Sayfa 144/201 İlkİlk ... 4494134140141142143144145146147148154194 ... SonSon
1001 sonuçtan 716 ile 720 arası

Konu: Siyah Beyaz Aşk - Bölüm Yorumları (39)

Durum:
    Migrenella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Gökyüzü
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    460
    139 mesaja 401 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    3 Mesaj

Alıntı Torres09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay silahsiz gurultusuz bir bolum olsun. Ben merak efiyorum kansl nasil bir tavir alacak yeni bolum tanitimlari icin?

Bu arada son trende uydum ve ben de bir caps hazırladım.
    Spoiler İçermektedir

@Alexia cok tesekkur ederim:)
    Ne de güzel olmuş, cukkk oturmuş! Eline sağlık 👏🏻
    Bu üzerinize tam olmuş Ferhat beyy ahahaaaaaaaa 😬😁
    Beni en mutlu eden şey, havanın yüzüme dokunmasını hissetmek!

2. Migrenella üyemize teşekkür edenler:
    Torres09 (13-03-18)

Durum:
    sebebin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    5,174
    1,708 mesaja 5,312 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    39 Mesaj

Alıntı Torres09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni ilgi cekici hic bir sey yok kalmadi dizide. Esimle izlerken diyor ki su asli da adama surekli onu mu oldurdun bunu mu kovaladin baska bir sey sormuyor. Boyle omur mu gecer falan dedi.
    Adamin baska yaptigi bir sey yok ki canim dedim.
    Bir kere is gibi bisiler yaparken gorduk masa basinda o da prehistorik bir sahne idi hatirlamiyoruz bile ne zamandi:)

Bunlar sadece tas evde konustular degil mi? Bir de cemin olumunden sonra baska bir otelde.. @iki kere yemek yaptilar.
    Iki kere normal insanlar gibi disarda bisiler yeyip ictiler. Kofteci ve gecen bolumdeki kafe tabi o zaman sartlar cok kotu idi. . Bi de aile yemegi vardi su cok onemli elele tutusma sahnesinin oldugu. Onun disinda hep asli konustu anlatmaya calisti. Yani uzun lafin kisasi bu bizi umutlandiran son bolumden sonra gercekten bazi seylerin daha gercekci yazilmasini istiyorum:)

Mesela oncelikle koskoca cerrahsin asli cinar ozel hastanelerde calismissin yillarca lutfen kendine bir cep telefonu al da her istediginde bulamasin ferhat seni:))

Neden kadin karakterlerin arabasi yok. Taksilerdeler hep. Bir rahmetli Ebrunun vardi:) onu da ormanin ortasinda biraktilar:))

Degisisinler artik ya. Asik olsunlar. Ve bizi neden asik olduklarina inandirsinlar artik :)
    Canım Aslının doktorluğu sadece aileden birine bir şey olduğunda ortaya çıkıyor..
    Ne ara yemek yiyorlar onu bile bazen anlamıyoruz. Ancak aksiyon, kapışma, kaçış, Yiğitlerin evine git gel yol döşeme:)
    Aslının uyuması ve kapanış:img-hyste

Özel bir sahneleri yok. En güzel sahneleri ne deseler aklıma ilk gelen Ferhat vurulmadan önce o el tutma, parmak okşama Arkandayım durumu olur.
    En ince ayrıntılar desen ilk gelen Ferhatın Aslıyı ilk kez kucağında taşıyıp yatağa götürmesi, Denizle konuşmaya götürmesi geliyor.
    Tutkulu anlara da Ferhatın Aslıyı başlarda bilimum izlemeleri, ilk öpüşme geliyor..

En etkileyici konuşma da Ferhat Aslıyı öptükten sonra gelen konuşma bana göre. Bir de Severken öldürürsün de iyiydi..
    Ferhatta en büyük acıyı ve pişmanlığı ve gerçekten AŞK ACISINI gördüğüm yer Aslıyı öptükten sonra lafların üzerine gelip KUSURA BAKMA dediği yer ve sonrasında Necdet babanın gül-diken konuşması anındaki hissettikleriydi..

Genela anlamda aklıma kazınanlar hep ilk bölümlerden aşka dair.. Üzücü..

4. sebebin üyemize teşekkür edenler:
    Torres09 (13-03-18)

Durum:
    tex.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Chuckburgaz
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    113
    38 mesaja 177 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

- Demek buraya kadar ha doktor. Zaten ne ummuştum ki. Kuşu bile senelerce hapsedersin ama kapıyı açık bıraktığında uçar gider sende öyle işte kuş misali uçup gidiyorsun. Halbuki ben tedaviye cevap veriyordum. Eskinin Amerikan kotları gibi beyazlıyordum yani. Ne vardı şimdi gidecek.
    - Ulan manyak, gitmeyip te ne yapacaktım iki yanaştın bana, reytingler yerlerde sürünüyor. Bizim izleyici sadomazo çıktı ne yapalım. Seni sert istiyorlar beni narin, yumuşak. Ben şimdi gidiyorum birkaç gün bekle ben yine vapurdan falan inerken sen dürbünlü ile birini indir. Ama plastik mermi olsun haa öyle şakacıktan falan. Sonra Cüneyt adamları ile beni kaçırsın. Azad sana konum atsın ve bizi bul. Biraz geç kalmış ol adamların canı sıkılmış bana saldırmak üzere iken sen yetiş adamları döve döve öldür hep aynı olmasın öyle silahı yan tutup falan bayatladı onlar. Değişiklik yapmak lazım. En sona Cüneyt i bırak al onu dama çıkın. Oradan at onu ama o ölmesin. Zaten merak etme ölmez o. Sen aşağıya atla peşinden. Sonra bana yaklaş ve silahını çek.
    - Silahımı mı çekeyim
    - Evet
    - Neden
    - Onu bende bilemedim şimdi. Uymadı değilmi?
    - Yok uymadı. Ama dur , sen değişiklik olsun demiştin değil mi?
    - Evet, kahramanım olacaksın, işte hani oğlan kızı kurtarınca bir elektrik falan bir yakınlaşma. Ateş barut işte anla.
    - Aklıma bişey geldi.
    - Evet o. O gelsin aklına.

Aslının sesi kinayeli ve bir o kadarda davetkar dır, utandığını belli etmemeye çalışır.

- Şimdi beni sert istiyorlar ya
    - Evetttt…

Aslının gözleri ışıldar,

- Ben seni çok özlemişim aklım sende bir an önce sana kavuşmak istiyomya.
    - Evettt… (adamın aklına gelen yere bak dağın başında çapulcuların arasında, neysede bunada şükür reyting uğruna katlanırız.) Evet Ferhat sonra????
    - Ben bayağı bir geç kalsam onlar seni biraz hırpalasalar üstünü başını yırtsalar. Ben gelip bunu görüp iyice sinirlensem. Barut gibi olsam.

Bir sessizlik olur.

- Bumu geldi aklına.
    - Evet…!!!
    - Ne kadar geç kalsan, ya adamlar iyice ileri giderlerse
    - İşşte o zaman ateş alsam ve patlasam uçan tekme atsam bak hiç yapmadım, o zaman reytinglerde tavan.
    - Allah be….. tamam başa alıyoruz boşanalım mı dediydin sen?

6. 5 kişi tex.. üyemize teşekkür etti:
    Elaaya (13-03-18),Limaa (13-03-18),meltem-cmbl (13-03-18),ozlem12 (13-03-18),sebebin (13-03-18)

Durum:
    ozlem12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    3,068
    1,107 mesaja 3,324 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    77 Mesaj

Fragman çıktı arkadaşlar
    Kanalın sitesinde

Siyah Beyaz Aşk 22. Bölüm Fragmanı yayında! Aslı'nın hamile olduğunu öğrenen Ferhat, şaşkına dönüyor!

Ferhat, Aslı'dan uzak durma düşüncesi hakkında Yiğit ile hararetli bir tartışma içerisindedir. Yiğit, Ferhat'ın yanlış düşündüğünü ve canından çok sevdiği Aslı'yı hiçbir şekilde bırakmaması gerektiğini keskin bir dille ifade eder.*

Rahatsızlanan Aslı'yı hızlıca hastaneye getiren Ferhat'ı çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Aslı2nın bayılmasının sebebini doktordan duyan Ferhat ne diyeceğini bilemez ve şaşkına döner.

Siyah Beyaz Aşk, heyecanla beklenen yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de
    !

8. 3 kişi ozlem12 üyemize teşekkür etti:
    lavinya (13-03-18),mydestiny (13-03-18),sebebin (13-03-18)

Durum:
    remoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    istanbul
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    12
    185 mesaja 355 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı ozlem12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fragman çıktı arkadaşlar
    Kanalın sitesinde

Siyah Beyaz Aşk 22. Bölüm Fragmanı yayında! Aslı'nın hamile olduğunu öğrenen Ferhat, şaşkına dönüyor!

Ferhat, Aslı'dan uzak durma düşüncesi hakkında Yiğit ile hararetli bir tartışma içerisindedir. Yiğit, Ferhat'ın yanlış düşündüğünü ve canından çok sevdiği Aslı'yı hiçbir şekilde bırakmaması gerektiğini keskin bir dille ifade eder.*

Rahatsızlanan Aslı'yı hızlıca hastaneye getiren Ferhat'ı çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Aslı2nın bayılmasının sebebini doktordan duyan Ferhat ne diyeceğini bilemez ve şaşkına döner.

Siyah Beyaz Aşk, heyecanla beklenen yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de
    !
    a ne oldu
    bu ne hız
    bakmaya korkuyorum
    iyi bir şeyler varmı bari

izledim harikaydı
    bebek geliyor
    ama ferhat yine
    vın turizm
    arazi topuk
    kaçma taraftarı aslıdan
    hırsız polis

Sayfa 144/201 İlkİlk ... 4494134140141142143144145146147148154194 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Yer imleri

Yer imleri