Sayfa 26/26 İlkİlk ... 162223242526
258 sonuçtan 251 ile 258 arası

Konu: İstanbullu Gelin - Bölüm Yorumları

Yönetmen hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Çanakkale
    Tecrübe Puanı
    42949681

Berkay Hardal, hangi dizinin başrolü oldu, partneri kim?

Genç oyuncu, İstanbullu Gelin dizisine veda etmeye hazırlanıyor.

İstanbullu Gelin dizisinde 'Murat' karakterine hayat veren Berkay Hardal, projeye veda etmeye hazırlanıyor.

Menajer Müzeyyen Karakan’ın Instagram’dan keşfedip dizi piyasasına kazandırdığı Berkay Hardal, Süreç Film ile anlaştı. Genç yıldız, Ersoy Güler’in yazıp yöneteceği 'Meleklerin Aşkı' dizisinde başrol oynamaya hazırlanıyor.

Birsen ALTUNTAŞ-MEDYATAVA

Yer
    Çanakkale
    Tecrübe Puanı
    42949681

İstanbullu Gelin dizisinde peş peşe 3 flaş ayrılık yaşanacak!

Star TV’nin rekortmen dizisi “İstanbullu Gelin”de art arda ayrılık rüzgârları yaşanacak.

8 Haziran’da sezon finali yapacak olan dizide, bu hafta Can karakterine hayat veren Murat Aygen, ekibe veda edecek. Başlangıçta Murat Aygen diziyle kısa süreli anlaşma yapmış ancak daha sonra başarılı performansı ve seyirciden gelen olumlu geri dönüşlerin ardından rolü uzatılmıştı. Efendi kişiliği ve iş disiplini nedeniyle dizi ekibinin çok sevdiği Murat Aygen, senaryo gereği diziden ayrılacak.

Yapımcıya ihtar çekti

Yurtdışında da büyük ilgi gören ve her hafta yeni bir ülkede seyirciyle buluşan “İstanbullu Gelin”de ayrıca Boran ailesinde de 2 kayıp yaşanacak. Dizide Özcan Deniz’in küçük kardeşi Murat Boran’a hayat veren Berkay Hardal, önümüzdeki hafta ekipten ayrılacak. Hardal’ın birkaç ay önce yapım şirketine menajeri aracılığıyla ayrılmak istediğini söylediği ve gerginlik yaşandığı ortaya çıktı. Sözleşmesi devam ettiği için yapımcıya ihtarname gönderen oyuncunun şu günlerde son sahneleri çekiliyor. Bu arada Süreç Film’in Show TV için çekeceği “Meleklerin Aşkı” dizisiyle başrol oynamak için anlaşma yapan genç yıldız, dün yeni oyuncu arkadaşlarıyla okuma provasına katıldı.

Öte yandan Berkay Hardal’ın gerçek hayatta da sevgilisi olan Hira Koyuncuoğlu da aynı tarihte “İstanbullu Gelin”e veda edecek. Evin hizmetçisi Bade rolüne hayat veren Koyuncuoğlu, son bölümlerde Murat Boran’la gizlice evlenerek ailede büyük bir şokun yaşanmasına neden olmuştu. İki sevgilinin karı kocayı canlandırdıkları dizideki 2 sezon süren maceraları, sürpriz bir şekilde son bulacak.

Birsen ALTUNTAŞ-MEDYATAVA

Asistan hazanyagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Sadece Yağız
    Tecrübe Puanı
    42949673

Murat neden diziden ayrılıyor ya? O kadar işlenen Bade & Murat aşkı boşa mıydı? Tam da evlenmişlerken. Bade'nin de fonksiyonu kalmaz o zaman. Murat Bade'yi terkedip diziden ayrılırsa çok üzülürüm.
    Bade'de ayrılıyormuş diziden üzüldüm valla ya😕😕 Ben çok seviyordum ikisinin aşkını izlemeyi.

Yer
    Çanakkale
    Tecrübe Puanı
    42949681

Aslı Enver, İstanbullu Gelin’de bu kez de Zerrin Özer’den “Kıyamam” şarkısını seslendirdi!
    Ranini tv

Yayınladığı ilk günden itibaren izleyicinin büyük beğenisini kazanan “İstanbullu Gelin” dizisinin Süreyya’sı Aslı Enver, Cuma akşamı Star’da ekrana gelecek 46. Bölümde Zerrin Özer’in “Kıyamam” adlı şarkısını seslendirdi.

Buğulu sesi ile İstanbullu Gelin’e renk katan Aslı Enver, oyunculuğunun yanı sıra dizi için seslendirdiği şarkılarla da gönülleri fethediyor. Enver, bu kez de söz ve bestesi Şehrazat’a ait, Zerrin Özer’in unutulmaz parçası Kıyamam’la ekranda olacak.

Esma Hanım’ın(İpek Bilgin) beklenmedik teklifi ile Süreyya(Aslı Enver) derneğin yardım gecesinde grubu ile sahne alır. Bu durum herkesi şaşırtırken İpek ve Kıymet’i ise rahatsız eder. Esma ile Süreyya’nın giderek artan yakınlığı kıskanılırken asıl sürpriz konserin sonunda yaşanır. Esma’nın Dernek başkanlığından çekilmesini engellemek isteyen Süreyya öyle bir hamle yapar ki tüm vakıf üyeleri Esma’yı ayakta alkışlar.

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürpriz dolu gelişmelerle İstanbullu Gelin bu akşam Star TV’de.

Yardımcı Yönetmen mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949675

Alıntı hazanyagmuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat neden diziden ayrılıyor ya? O kadar işlenen Bade & Murat aşkı boşa mıydı? Tam da evlenmişlerken. Bade'nin de fonksiyonu kalmaz o zaman. Murat Bade'yi terkedip diziden ayrılırsa çok üzülürüm.
    Bade'de ayrılıyormuş diziden üzüldüm valla ya😕😕 Ben çok seviyordum ikisinin aşkını izlemeyi.
    Yazık olmuş.
    O kadar imkansız görünen aşkın nasıl ilerleyeceği, Badenin kişisel gelişimi çok merak ettiğim konulardı.
    Ama belli ki erkek oyuncunun tercihi ile aşkı bitirmemek için birlikte gidecekler..

Bu kadar beğenilen bir dizi.
    AB de hep 1. gidiyor.
    Buna rağmen başlıkta kimseler yok..
    Buna da ayrıca üzülüyorum..

Bu bölüme Adem'in hayal kırıklığı damgasını vurdu..
    Bu bir dizi olmasa Adem Faruk'a hesap sormaya gider, Faruk da olayın gelişimini anlatır, özürler dilerdi.
    Hemen olmasa da sonra düzelirlerdi.
    Şimdi ise Can gidiyor, Adem'in yeni müttefiki İpek olacak.
    Adem haksız değil, ona hak veriyorum, kim olsa kızar, alınır, kin duyar..
    Ama Fikret-İpek çiftinin bu kıskançlığını, iki yüzlülüğünü anlamam mümkün değil.
    Çocuklarının hastalığı henüz iyiye gitmeye başlamışken bu ikilinin uğraştıkları konulara bakın..
    Hele Fikret, barışamadığı karısını sırf entrikacılığı için yanında tutacak..
    Faruk kadar başınıza taş düşsün inşallah, fesat ikili..

Oyuncu nirvana91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    hiç...
    Tecrübe Puanı
    42949680

Alıntı mimoza17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazık olmuş.
    O kadar imkansız görünen aşkın nasıl ilerleyeceği, Badenin kişisel gelişimi çok merak ettiğim konulardı.
    Ama belli ki erkek oyuncunun tercihi ile aşkı bitirmemek için birlikte gidecekler..

Bu kadar beğenilen bir dizi.
    AB de hep 1. gidiyor.
    Buna rağmen başlıkta kimseler yok..
    Buna da ayrıca üzülüyorum..

Bu bölüme Adem'in hayal kırıklığı damgasını vurdu..
    Bu bir dizi olmasa Adem Faruk'a hesap sormaya gider, Faruk da olayın gelişimini anlatır, özürler dilerdi.
    Hemen olmasa da sonra düzelirlerdi.
    Şimdi ise Can gidiyor, Adem'in yeni müttefiki İpek olacak.
    Adem haksız değil, ona hak veriyorum, kim olsa kızar, alınır, kin duyar..
    Ama Fikret-İpek çiftinin bu kıskançlığını, iki yüzlülüğünü anlamam mümkün değil.
    Çocuklarının hastalığı henüz iyiye gitmeye başlamışken bu ikilinin uğraştıkları konulara bakın..
    Hele Fikret, barışamadığı karısını sırf entrikacılığı için yanında tutacak..
    Faruk kadar başınıza taş düşsün inşallah, fesat ikili..
    Ya ben de murat ve bade'nin hikayesinin bitecek olmasına çok seviniyorum. Şu dizide sevmediğim, benimseyemediğim karakterlerdi.

Adem şimdi daha tehlikeli oldu. Eskiden öfkesi ve nefreti hatalar yaptırıyordu ama şu an çok akıllıca ilerliyor ve boranların ipini fena çekecek gibi. Faruk sezon finalinde hapse girebilir ki İpek'le konuşmalarında bunun sinyalini vermişlerdi.

Fikret ve İpek'in özellikle de İpek'in iyiye evrileceğini umut ediyordum bu hastalık sayesinde ama bir gram değişim yok. İpek doğru söylüyor aslında karı koca birbirlerini çok iyi tamamlıyorlar. Fikret de ağır hasta onun da psikolağa gitmesi gerek aslında.

Burcu defterinin kapanmayacağını düşünüyordum ki öyle de oldu. Osman alıştı Burcu'ya, sevdi de. İyi bir çift oldular aslında.

Esma ve Süreyya cehpesi beni o kadar mutlu ediyor ki ikisini izlerken salak bir gülümseme oluyor suratımda. Garip de katıldı bu cepheye artık. Konak önü sohbetleri çok hoşuma gitti ya. Süreyya'nın anneye Esma'nın da kız evlada ihtiyacı vardı. Birbirlerine çok güzel liman oldular.

Esma ve Garip cephesi ise bu aralar canımı sıkıyor. Bu ikilinin o eski heycanı uçtu gitti resmen. Daha doğrusu Esma'nın hayat enerjisi kalmamış gibi. Garip isyanlarında sonuna kadar haklı. Eski Esma'yı çok özledim ben yaa...

Yardımcı Yönetmen mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949675

Alıntı nirvana91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya ben de murat ve bade'nin hikayesinin bitecek olmasına çok seviniyorum. Şu dizide sevmediğim, benimseyemediğim karakterlerdi.

Adem şimdi daha tehlikeli oldu. Eskiden öfkesi ve nefreti hatalar yaptırıyordu ama şu an çok akıllıca ilerliyor ve boranların ipini fena çekecek gibi. Faruk sezon finalinde hapse girebilir ki İpek'le konuşmalarında bunun sinyalini vermişlerdi.

Fikret ve İpek'in özellikle de İpek'in iyiye evrileceğini umut ediyordum bu hastalık sayesinde ama bir gram değişim yok. İpek doğru söylüyor aslında karı koca birbirlerini çok iyi tamamlıyorlar. Fikret de ağır hasta onun da psikolağa gitmesi gerek aslında.

Burcu defterinin kapanmayacağını düşünüyordum ki öyle de oldu. Osman alıştı Burcu'ya, sevdi de. İyi bir çift oldular aslında.

Esma ve Süreyya cehpesi beni o kadar mutlu ediyor ki ikisini izlerken salak bir gülümseme oluyor suratımda. Garip de katıldı bu cepheye artık. Konak önü sohbetleri çok hoşuma gitti ya. Süreyya'nın anneye Esma'nın da kız evlada ihtiyacı vardı. Birbirlerine çok güzel liman oldular.

Esma ve Garip cephesi ise bu aralar canımı sıkıyor. Bu ikilinin o eski heycanı uçtu gitti resmen. Daha doğrusu Esma'nın hayat enerjisi kalmamış gibi. Garip isyanlarında sonuna kadar haklı. Eski Esma'yı çok özledim ben yaa...
    Bu hafta en çok hoşuma giden Süreyya-Garip ve Süreyya-Esma sahneleri oldu.
    Esma evrildikçe Süreyya ile birbirlerini daha iyi anlayacaklar..
    Esma gariple ilişkisine sahip çıkar, zaten Garip'in de onu bırakmaya niyeti yok.
    Azimle takipte.
    Esma evlatlarının tepkilerinden, kavgalarından yoruldu.
    Ama onun da hataları çoktu geçmişte:
    Keskin kılıç kullanan, yanlış hamlelerden korunmalıdır.
    Esma o kadar keskindi ve o kadar yanlış hamle yaptı ki...
    en başta da Süreyyaya..
    Ama herkes 2. bir şansı hak eder..

Umarım Faruk hapse düşmeden Dilara veya Fikret bir şekilde müdahale eder de iş düzelir..

Bu hafta Adem psikoloğa gitmedi, oysa en çok gitmesi gereken bir zamandı..
    haftaya gitsin lütfen..
    Tilbe hanımsız kalmayalım..

Oyuncu nirvana91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    hiç...
    Tecrübe Puanı
    42949680

Alıntı mimoza17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hafta en çok hoşuma giden Süreyya-Garip ve Süreyya-Esma sahneleri oldu.
    Esma evrildikçe Süreyya ile birbirlerini daha iyi anlayacaklar..
    Esma gariple ilişkisine sahip çıkar, zaten Garip'in de onu bırakmaya niyeti yok.
    Azimle takipte.
    Esma evlatlarının tepkilerinden, kavgalarından yoruldu.
    Ama onun da hataları çoktu geçmişte:
    Keskin kılıç kullanan, yanlış hamlelerden korunmalıdır.
    Esma o kadar keskindi ve o kadar yanlış hamle yaptı ki...
    en başta da Süreyyaya..
    Ama herkes 2. bir şansı hak eder..

Umarım Faruk hapse düşmeden Dilara veya Fikret bir şekilde müdahale eder de iş düzelir..

Bu hafta Adem psikoloğa gitmedi, oysa en çok gitmesi gereken bir zamandı..
    haftaya gitsin lütfen..
    Tilbe hanımsız kalmayalım..
    Süreyya ve Esma çok iyi bir ikili oldular ilerleyen zamanda tam manasıyla ana-kız olacaklardır.

Esma ve Garip cephesinde bir ayrılık olmaz artık. Garip'in kalp krizi geçirmesinden sonra Esma fazlasıyla akıllandı. Ama bu ikiliden de ziyade Esma'daki genel yorgunluk rahatsız etmeye başladı. Nerde o eski hayat enerjisi olan Esma.

Faruk'un hapis meselesi ve boranların dibi bulması durumuna Garip'in el atacağını düşünüyorum.

Adem meseleyi önce kendi içinde sindirmek istedi. Önümüzdeki bölüm psikolog sahnesi olacak muhtemelen.

Sayfa 26/26 İlkİlk ... 162223242526

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. nirvana91

Yer imleri

Yer imleri