Sayfa 32/34 İlkİlk ... 2228293031323334 SonSon
340 sonuçtan 311 ile 320 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları

Yardımcı Yönetmen mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949684

herkese hayırlı kandiller Allah herkesin ettiği duaları kabul etsin bölüm de en güzel sahne Nefesin Tahire keşke seni 16 yaşında tanısaydım dediği ve hapisteki sahneydi bu ikisinin böyle tatlı tatlı atışmaları süper oluyor bence daha çok yapsınlar Tahir zaten fazla dram bir karakter değil komik sahneleri çok daha güzel oluyor bence bir yorumda okudum Vedat'ın Tahire söylediği şey belki Nefesin abisi yaşadığıdır diye keşke öyle olsa nefesin yanında ne olursa olsun destek olacak kendi kanından canından başka biri daha olmuş olurdu Vedat'ın yapmayacağı şey yok adam ruh hastası bir yere kapatmış olabilir nefese de öldü demiştir Tahir bulur ikisi birleşip Vedat'a savaş açar filan çokta güzel olur vallah neyse gelecek haftaki bölüm gerçekten Tahir karakterinin bizlerle sınavı olacak şöyle ki gelecek haftaki bölüm de Tahir'in nefesi ne olursa olsun bırakıp bırakmayacağına bizi inandıracaklar yani imam nikahı var diye tereddüt eden nefesten uzak duran bir Tahir görmek asla istemiyorum görürsem Tahir karakteri benim için bitmiş demektir dediğim gibi onun için izliyorum yani benim için dizi de biter

Yardımcı Yönetmen mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949684

2.fragman yıkılıyor Tahir diyorum başka da bir şey demiyorum helal olsun sana Tahir işte görmek istediğim Tahir karakteri ne olursa olsun Nefesin yanında olan destekleyen bir Tahir umarım dizi uzadıkça bozmazlar aslında uzamasa keşke 20 bölümde yada en fazla 40 bölüm de bitse çünkü bizim senaristler dizileri uzattıkça hikayeyi ve karakterleri bozuyor saçma sapan hale getiriyor o yüzden tadında bitsin istiyorum ama tabi maalesef ratingler iyi geldikçe bitirmeyecekler

Yönetmen real madrid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Madrid
    Tecrübe Puanı
    42949683

2. Fragmanı sevdim. O heyecanlı müzik eşliğinde gayet heyecan verici olmuş sfghjkl
    Son sah ne mahkeme de bitecek büyük ihtimal. En merak uyandırıcı sahnede burasi . Bakalım

Yardımcı Yönetmen aslanselda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949683

fragmana bayıldım, tahir'in sevdasına sahip çıkışı muhteşem olmuş, tam seyirlik bir bölüm geliyor...

"ölmeden o elini tutup, köyde dolaşacağım, sana söz" demeler

"ben o tahir'e ölürüm"ler

vauuuvvv gel çarşamba gel
    Yeryüzünde gelmiş geçmiş tek MUSTAFA !
    Yoluna BinCan feda ATA'm!!!
    Korkma BuVatanı hainlere Yem etmeyeceğiz.

Yer
    Madrid
    Tecrübe Puanı
    42949683

Böylesine aşk itirafları geliyor. Çılgınca seviyorlar ama bi Yıldırım nikahı kıymak akıllarına gelmiyor sfghjkl
    Bari sezon finalinde bu sahneyi görelim

Oyuncu naz-naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Külegeç-AyÇet-Naley
    Tecrübe Puanı
    42949680

2.Fragman özet derken umudumu boşa çıkarmadılar. Tahir bu kez bırakmayacak Nefes'i bu kez değil, rızasız nikah olmaz diye demiştim. Şükür ki umudumuzu boşa çıkarmadılar. Evet bazı aksaklıklar olacak ama ben çözdüm bizim senaristleri, daima bir problemi 2 bölümden fazla uzatmadan yeni bir düğümle bırakıyorlar bizi bu da her sorunun bir çözümü olduğuna aslında imkansız diye bir şey olmadığına inandırıyorlar. Şöyle bir bakarsak; Nefes'in kaçma kovalamacası Sürmene'nin olanları öğrenmesi ve Mithat Komiserin kendisini korumaya almasıyla çözüldü, Nefes'in Vedat tarafından yakalanması 1 bölümde son buldu ve Tahir tarafından bulundu, Yiğit'in kayıplığı 1 bölüm sürdü bulundu, Berrrak'ın kim olduğu ve niyeti Fatih'in çabasıyla çözülecek, Mustafa'nın para meselesi Tahir tarafından kısmen de olsa çözüldü. Şimdi de mahkeme sorunsalımız var çok değil 2-3 bölüme çözülecektir. Bence uzun uzadıya sürmesi gereken şey Nefes'in iyileşme süreci olacaktır. Yani demem o ki bu baba meselesi de çözülecektir. Bu köy halkıyla yaşanacak sorun da çözülecektir. Artık senaristlerimizin ağdalı uzun uzadıya dram yaratan yazarlar olmadığını anlamış bulunmaktayım. Daima çözüm odaklılar. Bu da şimdiki bölüme getiriyor beni. Deli Tahir deliliğiyle bir zor duruma düşürecekmiş ya Nefes'le Yiğit'i eminim ki çözüm yine çok uzun sürmeyecektir. Mahkeme sonucu da keza aynı şekilde Vedat'ta olsa bile ki olmayacağını düşünüyorum umarım yanılmam; onun da yakın süreçte çözüleceğinden kuşkum yok. Bugün dizimiz var heyecanla beklemedeyim. Herkese iyi günler.

Oyuncu naz-naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Külegeç-AyÇet-Naley
    Tecrübe Puanı
    42949680

Alıntı real madrid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böylesine aşk itirafları geliyor. Çılgınca seviyorlar ama bi Yıldırım nikahı kıymak akıllarına gelmiyor sfghjkl
    Bari sezon finalinde bu sahneyi görelim
    Bunu da cevaplamadan geçmek istemedim. Benim sezon finali için bir iki tahminim var. Bunlardan biri de nikah.
    Birincisi; Nikah sahnesi ve Vedat tarafından ateşlenen bir silahla son bulabilir. Tabi Tahir'in değil de Nefes'in vurulduğu bence. Bu biraz klişe ama Vedat'ın eninde sonunda Nefes'in canına kast ettiğini herkesin göreceği bir an gelecek diye düşünüyorum.
    İkincisi Tahir'in Vedat'ı öldürmesiyle son bulabilir. Burada da öldürme kaza olabilir ama Tahir'in sorumluluğunda olabilir ve ikinci sezon Vedat'sız başlayabilir diyorum.
    Üçüncü olarak Vedat'ın Yiğit'e "istemeyerek" de olsa zarar verdiği, vereceği bir sahne olabilir diyorum.
    Bunlardan ilki bana daha yakın geliyor. Ama ikincisi de daha olası gibi çünkü Vedat'ın Tahir'e beni öldürmeyeceksin Tahir "burada" değil, sahnesi beni kuşkuya düşürüyor. Vedat'ın Nefes'e bir tecavüz girişimi olabilir mi düşüncesi geçiyor aklımdan. Aman yarabbi bütün olumsuzlukları saydım. Sanırım ihtimallerim bunlar. Sezon Finali için ekşınlı sahneler olacağını bildiğim için bunlar arasında dönüp duruyorum. Ama içimden geçen bir nikah olması tabi ki.

Yer
    Madrid
    Tecrübe Puanı
    42949683

Klişe olur bence.
    Ve o sahneler sezon finali değil de asıl final için daha uygun. Zaten mutlu son beklemiyorum dizi de. Ya nefes olur ya Tahir bu Şekil dizi biter.

Yer
    Madrid
    Tecrübe Puanı
    42949683

Meydandayuk yersen Tahir çok doğal oynadı.. Bayıldım bu sahneye
    Artık bi nikah kıy da Tahir.. Bi bunu mu akıl edemiyorsun anlamıyorum ki..

Oyuncu BuSe.YaSeMiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ILYASCAKIRBEYLI
    Tecrübe Puanı
    42949683

Of Ulascigim neden bu kadar guzel guluyor? Deli Tahire o kadar cuk oturdu ki, gulusu bile.
    Hayir gulmesin demiyorum ama lutfen kalp krizi geciriyorum burada.
    Nefesin kiskanisi da pek guzel hhahaah

Sayfa 32/34 İlkİlk ... 2228293031323334 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Yer imleri

Yer imleri