik hormonlarında etkisi var ama Faruk hariç herkes Süreyyayı kolay lokma görüp ezmeye çalışır gibi

İki bölümdür Dilaranın Süreyya ya yaptıklarına o nefretine aklım ermiyor
    Süreyya ile barışsalar ne olacak bu kadar içinde kin ve nefret bulundurmuş bir arkadaş üztüne üstlük hiçbir zaman bunları hissettirmedi hep Süreyyanın yanındaymış hep destekmiş gibi yapttı.O zaman destek olmasaydın Süreyya sen çok bencilsin benimde hayatım var deseydin ama yoook sen hep Süreyyanın yakınında olmak istedin onun sırdaşı kardeşi olmayı istedin Dilara keşke samimi olsaydın tavır gösterseydin Süreyya hasssas bir insan anlardı
    Ama sen en yakınında en yakın dostu kardeşi gibi davranıp içten içe sinir olmuşsun ta üniversitedeki sevgiliye kadar gitti.Üniversite deki sevdiği çocuk Süreyyaya aşıkmış vs
    Süreyya ya o kadar haksılık etti ki Süreyya herhalde Dilara ile yılların hatırına barıştı şahsen ben bu kadar kolay barışmasından yana değilim
    Dilaranın kocasnın annesiyle ve kendisiyle sorunları varsa Süreyyayı suçlaması yersiz
    Dilaranın son yaşananlardan sonra özür dilemesi lazım sözde en yakın arkadaşı kardeşi kadın zaten zar zor hamile kaldı bir sürü başından olay geçti Boranlarla sürekli sorun yaşadı Dilara iki günlük mutluluğu kardeşim dediği insan açok gördü birde Esmayla aranı düzeltmek için diye saçmaladı
    Ademin aile sırırını mektubu Ademe söylemek yada Dilaraya söylemek Süreyyya ya mı düşer
    Dilara zaten boşanma kakarı almışttın senin boşanmak üzere olduğun kocanın annesinin benim ölen kayınpederle mektubumu çıkmış diyecekdi
    Süreyya o ailede gelin ve Boranlar tarafından çok kolay kabul edilmeyen evdeki hizmetçinin bile tavır aldığı gelin nasıl aile sırrı söylesin
    Kusura bakmasın herkes Dilara gibi yırtık davul değil dan dan herşeyi söylesin

Yönetmen zarpandit34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    España
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı suzican Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel bir bölümdü insanların gerçek yüzleri zor zamanlarda ortaya çıkarmış ya onları izledik.
    Yine bu bölüm Süreyya ağladı da ağladı hamilelik hormonlarında etkisi var ama Faruk hariç herkes Süreyyayı kolay lokma görüp ezmeye çalışır gibi

İki bölümdür Dilaranın Süreyya ya yaptıklarına o nefretine aklım ermiyor
    Süreyya ile barışsalar ne olacak bu kadar içinde kin ve nefret bulundurmuş bir arkadaş üztüne üstlük hiçbir zaman bunları hissettirmedi hep Süreyyanın yanındaymış hep destekmiş gibi yapttı.O zaman destek olmasaydın Süreyya sen çok bencilsin benimde hayatım var deseydin ama yoook sen hep Süreyyanın yakınında olmak istedin onun sırdaşı kardeşi olmayı istedin Dilara keşke samimi olsaydın tavır gösterseydin Süreyya hasssas bir insan anlardı
    Ama sen en yakınında en yakın dostu kardeşi gibi davranıp içten içe sinir olmuşsun ta üniversitedeki sevgiliye kadar gitti.Üniversite deki sevdiği çocuk Süreyyaya aşıkmış vs
    Süreyya ya o kadar haksılık etti ki Süreyya herhalde Dilara ile yılların hatırına barıştı şahsen ben bu kadar kolay barışmasından yana değilim
    Dilaranın kocasnın annesiyle ve kendisiyle sorunları varsa Süreyyayı suçlaması yersiz
    Dilaranın son yaşananlardan sonra özür dilemesi lazım sözde en yakın arkadaşı kardeşi kadın zaten zar zor hamile kaldı bir sürü başından olay geçti Boranlarla sürekli sorun yaşadı Dilara iki günlük mutluluğu kardeşim dediği insan açok gördü birde Esmayla aranı düzeltmek için diye saçmaladı
    Ademin aile sırırını mektubu Ademe söylemek yada Dilaraya söylemek Süreyyya ya mı düşer
    Dilara zaten boşanma kakarı almışttın senin boşanmak üzere olduğun kocanın annesinin benim ölen kayınpederle mektubumu çıkmış diyecekdi
    Süreyya o ailede gelin ve Boranlar tarafından çok kolay kabul edilmeyen evdeki hizmetçinin bile tavır aldığı gelin nasıl aile sırrı söylesin
    Kusura bakmasın herkes Dilara gibi yırtık davul değil dan dan herşeyi söylesin

Tamamen katılıyorum.

Tamam güzel duygusal bir barışma sahnesi izledik iki arkadaş arasında,kabul...fakat neyi çözmüş oldular? Hiçbirşeyi.Dilara yine 5 bölüm susup 6. bölümde yine herşeyi çarpıtarak kusacaksa hiç gerek yok.

Ademle ilgili olan ne varsa her seferinde Süreyyanın önüne çıkıp ondan hesap sordu,sonra da diyor ki sen bizi kocanla değiştirdin.Adem için Süreyya ile tartışan kişi söylüyor bunu,trajikomik resmen.

Bence Dilara da psikolojik destek almalı çünkü alakalı alakasız her olayı kendisiyle ilgili zannediyor.Onun kafasına göre bi çift mutluysa bu bile Dilara mutsuz olsun diye özellikle yapılmış demektir,düşman gibi bakıyor mutlu çiftlere.

Ben Süreyya olsam bu kadar kötü bi enerjiyi etrafımda istemem açıkçası.Her mutlu olduğumda bir göz bana bakıp mutluluklarımın muhasebesini yapacaksa zehir olur bana o mutluluk.

Yardımcı Yönetmen itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Karşıyaka
    Tecrübe Puanı
    42949683

Fragman güzel güzel olmasına da adem faruk un o hapishane gülünü önceden bulup çıkarttığını öğrenirse o düzelen aralar bozulacak yine
    Keepintouch

Yönetmen suzican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949679

Alıntı zarpandit34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamen katılıyorum.

Tamam güzel duygusal bir barışma sahnesi izledik iki arkadaş arasında,kabul...fakat neyi çözmüş oldular? Hiçbirşeyi.Dilara yine 5 bölüm susup 6. bölümde yine herşeyi çarpıtarak kusacaksa hiç gerek yok.

Ademle ilgili olan ne varsa her seferinde Süreyyanın önüne çıkıp ondan hesap sordu,sonra da diyor ki sen bizi kocanla değiştirdin.Adem için Süreyya ile tartışan kişi söylüyor bunu,trajikomik resmen.

Bence Dilara da psikolojik destek almalı çünkü alakalı alakasız her olayı kendisiyle ilgili zannediyor.Onun kafasına göre bi çift mutluysa bu bile Dilara mutsuz olsun diye özellikle yapılmış demektir,düşman gibi bakıyor mutlu çiftlere.

Ben Süreyya olsam bu kadar kötü bi enerjiyi etrafımda istemem açıkçası.Her mutlu olduğumda bir göz bana bakıp mutluluklarımın muhasebesini yapacaksa zehir olur bana o mutluluk.
    İki arkadaş arasında olan basit bir atışma tartışma değildi ki
    Resmen Dilara yılların nefretini kusdu biriktirdi biriktirdi
    Dilaranın bir çok kez Süreyya ya haksızlık yaptığını gördüm ama bu sefer çok fazla ileri gitti
    Mağdem bu kızdan arkadaşlığından hoşnut değildin niye peşinden Bursaya geldin niye dibinden ayrılmadın demezler mi
    Dilara kendi mutsuzken kimsenin özellikle Süreyya'nın mutlu olmasını istemiyor
    Halbuki Süreyya'nın yaşadıkları da az şeyler değil Esmeratör diye dalga geçmeyi biliyor
    Süreyya kaç kişiyle baş etti mücadele etti tamam kocası seviyor değer veriyor ama
    Evde Osman hariç herkes Süreyya'ya tavır yapıyordu Esma, İpek ,İpeğin ailesi,Fikret,Dilara hatta bir ara Emir
    Yani Süreyya'nın evliliği yaşadığı ortam güllik gülistanlık değildi ama acısını kimseden çıkarmadı

Oyuncu mehgüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul
    Tecrübe Puanı
    42949684

Faruk, Adem’e tekrar şans veriyor.
    Faruk ve Süreyya, Reyhan ile ilgili yaşadıkları durumu saklı tutmaya karar verse de konakta haberin yankılanması uzun sürmez. Faruk, Adem’e şans vermek için geleneksel aile yemeğine onu da davet eder. Süreyya ve Dilara’nın barıştığından habersiz olan Senem ise yeğenlerini barıştırmak için bir şey planlar. Osman, Faruk ile arasını düzeltirken Burcu’nun ani kararı ile şaşkına döner. Adem yavaş yavaş bir ailesi olduğunu düşünmeye başlamıştır ki hiç beklemediği bir gerçek ile sarsılır.
    Allahım lütfen(Burcu’nun ani kararı ile şaşkına döner.)Osman'dan ayrılma kararı olsun, Bahar gelsinnnnnnnn Osmanın hayatına acaba Osman ve Faruk nasıl barışacak sanırım bir konuşma gerçekleşecek.Özette Ada'nın hastalığından bahsetmiyor.Esra karakteri diziden çıktı mı? yoksa geri dönecek mi? ve en önemlisi Adem hangi gerçekle sarsılacak.

Yardımcı Yönetmen itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Karşıyaka
    Tecrübe Puanı
    42949683

Adem olsa olsa faruk un ademin can düşmanı ile anlaşma yaptığını öğrenirse bu gerçekle karşılaşmış olabilir adem tıraş olduğuna hayıflanıp yüne saç sakal uzatacak protesto babından bir de el öptüyse vay hallerine
    Keepintouch

Oyuncu Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    <...> YaSen <3
    Tecrübe Puanı
    42949674

Dun diziye reklam aralarinda baktim. Hos havasini koruyor.
    Süreyya ve esma konuşmalarında denk gelmistim ve guzel yazildigini dusunuyorum.
    Bir de ademin psikolog konusmalari guzel yazılmış. Sonda adam hayal kirikligina ugradi ama.

Yardımcı Yönetmen mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949675

Alıntı Tiger Stormy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dun diziye reklam aralarinda baktim. Hos havasini koruyor.
    Süreyya ve esma konuşmalarında denk gelmistim ve guzel yazildigini dusunuyorum.
    Bir de ademin psikolog konusmalari guzel yazılmış. Sonda adam hayal kirikligina ugradi ama.
    Bölüm her zamanki gibi su gibi akıyordu.
    Hele Süreyya Esma tartışmasına ve arkadan gelen barışmaya bayıldım.
    Süreyya olgunluğunu gösterdi..

Adem'in Boran konağına ve ailesine kabulü de çok güzel işlenmişti..
    Adem de duygularını çok güzel yansıttı. Fırat Tanış'a alkışlar..
    Yine Adem'in psikoloğu ile sahnelerine hayran kaldım, zaten hastasıyım psikolog Tilbe Hanımın..(dizi adını hala öğrenemedim.)

Dizi sonunda tatsız bir durum olmasına alıştık ama ben Can Emiri kaçırır diyordum. Neyse ki korktuğum olmadı.
    Ama daha beteri oldu.
    Adem bir bölümcük huzur ve mutlulukla yaşasaydı, bunu da çok gördüler.

Bir de Burcu neden nişanı attı, anlayan bana anlatabilir mi?
    Süreyya için Osmana söylediklerini hatırlayıp, utanacak biri değil Burcu, o halde neden çıktı o yüzük?

Oyuncu nirvana91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    hiç...
    Tecrübe Puanı
    42949680

Alıntı mimoza17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölüm her zamanki gibi su gibi akıyordu.
    Hele Süreyya Esma tartışmasına ve arkadan gelen barışmaya bayıldım.
    Süreyya olgunluğunu gösterdi..

Adem'in Boran konağına ve ailesine kabulü de çok güzel işlenmişti..
    Adem de duygularını çok güzel yansıttı. Fırat Tanış'a alkışlar..
    Yine Adem'in psikoloğu ile sahnelerine hayran kaldım, zaten hastasıyım psikolog Tilbe Hanımın..(dizi adını hala öğrenemedim.)

Dizi sonunda tatsız bir durum olmasına alıştık ama ben Can Emiri kaçırır diyordum. Neyse ki korktuğum olmadı.
    Ama daha beteri oldu.
    Adem bir bölümcük huzur ve mutlulukla yaşasaydı, bunu da çok gördüler.

Bir de Burcu neden nişanı attı, anlayan bana anlatabilir mi?
    Süreyya için Osmana söylediklerini hatırlayıp, utanacak biri değil Burcu, o halde neden çıktı o yüzük?
    Geldim, geldim ben geldiimmm...

Bu diziyi alıp bağrıma basasım var ya nasıl güzel bir dizidir Allah'ımmm...

Bahar kutlaması yemeği o kadar güzeldi ki ben de sanki sofranın bir köşesine oturmuşum da onları izliyorum. Adem'in bir ailesi olduğunu hissetmeye başlaması ve bunu bütün mimiklerinde hissettirmesi o kadar güzeldi ki ama kısa sürdü ne yazık ki. Adem bundan sonra daha öfkeli daha hırçın olacaktır. Ay o psikolog sahnesinde Adem heycandan koltuğa sığamadı resmen. Nasıl iştahlı ve içten anlattı hislerini...

Utandığından değil. Burcu bu hissettiğini Osman'a söyleme cesareti bulamadı bu yüzden de kendince idare ediyordu ama sarhoşken söylediğini hatırlayınca madem söylemişim böyle de bir durum var en iyisi ayrılmak diye düşündü ama bence Burcu hamile. Osman'a Irak'a gitmeyecek, düğünleri de erkene alınacak. Çünkü Defne Samyeli bir programda Siren geri dönecek dedi büyük bir ihtimal de düğün olacağı için gelecek.

Esma ve Süreyya çatışması o kadar güzel bir yerde bağlandı ki. Esma, Süreyya'yı artık evlatlarından ayırmadığını anlatmış ve göstermiş oldu. Hele kafasını omzuna koyup sarılması. Esma gerçekten çok yorulmuş ki birisine sığınma ihtiyacı duydu.

Garip'in 2-3 bölümdür serzenişlerinde o kadar haklı ki. Esma zincirlerini bir türlü kıramadı. Bakalım Esma kabuğunu kırmayı başarabilecek mi?

Oyuncu mehgüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul
    Tecrübe Puanı
    42949684

Arkadaşlar merhaba, bölüm çok güzeldi özellikle bahar yemeğinde sessiz sinema oyununu oynamaları çok güzeldi.Veeee düşündüğüm yazdığım gibi Burcu Osmandan ayrıldı.Umarım Bahar dönemi başlar bu arada Osman ve Burcu sahnesinde birşey dikkatimi çekti Osmanın Irak'a gitmesiyle ilgili Burcu Osman'a düğünü erteleyebiliriz dedi bir de olur ya belki macera yaşarsın gibi birşey dedi umarım bu olay Bahar Osman ilişkisi için bir adımdır.Çünkü ben Osman ve Burcu arasında birbirine gerçekten aşık uyumlu bir çift görmüyorum.Gelelim Fikret ve İpeğin Ada için kardeş yapma olayına ben bir ara sanırım Fikret bunu yapmayacak dedim fakat fragmanda İpek hamile olduğunu söylüyordu bence Esra da hamile ve bu olayı şöyle bağlayabilirler.İpek bebeğini kaybedebilir ve Esra Ada bebek için hamile olduğunu Fikrete söyleyebilir diye düşünüyorum.Fragmanda İpek yaşadığı olyalardan sonra biraz durulur demiştim fakat İpek aynı İpek değişmiyor fragmanda Faruğun Ademle olayıyla ilgili Fikrete birşeyler diyordu.Bölümde de Süreyyenın şarkı söylemesi ile ilgili annesine birşeyler söylüyordu yani hala hinlik kötülük peşinde bu kadının değişeceği filan yok ve fragmanda Süreyya ve Faruğun kızııııııııı olacak doktorda öğreniyorlardı. Veeeeee Esma sultan derneğin gecesinde galiba Süreyyayı sahneye çıkartıp şarkı söyletiyor ve yüzü gülüyorrrr.

Sayfa 25/26 İlkİlk ... 15212223242526 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri