Sayfa 50/86 İlkİlk ... 4046474849505152535460 ... SonSon
428 sonuçtan 246 ile 250 arası

Konu: İstanbullu Gelin - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    34
    28 mesaja 30 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Adem olsa olsa faruk un ademin can düşmanı ile anlaşma yaptığını öğrenirse bu gerçekle karşılaşmış olabilir adem tıraş olduğuna hayıflanıp yüne saç sakal uzatacak protesto babından bir de el öptüyse vay hallerine
    Keepintouch

Durum:
    mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    2,589
    679 mesaja 1,707 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    9 Mesaj

Alıntı Tiger Stormy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dun diziye reklam aralarinda baktim. Hos havasini koruyor.
    Süreyya ve esma konuşmalarında denk gelmistim ve guzel yazildigini dusunuyorum.
    Bir de ademin psikolog konusmalari guzel yazılmış. Sonda adam hayal kirikligina ugradi ama.
    Bölüm her zamanki gibi su gibi akıyordu.
    Hele Süreyya Esma tartışmasına ve arkadan gelen barışmaya bayıldım.
    Süreyya olgunluğunu gösterdi..

Adem'in Boran konağına ve ailesine kabulü de çok güzel işlenmişti..
    Adem de duygularını çok güzel yansıttı. Fırat Tanış'a alkışlar..
    Yine Adem'in psikoloğu ile sahnelerine hayran kaldım, zaten hastasıyım psikolog Tilbe Hanımın..(dizi adını hala öğrenemedim.)

Dizi sonunda tatsız bir durum olmasına alıştık ama ben Can Emiri kaçırır diyordum. Neyse ki korktuğum olmadı.
    Ama daha beteri oldu.
    Adem bir bölümcük huzur ve mutlulukla yaşasaydı, bunu da çok gördüler.

Bir de Burcu neden nişanı attı, anlayan bana anlatabilir mi?
    Süreyya için Osmana söylediklerini hatırlayıp, utanacak biri değil Burcu, o halde neden çıktı o yüzük?

Durum:
    nirvana91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    hiç...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    91
    49 mesaja 64 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mimoza17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölüm her zamanki gibi su gibi akıyordu.
    Hele Süreyya Esma tartışmasına ve arkadan gelen barışmaya bayıldım.
    Süreyya olgunluğunu gösterdi..

Adem'in Boran konağına ve ailesine kabulü de çok güzel işlenmişti..
    Adem de duygularını çok güzel yansıttı. Fırat Tanış'a alkışlar..
    Yine Adem'in psikoloğu ile sahnelerine hayran kaldım, zaten hastasıyım psikolog Tilbe Hanımın..(dizi adını hala öğrenemedim.)

Dizi sonunda tatsız bir durum olmasına alıştık ama ben Can Emiri kaçırır diyordum. Neyse ki korktuğum olmadı.
    Ama daha beteri oldu.
    Adem bir bölümcük huzur ve mutlulukla yaşasaydı, bunu da çok gördüler.

Bir de Burcu neden nişanı attı, anlayan bana anlatabilir mi?
    Süreyya için Osmana söylediklerini hatırlayıp, utanacak biri değil Burcu, o halde neden çıktı o yüzük?
    Geldim, geldim ben geldiimmm...

Bu diziyi alıp bağrıma basasım var ya nasıl güzel bir dizidir Allah'ımmm...

Bahar kutlaması yemeği o kadar güzeldi ki ben de sanki sofranın bir köşesine oturmuşum da onları izliyorum. Adem'in bir ailesi olduğunu hissetmeye başlaması ve bunu bütün mimiklerinde hissettirmesi o kadar güzeldi ki ama kısa sürdü ne yazık ki. Adem bundan sonra daha öfkeli daha hırçın olacaktır. Ay o psikolog sahnesinde Adem heycandan koltuğa sığamadı resmen. Nasıl iştahlı ve içten anlattı hislerini...

Utandığından değil. Burcu bu hissettiğini Osman'a söyleme cesareti bulamadı bu yüzden de kendince idare ediyordu ama sarhoşken söylediğini hatırlayınca madem söylemişim böyle de bir durum var en iyisi ayrılmak diye düşündü ama bence Burcu hamile. Osman'a Irak'a gitmeyecek, düğünleri de erkene alınacak. Çünkü Defne Samyeli bir programda Siren geri dönecek dedi büyük bir ihtimal de düğün olacağı için gelecek.

Esma ve Süreyya çatışması o kadar güzel bir yerde bağlandı ki. Esma, Süreyya'yı artık evlatlarından ayırmadığını anlatmış ve göstermiş oldu. Hele kafasını omzuna koyup sarılması. Esma gerçekten çok yorulmuş ki birisine sığınma ihtiyacı duydu.

Garip'in 2-3 bölümdür serzenişlerinde o kadar haklı ki. Esma zincirlerini bir türlü kıramadı. Bakalım Esma kabuğunu kırmayı başarabilecek mi?

Durum:
    mehgüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    6 mesaja 10 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar merhaba, bölüm çok güzeldi özellikle bahar yemeğinde sessiz sinema oyununu oynamaları çok güzeldi.Veeee düşündüğüm yazdığım gibi Burcu Osmandan ayrıldı.Umarım Bahar dönemi başlar:) bu arada Osman ve Burcu sahnesinde birşey dikkatimi çekti Osmanın Irak'a gitmesiyle ilgili Burcu Osman'a düğünü erteleyebiliriz dedi bir de olur ya belki macera yaşarsın gibi birşey dedi umarım bu olay Bahar Osman ilişkisi için bir adımdır.Çünkü ben Osman ve Burcu arasında birbirine gerçekten aşık uyumlu bir çift görmüyorum.Gelelim Fikret ve İpeğin Ada için kardeş yapma olayına ben bir ara sanırım Fikret bunu yapmayacak dedim fakat fragmanda İpek hamile olduğunu söylüyordu bence Esra da hamile ve bu olayı şöyle bağlayabilirler.İpek bebeğini kaybedebilir ve Esra Ada bebek için hamile olduğunu Fikrete söyleyebilir diye düşünüyorum.Fragmanda İpek yaşadığı olyalardan sonra biraz durulur demiştim fakat İpek aynı İpek değişmiyor fragmanda Faruğun Ademle olayıyla ilgili Fikrete birşeyler diyordu.Bölümde de Süreyyenın şarkı söylemesi ile ilgili annesine birşeyler söylüyordu yani hala hinlik kötülük peşinde bu kadının değişeceği filan yok ve fragmanda Süreyya ve Faruğun kızııııııııı olacak doktorda öğreniyorlardı. Veeeeee Esma sultan derneğin gecesinde galiba Süreyyayı sahneye çıkartıp şarkı söyletiyor ve yüzü gülüyorrrr.

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    113
    Ettiği Teşekkür
    43
    170 mesaja 245 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Berkay Hardal, hangi dizinin başrolü oldu, partneri kim?

Genç oyuncu, İstanbullu Gelin dizisine veda etmeye hazırlanıyor.

İstanbullu Gelin dizisinde 'Murat' karakterine hayat veren Berkay Hardal, projeye veda etmeye hazırlanıyor.

Menajer Müzeyyen Karakan’ın Instagram’dan keşfedip dizi piyasasına kazandırdığı Berkay Hardal, Süreç Film ile anlaştı. Genç yıldız, Ersoy Güler’in yazıp yöneteceği 'Meleklerin Aşkı' dizisinde başrol oynamaya hazırlanıyor.

Birsen ALTUNTAŞ-MEDYATAVA

Sayfa 50/86 İlkİlk ... 4046474849505152535460 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 88 kullanıcı var. (10 üye ve 78 konuk)

1. Yasemingll,
  2. süper_kzı,
  3. aylanil...,
  4. mermaid_86,
  5. Berker,
  6. sc38,
  7. tuunas,
  8. 35yagmur35,
  9. izeem,
  10. bimkolik

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri