6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Lost In Space (Netflix)

Status
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    91
    Ettiği Teşekkür
    1
    9 mesaja 10 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Standart Lost In Space (Netflix)

Netflix’in Yeni Dizisi Lost In Space Görücüye Çıktı

1960’ların klasik bilim kurgu dizisi Lost in Space, Netflix tarafından yeniden ekrana uyarlanıyor.

Lost in Space’in hikayesi günümüzden 30 yıl sonrasında, uzayın sömürgeleştirildiği bir atmosferde geçiyor. Daha iyi şartlarda yaşamak için gereken testleri geçen Robinson ailesi, yeni oluşturulacak koloni için yola çıkar. Ancak yolculuk esnasında hedeften saparlar ve evlerinden onlarca ışık yılı uzakta hayatta kalmak için savaşmaları gerekir. Bu mücadelede onlara karizmatik Doktor Smith ve onlar gibi kaybolmuş müteahhit Don West de katılır.
    Lost in Space’in pilot bölümü şu an uzayda görev yapan NASA astronotlarına, boş zamanlarında izleyebilmeleri için gönderildi.
    Irwin Allen’ın yarattığı dizinin oyuncu kadrosunda Mina Sundwall, Max Jenkins, Molly Parker, Parker Posey, Taylor Russell, Ignacio Serricchio, Toby Stephens, Amelia Burstyn, Raza Jaffrey, Adam Greydon Reid, Ajay Friese ve Kiki Sukezane yer alıyor. Yürütücü yapımcı tarafında ise Zack Estrin, Ed McCardie, Ed McCardie ve Burk Sharpless gibi isimler var.

Lost in Space’in ilk sezon bölümleri 13 Nisan’da Netflix platformunda gösterime giriyor.

Beyazperde'den alintidir.

Status
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    91
    Ettiği Teşekkür
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Netflix Dizisi Lost in Space’in Prömiyeri Dubai'de Yapıldı

Dizinin prömiyeri Middle East Film and Comic Con kapsamında gerçekleştirildi

Netflix’in 13 Nisan’da izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan yeni dizisi Lost in Space’in prömiyeri yapıldı. Middle East Film and Comic Con 2018 kapsamında yapılan etkinlik Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirildi.
    Lost in Space’in prömiyerine, hikayenin merkezindeki Robinson ailesine hayat veren oyuncular Toby Stephens, Molly Parker, Maxwell Jenkins, Taylor Russel ve Mina Sundwall katıldı.

1960’lı yıllarda izleyiciyle buluşan Lost in Space’in modern bir uyarlaması olan yapım, günümüzün otuz yıl sonrasında, uzayın kolonileştiği bir düzende geçiyor. Başka bir gezegende daha iyi bir hayat kurmak üzere sınava giren ve orada yaşamaya hak kazanan Robinson ailesi yeni evlerine doğru seyahat ederken beklenmedik biçimde rotadan saparlar. Şimdi, asıl gitmeleri gereken yerin çok uzağında, tehlikeli ve yabancı bir gezegende hayatta kalabilmek için yeni müttefikler bulmak zorundadırlar.

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında Parker Posey ve Ignacio Serricchio da var. Yapımcılığını Legendary Television'ın üstlendiği dizinin senaryosunda Matt Sazama ve Burk Sharpless'ın imzası bulunuyor. Showrunner koltuğu ise Zack Estrin’e emanet.
    Lost in Space 13 Nisan Cuma günü tüm dünya ile aynı anda Netflix’te gösterime giriyor.
    Beyazperde.com olarak Dubai’de Lost in Space ekibiyle gerçekleştirdiğimiz röportaj çok yakında yayında olacak.
    [Beyazperde'den alintidir]

Status
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    1
    13 mesaja 23 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Bu dizi hakkinda cok iyi seyler okumadim. Baslasam mi bilmiyorum. Ben bilimkurgu gibi birsey bekliyordum ama E.T filmi tarzinda daha cok cocuklara yonelik bir dizi galiba. Oyle seyler okudum. Izleyip izlememekte kararsizim. Var mi izleyen???

Status
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    91
    Ettiği Teşekkür
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Alıntı Rosallix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu dizi hakkinda cok iyi seyler okumadim. Baslasam mi bilmiyorum. Ben bilimkurgu gibi birsey bekliyordum ama E.T filmi tarzinda daha cok cocuklara yonelik bir dizi galiba. Oyle seyler okudum. Izleyip izlememekte kararsizim. Var mi izleyen???
    Bende daha izlemedim ama izlemeyi düsünüyorum. Bu aralar Gotham ve La Casa De Papel dizilerini izliyorum, onlari bitireyim Lost in Space ile devam edecegim. O zamana Kadar diziyi izlersen yorumunu yazarmisin (:

Status
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    28
    Ettiği Teşekkür
    10
    53 mesaja 73 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Ben ilk sezonu izedim idare eder bir dizi orta şeker, efektler güzel hatta fazla güzel uzay efekteleri iyidi, diziyi her yaştan izleyiciler izleyebilir çocuklarda o müzikleri robot ve çocuğun arkadaşlığı aslında çocuklar için ideal senaryo sıkıcı değil her bölümünde ayrı bir aksiyon var izlerken insanı sıkmıyor oyuncuların çoğu kötü ama izledikçe alışıyor insan ve herkesi deli eden Dr. Smith karakteri beni de deli etmeyi başardı böyle entrika manyağı bir karakterin böyle bir dizide ne işi var diyor insan insanın sinir sistemiyle oynuyor nezaman ölecek diye bekliyorsun ama ölmüyor felaket bir karakter sezon finali son sahnede tam bir muammaydı neyse izlenebilir bir dizi okadar kötü değil...

Status
    El Professor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Co-Admin
    Yer
    Beyoğlu
    Konular
    1016
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    10

İlk bölümü bana pek bi ışık vermedi hadi bakalım :)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri