Sayfa 142/154 İlkİlk ... 4292132138139140141142143144145146152 ... SonSon
769 sonuçtan 706 ile 710 arası

Konu: Yasak Elma - Bölüm Yorumları

Durum:
    seza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    24
    15 mesaja 36 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Yasak Elma - Bölüm Yorumları

Alıntı GULBEYAZ76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Barınağa bıraktığı yavru köpeğin bile sahiplenen aileyle resmini isteyen sırık koca gözlü Zeynebinin nerede ve ne şartlarda yaşadığını merak etmez mi? Peşine birini takmaz mı? Ne yaptığından an be an haberdar olmaz mı? Zeynebin habersiz çekilmiş resimleriyle aşk yaşamaz mı?
    Yani ne güzel olur. Üstelik Atlantadaki şirketten birilerinden haber de alır. Güzel olur gerçekten. Cem’le yakın olan fotoğraflar canını çok yakar ya. Kızıp kızıp kıyamadığım kaç kişi var şu dünyada? Aklımdayken söyleyeyim ikinci sezon Hakan inşallah sevgilisinden ayrılır. Ona yakışan daha derin birin bulur. Hele Alihan,Hakan ve kendisi otururken Lal’e haber vermek suretiyle oraya getiren bir ergen modeli. Bu dizide ilgimi çeken şey Alihan'ın çevresindeki kadınların sevimsizliği. Bir tane elle tutulur kadın yok. Erkekleri daha kaliteli tipler. Halit'in üç çocuğu da berbat. Halit'in dünya karmasında da iş yok.

Durum:
    Asistan
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    24
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pense Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    müzikler ayrı bir efsane.Son bölüm son sahnedeki müzik.İlk karşılaştıklarında ki müzik.Ayla Çelik'in aşk tutar beni.Ömrü hayatımda Mabel Matiz dinlememiş ben Hatay çekimlerindeki şarkısına bayıldım mesela.Bu müzikler eşliğinde bu tatlışları izlemek ayrı bir efsane tabii.
    Özellikle son şarkı beni benden etti. Gerçekten ben de Mabel dinleyen biri değilim ama o sahnelerde iyi gitti.

Durum:
    Asistan
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    24
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Darmody Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Zeynep biraz daha içi soğumuş olarak dönecektir geri. Muhtemelen Cem'le diyaloğu da daha kuvvetlenmiş olacaktır. Zeynep döndükten sonra ikisinden birinin patlamasına neden olacak tetik noktası ne olacak çok merak ediyorum zira Alihan ne kadar içinde yaşıyorsa bir şeyleri, diğer yanda kırgınlığını, acısını içine atıp, kenara konmanın ve kapı dışına atılmanın öfkesini, sonrasında hiçbir şey olmamış gibi davranan Alihan'ın ukala tavırlarını sineye çekmiş bir Zeynep var. Zeyno'm içinde de bir sürü diyemediği cümle saklı.

Bir patlama noktası olacak ta ne sebep olacak i don't know
    Benim de en çok merak ettiğim şey bu. Tekrar şirkette çalışırsa minnak Zeynep ne olur bunu da merak ediyorum. Cem'e belki aralarında neler olup bittiği ya da duygularını açıp açmadığı hakkında sorar maviş.

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    357
    73 mesaja 172 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben Geldimmmm

Tüm Yasak Elma Ailesine sevgiler saygılar. Öncelikle ay Fatoş şimdiden mi demeyin şimdieen herkesin BAYRAMI KUTLU OLSUN, NİCE BAYRAMLAR. Telefonla nete girmek çok zor oluyor o yüzden pazartesiye kadar sadece sizi okuyabileceğin bu yüzden şimdiden iyi bayramlar diliyorum hepiciğinize

Bu arada az önce bir şarkı keşfettim bayıldım şarkıya. Sürekli onu dinliyorum ve bana kimi hatırlattı bilin MEHMET ERDEM - SENSİZ BEN OLAMAM da şarkının adı, tam Alihandro'luk

Zeynep'i tanıdığı an değişmeye, hayatı güzelleşmeye başlayan bir Alihan vardı. Kızla fidan ekince evindeki çiçeğin bakımını üstlenip, yardımcı bayanı nasıl şaşırtmıştı. Sadece o mu ASİSTAN olayı. Zeynep'i tanımadan önce ki Alihan işten çıkan birine iş mi bulurdu, hiç sanmam. Zeynep üzülmesin diye işte istemediği kadına kendine uygun iş buldu. Güzelleşiyordu Alihan, ama işte

Şimdi eğer Zeynep giderse yine kendisini kapatan Alihan olursa eyvah ki eyvah. Zeynep'siz iyileşen bir Alihan olmaz sanırım. İlk karşılaşma dışında Alihan'ın bu halini öğrenecek Zeynep ve yardım etmeye çalışacak Zeynep olur mu onu da merak ediyorum ben

seza'cığım sen de bendensin. Hakan'a o sevgili bozuntusunu ben de yakıştıramadım, çok silik bir tip. Hakan gibi dizide rolü fazla olan birinin sevgilisi de öyle olmalı ama bu hatun değil

Hepinize sevgiler, saygılar kocaman dolusu öpücükler Yasak Elma Ailesi, ALZEY SEVERLER

5. 3 kişi deren1970 üyemize teşekkür etti:
    CamdanKalp (13-06-2018),mimoza17 (13-06-2018),pense (13-06-2018)

Durum:
    GULBEYAZ76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Sedef Avcı
    Konular
    9
    Ettiği Teşekkür
    8
    27 mesaja 65 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

A: Biri seni üzecek birşey mi söyledi?
    YEA: He söyledi ne yapacaksın? Ağzının payını mı vereceksin? En yakın ayna koridorda git kendi ağzının payını ver. İlişkiyi yürütememiş olmak medenice görüşmeye engel değilmiş. Pardon? İlişkiyi yürütemeyen sensin. Büyüde gel çocuk büyüde gel.

7. 3 kişi GULBEYAZ76 üyemize teşekkür etti:
    CamdanKalp (13-06-2018),mimoza17 (13-06-2018),pense (13-06-2018)

Sayfa 142/154 İlkİlk ... 4292132138139140141142143144145146152 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri