Sayfa 35/35 İlkİlk ... 253132333435
350 sonuçtan 341 ile 350 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları

Yardımcı Yönetmen mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949684

Nefesin güçlü olması gerekiyor çünkü bir oğlu var onun için güçlü durmalı ama asıl gücü Tahir'den alıyor bence ki yeri geldiğin de onun verdiği güçle ondan bile güçlü olabiliyor onların birbirlerine olan bağları ve sevgileri çok güzel ve de güçlü aşıklarını dile getiremiyorlar ama sözleriyle gözleriyle olaylara verdikleri tepkilerle hissettiriyorlar böyle çok daha güzel o vıcık vıcık aşklardan çok daha derin ve güzel bir aşk hikayesi yapmışlar umarım uzadıkça bozmazlar

Yönetmen real madrid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Madrid
    Tecrübe Puanı
    42949683

Bi tatminsiz fragman daha sfghjkl
    Tamam mahkeme ye kadar birbirlerinden uzak kalmaları gerek. Bir yer de mantıklı karar ama
    Zaten her bölüm uzaklar mutsuzlar.. Gelecek bölüm de aynı. Gerçekten izleyici sıkılmaya başladı. Reytingleri gördük
    Farklı bi aksiyon görsek artık

Oyuncu naz-naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Külegeç-AyÇet-Naley
    Tecrübe Puanı
    42949680

Fragman beni tatmin etti. Neden, çünkü mahkeme için taktik olarak bunu istedikler o kadar belli ki. Esma da orda. Haklı olarak Tahir’in Nefes’in sevgilisi olmadığını ona kaçmadığını ve yiğiti de bu yüzden tehlikeye atmadıklarını kanıtlamaları gerekiyor. Çocuğun yüksek yararı ilkesi söz konusu. Aslında vedat’a geçici velayetin verilmesi de büyük mantık hatası çünkü vedat’ın da yalan söylediği nefes’in akli dengesinin yerinde olmadığına dair iddiaları yalan çıktı yani mahkeme ona da vermemeliydi çocuğa tedbir kararı çıkarmalı ve koruma altına almalılardı bir uzmanla görüştürmeledi ve bir rapor hazırlanması gerekmekteydi. Sanırım onları bu bölüm izleyeceğiz. Ancak tahir ve nefesin uzak durmaları gerektiği kısım tamamıyla mahkeme için. Ayrıca ben sonuca odaklanıyorum bu bölüm güzel bitecek dedi senaristlerimiz. Ayrıca ‘oğlumuz için’ de büyük bir adım. Hatta yiğit için de böyle olacak sanki. Tahminlerimde saniye hanım konusunda haklı olduğuma çok mutlu oldum yine Nefese yardım etmek için söylüyor hepsi yiğiti almak için böyle söylüyorlar ama tabi deli tahir tepkileri. Onu da nefes sakinleştirecektir. Ama bölüm sonunda yiğit alınacak bence. Hem de temelli. Bu bölüm güzel olacak dediler bekliyorum. evet reytingler düşüş yaşamış ama Allah aşkına 2. lik ve 15 reyting aslında normal şartlar için çok iyi. Biz 20 leri gördüğümüz için tabi biraz şaşırttı. Ama hikaye dinamikleri daima inişli çıkışlı ve hatta stabil olacaktır. Hep yükseliş ya da düşüş ya da sabit gidemez. Ben o yüzden çok takılmıyorum. 2. Sezonu göreceğimizi biliyorum benim takıldığım hep hikaye. Öyle de olsun istiyorum. Umarım beklediğimiz sahneleri umut dolu hikayeler izleriz.

Tecrübe Puanı
    42949684

fragmanı şimdi izledim yiğit için yapıyorlarsa haklılar tamam da temelli ayrılmalarını istiyorlarsa kötü yani umarım yiğit için kısa ayrılmadan söz ediliyordur neyse beni asıl etkileyen tabi ki nefesin oğlumuz için demesiydi can evinden vurmak diye buna derler yani nefes Tahir i o kadar iyi tanımış ki nasıl ikna edeceğini çok iyi biliyor bakalım neler olacak

Yönetmen efsaneask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ♥FENERBAHCEM♥
    Tecrübe Puanı
    42949683

Fragmanı beğendim.
    Tamamen mahkeme için uzak durması gerekiyor Tahirin ama ikiside bunu başaramayacaklar.
    Berrak olayı çözülür bu bölüm onun için bir araya gelirler.
    Ahhhh deli Tahir tutsun şu deli damarın bas nikahı. Ne güzel sahneler çıkar karı-koca olarak.
    Aynı çatın altında birbirinden uzak durmaya çalışan, çatışan ve aşık NefTah.

Ölürüm Nefessssss diyen Tahir daha sana ne denilebilir ki

Yardımcı Yönetmen aslanselda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949683

"Nefes, Ölürüm"
    "Tahir, oğlumuz için"

der ve susarım

bayılıyorum ben bu ikiye, bu aşka

fragman boyunca Tahir'in isyanı, hep ağlamaklı yüzü, nefes'e içi gider gibi bakışları, çektiği acı hissediliyor, fena bölüm olacak yine belli, bayıldım o son cümleden sonra tahir'in şaşkınlığı, yüzündeki o sevinç, mutluluk, gurur hepsi bir arada, mükemmel olmuş.
    Yeryüzünde gelmiş geçmiş tek MUSTAFA !
    Yoluna BinCan feda ATA'm!!!
    Korkma BuVatanı hainlere Yem etmeyeceğiz.

Asistan MiManchi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949675

2. Fragman geldiiiiii ))
    Yine çok güzel bir bölüm olacak )
    Çok güzel Nefes Tahir sahneleri izleyeceğiz yine

Yönetmen real madrid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Madrid
    Tecrübe Puanı
    42949683

Berraka üzüldüm.. Yine işgence görüyor garibim
    Yiğiti nasıl aldılar muamma.. Bu bölüm bayagı ilginç olacak gibi

Tecrübe Puanı
    42949684

2.fragmanı şimdi izledim hem güzel sahneler var hem kötü Tahir dayanamayıp yiğidi alıyor polis olan tanıdıkları da var yanında sanırım emin değilim nasıl alıyor orasını merak ettim psikopat Vedat Nefese bana döneceksin ait olduğun yere diyor berrak bir yerde yaralı bağlanmış bir halde sonra nefes Tahir ve yiğit bir yerde eğleniyor Vedat onları izliyor bunlar son mutlu günleriniz diyor ve silah sesimi emin değilim bir ses geliyor arkadan nefes Tahir diye çığlık atıyor yahu Türk dizileri hiç umut dolu olur mu her bölüm bir felaket olacak mutlaka her bölüm baş roller mutsuz olur ağlar dramın dibini vuracaklar illaki korkarım ilerleyen bölümler de Nefes Tahir için Vedat'a da geri döner geçen bölüm nefese senin içinde susarım diye boşuna söyletme diler bence yine Vedat'ın elline düşecek

Asistan MiManchi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949675

Yigiti belki haftasonu için alıyorlardır.. Yani anneye haftada 1 3 gün görüş izni verildiyse...

Sayfa 35/35 İlkİlk ... 253132333435

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Yer imleri

Yer imleri