Sayfa 128/203 İlkİlk ... 2878118124125126127128129130131132138178 ... SonSon
1011 sonuçtan 636 ile 640 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    347
    104 mesaja 247 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı naz-naz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emin olamamakla birlikte bir yerde 21. Bölüm diye okudum sezon finalini. Bence tahir birkaç bölüm hastanede kalmaz da mercan sezon finaline kadar uyanmayabilir gibime geliyor.
    Cevap için çok teşekkürler bu doğruysa 4 bölüm daha var demektir eh bakalım neler olacak ben Nefesin Vedat'ın elline düştüğü bir sezon finali kesinlikle istemiyorum hep diyorum dizi boyunca bir daha asla Vedat'ın yanından bile geçmesin mümkünse Tahir'le de hiç ayrılmasınlar bundan başka hiç bir şey istemiyorum vee en önemlisi de bıktırdım ama Tahir gibi harika bir karakter yaratmışsınız ne güzel herkesin hayran olduğu aşık olduğu onu bozmayın ne olur şu diziden bunlardan başka hiç bir şey istemiyorum acı çeksinler hasta olsunlar kavga etsinler her şey olsun ama ikisi ayrılmasın

Durum:
    nazella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ferhat&Aslı Aslan <3
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    217
    69 mesaja 186 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Tahir kaleli candır ...

Dizinin ilk fragmanini izlediğimde aman bu nasıl bir esas oğlan demiştim çok yanılmışım çok!

Fragmani izledim Tahirin artık yetmiyor cumlesi ilk başta beni hem şaşırtı hem üzdü ama sonra bu bizim altın kalplı höduğumuz bir açıklaması vardır dedim bakalım ....

Ceylan konusunu hiç sevmedim ...

Nefes artık çalışmaya ve okumaya başlamalı saniye ile sabah akşam evde olmak ona iyi gelmeyebilir ... keşke ayrı eve çıksalar ...

Mercan iyi ki ölmemiş ... onun iyileşip baskici sevimsiz Ailesinden ayrılmasını istiyorum

ve oleyyyyyyyyy bu akşam yeni bölum varrrr

Durum:
    naz-naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    PoyrazKarayel&TahirKaleli
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    1,222
    221 mesaja 836 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    8 Mesaj

Herkese hayırlı ramazanlar ve iftarlar olsun inşallah. Evet ben de Tahir’in karakterine hayranlık duyanlardan biriyim. Fakat Tahir’in değişeceğini gelişim göstereceğini ve hatta gösterdiğini düşünenelerdenim bu saatten sonra gerileme yapacağını ve kat ettiği aşamaları yeniden kendine duvar edeceğini de hiç sanmıyorum. Bu dizide karakterlerin olgunlaşması ve umut üzerine kurulu bir hikaye mevcut o yüzden de dönüp başa saracak karakterin Tahir olacağını hiç sanmam. Mustafa bile kendi içinde yol alıyor. Bile diyorum çünkü mustafaya vedattan daha çok kızıyorum. Sebeplerini sözlerini mantık çerçevesine oturtamıyorum. Ama Tahir bence ilerleme kaydedecek karakter hatta tek karakter bile olabilir. Nefes in arads düşmesini yalpalamasını izleyebiliriz onun psikolojisi buna çok müsait gittiği yolları dönerek yenilerini bulacağını kabullenebilirim aöa dediğim gibi Tahir böyle değil. O bu sabırsız hırçın ve asi ruhunu zapt etmeye çalışarak yeterince ilerleme kaydediyor bence. Merhameti de yok olacak bir duygu olmayacağı için sadece ufak tefek hatalar yapacağını ve insan olmasından ötürü bunun da normal olduğunu düşünüyorum. O yüzden bundan yana hiç umutsuz değilim. Sevgili mehmetlover demiş ki ben nefesin vedata yakalandığı bir sezon finali istemiyorum diye ben de istemiyorum ama içimde öyle de bir his var sanki. Aynı şeyleri düşünüyoruz galiba. Ya nefese bir şey olacakmış ya da nefes kendi ayaklarıyla gidecekmiş gitmek zorunda kalacakmış gibi. Umarım olmaz.

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    347
    104 mesaja 247 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı naz-naz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı ramazanlar ve iftarlar olsun inşallah. Evet ben de Tahir’in karakterine hayranlık duyanlardan biriyim. Fakat Tahir’in değişeceğini gelişim göstereceğini ve hatta gösterdiğini düşünenelerdenim bu saatten sonra gerileme yapacağını ve kat ettiği aşamaları yeniden kendine duvar edeceğini de hiç sanmıyorum. Bu dizide karakterlerin olgunlaşması ve umut üzerine kurulu bir hikaye mevcut o yüzden de dönüp başa saracak karakterin Tahir olacağını hiç sanmam. Mustafa bile kendi içinde yol alıyor. Bile diyorum çünkü mustafaya vedattan daha çok kızıyorum. Sebeplerini sözlerini mantık çerçevesine oturtamıyorum. Ama Tahir bence ilerleme kaydedecek karakter hatta tek karakter bile olabilir. Nefes in arads düşmesini yalpalamasını izleyebiliriz onun psikolojisi buna çok müsait gittiği yolları dönerek yenilerini bulacağını kabullenebilirim aöa dediğim gibi Tahir böyle değil. O bu sabırsız hırçın ve asi ruhunu zapt etmeye çalışarak yeterince ilerleme kaydediyor bence. Merhameti de yok olacak bir duygu olmayacağı için sadece ufak tefek hatalar yapacağını ve insan olmasından ötürü bunun da normal olduğunu düşünüyorum. O yüzden bundan yana hiç umutsuz değilim. Sevgili mehmetlover demiş ki ben nefesin vedata yakalandığı bir sezon finali istemiyorum diye ben de istemiyorum ama içimde öyle de bir his var sanki. Aynı şeyleri düşünüyoruz galiba. Ya nefese bir şey olacakmış ya da nefes kendi ayaklarıyla gidecekmiş gitmek zorunda kalacakmış gibi. Umarım olmaz.
    Aynen vallah ben de hiç istemiyorum dediğim gibi ama öyle olacakmış gibi geliyor bana da sezon finallerinde hep baş karakterlere bir şey olur merak edilsin diye bizim içinde dizide en önemli karakterler de Tahir ile Nefes olduğuna göre birinden birine bir şey olur aslında Tahir vurulur yada yine hiç istemesem de onu da Vedat kaçırır bir yere kapatır diye düşünmüştüm ama bu bölüm olan Tahire oluyor aynı karaktere aynı olayı tekrar yaşatmazlar diye düşünüyorum Nefes kalıyor Vedat Nefesi yalnız yakalayıp kaçırır mı çocuklarla ilgili gitmek zorunda mı kalır bilmiyorum ama sezon finalinde iyi şeyler olacağını sanmıyorum bir de bazı diziler de en sinir olduğum şey sezon finalin de kaldığı sahneden devam etmemesidir alakasız bir sahneyle başlar ne olduğunu anlamazsın umarım bu dizi de öyle olmaz

Durum:
    naz-naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    PoyrazKarayel&TahirKaleli
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    1,222
    221 mesaja 836 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    8 Mesaj

Ya bu tahirin devresi aliyi bi ben mi bu kadar sevdim. Adam çok iyi oturdu diziye hiç sırıtmadı ya. Tahirle de çok iyi ikili oldular bence.

Sayfa 128/203 İlkİlk ... 2878118124125126127128129130131132138178 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri