Sayfa 87/87 İlkİlk ... 37778384858687
868 sonuçtan 861 ile 868 arası

Konu: Söz - Star TV

Set Görevlisi
    Tecrübe Puanı
    18897859

Zuzinhacım ben herhalde Bahar karakterini Fethi ya da Ateş'e yazardım.Şimdi Fethiyi askerlik yönünden çok ergen bulsam da.Eyleme yuva olmak istemesi hoşuma gidiyor.Kadınları anlayabilen bir karakter.Kuşlu da bir kaç tane Eylem Yavuzcu görmüştüm.İkisi iki odun takılsınlar işte 😄😄.Bahar annem neden gittin direk Yavuz ya.Tim de onu geçtim bir sürü hakimi savcısı Doktoru kaymakamı vardır 😆 Yavuz sağolsun Baharı hemen time yenge moduna soktu nasıl yaptı bilmiyorum ama Tim daha ilk bölümlerde bile kıza yenge modun da takıldı.Bahar da Yavuz dışında hiç çevresine bakmadı.Yavuz onu reddettiğinde bile.Kızım adam seni reddetmiş baksana önüne.Keşke Yavuz Karabayır a döndüğünde nişanlı bir Bahar görseydi.Bak ben Yavuz's ısınmıştım şimdi neden böyle oldu😆😆

Yönetmen Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949677

Alıntı Ankakusu66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zuzinhacım ben herhalde Bahar karakterini Fethi ya da Ateş'e yazardım.Şimdi Fethiyi askerlik yönünden çok ergen bulsam da.Eyleme yuva olmak istemesi hoşuma gidiyor.Kadınları anlayabilen bir karakter.Kuşlu da bir kaç tane Eylem Yavuzcu görmüştüm.İkisi iki odun takılsınlar işte 😄😄.Bahar annem neden gittin direk Yavuz ya.Tim de onu geçtim bir sürü hakimi savcısı Doktoru kaymakamı vardır 😆 Yavuz sağolsun Baharı hemen time yenge moduna soktu nasıl yaptı bilmiyorum ama Tim daha ilk bölümlerde bile kıza yenge modun da takıldı.Bahar da Yavuz dışında hiç çevresine bakmadı.Yavuz onu reddettiğinde bile.Kızım adam seni reddetmiş baksana önüne.Keşke Yavuz Karabayır a döndüğünde nişanlı bir Bahar görseydi.Bak ben Yavuz's ısınmıştım şimdi neden böyle oldu😆😆
    Yaaa Eylem-Yavuz şahane fikirmiş)) Ey-Fet’in çok seveni Fethi, Yav-Bah’ın çok seveni Bahar. O açldan benziyorlar evet ama bence Eylem’in aşkı bile Yavuz’unkinden iyi ve samimi)) Fethi-Bahar güzel olurdu çünkü Fethi de güçlü kadınları seviyor. Yavuz’un kalbi olan ve gerçekten güzel seven versiyonu Fethi. Hem Bahar’la benzer muhitlerden ve hayatlardan geliyorlar. Valla iki sahne yazsalar shipleyeceğim
    Şimdi kıza sarılırken bile hazır ol pozisyonunda olan o malum sarı şahıs ilk sezon kızı 100 metreden görse işi gücü bırakıp karşılıyordu. O yüzden yenge dediler. Ah ben ne seviyordum bunları ilk sezon yaaa. Yavuz’a büyü yapmışlar))
    Yalnız bir şey diyeyim mi gerçekten nişanlı bulsaydı Bahar’ı hadi o kadarını izleyici kaldırmazdı diyelim ama hayatında biri olsaydı hikaye 3 seviye atlardı. Ama işte Ethem demek ki ilişkinin bile platoniğini seviyor. Biri hunharca verecek öteki de lütfedecek
    Yavuz’a ısınma ya. Pis o. Gitsin Eylem’le Fransa’da kendine aşıklar timi kursun. Le Narsist de Bordo))

Set Görevlisi
    Tecrübe Puanı
    18897859

Züzinhacım Kuşlu da çok değil yalan söylemeyim iki tane görmüştüm.Uyar Yavuzla Eylem takılsınlar.Böyle buz gibi bir ortam falan😁 Ben her an Fethi Bahar shipleyebilirim ama Ethem yazmıyor tehlikenin farkında sanırım Ateşle sahne yazdı Bahar ile sahne yazmadı Fethiye😆
    İkisi de zengin kendi hayatlarından G.Doğuya kaçmış iki insanın öyküsü uyardı bana.Sevecen paylaşımcı ince fikirli hayat dolu insanlar olurdu be.Bak Eylem de evlilik insanı değil Yavuz zaten hiç değil yaşasınlar mutlu mesut 😁😁😁

Yönetmen Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949677

Alıntı Ankakusu66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Züzinhacım Kuşlu da çok değil yalan söylemeyim iki tane görmüştüm.Uyar Yavuzla Eylem takılsınlar.Böyle buz gibi bir ortam falan😁 Ben her an Fethi Bahar shipleyebilirim ama Ethem yazmıyor tehlikenin farkında sanırım Ateşle sahne yazdı Bahar ile sahne yazmadı Fethiye😆
    İkisi de zengin kendi hayatlarından G.Doğuya kaçmış iki insanın öyküsü uyardı bana.Sevecen paylaşımcı ince fikirli hayat dolu insanlar olurdu be.Bak Eylem de evlilik insanı değil Yavuz zaten hiç değil yaşasınlar mutlu mesut 😁😁😁
    Ahahaha boldladığım yoruma koptum Muazzam tespit Şimdi bak sen Bahar'ı meyhaneye davet et ben de Fethi'yi çağırcam dertleşiriz diye. E ikisi de dertliler gelirler. Sonra bir büyük, bir Bahar bir Fethi'yi baş başa bırakırız ve olaylar gelişir. Ethem'e bile ihtiyacımız yok o derece olur bu iş Yalnız düşününce Fethi Bahar'ın dişisi gibi. İkisi de zengin ailelerden geliyorlar. Çok iyi okumuşlar. İkisine de aileleri ihanet etmiş ama ortalarda vay ben çok yaralı bir kuşum diye cikciklemiyorlar. İkisi de sevilmeye öyle muhtaçlar ki tüm muhtaçlar gibi onu alamayacakları kişiye bağlanıyorlar. Vazgeçin canlarım. Evren insana istediğini vazgeçince veriyor. Bunlar bizi sevecek diye inat etmeyi bırakırsanız birbirinizi bulabilirsiniz. Siz de sevin sevilin. Hak ediyorsunuz))))))) Yalnız linç yiyeceğiz olmadı modum banlayacak))

Set Görevlisi
    Tecrübe Puanı
    18897859

Zuzinhacım ne güzel dedin ortak noktaları çok.Karabayır'ın örnek çifti olurdu.Fethi Bahar'a güzel bir düğün yapardı.Hemingway'dan kesitler okurdu.Feminizm üzerine makale yazarlardı.Karabayırda çay bahçelerinde gezerlerdi.Yazın tatillerine giderlerdi Sevimsiz Eylem Yavuz ikilisi depoda buluşsun😆😆😆 Neyse biz linç yemeden banlanmadan susalım😆😆

Yönetmen deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949684

Ben geldimmmm

Ankakusu66 ve sevgili Zuzinha bayıldım bayıldım Eylem ve ruhsuz Yavuz ile Fethi-Bahar ikilisini çift olarak görmenize, ben de sizdenim, hakikatten ne güzel olurdu, keşke öyle olsaydı Fethi'ciğim ve Bahar'cığım bomba gibi seyredilmesi güzel bir çift olurdu. Yavuz-Eylem de tam tencere-kapak birbirlerini tamamlardı. Agah zaten Eylem'i pek bir seviyor, bir olay mı var adam hemen Eylem'e haber verin, ne Eylem sevgisi var bunlarda arkadaş

Bu arada dönüp dolaşıp niyeyse Çaylak-Su çiftine gelmek istedim tekrar. Bu ağlak, mız mız çifte bir çift lafım var. Siz şu Tİm'in kıymetini bilin, ayol bu devirde böyle düğün yapan çifte, BEYAZ EŞYA alan kaç arkadaş var. İnsanlar eskiden beğenilmeyen, burun kıvrılan ÇEYREK ALTIN bile takmıyor, takamıyor düğünlerde, size ise hediyelerin en babası alınmış ama bir kuru çayı bile ikram etmiyorsunuz, cık cık yıkılın karşımızdan. Bir daha bunlar parasızlıktan ağlarlarsa ekran içine girip, tuvalet terliği ile ağızlarına vuracağım

İmza:Fatoş Çay sever, Çaylak-Su'ya Fena Kıl Kapmış Gil

Yardımcı Yönetmen itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Karşıyaka
    Tecrübe Puanı
    42949683

Hediye alımları genelde zorlama ile de olsa kendi kızına ve oğluna sınırlar dahilinde olur beyaz eşya gibi ama kademe kademe uzaklaşan yakınlıklarda hediye alımı hediyeyi alacak olanın duygu yaklaşımı ile ekonomik durumlarına bağlı olmaktadır, maddi durumlar geliştikçe insan istediği bir çok hediyeyi rahatlıkla alabilmektedir çok zengin durumlarda sevgiliye yat alındığı gibi ev han hamam da alınır iş maddiyat ile doğru orantılıdır, esas olan boş laf değil fiiliyat tır düşüncesindeyim,
    Keepintouch

Set Görevlisi
    Tecrübe Puanı
    18897859

Demi Derencim biz zuzinhacım ile öyle düşündük🙈🙈
    Katılıyorum Agahta pek sever Eylemcini bak gelin alsın.Eylem seyyar geziyor zaten evi falan yok Yavuz'a sıfır masraf baya uyarlar 😏 Dağ bayır çatışma kovalasınlar.Fethi ile Bahar da istedikleri aile sıcaklığını birbirlerinde bulurlar.Fethicim ellerinde çiçekler her gün evine gider.Karabayır kültür merkezinden çıkmazlar🐣🐥🐣.Eylem karargaha geldiğin de Yavuz ona Senin burda ne işin var der soğuk soğuk bakar.Emirler verir 😄Depo kiralarlar orda buluşurlar😄😄 Etheeem duy sesimizi 🔊🔊

Sayfa 87/87 İlkİlk ... 37778384858687

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 8 kullanıcı var. (2 üye ve 6 konuk)

1. Boncuk :-),
  2. Ankakusu66

Yer imleri

Yer imleri