Sayfa 50/73 İlkİlk ... 4046474849505152535460 ... SonSon
722 sonuçtan 491 ile 500 arası

Konu: Yasak Elma - Bölüm Yorumları

Status
    barçın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ne sen sor ne ben söylyim
    Konular
    8
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Alıntı barçın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mehmed
    insanlık suçu
    tehlikeli karım
    masum değiliz
    adı zehra
    yasak elma
    avlu

eskiden eylül sezonun da başlayan diziler son yıllarda ikinci yarıya kaydırıldı. yukarıda saydığım 7 diziden sadece 3 tanesi tuttu. bunlardan biride yasak elma . 1. bölüm ortalama bir oran alırken 2. bölüm ile 5 reyting barajına girerek bence sezon sonunu garantiledi. hikaye güzel ve tempolu . yukarıda saydığım dizilerden şahsi olarak avlu ve yasak elmayı beğendim.

med yapım sınıf atlama dizilerini çok güzel işliyor. adını feriha koydum . güllerin savaşı bunların en başarılı örnekleridir.

yıldızın hikayesini ilgi çekici olurken diğer kız kardeşin hikayesi çok sıkmadı beni. yer yer kiralık aşk teması olsa da rahatsız edici boyutta değildi. sezon sonuna kadar izleyeceğimiz 9 veya 10 bölüm kaldı. 2. sezonda tutunmak için elverişli bir bölüm sayısı. 1 sezonu 30 bölüm sürdürmek yerine 12-13 bölümde kapatacaklar. o yüzden bu şanslarını iyi değerlendirip tempoyu düşürmezler ise 2. sezon yüksek ihtimal 5 bandında devam edecektir.
    bu yorumu 2. bölüm yayınlandığında yapmıştım :) bildiydim böyle olacağını
    dün akşam oturup 6 bölümü arka arkaya izledim. evet ağır işsizim. :)
    2. sezon garantilendi artık aldığı reytingler şahane 6 bandında şuan eğer şubat ayında olsaydık çok rahat 8 bandına gelirdi. malum bütün dizilerde düşüş var havaların güzelleşmesiyle.

fazilet hanımdan sonra iki kızın hikayesi tutmaya başladı ekranlarda hatta yasak elma solladı. eğer konu tamamen yıldız üzerinden yürüse bu kadar başarılı olurmuydu tartışılır. her ne kadar zeynep alihan sahnelerini atlaya zıplaya geçsem de çok ciddi bir kitle tarafından sevildiğini biliyorum.
    aslında yıldız başta gayet masumdu ve bu şekilde devam ederekte halit ile evlenebilirdi .

ama ani bir senaryo değişikliğine gidilmiş. halit e o kadar hatasız şekilde yaklaşmışken saçma sapan bir kıskandırma mevzusu için o güvenlikçi kuzeni başına bela etti. sonuçta yıldız o kıskandırma olayı olmasa da halit ile beraber olmabilirdi.
    o yüzden yetersiz geldi bana o setap. eğer en başında halite yaklaşmak için bunu yapma altı doldurulurdu. ama böyle sırıttı gözümde.

o adam hapisten çıkacak ve bela olacak başına yıldızın tehdit para olaylarına girecek. belkide halit öğrenecek ve olaylar patlayacak.

ama tekrar dediğim gibi o adam olmasada zaten halit ile evlecenecekti. ilerde sorun yaratmak için sonradan eklenmiş bir karakter oldu.

dizi çok güzel gidiyor. ender sahneleri muhteşem. yıldız halit sahneleri kararında ilerliyor. 2. sezonu tahmin edemiyorum.

Status
    nazella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ferhat&Aslı Aslan <3
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    176
    42 mesaja 118 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Alihandro ismini kim bulduysa onu tebrik etmek gerekir cuk olmuş

Alihan ve Zeynep ayrılığı beni acayip sevindirdi fazla tatlış ilerliyordu ilşkileri Çatişma lazımdı hele bu ayrılığın 3cu şahis ve entrika yüzünden olmamasını daha da sevidm alihan Lal aka Ex girlfriendi one atarak ayrılsaydı ona kizardim ama şimdi mis gibi ayrılık izledik

Zeynep ponçiğime çok üzülsem de gelecek bölumleri duşundukçe çoğğğğ mesud oluyorum ... Alihanin sürünmesini izlemek büyük bi zevk olacak

Yıldıza gelince naman allhım kiz barbi bebek mısalı taçla evde dolandı yahu ... bu kiz hep bu kadar sığ biri miydi? bumudur? yan gelip yatmak çatır çatır koca parası harcamak??? kendine gel kizim sen kopek balıklar arasina Nemosun ... yıldızın yere çakılışı fena olacak!

Eğer Zeynep işinden istifa edip Halitin yanında çalışmaya başlarsa Halit Zeynebe ilgi duymaya başlayabilir benden söylemesi yani o korkutuğumuz uçgeni tersinden işleyecekler ...

Status
    sngl.90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ^jensen^
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    2
    3 mesaja 24 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Standart alıntı değildir!

İnş bozmaz dediğim her dizi bozuyor, o yüzden susuyorum
    şunları bırakıp kaçayım {♥‿♥}

Status
    amanayol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    37
    11 mesaja 16 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949675

Alıntı GULBEYAZ76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan'ı, diyaloğlarını ve amacını anlayan beri gelsin. Bu bir de yakın arkadaş di mi? Alihan'ın atak geçirdiğinde içtiği ilaçlarına kadar biliyor da bunu tetikleyecek doneleri bilmiyor mu? Biliyorsa Alihan'ın ruh haline dinamit koyup "bence sen benden etkilendin" demesi de aptalca. Alihan senden ve söylediklerinden etkilenmedi Hakan için rahat olsun git evine zıbar. O sadece sindirim sorunu yaşıyor o yüzden yukarı koştu cır cır olmuş, adam gibi bir dost olsan kahve yapmanı, leblebi yedirmeni falan beklerdik ama hayaller bir dost gerçekler gamsız Hakan.
    Vallahi arkadaşım ben de bir türlü buna anlam veremiyorum. Hakan dost mu düşman mı anlayamıyorum. Adam arkadaşını nasıl öyle bıraktı gitti, anlam veremedim. Tamam, Zeynep'in gelişi için evde yalnız bırakacaklardı ama bu kadar duyarsızca bırakmasalardı bari. Adam mikser görevi görüyor. Ortalığı aniden bulandırıyor. Sonra tam tersi şeyler söylüyor. Beynim yandı yeminle.

Alıntı mimoza17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben taktım bu Hakan'a..
    Bu adam güya Alihan'ın en yakın dostu.
    Herşeyini, geçmişini, hastalıklarını biliyor.
    Alihan nihayet birine karşı gerçek duygular besliyor, bunu anlamıyor mu?
    Anlamaz olur mu?
    Hazır Alihan düzelir gibi, neden o aşka çomak sokuyor?

Acaba kendisi mi Zeynep'e tutulmaya başladı?
    Ben de bir duygu besleyeceğini düşündüm. Aşk mı? Değil ama kendi sevgilisi de Lal'den farklı değil. Zeynep o kadar çöpün içinde değerli taş gibi parlıyor. Fakat adamı cidden parça pinçik edesim var.

Alıntı Darmody Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zeynep işten ayrılır mı, Halit'in yanına gider mi?
    Benim için iki ihtimal de mantık dahilinde.
    1. ihtimal: Sevgili aslanselda 'nın belirttiği gibi Zeynep'in savaş maskesini yüzüne takıp "ben de zaten eğlence olsun diye seninle takılmıştım. Senden aldığım maaşı çatır çatır yeni aşklarla yerim" diyerekten Alihan'ın asistanlığına devam edip, bedensel varlık- ruhsal yokluk ile Alihan'ı çıldırtması. O kadar yakınında olup, aslında o kadar yakınında olamamak delirtir Alihan'ı. Onca olana rağmen Zeynep'in hiçbir şey olmamış gibi işine profesyönelce devam etmesi, Alihan'da "bu kız benim onu sevdiğim gibi sevmemiş beni, nasıl olur yaaa?" diye kafayı yemesine de neden olur.

2.ihtimal: Dün de yazdım Zeynep'in "senin peşinden koşup, oyunlar yapmak beni bir süre mutlu etti ama seni elde ettim, bitti." lafının üstüne Alihan'la hiçbir şey olmamış gibi çalışmayı gururuna yediremeyip, "benim zateeen kapı gibi eniştem var" diyerek basıp istifayı, Halit'in yanında işe girmesi. Ki Yıldız- Halit- Halit'in ailesi üçgeninde olaylardan tamamen bağımsız kalan Zeynep, böylece onlarla iletişimde olurken, Alihan- Halit ortaklığı sebebiyle Alihan'la da görüşmüş olur.

Hepsinden öte biz burada bir dolu kafa patlatıyoruz ama belki de bir sonra ki bölüme hiç beklemediğimiz şekilde olayları bağlayacaklar, kim bilir?
    Dizide en klişe beklediğimiz şeyler, gayet klişenin dışında işleniyor.
    Doğru her iki seçeneği de istemiyorum arkadaşım. Adam seni bir daha görmek istemiyorum dediyse Zeynep orada kalmaz diye düşünüyorum. İstenmediği yerde kalacak bir kız değil. Birinci seçenekteki gibi oyunların kraliçesi de değil. Hatta dizilerdeki pek çok kadın karaktere göre dümdüz bir kız Zeynep, fazlasıyla da gururlu. O lafları gururuna yediremez gibi geliyor. Şirketten çekip gidecek. dediklerinden sonra Alihan sözleşmeyi de bahane edemez. Paşa, paşa gitmesine göz yumacak. Halit'in yanında da çalışmasını istemiyorum ama şu durumda Alihan'la karşılaşmaları için Alihan'ın ortak iş yapacağı bir şirket olmalı. Umarım Halit'ten başka bir yerde çalışır. O çirkef kazanında Zeynep olmaz inşallah!

Alıntı barçın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yorumu 2. bölüm yayınlandığında yapmıştım :) bildiydim böyle olacağını
    dün akşam oturup 6 bölümü arka arkaya izledim. evet ağır işsizim. :)
    2. sezon garantilendi artık aldığı reytingler şahane 6 bandında şuan eğer şubat ayında olsaydık çok rahat 8 bandına gelirdi. malum bütün dizilerde düşüş var havaların güzelleşmesiyle.

fazilet hanımdan sonra iki kızın hikayesi tutmaya başladı ekranlarda hatta yasak elma solladı. eğer konu tamamen yıldız üzerinden yürüse bu kadar başarılı olurmuydu tartışılır. her ne kadar zeynep alihan sahnelerini atlaya zıplaya geçsem de çok ciddi bir kitle tarafından sevildiğini biliyorum.
    aslında yıldız başta gayet masumdu ve bu şekilde devam ederekte halit ile evlenebilirdi .

ama ani bir senaryo değişikliğine gidilmiş. halit e o kadar hatasız şekilde yaklaşmışken saçma sapan bir kıskandırma mevzusu için o güvenlikçi kuzeni başına bela etti. sonuçta yıldız o kıskandırma olayı olmasa da halit ile beraber olmabilirdi.
    o yüzden yetersiz geldi bana o setap. eğer en başında halite yaklaşmak için bunu yapma altı doldurulurdu. ama böyle sırıttı gözümde.

o adam hapisten çıkacak ve bela olacak başına yıldızın tehdit para olaylarına girecek. belkide halit öğrenecek ve olaylar patlayacak.

ama tekrar dediğim gibi o adam olmasada zaten halit ile evlecenecekti. ilerde sorun yaratmak için sonradan eklenmiş bir karakter oldu.

dizi çok güzel gidiyor. ender sahneleri muhteşem. yıldız halit sahneleri kararında ilerliyor. 2. sezonu tahmin edemiyorum.
    2. Sezonu ben de tahmin edemiyorum ama ciddi iyi gidiyor. Umarım bozmazlar. Yıldız ne kadar şark kurnazı olsa da kötü bir kız değil. Umarım da o Halit'in elinde Ender'in geldiği hale gelmez. Zeynep'e aşık bir Halit izlemeye ise tahammül edebileceğimi zannetmiyorum. Alihan'dan ve Zeynep'ten Halit'i uzak tutsunlar bir zahmet. İkisinin zaten ağır tonajları problemleri var. Bir de bir kart zamparaya ihtiyaçları yok diye düşünüyorum.
    Ay bilemedim ben şimdi! Yazılacak, söylenecek çok şey var ama zaman yok. Öpüldünüz dizifilm ahalisi. İzmir'den selam ve saygılar.
    amanayol

Status
    GULBEYAZ76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Sedef Avcı
    Konular
    9
    Ettiği Teşekkür
    1
    3 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

Ender gibi kurnaz geçinen birinin boşanır boşanmaz dar boğaza girmesi de mantıksız. Bu kadının gözü oğlunu bile görmüyordu, kocasına bayılmadığıda ortada. O zaman neden kendini güvenceye almadı.

Halit'de kurnaz geçiniyor ama şaşkalozun teki. Nedir bu azgın tekenin evlilik merakı? O taç nedir Halit ya piyes mi var? Adamda iş adamlığından çok kasa bekçiliği ruhu var. Ver kasaya koyayım, iste kasadan vereyim bi git be Halit kasaya kendini de kilitle.

Status
    selcan1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    20616913

Selam herkese. Alihan ve Zeynep cok tatli boy farki falan var evet ama cok yakisiyolar. Alihan'a ben de sinir oldum ama o ariza adamin boyle bisey yapacagi belliydi simdi bin pisman olucak biz de zevkle izliycez insallah☺ Ben Zeynep'in Halit'le degil de Alihan'la is iliskisi olan baska bir genc is adamiyla calismasini isterim Alihan da kiskancligindan catlasin.Hakan'in amacini ben de anlamadim ama bence o da Zeynep'ten etkilendi. Caner'e bayiliyorun bu arada replikler harika. Ender de inanilmaz tarz Sevval Sam da role cok yakismis ve iki genc kizdan da cok daha guzel☺

Status
    mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    1.366
    397 mesaja 973 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949675

Alıntı amanayol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi arkadaşım ben de bir türlü buna anlam veremiyorum. Hakan dost mu düşman mı anlayamıyorum. Adam arkadaşını nasıl öyle bıraktı gitti, anlam veremedim. Tamam, Zeynep'in gelişi için evde yalnız bırakacaklardı ama bu kadar duyarsızca bırakmasalardı bari. Adam mikser görevi görüyor. Ortalığı aniden bulandırıyor. Sonra tam tersi şeyler söylüyor. Beynim yandı yeminle.
    Ben de bir duygu besleyeceğini düşündüm. Aşk mı? Değil ama kendi sevgilisi de Lal'den farklı değil. Zeynep o kadar çöpün içinde değerli taş gibi parlıyor. Fakat adamı cidden parça pinçik edesim var.
    Doğru her iki seçeneği de istemiyorum arkadaşım. Adam seni bir daha görmek istemiyorum dediyse Zeynep orada kalmaz diye düşünüyorum. İstenmediği yerde kalacak bir kız değil. Birinci seçenekteki gibi oyunların kraliçesi de değil. Hatta dizilerdeki pek çok kadın karaktere göre dümdüz bir kız Zeynep, fazlasıyla da gururlu. O lafları gururuna yediremez gibi geliyor. Şirketten çekip gidecek. dediklerinden sonra Alihan sözleşmeyi de bahane edemez. Paşa, paşa gitmesine göz yumacak. Halit'in yanında da çalışmasını istemiyorum ama şu durumda Alihan'la karşılaşmaları için Alihan'ın ortak iş yapacağı bir şirket olmalı. Umarım Halit'ten başka bir yerde çalışır. O çirkef kazanında Zeynep olmaz inşallah!
    2. Sezonu ben de tahmin edemiyorum ama ciddi iyi gidiyor. Umarım bozmazlar. Yıldız ne kadar şark kurnazı olsa da kötü bir kız değil. Umarım da o Halit'in elinde Ender'in geldiği hale gelmez. Zeynep'e aşık bir Halit izlemeye ise tahammül edebileceğimi zannetmiyorum. Alihan'dan ve Zeynep'ten Halit'i uzak tutsunlar bir zahmet. İkisinin zaten ağır tonajları problemleri var. Bir de bir kart zamparaya ihtiyaçları yok diye düşünüyorum.
    Ay bilemedim ben şimdi! Yazılacak, söylenecek çok şey var ama zaman yok. Öpüldünüz dizifilm ahalisi. İzmir'den selam ve saygılar.
    Zeynep gururlu kız, Halit'e sığınmaz.(İnşallah)
    İşteki arkadaşların ilişkiden haberi yoktu, ayrılmak için hangi bahaneyi ileri sürecek?
    Acaba nasılsa kimse bilmiyor ilişkiyi, iş ilişkisi sürdürürüm der kalır mı Alihan'ın yanında?
    Bu da dayanması çok zor bir durum.
    Hem zaten Alihan da ''Seni görmek istemiyorum'' demeye getirdi..
    Bu durumda başka bir iş bulmayı düşünüp eve çekilebilir ve yeni iş bulur mu?
    neden olmasın? Bulur o..
    Alihan'la nasıl görüşecekler o zaman derseniz, Alihan zaten pişman olup kapıları aşındıracak..
    Zeynep'i görmek için çareler arayacak..
    Belki de Zeynep'in işe aldığı kadına yaptığı gibi Zeynep'in arkasından ona bir arkadaşının yanında iş ayarlar.
    Tabii Zeynep'in haberi olmadan..

Status
    Darmody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    VATIKAN
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    5
    5 mesaja 12 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949674

selaaaaammmmm
    Gönül ister ki Zeynep, Alihan'ın firmasından ayrılsın, Halit'ten bağımsız bir şekilde bambaşka bir şirkette işe girsin ama yeni şirket demek, yeni set, vs. bir dolu işçilik, masraf ve külfet demek. O yüzden ben ellerinde bulunan doneleri kullanacaklarını düşünüyorum.
    Belki beni şaşırtırlar ve Zeynep'i bambaşka bir firmaya sokarlar. Ayy olabilir mi öyle bir şey? Olsun lütfen.

O değil de bu kavak ağacı boylum bir gaza geldi, kızı terketti ama bu Zeynep'siz nasıl duracak? Bu alıştı Zeyno'ya. Yüzünü görmeye, saçını okşamaya, öpüp koklamaya anneeemmm duramaz ki bu çocuk?
    2. bölümde Zeynep'le kavga etmesinin ardından barda gördüğü ilk kloş etekliyi Zeynep sanan Alihan bu ahahahaha bir de o zaman böyle aşık ta değildi, şimdi ne yapacak çok merak ediyorum. Hem varlığına alıştı Zeynep'in, hem tenine
    Alihandro'ya o şirket dar gelir, sığamaz o oralara.
    Bir de Zeynep'in etrafında potansiyel bir g,hemcinsini görürse seyreyleyin cümbüşü Zeynep'i almak için eczaneye gelen Mehmet'e attığı bakışlara kopuyorum ben, şimdi kendi ayrılmışken Zeyno'nun yanında yöresinde çıpıla çıpıla Zeynep'e bakan görse dalar heralde

editt: an itibari ile Onur Tuna (Alihandromuz) izleyeceğimiz 10.bölümde kendisine ait bir karşıyı söyleyeceğini paylaşmış. Alihan bir bölüm bile dayanamayacak galiba Zeynep'siz, ayrılığın hemen ardından derbeder olacak

Status
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    255
    46 mesaja 85 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

Ben geldimmm

Tüm Yasak Elma Ailesine sevgiler, saygılar. Darmody'ciğim kırmasınlar bizi yahu, ne Alihandro ne KART HOROZ Halit'in yanında çalışan Zeynep olmasın. Daha önce de demiştim Alihandro efendinin ortak iş yaptığı bir şirkette çalışan Zeynep olsun. Patronunun övdüğü adı Zeynep olan ASİSTAN adı ile midesine yumruk yiyen Alihandro toplantı da bir baksın Zeynep bizim Zeynep. Toplantıya devam edebilen bir Alihandro zor olur zor. Zaten kendisini verecektir içkiye, bir bakmış Zeynep'in kapısında. Kızın camının ışığına bakar bakar iç geçirir durur. Ha bu hemen olur mu bilemiyorum, önce kalbinin sesine kulak tıkayıp, gecelere akacak alihandro olacaktır da ıhhh işe yaramayacağını anlar bizim maviş.

Başka bir şirkette çalışan Zeynep'e de dayanamaz bu SIRIK şimdi. Çat kapı o şirkete gider Zeynep'i görmek için. Zeynep'de gül yüzünden mahrum ederse, kendi yerine başkasını gönderirse seyredin cümbüşü

Status
    Darmody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    VATIKAN
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    5
    5 mesaja 12 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949674

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben geldimmm

Tüm Yasak Elma Ailesine sevgiler, saygılar. Darmody'ciğim kırmasınlar bizi yahu, ne Alihandro ne KART HOROZ Halit'in yanında çalışan Zeynep olmasın. Daha önce de demiştim Alihandro efendinin ortak iş yaptığı bir şirkette çalışan Zeynep olsun. Patronunun övdüğü adı Zeynep olan ASİSTAN adı ile midesine yumruk yiyen Alihandro toplantı da bir baksın Zeynep bizim Zeynep. Toplantıya devam edebilen bir Alihandro zor olur zor. Zaten kendisini verecektir içkiye, bir bakmış Zeynep'in kapısında. Kızın camının ışığına bakar bakar iç geçirir durur. Ha bu hemen olur mu bilemiyorum, önce kalbinin sesine kulak tıkayıp, gecelere akacak alihandro olacaktır da ıhhh işe yaramayacağını anlar bizim maviş.

Başka bir şirkette çalışan Zeynep'e de dayanamaz bu SIRIK şimdi. Çat kapı o şirkete gider Zeynep'i görmek için. Zeynep'de gül yüzünden mahrum ederse, kendi yerine başkasını gönderirse seyredin cümbüşü

bebeğim senaryoyu bana verseler değil Halit, Alihan'ın bile hiç ilişiğinin olmadığı bir işte çalıştırırım Zeynep'i. Böyle hiçbir mazeretle görme imkanı olmadan haftalar geçirtip, sonra hiç beklemediği anda iş dışı bir yerde (misal odalar balosu olabilir, sanayiciler derneği toplantısı olabilir, olabilir isteyince çıkarırsın jajaja) Alihan, Zeynep'e denk gelir, yanında genç, janti bir adam...
    Zeynep'le patronu veya iş yerinden arkadaşı düzenlenmiş geceye birlikte firmalarını temsil etmeye gelmişler! O an Alihan'ın kafasının içinde dolanan soru öbeklerini düşün,

- Koca firmada neden sadece bu ikisi?
    - Ne ara yakınlaştılar da firmayı birlikte temsil ediyorlar?
    -Aralarında sadece iş arkadaşlığı olduğuna emin miyiz Hakan?
    -Tanrım Zeynep'i çok özlemişim.
    -Bunca haftadan sonra ilk kez görüyorum ama yanına gidemiyorum god damn it
    - O kılkuyruk Zeyno'ya mı gülümsüyor, Zeynep kılkuyruğun koluna mı girmiş?
    - bunların ofis kaç metrekare acaba? yakın markaj çalışmıyorlardır inşallah
    -Zeynep o Japon animesindeki kızlar gibi gözlerini kocaman aça aça bu zibidiye dosya mı veriyor?
    - Ben bu herife dalsam çok ayıp olur mu?
    - Bunların şirketinin yıllık kar marjı ne kadar acaba?
    - bu zibidi benden uzun olamaz ayrıca benim gözlerim maviş

asdalsdalsda bu böyle gider.
    Öylle birkaç bölüm bile gerekmez, tek bir sahne ile Alihandro'yu kıskançlıktan dilini içine kaçırır, mavişlerini ortaya deşerim ama senaryoyu ben yazmıyorum god damn it

Sayfa 50/73 İlkİlk ... 4046474849505152535460 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 konuk)

Yer imleri

Yer imleri