Sayfa 127/200 İlkİlk ... 2777117123124125126127128129130131137177 ... SonSon
1000 sonuçtan 631 ile 635 arası

Konu: Söz - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    644
    256 mesaja 368 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Ayyyy kesin eminim fotoğrafçı çeksin diziyi ya, bizim yönetmenden iyi iş çıkaracağı kesin. :) Ay neydi dur “ölümün kıyısı, aşkın zirvesi” sanki ölümün olmadığı günleri var bunların. :hıh

Lunarım gelmiş, tekrar geçmiş olsun şekercim. :cheer:

Kubiii doğum günün kutlu olsun :)

Modum zaten Yavuz için olduğunu düşünsek gülmekten duramayız ben denedim duramadım :img-hyste

Bir ısıtır, bir üşütür, bir ağlatır, bir güldürür...

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    644
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Yavuz canın çıksın inşallah, sürüm sürüm sürün inşallah da ben de göreyim. Vallahi al küreği eline bunu yerden yere vur, ağzını burnunu bir güzel kır... vallahi şu bahar’ı elinden, kollarından söküp alaınlar da pişmanlıktan kıvransın inşallah. Kız Bahar sana da yazıklar olsun hala yüz veriyorsun buna :hıh

Durum:
    zeyneps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ...
    Konular
    6
    Ettiği Teşekkür
    112
    198 mesaja 326 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı Osysia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yavuz canın çıksın inşallah, sürüm sürüm sürün inşallah da ben de göreyim. Vallahi al küreği eline bunu yerden yere vur, ağzını burnunu bir güzel kır... vallahi şu bahar’ı elinden, kollarından söküp alaınlar da pişmanlıktan kıvransın inşallah. Kız Bahar sana da yazıklar olsun hala yüz veriyorsun buna :hıh
    Pis Sarı Çiyan:img-beee::img-heh::img-heh:
    Bir de lütfediyor bakarız diye :img-heh: Boyu posu devrilsin
    Hasta olsun da bir çorba yapanı olmasın :img-tomat

Açıkçası böyle bir köy operasyonu bölümünde Hafızın olmasını isterdim bari bu bölüm olsaydı da diğer bölüm öldürselerdi Hafızı hem böyle herkesin beraber olduğu bir bölümden sonra daha etkileyici olurdu...

Eylem de öyle dürbünden bakıyor o kadar yolu dürbünden bakmaya gelmiş manzara güzel galiba:img-heh:
    Rüzgar bilmem kaç şiddetinde ahahaha Ethem Bey Dağ filmini mi izledi nedir havalar bin beş yüz:img-heh:

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    644
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Anaaaaaaam, yalnız her şeyi anladım da... bu Yavuz’a madem operasyonda aşk yasak trip de yasak olsun. :hıh

Ayyy Bahar bi yalvarmadığın kaldıydı annem... anladık yufka yüreklisin de bu adam hak etse de böyle olsan anacım. Hayır teröriste dayılandığın gibi bu sarıya da dayılansan ya...

Ha beğenir gibi olduğum iki sahne olur gibi oluyor sonra hooop Yavuz bi itlik yapıp delirtiyor beni. :hıh

Amin zeynepsçim Bahar ötede elinde çorbayla dursun da bu kıvranırken başkasına içirsin inşallah :hıh ay boşver Eylem’i takılaın öyle sonra abartıyorlar sahnesini, böyle destek atsın kız...

Yavuz ne zaman öğrenecek acaba? Dizi bitti bitecek daha şu aşkın zirvesini göremedk. :hıh

Bahar’da böbreğini mi alacak napacak anlamadım ki? :)

Durum:
    A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    1523
    Ettiği Teşekkür
    90
    271 mesaja 460 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    26 Mesaj

Kısa bir yorum. Uyku öncesi iyi gider.

Serhat Kılıç, 42 bölüm boyunca bir kez bile o ayağını hatalı basmadan, müthiş bir oyunculuk sergiledin ya vallahi helal olsun. Yerin asla dolmayacak. Özleneceksin. Allah'tan öldüren Agah oldu. Onu öldürmek Yavuz'a yakışırdı ama Ethem bu. Yapacak bir şey yok.

Su Allah aşkına ölsün. Bir karakter nasıl bu kadar sevimsiz ve mıymıy olabiilir! Tiksiniyorum ondan.

Yavbah konusunda ne umduk ne bulduk. Yazık bize. Gerçekten yazık. Bir hafta bunun için mi saklandınız. Bari Bahar yaralansaydı sonunda. Yavuz ne alaka yaa? Bahar suçluluk duysun diye mi? Şimdi özür diler Yavuz'un peşinde. O da affetmez! Dizide bir aşk veremedikleri için sosyal medyada dalga geçer gibi kamera arkası fotoları paylaşıyorlar.

Uyuyayım ben. Boşa beklemişim bir hafta.

Sayfa 127/200 İlkİlk ... 2777117123124125126127128129130131137177 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri