Sayfa 168/201 İlkİlk ... 68118158164165166167168169170171172178 ... SonSon
1001 sonuçtan 836 ile 840 arası

Konu: Fazilet Hanım ve Kızları - Bölüm Yorumları (6)

Durum:
    nazella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ferhat&Aslı Aslan <3
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    217
    69 mesaja 186 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Geçen bölumu yarıda bırakıp uyudum ...

Sinan ve babasi sinan ve kerime sinan ve hazan sinan ve ..... yani her traftan sinan fırladı ... valla biktim yıldım usandım ... uzatıkça uzatılar ...

Yaghaz adına bişey yok gibiydi ... bu iş fazla uzadı korkarım Yaghaza doymadan final olacak ...

Durum:
    hazanyagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    81
    104 mesaja 168 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı hakumuttt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek o vasıfsız da değil Fazo da oradaymış, yok mu arttıran? İnsan bir İdris ile Afra'ya hatta Ecem'e de haber verir. Ya ölür müsünüz Yağız'a Hazan'la şöyle 1 saat kimse olmadan oturup konuşacakları, gülüp ağlayacakları bir bölüm çekseniz?

Tek umudum Sinan'ın evlatlığı orada patlatıyor olması yoksa Fazo'nun bile orada olmasının mantıklı hiçbir açıklaması yok?
    Niye yani sebep ne!

Ayrıca evi nerden buluyor bunlar! Ben Yağız'ın herkesten sakladığı evi diye düşünmüştüm başta oysa, telefon sinyalini mi buluyorlar nasıl buluyorlar onu orada!

Özetçi gene iş başında, yüzleşme dediği Sinan'ın Hazan'la Yağız'a bak abim seni opmus sen de bir güzel tokadi basmissin afferim benim guzel sevgilime dedigi seydir.
    Haklısın. Farklı bir şey olsa şaşardım zaten. Fragmandaki gösterdiği görüntü olmalı yüzleşme. Sinir olmamak elde değil.

"İki tür doğru vardır. Tersinin yanlış olduğu gün gibi ortada olan yüzeysel doğrular ve tersi de doğru olan daha derin doğrular. "

Niels Bohr

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    48
    57 mesaja 71 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Şu CD olayında Hazan Yağız’a “Kerime ile ilgili sakladığım sır bu. Kerime beni bu yüzden öldürmek istedi. Baban da gizliyor. Hatta baban Sinan’a öğrenmesin diye başka yalanlar söyledi.” gibi bir yalanlar silsilesi atacak ki Sinan “Sen gerçek Egemen değilsin” dediğinde Yağız inanmayacak önce. Sonra gerçekleri öğrendiğinde Hazan’a ne yapar bilmiyorum... Babasına cinayeti saklaması ile ilgili çok sinirliydi... Gerçekleri öğrendiğinde Hazan hem cinayeti hem evlatlığı saklıyor hem de bunları saklamak için türlü yalanlar söylüyor olacak... Bunlar açığa çıkmadan önce kavuşmaları lazım... O yüzden final de olsa sezon finali de olsa senaryo oraya gitmeli.... Çok saçma diğer türlüsü... Kavuşmadan araya bin tane engel örünce ne heyecanı kalıyor?

Durum:
    hakumuttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    9
    Ettiği Teşekkür
    77
    147 mesaja 189 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Kedi gibi dört ayak üstüne düşüyorlar yeminle :img-hyste:img-hyste:img-hyste Hayatımda bunlardan daha şanslı bir dizi görmedim durduk yere 2 rakip gitti :img-hyste:img-hyste

Bence belli ama yine de insan merak ediyor şu 3.sezon haberini verin artık.

Dağ evinde Sinan ve Fazo var anladık hatta orman sahnelerimiz bile varmış. Tamam anladık da neden???
    Ya da şöyle sorayım, ikisi de sonradan Yağız'la Hazan başbaşa vakit geçirdikten çooookkk sonra oraya geliyorlar dimiii????

Evlilik için hala vakit var, nikah şahitlerimiz de hazır Biri Gökhan olsun diğeri Kudret Hem Kudret Hazan'ın babasıyla falan da alakalıysa düşündüğümüz gibi hem Yağız'ın hem Hazan'ın akrabası evlendirmiş olur bizimkileri

Vakt var bakın rakipler de azaldı Allah aşkına yükseltebilirsiniz hatta 5 seviyesine zıplayabilirsiniz yeterki YağHaz'ı, Yağız ve Hazım'ı, Fazilet'in geçmişini bize verin.

Durum:
    >DOLUNAY< - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    15
    35 mesaja 79 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Düşünüyorum da şimdi bir mektupları vardı okuyamadılar, bir "seni seviyorum" lafını ne söylediler ne duydular, bir el ele tutuşmadılar, bir oturup kendilerinden konuşamadılar, bir yanaklarından bile öpemediler....
    Yağız demeli yaşadıkları değil yaşayamadıkları koyuyormuş insana....
    istediğimiz şeylerin basitliğine bakın... ama elde var sıfır bölüm olmuş 47 elimizde bir kissimiz var oda döndü dolaştı başlarına çıktı...:closed_2: o kissten bile mutlu olamayan hatta suçluluktan ağlayan bi adet Yağızda elimizde kalan buda cabası
    Ne olacak bu çocukların işi, akşam vakti iftardan sonra oturdum bunu düşnüyorum, hiç mi adam akıllı bir şey izleyemeyeceğiz biz, sezon finalide olsa finalde olsa kalmış 4 bölüm bir şeyler göstermek bir yanyana olmalarını sağlamak bu kadar mı zordu gerçekten.... Bizde de ne sabır varmış ya :img-hyste

Sayfa 168/201 İlkİlk ... 68118158164165166167168169170171172178 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri