Sayfa 16/16 İlkİlk ... 61213141516
154 sonuçtan 151 ile 154 arası

Konu: Çukur - Bölüm Yorumları

Oyuncu Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    <...> YaSen <3
    Tecrübe Puanı
    42949674

fragman çıktı. dizimizde neden bu kadar tekrara düşülüyor anlamıyorum. anlıyorum nazım-vartolu-selim koalisyonu tekrar kurulmak isteniyor buna +1 olarak beyefendinin mirasçısı olarak emrah düşünülüyor. (hatırlayın nazımla emrahın terzi sahnesini. nazım "babamız neden takım giymeyi sevmezdi?" diye sorduğunda emrahın cevabına bozulmuştu çünkü kardeşinin babalarını kendinden daha iyi tanıdığını biliyor. güzel bir ayrıntıydı.) ama bunun için selimi tekrar dışlaması gerekmiyor idrisin. bir süredir idris-vartolu konuşuyorsunuz ama idris henüz
    30 yıllık oğlu selime babalık yapamamış ki vartoluyu da kabullensin, babalık yapsın.

bence emrah senayı taciz etmiş olarak yazılacaktı ancak emrahın polis sahnesine bile gelen tepkiler nedeniyle çekindiler ve emrahı sadece kontrol manyağı yaptılar. eskiden emrahın taciz olayına emindim gibi. ama sonra öz kardeş dediler yani resmen u dönüşü yaptılar ve emrahı da sevdiricek bazı eklemelerde bulundukları için (baykalın küçük emrahın (deyim espri niyetine kullanılmıştır.) parmaklarını piyanoya sıkıştırması gibi.) emrahı şu anda seviyorum ve taciz konusuna geri dönüleceğini düşünmüyorum.

ki taciz olayı ancak yabancı dizilerde kullanılabilecek bir profesyonellikle ele alınmalı, çukur bu noktada sınıfta kalır.

dizinin 2. sezonu görmesi ideal zaten. ama en başta dediğim gibi başa dönmeyerek. cidden ne değişti ki +20 bölümde? vartolu yine düşman. nazım yine tehdit ediyor. selim yine hain. değişen tek şey saadet-vartolu meselesi. fragmanda saadet çok duygusuz bir şekilde "evlendirecekler beni galiba" diyor sanki gönlü istiyor cemille evlenmeyi.

renkliruhsuz

kardeşlerin birbirine benzemesi meselesini geçtim artık. saydığın isimler çok güzel ben de okan yalabık ismine yakınım olmadı en imkansız isim tugay mercan bence. ya da elvis karakterini oynayan cumali olabilirdi direk neden konuk oyuncu oldu ki? dizi tekrara düşmese keşke şimdi cumali ve akın girse hadi cumali için biraz düşünülse diyelim sadece akın girse dizi cendereden kurtulacak buna inanıyorum.

burak dakak ve mert yazıcıoğlu ukvden oyuncular ama burak şu anda dirilişin oyuncusu üstelik de kilit bir oyuncu. ama oyunculuğu mertinkinden iyidir. mertin açıkçası karagülden başka bi oyunculuğunu görmedim, çukurda yapamaz o. bi ara çukurda yer alıcak dediler ama gitti fatihe girdi. ikidir dizinin biteceğini duyuyorum ama araştırmıyorum, sahi fatih dizisi bitiyor mu? yalnız mert bu diziye gelse bile olsa olsa emrahın emri altında çalışan biri olur yani fazla bir rol yeteneği yok maalesef mertin. asıl bence vatanım sensinden oyuncular gelebilir hani boran kuzum falan akın rolünün altından kalkabilir diye düşünüyorum ama dizide kubilay aka da var malum ve vs dizisinde yaşadıkları da malum. vatanım sensinden bi transfer olursa kubilaya sabır diliyorum.

Set Görevlisi
    Yer
    Yurtdışı.
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Tiger Stormy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fragman çıktı. dizimizde neden bu kadar tekrara düşülüyor anlamıyorum. anlıyorum nazım-vartolu-selim koalisyonu tekrar kurulmak isteniyor buna +1 olarak beyefendinin mirasçısı olarak emrah düşünülüyor. (hatırlayın nazımla emrahın terzi sahnesini. nazım "babamız neden takım giymeyi sevmezdi?" diye sorduğunda emrahın cevabına bozulmuştu çünkü kardeşinin babalarını kendinden daha iyi tanıdığını biliyor. güzel bir ayrıntıydı.) ama bunun için selimi tekrar dışlaması gerekmiyor idrisin. bir süredir idris-vartolu konuşuyorsunuz ama idris henüz
    30 yıllık oğlu selime babalık yapamamış ki vartoluyu da kabullensin, babalık yapsın.

bence emrah senayı taciz etmiş olarak yazılacaktı ancak emrahın polis sahnesine bile gelen tepkiler nedeniyle çekindiler ve emrahı sadece kontrol manyağı yaptılar. eskiden emrahın taciz olayına emindim gibi. ama sonra öz kardeş dediler yani resmen u dönüşü yaptılar ve emrahı da sevdiricek bazı eklemelerde bulundukları için (baykalın küçük emrahın (deyim espri niyetine kullanılmıştır.) parmaklarını piyanoya sıkıştırması gibi.) emrahı şu anda seviyorum ve taciz konusuna geri dönüleceğini düşünmüyorum.

ki taciz olayı ancak yabancı dizilerde kullanılabilecek bir profesyonellikle ele alınmalı, çukur bu noktada sınıfta kalır.

dizinin 2. sezonu görmesi ideal zaten. ama en başta dediğim gibi başa dönmeyerek. cidden ne değişti ki +20 bölümde? vartolu yine düşman. nazım yine tehdit ediyor. selim yine hain. değişen tek şey saadet-vartolu meselesi. fragmanda saadet çok duygusuz bir şekilde "evlendirecekler beni galiba" diyor sanki gönlü istiyor cemille evlenmeyi.

renkliruhsuz

kardeşlerin birbirine benzemesi meselesini geçtim artık. saydığın isimler çok güzel ben de okan yalabık ismine yakınım olmadı en imkansız isim tugay mercan bence. ya da elvis karakterini oynayan cumali olabilirdi direk neden konuk oyuncu oldu ki? dizi tekrara düşmese keşke şimdi cumali ve akın girse hadi cumali için biraz düşünülse diyelim sadece akın girse dizi cendereden kurtulacak buna inanıyorum.

burak dakak ve mert yazıcıoğlu ukvden oyuncular ama burak şu anda dirilişin oyuncusu üstelik de kilit bir oyuncu. ama oyunculuğu mertinkinden iyidir. mertin açıkçası karagülden başka bi oyunculuğunu görmedim, çukurda yapamaz o. bi ara çukurda yer alıcak dediler ama gitti fatihe girdi. ikidir dizinin biteceğini duyuyorum ama araştırmıyorum, sahi fatih dizisi bitiyor mu? yalnız mert bu diziye gelse bile olsa olsa emrahın emri altında çalışan biri olur yani fazla bir rol yeteneği yok maalesef mertin. asıl bence vatanım sensinden oyuncular gelebilir hani boran kuzum falan akın rolünün altından kalkabilir diye düşünüyorum ama dizide kubilay aka da var malum ve vs dizisinde yaşadıkları da malum. vatanım sensinden bi transfer olursa kubilaya sabır diliyorum.

Akın ve Cumaliyi aşırı merak ediyorum. Bu arada Cumalinin ailesi olsa Çukurda olurdu demek ki yok bi kaç kişi daha girmesinde diziye.

Fragman ne öyle sandalye deviren Vartoluyu kaç defa izledim haberim yok bayıldım bayıldım herkes Sadişe yüzsüz vs diyor. Vartolu/ Salih onu istemese yüzsüz dersiniz tamam da adam aşık ben böyle bir durumla karşılaşsam ben de beni kurtar demeye ya da vedalaşmaya giderim bunun yüzsüzlükle alakası yokki. Evlenecekler diyorum kaçırır falan ama senarist ikisini bu kadar çabuk kavuşturmaz ki merak ediyorum doğrusu...

Asistan ali azeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İçerde-Çukurda
    Tecrübe Puanı
    42949680

Saadet mıymıntısını ve Yamaçın yokluğunu hesaba katmazsak güzel ve heyecan verici bir fragman.

Vartolunun dövmesini yanına gelen Çukurlulara göstermesi 2.bölümün sonundan beri beklediğim bir sahneydi. Artık Çukur Vartolunu gönül rahatlığıyla kabul ede bilir. Çünkü anladığımız kadarıyla Selimin dövmesi yok, İdrisde de dövme görmedik. Yamaçda da 100% yok. Bir tek Kahramanın sortında vardı ve Çukur gençleri onu çok seviyordu. Aynı şekilde Salihi de kabul etmeleri sadece zaman meselesi. İdris adamların elden gitdiğini görünce nasıl paçası tutuşmuş, hani tahtı yoktu ve istenilen kişi Çukurun babası ola bilirdi?! Hani?! Hepsi boş laflarmış. İdris tahtını kayb etmekten korkuyor. Evlatları arasında ayrımcılık yapmakta da nirvana yapmış. Yamaçı öv, Selimi söv, Kahramanı öv, Salihi dışla. Oh ne ala. İdris kendi elleriyle oğulları arasında taht kavgası çıkartıyor. Şimdi bu durumda Yamaçın suçu ne?! Bu kadar iyilik yapmasına rağmen neden abileriyle yüz-göz olmalı?

Saadet dilerim yakın zamanda senden kurtuluruz. Çünkü başka diyecek bir laf bulamıyorum. 1 saniyelik donuk görüntüsü ve bakkal mal alırmış gibi dediği replik sinirlerimin zıplamasına yetti. Umarım bölüm Salih-Sadiş aşkı üzerinde dönmez ve başka şeyler de izleye biliriz.
    Ölürsem sakın ağlama Ana.
    Götür beni Karabağa,
    Göm beni Hocalıda,
    Başı koparılmış yavrunun yanında.

Köşe Yazarı ayşegül 19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Uzaylılarla Piknikte
    Tecrübe Puanı
    42949681

Sadiş sana buradan gerile gerile bir tane çakasım geliyor..

O nasıl bir ''EVLENİYORUM BEN'' demektir. Kızım, biz seni burada savunuyoruz senin ettiğine bak, VARTOLUM vur onu Medetle sana harika düğün yapacağım söz lan çalgı çengi benden. Vur onu temiz iş olur

Çok sinir olacağımız bir bölüm geliyor Acaba sezon finalini ''KANLI DÜĞÜN''olarak mı kapatacaklar
    Ben o çok sevdiğim denize küstüm..
    Sana nasıl kırıldım, sen düşün.
    Biz bittik, Siz başladınız.. Kutlarım

Sayfa 16/16 İlkİlk ... 61213141516

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Yer imleri

Yer imleri