Sayfa 126/200 İlkİlk ... 2676116122123124125126127128129130136176 ... SonSon
1000 sonuçtan 626 ile 630 arası

Konu: Söz - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    Ankakusu66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    29 mesaja 42 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Serhat Kılıç gidiyormuş valla üzüldüm.Dizideki oyunculuk performansı dev olan tek oyuncuydu yalan yok.Hikayesi tikanmisti.Şimdi bir türlü yakalanamayincada izleyici kiziyordu doğal olarak.Şimdi çıksa mi iyi çıkmasa mı bilemem ama Serhat Bey idoldur kendisini uzun yıllar izleyelim çok şanslıyız. Ama sen Serhat Kilici cikariyorsan yerine onun liginde birini alacaktin Derman ne ? Bu sezon Çolak Agah B.Bey olarak. sampiyo lar ligi dedik kötülükte çakildik iyi mi bi üçlüyü nasıl çatır çatır harcadılar.Şimdi Agah iyi diye laga luga yapmasınlar o karakter kötü olarak tasarlandı önce.Agahtan müthiş bir kötü karakter çıkardı Yavuzla çatışması çok iyi olurdu ama her karakter gibi oda pasiflesti.Başrol pasifleştirildi ki Agaha ne diyeyim ben👎 Ve bunlar ile çift haneli reytingler indi teke...

Durum:
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    644
    256 mesaja 368 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Etiket geldi geleli gülüyorum ya ben :img-hyste

Kanal sabahtan beri “Yavuz zor durumda” diye paylaşıyor. Etiket de SözününEri imiş ya. :img-hyste Yavuz’dan bahsetmiyor olsun lütfen... hayır ben bir sefer öyle mi diye düşündüm o andan beridir gülüyorum :img-hyste En azından sözünü verdiği, tutmadığı, yuttuğu on sahne sayarım şurada da o açıdan şeetmiştim :img-hyste

Sözünün eri bir Yavuz... bak yine bi gülme geldi :img-hyste

Bir ısıtır, bir üşütür, bir ağlatır, bir güldürür...

Durum:
    Lunar Eclipse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    269
    40 mesaja 57 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Selam ben geldimmm (bu ikon şu an tam olarak ben)
    Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler..:img-kiss:

Bölüm çok heyecanlı olacak belli ki,Yavbah içinde gelen hoş resimler var inşallah sahnelerde aynı derecede özenli ve güzeldir.Uzun zamandır en merakla beklediğim bölüm bu sanırım.
    Çolak için veda hayalim tam olarak bu değildi ama en azından netteki dedikodularda ki gibi Derman elinden gelmeyecek sonu Hamit Karasu tercihlerim arasında ilk üçteydi:)
    Etiket ne pahasına olursa olsun ihtiyacı olanlara ulaştırılan yardımla alakalıdır diye düşünüyorum

Daha yeni bölümede çok var yaaa

Durum:
    A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    1523
    Ettiği Teşekkür
    90
    271 mesaja 460 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    26 Mesaj

Geçmiş olsun Lunar'cım. İyisindir inşallah.

Etiket Erdem'imden geldiyse her türlü severim. Çünkü o Erdem. Çünkü o bi tane. :img-in_lo

Ben de etiket konusunda Lunar gibi düşünüyorum. Yardımın köylere ulaşması ile ilgili verilen sözün tutulması.

Akşamki bölümü ben de 4 gözle bekliyorum. Umarım hayalimizdeki Yavbah'ı izleriz ve unutulmaz güzellikte olur. Fotolar gerçekten çok güzel.

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    34
    28 mesaja 30 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Ben bu diziyi çukur/savaşçı/cennetin gözyaşları/vatanım sensin dizileri yanında tercihan seyrediyorum arka planda diğer kişilerin dinlemek istemediğim diyalogları yok bahar var ateş var sarı komutan var erdem yarbay ve kızı var hepsi izlemekten hoşnut olduğum kişiler diğer yandan savaşçı da arka planda çok farklı mimim konuşmalar sıkıyor bunaltıyor beni çukur a gelince nedense başladıktan bir süre sonra sıkılıyorum orada sadece yamaç var benim için vatanım sensin sıkmaya başladı cennetin gözyaşlarında artık sıkılıyorum anne viyaklamasından gına geldim,
    diğer yandan İstanbullu Gelin de ise sosyal hayatımızdan kesit olarak kişilik incelemeleri ve psikolojik ruh halleri beni sürüklüyor
    özetle iki dizim var gönül rahatlığı ile izlediğim, birisi, "SÖZ" diğeri ise "İstanbullu Gelin" ben bu iki dizi den en çok söz dizisinde yorumlara giriyorum ve sizlerin yorumlarındaki farklılıkları da zevkle okuyor ve benim fark edemediğim noktalar ile buluşuyorum hepinize teşekkür ederim,
    Keepintouch

Sayfa 126/200 İlkİlk ... 2676116122123124125126127128129130136176 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri