Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
1000 sonuçtan 996 ile 1,000 arası

Konu: Söz - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    1519
    Ettiği Teşekkür
    74
    214 mesaja 370 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    23 Mesaj

Zeyneps'cim reytinglerin düşmesinin sebebi dizilerdeki veya programlardaki gidişat değil, tam tersi havaların ısınması ile insanların televizyondan uzak durma isteği. Sezona ben de bir sürü dizi izleyerek başlamıştım ama son dönemde içimden hiç dizi izlemek gelmiyor. Söz'ü bekleyerek izliyorum bir. Onun dışında tv karşısında 2-3 saat harcama hevesim kalmadı. Bir iki diziyi de sonradan izliyorum (Savaşçı ve Vatanım Sensin) Ve çevremdeki bir çok kişide de bir sıkılmışlık durumu söz konusu. Muhtemelen sezon kapanana kadar reytinglerde daha da bir düşüş olacaktır.

Açıkçası ben devam etmesini istiyorum dizinin. Yavbah konusu içimde bir yaradır. Doyamadan bitmesini istemiyorum.

Durum:
    zeyneps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    6
    Ettiği Teşekkür
    98
    185 mesaja 300 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Ama bu rating düşüşü sadece Pazartesi devam ettiriyor kendini diğer günlere bakıyorum herkesin ratingi normal seyirinde devam ediyor Cuma günü bile böyle bir düşüş yokken ilk iş günü olan Pazartesi bu durumun olması tuhaf.

Dizi maalesef o saçma sapan bölümlerle kendisini çok hırpaladı şimdi de bölümler iyi olsa bile ratingler iyi gelmiyor.
    Serhat Beyi ve Mustafa Beyi bile ellerinde tutamayan Söz ekibi Ece Seckinle falan rating toplamaya çalışıyor:img-heh:

Keşke zamanında yok Medusa Selim yok bayık elçi gibi karakterlerle heves kaçırmak yerine özenli bölümler yazilsaydi da iş bu noktalara gelmeseydi.
    Ama ders aldılar mi hayır..

Ben dünkü bölümü de büyük ölçüde izleyemedim ama anladığım kadarıyla bölüme daha farklı tanıtımlar hazirlanabilirmis askeri icerikli tanıtımlar.

Kanal Survivorin sene başında olmayacağını düşünerek devam kararını devam ettirebilir ancak bu dizi aşk dizileri gibi de değil daha maliyetli bir iş o konu ne olacak acaba?
    Mehmet dizisi maliyeti çıkaramadığı için bitti bu dizi tabiki o kadar maliyetli değil ama aşk dizileri kadar az masraflı da değil eğer gelecek sezonu görmek istiyorlarsa biraz yükselme görmeleri fena olmaz bunun için de senaryo ve tanıtım çabası şart.

Durum:
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    1519
    Ettiği Teşekkür
    74
    Bahsedilme
    23 Mesaj

Pazartesi dususunun sebebi 2 haftadir arka arkaya 23 nisan ve 1 mayis tatilleri. Haftaya pazartesi bir tik daha artis olur. Bu dakikadan sonra cok cok iyi bolumler yapsalar da fazla artis olmaz. Cukur izleyenler de dizinin durgunluguna girdigini soyluyor. Survivor zaten tum dizilerin bas dusmani.

Ece seckin sahnesi cok klasik bir sahne olmus. Her dizide ortaya cikiyor boyle bir sahne. O anda asik'in sosyal medyada olup kizlarin da kahvaltida magazin izlemesi sacmalikti sadece.

Bahar devam etsin kizlarla takilip magazin gundemini takip etmeye.

Durum:
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    516
    204 mesaja 288 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Selaaaaaaaammmmm :cheer:

Ya ben bölümü geçen haftaki kadar sıkıcı bulmadım. Ya da daha fazla mı yazıştım amaca bilemedim yani geçen hafta YavBah’tan sonra Eylem&Ateş, Agah’lar ve 1-2 Keşanlı dakikası dışında resmen sıkıcıydı bölüm. İlerlemedi resmen. Bu hafta nispeten iyiydi ya da bölüm mü daha kısaydı bilemedim. :)

Reytingleri bilmiyorum da... tam benim istediğim sahneler çoğaltıldı diyorum ama bi bakıyorum bu sefer de saçma sapan işleniyor. İki haftadır en azından Yavuz’un bi yüzünün güldüğünü, iki mimik yaptığını görünce ılımlı bakar oldum. Yine de bi gelinlik ve nikah tazeleme işine girilecekse böyle olmamalıydı. Hele o toplu nikaha giden yollar lütfen kapatılsın. :)

Bahar lütfen, nolursunuz Doktor Bahar olarak yazılsın. Ya ben sabah, öğle, akşam Nazlı ve Su’yla saçma sapan muhabbet içinde görmek istemiyorum. Arada bi illa görelim de, birlikte vakit geçirip eğlensinler, arada dertleşsinler, sonra yine normal hayatına dönsünler. Biz Su ve Nazlı’yla görmemiz gereken kısımda kadını doktor olarak görüyoruz. Ayıp ayıp. :) nolur annesinden, babasından, dedesinden bir miras falan kalsın da sağlık ocağı mı açıyor, özel hastane mi dikiyor, bir şey yapıp otursun başına lütfen. :) Hatta çok istiyorsa Ethem kızlara da orada bi iş buldursun ama Bahar doktorluk yapsın. :)

Ateş aşk acısı çekerken veya çapkınlık yaparken daha tatlı ya, NazAt kötü yeşilçam filmlerinden fırlamış sinir bozucu bir çifte bağladı. :img-hyste ErGül çifti de sevimli miydi sinir bozucu mu? Bana göre biraz abartılıydılar, demek ki monoton hayatlarına (!) bi çocuk haberi lazımmış. Çünkü hiç aksiyonları, vukuatları yokmuş gibi. :) Ben Ateş’i eve damat Erdem’den çeken biri olarak görmek isterdim. :)

Asıl aklıma takılan... 30Ağustosta kıdem alacağım ve görev yerim değişecek diyen Erdem’cim diziden mi ayrılacak? Ya o sahalara insin harcanıyor resmen karargahlarda. Sonuç olarak gidecek miymiş?

EyFet şiplemiyorum hep bi sevemediğim yerleri var ama son zamanlar harbiden güzel yazılıyor. Özellikle ilişki ayağı güzel işleniyor. Dün Avcı Bahar gibi geri adım atmayınca hoşuma gitti. Eylem de zuzum haklı hemen Yavuz gibi yüzümü göstermem tribine girdi, sonra da “inşallah da ölürüm” diyerek gitmesi ayrı komik ama orada Eylem de kendince haklıydı. Timin her şeyi “günün birinde ölcem ben” cümlesine bağlamasını süper sevimsiz buluyorum. Sanırsın herkesin vadesi elinde yazılı... ne saçma bi sebep.

Ece Seçkin kim hiç bilmiyorum ben zaten de... Nazlı’nın bu saçma sapan kıskançlık krizlerini abartılı buluyorum. Yine de her zaman böyle olduğu için de anormal gelmiyor... asıl olay kıskançlık krizinin güvensizlik boyutu. :) taa kadınla görüşecek kadar saçmalamaya gerek yoktur bence. O sahnede Ece aracılığıyla bi evlenme teklifi gelirmiş gibime geliyor. :)

Modum sanki diğerleri de ara ara esir düştüler. Yavuz kaç kere esir düştü ki zaten? 2-3 kere falan... Ateş mesela düştü, Fethi de Eylem’le düştü... Çaylak düştü. Hafız kaldı bi kere... toplu kaldıkları da olduydu... ama Keşanlı konusuna aşırı katıldım :) Bence de ona bi sahne lazım demek isterdim ama bizimki çenesiyle yıldırır mı kendisini öldürtmelik mi konuşur bilemedim. :)

YavBah sahnelerini sevdim, kızsam da genel olarak sahnelerini izlemeyi seviyorum, ben daha çok detaylarına takılıp kızıyorum. Neyse bu bölüm sevimliydiler. Yavuz’un “hangi adam” diye kaşını çatıp ambale oluşunu, bir de bi öpücük için attığı taklaları sevdim, öpücüğü alamayıp kadını gelinlikli halin diye utandırmasını da sevdim. Kadını gelinlikçiye sürükleyişini de sevdim. Arada ısrarcı Yavuz görmek isteriz, keşke konu Su’yun gelinliği olmasaydı ama biraz da Bahar’ın gönlünü yapmak içindi onun da heyecanı... bir de gelinlikçide “sen hangisini denedin” sırnaşması çok tatlıydı. :img-hyste

Zeynepsçim bence bölümler hala iyi değil, sahne dağılımlarını daha iyi oranlamaya başladılar ama işlenmelerinde hala sıkıntı var bence. Güler’in bebek hikayesi mesela, hastane sahnesi güzeldi de, diğer kısımları abartacaklarına keşke tim de kendi arasında konuşsaydı. Gerçi avcı “yapılacak çok şaka var da komutan olunca” deyince Yavuz “durup dururken askerliğinizi yakmayın” dedi kapandı. Azcık o kısmı geniş tutsalar daha güzel ve keyifli olabilirdi. :)

FeySu taşınması eşyalar sahnesi... Keşanlı olmasa hepten bayılırdık o kısım aşırının aşırısı şişirilmişti mesela... dünkü bölümde gelinlik bakma sahnesi süper saçma ve manasızdı. Hakikaten Ethem anne ve babaları psikopat yazmazsa yazamıyor... illa bir yerden sonra tamamen bitiyor onlar. Hadi gelinlikçiye gittiler hem de sabahtan! Bizim kızın hastalar da kendi kendine iyileşiyor anladığım kadarıyla. :) bir sonraki kahvaltı sahnesi üstüne birlikte magazin sahnesinde ne gerek vardı yine o üçlüyü bir araya getirmeye.. über saçma bi sahneydi bitmedi de zaten haftaya da devamı gelecekmiş. :)

Hayırlısı ya ne bileyim yani öyle harika sahnelerdi diyemem ama eçen haftadan daha iyiydi gibi de geldi. Operasyonları da sevdim ben... Ama Derman çok yetersiz kaldı ya, aşırı yetersiz kaldı. Çolak’ın yeri harbiden zor dolacak gibi görünüyor. :)

Bir ısıtır, bir üşütür, bir ağlatır, bir güldürür...

Durum:
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    1519
    Ettiği Teşekkür
    74
    Bahsedilme
    23 Mesaj

Ya bir de gelin evinde evlendikten sonra oturulmaz mı? Maşallah evlenmeden yerleştiler eve bir de kahvaltı falan da yapıyorlar. Karabayır metropol diye herhalde. Ya Bahar gözünü seveyim uzak dur şu iki ergenden. Sen doktorsun doktor. Bunca yıl magazin izleyip, goygoy yapmak için mi okudun?

Osi'cim, uzun süreli kaçırılma bir tek Yavuz'da oldu. Avcı'yı kaçırdılar 10 dakika olmadan Eylem kurtardı. Çaylak'ı alan kadındı zaten hop hemen operasyonla alındı. Hafız da alındığında yaralıydı. Ben istiyorum ki alınsınlar, ekip hemen kurtaramasın, esir düşen kişi kaçmak için kendi mücadele etsin. Bu kişi Keşanlı olursa gerçekten güzel olur.

Bu dizinin terörist ayağını izlemeyi sevmiyorum. O sahneler ne kadar uzatılırsa dizi de o kadar sıkıcı oluyor. Çolak varken en azından gülebiliyorduk. O gittiğinden beri Ataşe ve Derman sahnelerini insanın sadece sinirini bozuyor. Dün Yavbah sahneleri kadar Eyfet sahnelerini de çok sevdim. Ateş'in Erdem'e yakalanmasını ve kimsesi olmadığı için kendi cesaretini toplayıp Erdem'den kızını isteme girişimini de çok sevdim. Yavuz ona babalık yapıp Erdem'den Nazlı'yı isteyecektir.

Çaylak tüm evi düzerken utanmadı her şey bittikten sonra utanma gereği duydu maşallah. Bir de Yavuz'a utanmadan "ben de maaş alıyorum" diyor. Belli aldığın çocuğum. Yavuz onun kalbini kırmamak için tamam ödersin dese de parayı almayacaktır. Çaylak da 2 güne su aşkından unutur zaten timin yaptıklarını.

Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri